Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:44:49

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi A1
utolsó módosítás: 2019.11.07

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15801) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

megvolt az első system crash... csak úgy gondolt egyet és újraindult...
megjelent az android one felirat...
titkosítás visszafejtéséhez nem kért jelszót...
nem kért sim feloldást...
előzmény:
alkalmazáselőzmény törlés után 2 app frissítése a play áruhazban, elkezdte letölteni az egyik appot majd restart...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#15802) jonnyjoker01 válasza st3v3np3t3r (#15801) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ez a soft restart, nem rendes újraindítás. Gyári romon csinálta nekem néha ezt, Aex-en nem volt ilyen gond.

Üdv. Johnny

(#15803) st3v3np3t3r válasza jonnyjoker01 (#15802) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

tudom... csak furcsálom...mind1,elküldtem visszajelzésben naplókkal

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#15804) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Most olvasom XDA-n, hogy [ezzel] vissza lehet állítani az eredeti MAC-address-t. Namármost nem igazán értem pontosan, hogy ezt nem lehet használni, ha az itt sokat emlegetett wifi fix-et használta az ember? Én már használtam azt a fix-et (amiben van egy persist könyvtár, benne egy wlan.mac.bin fájl). Akkor ezzel ne kísérletezgessek?
Amúgy meg vagyok elégedve az AEX-szel. Gyors,meg minden. Egyedül az Arnova V7 final kamera FC-zik, ha az életlenítés opciót akarom használni.

Más:
Droidmester végleges kitiltást kapott, vagy csak hanyagolja a topicot?

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#15805) szabi__memo válasza mcwolf79 (#15804) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Vett egy jobb telót

(#15806) Nerazim válasza szabi__memo (#15805) üzenetére


Nerazim
őstag

Ettől is? ;]

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#15807) x1port válasza st3v3np3t3r (#15801) üzenetére


x1port
addikt

Szokj hozzá. Nekem már rendszeres.
Más : tegnap próbáltam a koncerten fotózgatni / videózni.. hát.. azt hittem a földhöz b@..om.
Videó csíkos , folyamatosan keresi a megfelelő zoomot.
Fényképek pocsékok.
Hamarosan én is megválok tőle.
Megyek vissza Galaxy S7 re

(#15808) Viktor0610 válasza x1port (#15807) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

{homlokát megtörlős}

;]

Samsung Galaxy A54

(#15809) rzoli válasza peestike (#15798) üzenetére


rzoli
senior tag

De van hangerő gombra ébresztés: Beállítások, Bővítmények, rendszer, gombok, alul van a Hangerő gombra ébred!

(#15804) mcwolf79: Amíg a BT MAC címet nem írtad felül, van lehetőség visszaállítani. Ezt tudod ellenőrizni egy HEXA editorral. Haználd (#14711) tomboy84 leírásást, annyival kiegészítve, hogy van benne egy elírás, nem ugyanarról a MAC címről kell indítani a WIFI címeket, amiket kiolvastál, hanem egyel nagyobbról.

Én egyébként visszatettem az egyel korábbi béta Arnova GCam-et, azzal nem volt gond, nem volt FC-m, a final az csinált a 0510-ben.

Droidmester még szürke, úgyhogy még él a kitiltása úgy látom.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#15810) mcwolf79 válasza x1port (#15807) üzenetére


mcwolf79
veterán

Lol :W
Egy 100000 Ft-os telefonhoz akarsz mérni egy feleannyiba kerülő telót??? Nagyon nem egy súlycsoportban vannak. Miért nem mindjárt az IphoneX-jez méred. Ha ennyire fontos a kamera miért nem maradtál a Samunál??? Tiszta sor, hogy az MiA1 nem versenyezhet az S7-tel. Sajna ennél ha nincs elég fény akkor elfogy a tudomány. Ez van.

rzoli:
Én most [ezt] raktam fel, ez már faxa. Müködik minden,és nincs FC.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#15811) jonnyjoker01 válasza x1port (#15807) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Már bocsi de hülye vagy hogy egy S7-et erre cseréltél le? :C

Üdv. Johnny

(#15812) Viktor0610 válasza jonnyjoker01 (#15811) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

jonnyjoker01:
:)):C

x1port:

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#15813) rzoli válasza mcwolf79 (#15810) üzenetére


rzoli
senior tag

Kösz, kipróbálom. Igazából csak sötétben szoktam a GCam-et elővenni, világosban jobb szeretem a gyári app-ot.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#15814) petipetya válasza x1port (#15807) üzenetére


petipetya
nagyúr

szia

"nincs rá lezsóidő"

(#15815) TFSi


TFSi
őstag

Sziasztok!

Melyek azok a leghasznosabb appok, amelyek javítják a telefon hardveres képességeit, mivel nem szeretnék rommal mókolni?

Szerdán jön a teló, amely egy remélhetőleg minőségi átmenet lesz a szoftveresen hulladék MS LUMIA 950XL után a Galaxy Note 8 felé.. :K

Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#15816) Viktor0610 válasza TFSi (#15815) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Háttö.
Ezt senki nem tudhatja helyetted. Attól függ, mire keresel appot, de a kérdésed konkrét igényekre ide felteheted.

Samsung Galaxy A54

(#15817) kokokka válasza TFSi (#15815) üzenetére


kokokka
őstag

Mit szeretnél javítani rajta? Mi az a hardveres képesség, ami nem elég ebben a telefonban? 8-as proci 4Gb RAM-mal, mire nem elég? Sok embernek az asztali PC-je is szarabb!!

(#15818) TFSi válasza kokokka (#15817) üzenetére


TFSi
őstag

Dupla kopp, kamera, fm rádió (tudom, kóddal megy), bármi, amiben van itt tapasztalat. Tudom, hogy jó a teló, ezért lesz ilyenem. :)

Leslie1966: Cégben, androidos fejlesztésekhez vettünk már párat, ha lenne "pen-es" verziója, keveset gondolkodnék a Note 8-on. :)

jonnyjoker01: :R

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#15819) Leslie1966 válasza TFSi (#15815) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Én az Android One miatt vettem meg. Játék telefonnak. A kidolgozása, üzemideje jó, de azért egy Huawei Mate 9-hez, vagy S8+ -hoz hasonlítani, vagy akár S7 Edge-hez nem lehet, össze tudom hasonlítani mindegyikkel, egyébként az Oreo-val egész jó kis telefon. A 8.1-es Oreo frissítéssel nem nagyon szaggatják az istrángot. :)

[ Szerkesztve ]

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#15820) jonnyjoker01 válasza TFSi (#15818) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Kamerának gcam mod, duplakopphoz pedig AEX 5.5 vagy Resurrection Remix :) AEX most szerintem a legstabilabb, leggyorsabb és legtöbb funkcióval teli.

Más:

Megjött 1,5 hónap után a kameralencse. 15-30 napnak kellett volna lennie, jóval többet vártam rá. Parts4repairről rendeltem. Megyek ki is cserélem, inkább örülök, hogy itt van :D

Üdv. Johnny

(#15821) Leslie1966


Leslie1966
senior tag

Az ujjlenyomat olvasója viszont van olyan jó, mint a Mate 9-é, a Samsung S8+-ét viszont simán veri-szerintem.

[ Szerkesztve ]

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#15822) darvinya válasza jonnyjoker01 (#15820) üzenetére


darvinya
titán

Sajna magyar posta ennyire le van…, kb. 1 hónapot honban csücsült.
Pár rendelésem is 1 hónapja honi depóban porosodik. :(((

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#15823) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Igazi kincset találtam, mivel sok meizu készülékem volt valahogy ragaszkodtam a flyme os-hez (szerintem még mindig a legjobb) és most megkaptam mia1-re is :D ported FlymeOS 6.8.3.17R beta


És még a meizu account is működik.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#15824) bepken válasza Zsoleszhun (#15823) üzenetére


bepken
veterán

néztem róla videót valamelyik nap. csak a lassú fp unlock miatt nem hangzik jól számomra. egyébként nem tűnik rossznak.

egyébként én hasonló érzésekkel vagyok a MIUI felé. minden korábbi telefonomon azután csorgattam a nyálam, de sajnos ritkán volt igazán jó port.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#15825) Nerazim válasza jonnyjoker01 (#15820) üzenetére


Nerazim
őstag

A duplakopphoz nem feltetlen kell custom rom, eleg egy nova launchert felrakni, gyorsabb megoldas es jol mukodik vele.

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#15826) Zsoleszhun válasza bepken (#15824) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Ez igéretes: MIUI 9 for Mi A1

¯\_(ツ)_/¯

(#15827) bepken válasza Nerazim (#15825) üzenetére


bepken
veterán

szerintem duplakoppos ébresztésre gondolt :)

Zsoleszhun! na ez valami új :) örülnék tényleg, ha sikerrel járna

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#15828) Nerazim válasza bepken (#15827) üzenetére


Nerazim
őstag

Az lehet :))

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#15829) Viktor0610 válasza Zsoleszhun (#15826) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jah.
Csak amikor már a képernyőképen is egy FC van, akkor az elbizonytalanít... :D ;]

Samsung Galaxy A54

(#15830) Istju válasza tomboy84 (#15765) üzenetére


Istju
senior tag

Megcsináltam a MAC visszaállítást. A fura csak az, hogy 80 AD vel kezdődik a Mac cím. Miért nem F4 a kezdete? Amúgy megy minden)

A bonyolultság elrejtése még bonyolultabb rendszert eredményez, és ezért kerülendő. KISS

(#15831) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Jobb felső sarokban szerintetek mi lehet az a folt? Eddig azt hittem a betört kameraüveg miatt bejutott kosz, de most tisztára csutakoltam a lencséket lencsetisztító szövettel és még mindig ott van :( A műanyag és a lencse közötti kis résbe ha valami por beszorult akkor lehetséges, hogy az okozza, vagy megsérült a szenzor? :/ Mit gondoltok?

Üdv. Johnny

(#15832) BBusby


BBusby
újonc

Sziasztok!
Egy hete van meg a telefon, eddig teljes mértékben beváltotta a hozzá fűzött reményeket.
Egyetlen kérdésem lenne. A színhőmérsékletet lehet valahogy állítani? Ezt a Xiaomi hagyta ki a teloból, vagy a stock Androidnak kéne tudni?
Köszönöm!

(#15833) Viktor0610 válasza BBusby (#15832) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudtommal nincs benne.

Samsung Galaxy A54

(#15834) Viktor0610 válasza jonnyjoker01 (#15831) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Már bocs, de ha nem volt rajta a lencséket védő üveg, mire számítottál?

Samsung Galaxy A54

(#15835) jonnyjoker01 válasza Viktor0610 (#15834) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Rajta volt, csak pókhálósan. A bizonyos fekete folt pedig csak pár nap után jelentkezett.

@BBusby: nincs a gyári rendszeren alapból. Speckó kernel kell neki minimum a színhőmérséklet állításhoz (pl. Franco's kernel).

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#15836) darvinya válasza jonnyjoker01 (#15831) üzenetére


darvinya
titán

Nagyító alatt megnézve kamera szenzor lencsét, s nincs rajta piszok sarokban, akkor hibás a szenzor.
Takarítás csak nitrogén gázzal szabad lefújni, különben lencse és lencse szerkezet közé kotorható piszok szemcse.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#15837) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Valamiféle lencsehiba lesz, lehetséges egy kicsi üvegszilánk megkarcolta (vagy valami hasonló). Ha lámpafény felé irányítom a foltot, látszik a szélén, hogy megtöri a fényt, tehát tuti valami mélyebb karc miatt olyan amilyen.

Wayteq szervíz honlapján nem is írnak olyat, hogy kamera szenzor javítás, írtam nekik emailt, remélem nem lesz túl drága a javítás :(

Szerk. Annyira a szélén van ez a folt, hogy 1.1x zoomban ki is úszik a képről. Ha nagyon drága a javítás, akkor ez lesz a parasztmegoldás :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#15838) darvinya válasza jonnyjoker01 (#15837) üzenetére


darvinya
titán

Vagy magad megjavítod, vagy veszel kamera szenzort berakkatod velük.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#15839) Szoszo94 válasza jonnyjoker01 (#15831) üzenetére


Szoszo94
őstag

Szenzor sérült. Anno a Z1C-m járt így, betört hátlappal használtam míg megjött az új és lett pár ilyen folt. :(

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#15840) peestike válasza rzoli (#15809) üzenetére


peestike
senior tag

köszönöm! időközben meglett, nagyobb lett a lelkibéke. :)

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#15841) st3v3np3t3r válasza darvinya (#15838) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

nem fogják berakni a kameraszenzort, ezt borítékolhatod kapásból, max rendelnek egyet aztán aranyáron kicserélik, vagy jobb esetben "nem javítható" kategóriába rakják és küldenek egy új telót...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#15842) x1port válasza jonnyjoker01 (#15811) üzenetére


x1port
addikt

Nem , sajnos az S7 céges volt.
Kellett vennem hirtelen valami új, olcsó használható telefont.
Ezt választottam. Átmenetileg jó volt de én személy szerint többet nem látok benne.
Nem fikázni akarom a telefont mert az árához képest tényleg jó , de ettől függetlenül sokan túl hájpolják.

(#15843) darvinya válasza x1port (#15842) üzenetére


darvinya
titán

Megmondom, hogy rosszul beállított S7 is pont ugyanezeket produkálja, amit leírtál.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#15844) tomboy84 válasza Istju (#15830) üzenetére


tomboy84
tag

Jó lesz az, csak a tiéd picit különbözik a többség MAC tartományától. De Xiaomi-é az is: LINK

[ Szerkesztve ]

(#15845) Grecky válasza x1port (#15807) üzenetére


Grecky
senior tag

Ez így nem igaz, mert minden csak megfelelő appok kérdése:
Metallica koncert videó
Metallica koncert kép 1
Metallica koncert kép 2
Metallica koncert kép 3

[ Szerkesztve ]

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#15846) rzoli válasza Grecky (#15845) üzenetére


rzoli
senior tag

Nagyon jó felvétel és képek.

Mit használtál? GCam? Melyik verzió?

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#15847) Grecky válasza rzoli (#15846) üzenetére


Grecky
senior tag

Fotózásra GCamból az Arnova's v7beta9-et, de ez sokat fagyott, azóta már a scrubber_GCameraP2XL-t használom, az nekem tökéletes.
Videózásra a Footej Camera Premiumot, ebben az audio-videó bitráta is módosítható, valamint az ISO-t és a záridőt is jól be lehet lőni, hogy tartsa a 25-30 FPS-t, low light mellett.

[ Szerkesztve ]

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#15848) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Valaki fel tudná rakni a legutóbbi AEX ROM beépített dialer és contacts apk-ját? Mert én felraktam az Exdialer-t ,és én balga azt hittem a gyári nem kell. De azóta nem tudok hívást indítani,és hívást befejezni.
Pontosabban indítani tudok, de nem jelzi hogy hívja a kontaktot, csak egyszer hallom ,hogy valaki beszél a telóban.
Köszi :R

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#15849) mttssz válasza mcwolf79 (#15848) üzenetére


mttssz
senior tag

Tessek: [link]

(#15850) Istju válasza tomboy84 (#15844) üzenetére


Istju
senior tag

Tényleg. Köszi. Így most már rendben.

A bonyolultság elrejtése még bonyolultabb rendszert eredményez, és ezért kerülendő. KISS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.