Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:44:49

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi A1
utolsó módosítás: 2019.11.07

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16901) st3v3np3t3r válasza juve600 (#16900) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

nincs semmi gond a freemailel, csak privát levelezésre nem szabad használni :DDD nekem csak 1 dolog miatt van freemailem semmi másért...:DDD

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#16902) bepken válasza PowerBuldog (#16899) üzenetére


bepken
veterán

az a citromail inkább :DDD na jó.... zsemle zsömle :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#16903) 1ik Noname


1ik Noname
csendes újonc

Sziasztok!
biztos nem én vagyok az 1. aki kérdezi, de az érdekelne, hogy a googletől való szoftvertámogatottságot meddig élvezi a modell? lehet ezt tudni biztosan? úgy érzem ez lenne az a PLUSZ ami miatt megérné a felárat a redmi 5 el szemben ami ha jól sejtem 2020-ig kaphatja kb
számomra már hosszútávú használhatóság a legfontosabbmert lehet h tudnám de nem akarom piszkálni csak 1xűen élvezni :))

Telefonom cserélném 2x-3x értékesebb működöképes új állapotú készüléekkre mint mindenki más :)

(#16904) Istju válasza 1ik Noname (#16903) üzenetére


Istju
senior tag

2 éves támogatás a legfrissebb Androidra, tehát a P-t még meg kell kapja.

[ Szerkesztve ]

A bonyolultság elrejtése még bonyolultabb rendszert eredményez, és ezért kerülendő. KISS

(#16905) darvinya válasza .zSoLTi. (#16898) üzenetére


darvinya
titán

Az a rész nem.neked szólt. :)

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#16906) jonnyjoker01 válasza darvinya (#16897) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

AEX, de nem releváns, nem érzékeli rendesen a kikapcsológombot, erősebben kell nyomnom, hogy reagáljon. Kétlem hogy sw hiba lenne.

Üdv. Johnny

(#16907) darvinya válasza jonnyjoker01 (#16906) üzenetére


darvinya
titán

Rakj fel előbb egy gyárit, s azon próbáld ki.
SW oldalról is tud ilyen hibát produkálni, amikor erősebben nyomod, valójában hosszabb ideig tartod nyomva és ennyi idő kell érzékelje rendszer, mert mással van elfoglalva.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#16908) mobilizmo válasza retesz147 (#16890) üzenetére


mobilizmo
addikt

Igen és ezt szeretném megérteni. Különben kénytelen leszek áttérni AEX-re.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#16909) 1ik Noname válasza Istju (#16904) üzenetére


1ik Noname
csendes újonc

KÖSZÖNET :)

Telefonom cserélném 2x-3x értékesebb működöképes új állapotú készüléekkre mint mindenki más :)

(#16910) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Valaki tud segíteni mit csinálok rosszul?

TWRP fent,
AEX telepít
TWRP insteller újra telepít
újraindít recoverybe
GApps telepít
Újraindítás.... és nem indul a rendszer

Hol hibázhatok?

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#16911) Istju válasza PowerBuldog (#16910) üzenetére


Istju
senior tag

Volt swipe --> System, dalvik?
És a gapps után én mindig nyomok egy Magisk telepítőt TWRP-ből.

[ Szerkesztve ]

A bonyolultság elrejtése még bonyolultabb rendszert eredményez, és ezért kerülendő. KISS

(#16912) PowerBuldog válasza Istju (#16911) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Igen. AEX telepítés előtt és után is.
Most kipróbáltam, hogy feltoltam csak az AEX-et és az bejön. Szóval valami a Gapps-el lehet hiba
ARM64 8.1 Stock

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#16913) Istju válasza PowerBuldog (#16912) üzenetére


Istju
senior tag

Ha AEX telepítés után is nyomsz egy wipe --> System -et, akkor azzal törlöd a frissen telepített rendszert. Csak előtte kell system wipe.

[ Szerkesztve ]

A bonyolultság elrejtése még bonyolultabb rendszert eredményez, és ezért kerülendő. KISS

(#16914) Istju válasza PowerBuldog (#16912) üzenetére


Istju
senior tag

User error)

A bonyolultság elrejtése még bonyolultabb rendszert eredményez, és ezért kerülendő. KISS

(#16915) mttssz válasza PowerBuldog (#16910) üzenetére


mttssz
senior tag

Telepites lepesei:

Wipe system+data
AEX telepit
Particiocsere
TWRP telepit
Reboot recovery
Gapps telepit
Magisk telepit (ez nem opcionalis)

Meg ugye a GApps legyen az OpenGApps csomag, ARM64 8.1 (en szemely szerint a nanot preferalom)
Meg ugye remelem nem csak 2 percet varsz vele, ilyenkor lassan indul eloszor a rendszer

[ Szerkesztve ]

(#16916) PowerBuldog válasza mttssz (#16915) üzenetére


PowerBuldog
veterán

A partíciócserével lehet a gond.
A Magisk miért kötelező?

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#16917) mttssz válasza PowerBuldog (#16916) üzenetére


mttssz
senior tag

Nem igazan szeretik ezek a custom kerneles custom ROM-ok a mukodest nelkule. RR-nel is, ennel is elegge ajanlott.

(#16918) PowerBuldog válasza mttssz (#16917) üzenetére


PowerBuldog
veterán

No, végre elindult. Tuti a partícióváltás volt a gond. :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#16919) st3v3np3t3r válasza 1ik Noname (#16903) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

legalább 2évig garantáltan...de lehet akár tovább sem kizárt...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#16920) Maffia91


Maffia91
aktív tag

Kövezzetek meg, de mi ez a partíció csere?

Honor Magic 5 Pro, Huawei P30, Xiaomi MI A1, OnePlus One

(#16921) st3v3np3t3r válasza Maffia91 (#16920) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

a mi a1 rendszere duplázva van, A és B partíció csoportra van osztva, szinte majdnem mindenből 2 van...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#16922) Maffia91 válasza st3v3np3t3r (#16921) üzenetére


Maffia91
aktív tag

Aha. És Custom rom telepítésnél ezt hogy kell kivitelezni?
Mert eddig idő hiányában nem foglalkoztam vele, de lassan érik a rom csere. De sehol nem láttam, hogy kellene partíció csere...

Honor Magic 5 Pro, Huawei P30, Xiaomi MI A1, OnePlus One

(#16923) st3v3np3t3r válasza Maffia91 (#16922) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

én nem foglalkozok custom romokkal már régóta, de gyárinál úgy néz ki a dolog hogy ugyan azokat a képfájlokat flasheli fel az A és B partíció csoportba... customnál elvileg csak A van használva, azt kell kijelölni aktívnak,szerintem

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#16924) Istju válasza Maffia91 (#16920) üzenetére


Istju
senior tag

Az új Oreo twrp-nél mál nem kell partíciócsere. A régebbinél kellett, azért ragadt a köztudatban. Viszont TWRP reboot ugyanúgy kell. Format data, viszont nem mindig kell. De legtöbbször el kell távolítani az email fiókot. Ha ez nem megy, akkor stock recovery vel mindent alap helyzetbe kell állítani.

[ Szerkesztve ]

A bonyolultság elrejtése még bonyolultabb rendszert eredményez, és ezért kerülendő. KISS

(#16925) Istju


Istju
senior tag

Amúgy itt a leírás. A hivatalos romról customra váltáshoz, a custom frissítéshez, és a kernel cseréhez is.

[ Szerkesztve ]

A bonyolultság elrejtése még bonyolultabb rendszert eredményez, és ezért kerülendő. KISS

(#16926) 4ron


4ron
senior tag

Cafele edzett üveggel próbálkozott más is rajtam kívül?

Az üveg szélére folyadékot kell fecskendezni, ez kitölti a rést. Nálam ezzel csak az a baj, hogy 2 nap után bizonyos helyeken buborékos lesz. Vajon ez konstrukciós hiba?

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#16927) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Én IMAK 9H Full Cover -t használok, makulátlan kb. egy hónapja van rajta.

¯\_(ツ)_/¯

(#16928) 4ron válasza Zsoleszhun (#16927) üzenetére


4ron
senior tag

Nekem is full cover volt fent már vagy fél éve, de le kellett cserélni, mert sok helyen el volt repedve. Nagy bajom nem volt vele, de ez a Cafele sokkal kevésbé gyűjti az ujjlenyomatokat, a színek is szebbek, a fényerő is magasabb, illetve jobban is érzékel. Na meg nekem a full cover nem annyira jött be.

szerk.: most locsoltam rá megint ebből a folyadékból és hagyom száradni egy ideig, hátha úgy jobb.

[ Szerkesztve ]

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#16929) Zsoleszhun válasza 4ron (#16928) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Lehet extra szűz oliva olajjal kellene körbehúzni :DDD

¯\_(ツ)_/¯

(#16930) Just_Reboot válasza 4ron (#16926) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Én is így jártam ezzel a szarral...

(#16931) drdr válasza 4ron (#16926) üzenetére


drdr
senior tag

Igen. Ez is egy f*s, mint a többi ilyen. Nekem simán eltűnt a folyadék és levegős a széle. (Ma jött a Ytaland. Remélem lesz időm feltenni..)

(#16932) retesz147 válasza drdr (#16931) üzenetére


retesz147
addikt

Felrakás után egy véleményt kérhetnénk? :R
Nekem is úton van.

Xiaomi 13 eu dev...

(#16933) trebrona válasza mobilizmo (#16908) üzenetére


trebrona
nagyúr

Legközelebb próbáld ki Titanium nélkül, hátha az a szűk keresztmetszet.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#16934) drdr válasza Zsoleszhun (#16929) üzenetére


drdr
senior tag

Egyébként olyan olajszerű szutyok amit adnak hozzá, elég volt letakarítani ami kifolyt... Egy forintot nem ér....

(#16935) Doki42 válasza 4ron (#16926) üzenetére


Doki42
őstag

Minek??
Üvegre üveg?, gyári fólia van új kora óta pöpec.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#16936) stracker06 válasza Doki42 (#16935) üzenetére


stracker06
aktív tag

Nálam a gyári fólia széle is hasonlóan nézett ki, mint a fenti kollégánál az üveg széle. Azt hittem én rontottam el, GSM boltban rakattam rá egy új fóliát, annak is eláll a széle. Nem szép, nem szeretem. :O

[ Szerkesztve ]

SFm™

(#16937) 4ron válasza Doki42 (#16935) üzenetére


4ron
senior tag

Gyári fólia? Enyémen bizony nem volt, Extreme Digitalos verzió. Ami volt rajta, az csak valami védő, ami nem alkalmas mindennapi használatra.

(#16930) Just_Reboot és (#16931) drdr: f*s, de legalább még drága is volt az előzőhöz képest. Felvettem a kapcsolatot az eladóval, megvárom mit reagál. Plusz a húgomnak is rendeltem a Note 4-re, gondolom az is ilyen lesz. Rendeltem sima fóliát is, szerintem az lesz a befutó.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#16938) x1port válasza stracker06 (#16936) üzenetére


x1port
addikt

Nálam is eláll az üvegfólia széle.
Engem spec nem zavar. A lényeg,hogy védi.
Mondjuk az én telefonom fehér. Lehet ,hogy a feketén jobban látszik.. ?

(#16939) petipetya válasza 4ron (#16937) üzenetére


petipetya
nagyúr

A dobozban volt egy felrakható fólia gyárilag, legalábbis az eustock-tól és a gearbest-en (nálam ez utóbbi esetén) vásárolt telefonoknál.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#16940) trebrona válasza petipetya (#16939) üzenetére


trebrona
nagyúr

... a későbbi gyártásúaknál. Eleinte nem volt.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#16941) petipetya válasza trebrona (#16940) üzenetére


petipetya
nagyúr

:R

"nincs rá lezsóidő"

(#16942) Maffia91 válasza Istju (#16925) üzenetére


Maffia91
aktív tag

Köszönöm! :)

Honor Magic 5 Pro, Huawei P30, Xiaomi MI A1, OnePlus One

(#16943) drdr válasza retesz147 (#16932) üzenetére


drdr
senior tag

Fenn a Ytaland. Eddig ez a legjobb, nincs buborék a szélén sem, legalábbis nem látszik, mert fekete a keret... Alul a gombok a helyükön, rendesen fedi a képernyőt. A fekete keret végre nem takarja le a pixeleket oldalt, alul és felül viszont minimálisan igen. Érdekes módon felül pont (mondjuk) egy sort, alul jobb oldalon nem takar, csak bal oldalon úgy a képernyő felétől. Olyan, mintha a fekete maszk lenne görbe. Igazából napi használatban nem zavaró, ezzel tudok együttélni (a többi szar után). Tükröződő fényben pontmátrix látszik...

A dobozban nedves és száraz kendő is van , de mindkettő nedves volt :F Párás fürdőszobában raktam fel, a poreltávolítót nem is használtam....

(#16944) retesz147 válasza drdr (#16943) üzenetére


retesz147
addikt

Én HA-n vettem, mindenféle név nélkülit, de ahogy olvasom nem rosszabb ettől.
:R

Xiaomi 13 eu dev...

(#16945) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Valaki más is tapasztalt hangerő csökkenést füllhallgató kimeneten keresztül a legutóbbi frissítés óta? Előtte nem mertem koppra tenni, mert rendes szaggatta a dobhártyámat, most meg full hangerőn is olyan "meh".

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#16946) Baloo27 válasza HoaryFox (#16945) üzenetére


Baloo27
aktív tag

Igen,visszavettèk a dac erősítèsèt,mert sokan panaszkodtak a háttèrzajra.

(#16947) retesz147 válasza HoaryFox (#16945) üzenetére


retesz147
addikt

Fb oldal ettől hangos, hol halk lett 😀

Xiaomi 13 eu dev...

(#16948) HoaryFox válasza Baloo27 (#16946) üzenetére


HoaryFox
őstag

Értem. Jó tudni róla, legalább szóltak volna. De szerintem most meg átjutottak annak a bizonyos hátas állatnak az átellenes felére.

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#16949) st3v3np3t3r válasza HoaryFox (#16945) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

megerősítem... redukáltak a hangerőn...nem is kicsit, de már a 8.1 bétában is halkabb volt...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#16950) Doki42 válasza stracker06 (#16936) üzenetére


Doki42
őstag

Nekem nem áll el, pont az ív kezdetéig ér a széle.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.