Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#479) 8th válasza Noukoum (#467) üzenetére


8th
addikt

"6literes fogyasztás az talán gyári adat lehet, ha vezettél mai autót akkor tudod hogy nem reális dízelnél sem."

Két kivétellel az összes eddigi autómmal hoztam a gyárilag megadott fogyasztást, a dízelekkel jellemzően alatta is maradtam. Meg kell tanulni vezetni.

"Tehát összességében ha veszel egy 7milliós elektromos autót akkor az üzemanyag miatt 10 év múlva neked 8,5 milliós autód lesz. Benzinnel 7milliós autónál lesz 14 milliós autód."

WTF? Tehát tíz év alatt összesen 1.5milliót költesz egy i3-ra. Jó. Nem kell vinni időszakos átvizsgálásra, nem kell karbantartani sem (egy téli és egy nyári gumiszett minimum négy kiló rá), soha semmi sem fog elromlani rajta, a parkolás is örökké ingyenes marad és persze a villamosenergia árak sem fognak változni a jelenlegihez képest tíz év alatt. Ja, hogy otthon töltöd majd napelemről. Értem. Az is csak úgy kinő a földből ingyé'. Facepalm :I

"Na ezt hívják mateknak." Csókoltatom a matek tanárodat remélem már nem tanít :C

[ Szerkesztve ]

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.