Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:44:49

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi A1
utolsó módosítás: 2019.11.07

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15051) tboy93 válasza Trooper82 (#15050) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nem épp átlagos jelenség, kaphatott egy szépet a telefon :D

(#15052) MATEO6600


MATEO6600
őstag

Több cikket olvastam az optimális kamera settingsről, nektek milyen értékek váltak be?

(#15053) HoaryFox válasza fluttershy (#15037) üzenetére


HoaryFox
őstag

Kaptak egy kis pihenőt, hogy elgondolkodjanak magukban. Nem a szakmai oldalról volt gond, hanem a stílusukkal, amit már nem nagyon toleráltam. Legyen ennyi elég részemről.

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#15054) darvinya válasza MATEO6600 (#15052) üzenetére


darvinya
titán

Nekem ez vált be. [kép]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#15055) judas13 válasza Trooper82 (#15050) üzenetére


judas13
addikt

Simán csak hordta volna és semmi más? Azért kérdezem mert én is ott hordom meg a far zsebben és semmi hajlás. Mondjuk tok többnyire van rajta de akkor is semmi gond. Szerintem nyugodtan vedd meg.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#15056) mttssz


mttssz
senior tag

Sziasztok,

RR telepitesnek mi a preferalt modja? Probaltam ugy ahogy az XDA-s topikban le van irva, akkor eloszor bootloopra futott majd restart utan elindult, de aztan 3/10 bootolas megint felrefutott. Emlekszem volt erre itt egy leiras de a resurrection kulcsszora nem jott ki es nem emlekszem ki irta, igy a kereso nem nagyon segit. :B

Elore is koszonom a segitseget!

(#15057) trebrona válasza mttssz (#15056) üzenetére


trebrona
nagyúr

Resurrection helyett RR?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15058) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Most latom, hogy etunt az eustock kinalatbol. Pedig meg a2 nincs is..

(#15059) darvinya válasza szabi__memo (#15058) üzenetére


darvinya
titán

Eddig volt raktárjukon, több nem érkezik.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#15060) Zsoleszhun válasza mttssz (#15056) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

DroiDMester leírását keresed.
Azért ajánlom mert nem kell bíbelődni az A-B particiókkal.
Custom rom frissítés.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#15061) Zsoleszhun válasza szabi__memo (#15058) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Lassan már Xiaomi MI Mix 2 van helyette ;]

¯\_(ツ)_/¯

(#15062) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

Firstphone-nál most van akcióban: 51200 Ft a 32 Gb-os, 54900 Ft a 64 GB-os változat.

[ Szerkesztve ]

(#15063) rzoli válasza Zsoleszhun (#15060) üzenetére


rzoli
senior tag

MaTMan:

Azzal a leírással az a baj, hogy egy romra, a lassan másfél hónapja megjelent verzióra vonatkozik.

Én inkább ezt használom. Ez időtálló. Annyival kiegészítve, hogy a magisk-ot telepíteni KELL.

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#15064) darvinya válasza Zsoleszhun (#15061) üzenetére


darvinya
titán

Jót szólsz, mert írták lesz náluk.
El is gondolkodtam rajta, de 90+ ár már nem vonzott (ezt meg is említettem) lehet kisebb kiszerelésre várnak.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#15065) mttssz válasza rzoli (#15063) üzenetére


mttssz
senior tag

Koszonom mindenkinek, fel is ment gond nelkul. :)

Kovetkezo kerdes: az unlock figyelmeztetessel lehet valamit kezdeni a boot elejen? Eleg csunya szegeny.

(#15066) szabi__memo válasza darvinya (#15064) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Mix 2-re is azt írták...
Amúgy ja ez kétszer annyiba kerül

(#15067) Zsoleszhun válasza darvinya (#15064) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

és szabi__memo

Ha kiszámoljuk 54900 Ft most az A1, kétszer nem töröd össze a kijelzőjét 30+30EFt = 114900Ft a MI Mix 2 113900Ft akkor spóroltunk egy ezrest is :D

¯\_(ツ)_/¯

(#15068) darvinya válasza Zsoleszhun (#15067) üzenetére


darvinya
titán

Ne má… :DDD

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#15069) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Látom még tart a bünti ezért bedobom én, hogy kijött a RR-O-v6.0.0-20180502-tissot-Official.zip

Changelog:

• Set fluencetype to fluencepro
• Enable EIS by default
• Fix dual cam support for GCamWide app
• Set qcom parser value to 3183219
• Add nhappymann's Camera Patch
- Module to patch photos and video recording.
- Module resolution (4096x3072), quick and stable focus.
- 30/120 fps video on rear module and 30/60/120 fps on front module.
- Better bitrate on video and audio.
- Better EIS for GCam.
• Updated Gcam to Pixel2Mod-Arnova8G2-V7-Final
• Kernel Upstream to 3.18.107
• Merge latest caf patches
• all drivers are now updated means FP is now faster boot is faster and overall performance is improved by the caf patches
• RR upstream

¯\_(ツ)_/¯

(#15070) Fall-N válasza Szoszo94 (#15047) üzenetére


Fall-N
veterán

Az a baj, hogy több beszállító is szállítja az A1 gyári kijelzőjét (Tianma, EGGB) így eleve van szórás már a gyári kijelzők között is.

A vásárlói review alapján gyári a kijelző (EGGB), csak ki tudja, hogy milyen arányban ad el az eladó gyáriból is kétfélét, meg utángyártottat. Ki lehet nyilván fogni jót is csak ez szerencse kérdése. Eleve várni kell a kijelzőre legalább két-három hetet, mire megjön. Ha még rossz is az csak időveszteség.

AMOLED-nél azért könnyebb a helyzet, mert a legtöbb ilyenféle kijelzőt a Samsung gyártja min, így majdnem mind gyári Samsung. IPSből jóval több gyártónak van hasonló felépítésű kijelzője.

[ Szerkesztve ]

(#15071) trebrona válasza Fall-N (#15070) üzenetére


trebrona
nagyúr

EBBG

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15072) Fall-N válasza trebrona (#15071) üzenetére


Fall-N
veterán

Először én is EBBG-t írtam fejből, de az Ali screenshoton EGGB-t ír. Igaz a vendor EBBG, akkor csak jól emlékeztem.

[ Szerkesztve ]

(#15073) Trooper82 válasza judas13 (#15055) üzenetére


Trooper82
senior tag

Elvileg csak oldalzsebben hordta, de volt lovastúrán szerintem ott történt valami. Néztem hajlítás tesztet youtube-on, tényleg jónak tűnik.

(#15074) darvinya válasza Trooper82 (#15073) üzenetére


darvinya
titán

Lovastúrán nem farzsebben volt véletlenül, aztán átrakta oldal zsebbe.?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#15075) Doki42 válasza darvinya (#15074) üzenetére


Doki42
őstag

" lovagló csizma, ja nem" 😗😎mobil...

[ Szerkesztve ]

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#15076) rzoli válasza mttssz (#15065) üzenetére


rzoli
senior tag

Le lehet cserélni állítólag a képernyőt: XDA leírás..

Zsoleszhun 15069: ezt már csak holnap próbálom ki :)

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#15077) MATEO6600 válasza darvinya (#15054) üzenetére


MATEO6600
őstag

Ismét köszönöm a segítséget :R

(#15078) Bence004


Bence004
aktív tag

Most vettem észre hogy eléggé gyorsan kopik a burkolat a telón, mert szilikon tokban hordom és ahogy levettem kitisztítani a tokot, láttam hogy az usb c portnál, meg az infra helyénél rendesen eltér a borítás színe azberedetitől...

(#15079) hislah válasza Bence004 (#15078) üzenetére


hislah
aktív tag

Nem az antenna csíkot láttad a hátlapon?

Á, biztos nem...

[ Szerkesztve ]

(#15080) Bence004 válasza hislah (#15079) üzenetére


Bence004
aktív tag

Nem a hátlapon, az alján a töltőcsatlakozónál és a tetején az infránál. Pont ott van kivágva a szilikon tok.
Az antenna csíkot felismerem hogy ott van :)

[ Szerkesztve ]

(#15081) peestike


peestike
senior tag

elgondolkodtam a custom rom felrakásán, mivel a gyári rom nekem idegesítő. a napi több reboot, van, amikor telefonálás közben teszi, kezdem megelégelni. aki próbálta már korábban azoktól kérdezném:
az A-B slot váltás valóban bíbelődés? vagy biztosabb, ha a korábban linkelt leírásokat követem?
felteszem a DroiDMester féle romot, majd frissítem ezt Zsoleszhun leírása szerint. az alap rom felrakása után kell egy reboot, hogy beinduljon a teló, vagy kapásból mehet a másik rom?
bocs a hülye kérdésekért, de keresném a leginkább bolondbiztos módot. :)

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#15082) Zsoleszhun válasza peestike (#15081) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Jobb ha elindítod előbb mert kiderül, hogy mindent jól csináltál és utána mehet a frissítés.

¯\_(ツ)_/¯

(#15083) x1port válasza peestike (#15081) üzenetére


x1port
addikt

Ha ennyiszer újraindul akkor nem biztos hogy szoftver gondod van...

(#15084) peestike válasza Zsoleszhun (#15082) üzenetére


peestike
senior tag

köszönöm a segítséget! persze az kimaradt, hogy elsőnek ugye bootloader nyitás kell, visszazárni később nem szükséges (remélem).

x1port: SD-t már rég kivettem, hátha az alapon. gmail-nél volt gond, lecseréltem. waze ugyancsak lyukra futott, leszedtem. azért vettem ezt a telót, hogy még a root sem kell feltétlen, a romolásból kezdek kinőni, kezdem megunni a felesleges idegeskedést, hogy jó lesz e, nem lesz e bootloop. redmi 3 pro volt előtte, eu rommal, xposed-al,ott is voltak bajok, de az legalább ment azért... az ota frissítéseknél reménykedem, hogy most hátha! de nem.
ezért is kellene valami stabil rom.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#15085) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

napot... mielött bárki rosszra gondolna, droidmester válasz stílusával volt gondom,nem a szakértelmével,azzal is részben,bizonyos témákban... a dolog lezárt téma...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#15086) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

kis hír a szkeptikusoknak...
felröppent a pletyka hogy a Xiaomi befejezi a Mi A1-et az A2 miatt... nos, a hír csak pletyka, nem fejezi be
TechRadar cikk

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#15087) mcwolf79


mcwolf79
veterán

RR ROM van a telón. Szeretném frissíteni, de mivel 2 SIM-et használok így nincs benne SD kártya. Telefon belső tárhelyére felrakva a ROM-ot és a többit fel lehet frissíteni?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#15088) bepken válasza mcwolf79 (#15087) üzenetére


bepken
veterán

természetesen :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#15089) x1port válasza peestike (#15084) üzenetére


x1port
addikt

Nekem 1x indult újra eddig. Pont a napokban.
Igazából csak bejött a logo , aztán pin kódot sem kért csak a feloldó mintát. Fura volt...

(#15090) Zsoleszhun válasza mcwolf79 (#15087) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Az új RR-t ne rakjátok még fel mert nem megy mélyalvásba!
Droidmester már tegnap jelezte az xda-n, este kipróbáltam nálam sem.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#15091) Fall-N válasza peestike (#15081) üzenetére


Fall-N
veterán

Biztos hogy nem normális dolog az újraindulás. Senkinek sem fordul elő, mert akkor már többen is írtak volna róla. Ha hardveres eredetű a dolog akkor custom ROM alatt is elő fog jönni a hiba, ha szoftveres akkor még MiFlash-sel újra lehet rakni a gyári ROM-ot és megoldódik a baj.

Ezért sem értem honnan jött a custom ROM ötlet. Ha nem szeretnél ROM-olni akkor nem lenne egyszerűbb megpróbálni a ROM újrarakást? A frissítés meg hogy javítaná ki a hibát, hogyha nem tartalmazza az egész ROM-ot? Ha sérült vagy hibás a gyári ROM, akkor csak az újratelepítés oldja meg.

Na szóval tedd újra a gyárit és ha továbbra is újraindul, akkor hardveres baj van.

[ Szerkesztve ]

(#15092) bepken válasza Zsoleszhun (#15090) üzenetére


bepken
veterán

basszus, most fogtam volna hozzá pedig... a kamerával kapcsolatos dolgok elég jól hangzanak :)
bár a changelogban lévő Arnova verzió szerintem nem stable verzió, azt felesleges volt beletenni (nálam fényerőt nem állítja fókuszálásnál)

na de tényleg működik végre a lassított felvétel? (eddig ugye csak akadozva rögzített valamit)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#15093) darvinya válasza peestike (#15084) üzenetére


darvinya
titán

HW hibás telon semmilyen fw nem fog segíteni.

(#15077) MATEO6600

Tegnap állítottam beállításon, mert sötétben előző nem volt az igaz, s most ezzel a beállítással mind2 esetben szép képet csinál. [kép]

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#15094) MATEO6600 válasza darvinya (#15093) üzenetére


MATEO6600
őstag

Köszönöm, beállítottam erre, egyelőre maradok is ezeknél az értékeknél :R

(#15095) rzoli válasza Zsoleszhun (#15090) üzenetére


rzoli
senior tag

Már épp' lementettem az adatokat a telefonról... :) de még benéztem ide mielőtt nekiláttam volna. Mindig tiszta telepítést csinálok, elkerülendő a furcsa hibákat.

A napokban érkeznie kell lassan az új EAX-nak is, lehet inkább azt teszem vissza.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#15096) hgabor19 válasza mcwolf79 (#15087) üzenetére


hgabor19
aktív tag

Megnéznéd, hogy be tudod e állítani mind a 2 SIM-re a hívásvárakoztatást?
Kíváncsi vagyok hogy javították e a jelzett hibát.
(bár kétlem)..

Nálam csak annál a SIM-nél lehetett, amin az adat épp aktív volt.

Többi RR romolónak:
Gcam annyira azért nem frankó. Sárgás színárnyalatú egybefüggő területeken, de még egy nagyobb virágsziromnál is "pöttyöz" a kamera. Mintha vászonra rakták volna a fotót. Eléggé zavaró.

(#15097) Zsoleszhun válasza rzoli (#15095) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Én is az EAX-ot várom már.

¯\_(ツ)_/¯

(#15098) peestike válasza Fall-N (#15091) üzenetére


peestike
senior tag

Azért lenne jó a custom, mert esetleg, ha valóban hardveres, akkor kiderül. Amennyiben nem hardveres, akkor miért idétlenkedjek a gyárival megint. Megspórolnám a miflash játékot. Többször volt, hogy értesítésre nyomtam, vagy ujjal akartam nyitni csak nem jött össze és ilyen esetekben jött a reboot. Ezért gondoltam a romra.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#15099) st3v3np3t3r válasza peestike (#15081) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

nekem is gyári érintetlen rom van fent, nem indulgat újra. Valószínű HW hiba lesz... ha esetleg a custom rom sem oldja meg,akkor szervizbe mindenképp zárt bootloaderrel és gyári rendszerrel add le... nehogy úgy járj mint hgabor19#15039#15042

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#15100) rzoli válasza Zsoleszhun (#15097) üzenetére


rzoli
senior tag

Most néztem, az RR-t (0520) 20 óra alatt 1900-an már letöltötték...

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.