Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:05:13

LOGOUT.hu

Xiaomi MI9 (CEPHEUS)
=================================================================
KÉRLEK OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT, MIELŐTT KÉRDEZNÉL!!!
=================================================================
Mindenekelőtt szeretném közölni, hogy az itt olvasott ismertetők, leírások, instrukciók a Xiaomi MI 9 készülékre érvényesek (Nem SE, T, Pro, Lite, stb) ugyanis minden variánsra más és más ROM, TWRP, Gcam, stb való amik, nem működnek másik típusokon, esetlegesen azok végleges téglásodásához vezethetnek!!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Nem rossz telefon, de azért érződik rajta, hogy ocsósított flagship.
Ha másban nem is, a kijelzőben mindenképp.
Munkatársam használja egy ideje, és egy Note 9, vagy Mate 20 Pro mellé rakva elég silány ez az amoled.
Oké, ennyiért el lehet nézni.

(#42) janeszgol


janeszgol
félisten

Jó cucc lett. Szép a telefon, jó a kijelző, a kamera képei pedig szépek (bár a zöldet picit mintha túltolná), tiszták. A videó hangminősége nem rossz.
Jó telefon na.

(#43) petipetya válasza nozs23 (#33) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem tudom, hogy Bone mit ért fixfókuszon, és azt sem, hogy a gsmaréna mit ért autofókuszon.
Mindenesetre bárhová helyezhető a fókusz az ultraszéles módban (is).

"nincs rá lezsóidő"

(#44) kelzsoca válasza Krajcsi (#3) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az árukereső áraihoz hozzátartozik az is, hogy szürkeimportos, bolti garanciás telefonokat tudsz a megjelölt áron vásárolni, és nem hivatalos forrásból származó, gyártói 2 év jótállással rendelkező készülékeket, mint mondjuk az Mi Store, vagy a xiaomi.hu esetén.

(#45) #Dániel


#Dániel
tag

Már csak jó lenne a kamerát javítani =)))

(#46) Liliom9


Liliom9
tag

Kb 1 hónapja használom. Mix 2S-ről váltottam. Az üzemidőn és az ujjlenyomat olvasón kívül mindenben jobb. Várom az MI9T Pro-t (ha lesz) vagy esetleg a Mix4-et.

(#47) Fred23 válasza csako (#2) üzenetére


Fred23
nagyúr

Szerintem a legtöbb valódi csúcsmodell megkapta az elmúlt 4-5 évben. S7-ben már tuti volt.
Nekem is van a Nokia 8 Siroccóban. Fehérvár:

Mondjuk lehet élni barométer nélkül, az IP védettség hiánya szerintem nagyobb hiányosság.

(#48) Atomgeszi válasza petipetya (#29) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ott van az egyik oldalon a cikkben, hogy 10.2.26-os. És, hogy a DC Dimming jön elvileg a 10.2.27-be. Ez EEA lesz.

(#49) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

" ... teljesen le kell takarjam a képernyőt a fülemmel híváskor, hogy az biztosan elsötétedjen. Előfordult ugyanis, hogy ha a mobil kis szöget zárt be, vagy picit messzebb került a fülemtől, a képernyő visszakapcsolt."
Ez azért elég dühítő lehet. Remélem ezen "reszelnek" kicsit szoftveresen.

"... a telefont kézbe ragadva és a hüvelykujjat ráhelyezve tízből nyolcszor sikeres az azonosítás ... "
Hát ez sem az, amit szívesen megtapasztalnék. Inkább nézem a P10 "gyászkeretét", de ott a hagyományos olvasó 10-ből 10-szer pontos.

Az értesítési led még mindig egy színű?
Egyébként sajnálatos, hogy - már egy ideje - a Mi termékvonal is a phablet kategóriát gazdagítja. Még szerencse, hogy van SE ... bár az is igaz, hogy az nem ugyanez, kicsiben.
Na, talán majd a 10-es... addigra talán végképp eltűnik minden zavaró tényező (sziget, "könnycsepp") a kijelzőről, így 8 "verzióval" később talán majd újra lesz Xiaomi telefonom :)

[ Szerkesztve ]

(#50) nozs23 válasza petipetya (#43) üzenetére


nozs23
addikt

Akkor van autó fókusz.

(#51) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Végre :C Jó sokáig kellett várni erre a tesztre.

¯\_(ツ)_/¯

(#52) Atomgeszi válasza <Adamsky> (#49) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nekem ilyen sosem fordult elő, hogy bekapcsolt volna hívás közben a kijelző. Pedig napiszinten 1 órát azért beszélek messengeren meg gsm alapún is.

Egyedül amire tudok gondolni, hogy legelőször furcsa volt telefonálni a telefonnal a méret miatt, és szerintem itt is az lesz a baj, hogy alapból a füle fölé teszi az ember a telót. Kicsit lejjebb kell. Engem is ez viccelt meg az első telefonálásnál.

Az azonosítás nálam mindig beadja. Maximum vizes vagy poros ujjal, ahol ugye a technológiából fakadóan az optikai szenzor már nem úgy tudja leolvasni a biometrikus dolgokat, akkor fordul elő galiba.

Egyszínű a LED.

[ Szerkesztve ]

(#53) petipetya válasza nozs23 (#50) üzenetére


petipetya
nagyúr

Lehetségesnek, hogy ez nem volt beállítva Bonenak:

"nincs rá lezsóidő"

(#54) petipetya válasza Atomgeszi (#52) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ugyanezt tudom elmondani a telefonálás esetén, ez sajnos user error a cikkíró részéről.

"nincs rá lezsóidő"

(#55) Ankhiszesz


Ankhiszesz
tag

Nem rossz, de én megvárom a mi 9t-t, az jobban tetszene... :)

Nokia 3330>Nokia 6610>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia E52>(Samsung s5230 és Galaxy S5 koncertfon)>Alcatel ot995>Huawei P6>Huawei P9>Xiaomi MI9T Pro>ZTE Axon 40 Ultra

(#56) Sanyesz. válasza Ankhiszesz (#55) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Miért is?

Kicsit több, mint három hónapja van meg. Én meg vagyok elégedve vele. Egy negatívumot mondanák: a karcsú akku. Esetleg még a Hall-szenzor, amit kifelejtettek.

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#57) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Jó telefon lett
De nem bánom hogy nem ezt vettem meg :N

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#58) pusi1981


pusi1981
aktív tag

Global 10.2
10.2.26.0(PFAEUXM)
Katasztrófa a kamera!!!
A négy éves Honor 6-om kenterbe veri!!!
Ez így óriási csalódàs :(
A képek életlenek,homályosak.
Elvesznek a részletek,borzasztó zajosak.
A vaku este egy vicc...
Még lámpaként is kevés a fénye,nemhogy vakuként üzemelve.
Zsebbe hordva a készüléket egy kész gyötrelem használni.
Feléled ,alkalmazások indulnak el a hatterben.
Ezaltal szépen melegszik is a telo a zsebben.
Mikor kiveszem a zsebembol minden ég villog rajta mint a kari fán...
A kamera miatt borzaszto csalodott vagyok,borzasztoan csapnivalo a minoseg ...
Ma vittem vissza a MediaMarktba itt kint Németbe.
Cseret mar nem kerhettem mert kb egy honapja van meg a telo es tulhaladtam a 14 napot igy ment a szervizbe...
Es akkor az elrettento kepek (erdemes belenagyitani) :

[ Szerkesztve ]

(#59) csako válasza Fred23 (#47) üzenetére


csako
veterán

Értem, köszi :R

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#60) Sanyesz. válasza pusi1981 (#58) üzenetére


Sanyesz.
őstag

A Te készüléked "kommunista műszakban" készült :U

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.