Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#795) UFO1 válasza csababarca (#792) üzenetére


UFO1
senior tag

A Virág sztori lerágott csont itt is ki lett beszélve még a játék elején. Beismerte megbánta az hogy ki hogy ismerte fel csak ők tudják és a stáb. Az hogy valaki leír egy feltételezést kb. olyan mint Fru szarkavarása a nem tudom ki mondta nem tudom kinek nem tudom hol és nem tudom mikor! :W

Más:
Ami fontosabb kit hív ki Anakin Gábor Skywalker lesz e tőke ÉNB-t vagy Hoh-t kivinni vagy egy gyöngének tartott lányt visz ki Vivit vagy Virágot. Utóbbival szerintem nagyon rá fog faragni mert ő mögé oda fog állni a Dani, Moh, ÉNB, Mercy és a Rotyi tábor míg a sötét oldalon nincs jelentős tömeg ahogy a szosel médiában olvasni rólunk! ;]

A legnagyobb húzás az lenne ha mindenkit átverve a sötét oldalról hívna ki valakit (hogy az összeveszés szándékos és megtervezett volt de senkit nem avatott be) és így beírná magát a VV-k történetébe és kb. 1 Attika szintű játékossá válna (megj: akinek a játékstílusát különösen nem szerettem de el kell ismerni nagy játékos volt)!
Így nagy eséllyel benne lenne/lehetne a top 5-ben! :K

Nem hiszem hogy lenne ennyi esze ill. át e látná hogy mi a kinti helyzet a csapatával kapcsolatban! :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.