Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3S/Prime

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12951) trebrona válasza ktomcat (#12950) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Azóta sincs semmi hiba nálunk. 8-10 óra SOT-ok megvannak, működik minden. Boot idő hihetetlen, gyorsabban bootol be, mint az A1-em.

Másnál viszont folyamatos FC-k voltak, okát mondjuk nem értem.

Én az összefoglalóban szereplő cofface TWRP-vel tettem fel, nem az official-lal, előtte xiaomi.eu dev rom volt fent. TWRP-ben csak factory reset volt, végén biztos, ami biztos még egy wipe cache, dalvik cache, azaz nem a nagykönyvben megírt tiszta telepítés. :N
Mindig, mindent így tettem fel, nem volt még ebből problémám.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#12952) Sethdobaloah válasza ktomcat (#12950) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

Én is feltettem, 2h10p képernyőidővel 71%-on áll az akksi. Különösebb hiba nincs eddig, mondjuk nekem a gyári rom sokszor kifagyott, szóval lehet nem releváns a tapasztalatom.

...csak én vagyok helikopter?

(#12953) Victoryus válasza trebrona (#12951) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

köszi!
#ktomcat: feltettem a 12.29-est, ha gond lesz a hívásokkal akkor kipróbálom a másikat. Tapasztalat: a gapps-ot újra kellett rakni, meg azokat a google alkalmazásokat, amik a micro verzióban nem voltak benne: youtube, fordító nálam. Egyelőre jó :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#12954) margithid válasza trebrona (#12951) üzenetére


margithid
veterán

Ebből a Romból várható valami Stabil változat?:) Kb mitn a Global stable.

(#12955) trebrona válasza margithid (#12954) üzenetére


trebrona
Topikgazda

"Version Information
Status: Stable
Stable Release Date: 2017-12-21"

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#12956) ktomcat válasza Victoryus (#12953) üzenetére


ktomcat
senior tag

ha dirty flashel frissítesz akkor várhatóak ilyen finomságok :DDD én mindig factory resettel teszem fel, és ha kész a telepítés van hogy a belső memóriát is formázom, olykor érezhetően jobb neki a sok szemét nélkül :)

(#12957) trebrona válasza Sethdobaloah (#12952) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Nálunk ilyenek vannak: [link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#12958) pai107


pai107
tag

Sziasztok!

Lassan 1 éve van birtokomban (majdnem teljes megelégedéssel) egy Redmi 3s Prime. Egy nyűgöm van vele, mert minden más amire használom az szuperül műxik rajta.
A nyűgöm a videofelvétel hangja... Igen, igen, tudom, tudom, az összefoglalóban ott van vmi.... A pc-khez asszem elég jól értek, de a mobilokhoz nem merek nyúlni, mókolni, nem az én asztalom... Ez van sajna...

A telon a "gyári" rom van, vagyis amivel küldték a Spemallrol rendelve. Ez MIUI 8 Global 7.2.16beta. Nincs nyitva vagu mi, tehát minden gyári.

Semmit nem. akarnék változtatni, csak ezt ahangfelvétel javítást. Nekem kissé bonyolultnak tűnik a leírása így nem merek nekiállni... meg ha jól értem nyitni kell, meg TWRP izé... pfff...

A másik ha esetleg frissitenék rendesen letöltéssel a legutóbbi MIUI változatra akkor megoldódna a gond? Vkinek erről tapasztalat? S ez a. feissités működik rendesen? Mert a fentlévő majd' 1 éves rom nagyon stabil! Illetve ha frissitek így akkor az a telon lévő cuccokat nem vágja haza? Programok, adatok... stb...
Előre is kösz a válaszokat! AHOI.

(#12960) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok,

redmi 3 s-hez keresek üveg fóliát. Tud adni valaki egy linket ahonnan általában szoktátok/érdemes venni?
International verzió.

Köszi!

free your mind

(#12961) Victoryus válasza ktomcat (#12956) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Most nem akartam mindent megint újratelepíteni. Ezek szerint a dalvik meg a cache törlés kevés volt neki. Az előzőnél, mikor a dec 15.-ei verziót tettem fel akkor nem volt ilyen anomália. Eddig jónak tűnik.

#Jazz: aliexpress Eddig 2 mattot meg egy-egy kéket és normált rendeltem tőle. 2x esett eddig a teló, de csak a "fólia" tört össze, a kijelzőnek semmi baja. Nekem bevált.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#12962) Jazz válasza Victoryus (#12961) üzenetére


Jazz
veterán

Köszi. A blue anti UV mit tud? Kékes a fólia színe? Jó hideg lesz a kijelző színhőmérséklete tőle. Ez miért jó?

free your mind

(#12963) Victoryus válasza Jazz (#12962) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Halvány kék. Elvileg kevésbé fárasztja a szemet. Nem sokáig volt ilyen az enyémen, én a mattot szeretem.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#12964) chipesz válasza ktomcat (#12950) üzenetére


chipesz
őstag

Én is föltettem a PixelExperience Stable (12-21) verziót tegnap, még nem sok tapasztalatom van, de azért leírom:
Resurrection Remix rom-ot váltotta, valóban tök gyorsan bootol. Recent apps nem jelent meg, ez volt a hibája, de volt egy fix az xda fórumon azt flashelve megjavult. RR romban voltak problémáim (alkalmazások, szolgáltatások egymás után leálltak, teljesen random jött elő, újraindítás általában megoldotta.) Sokszor arra ébredtem éjszaka hogy boot loopba került, ki tudja mióta pörgött, ez sem volt valami üdítő dolog az RR-ben.

Az appok amiket használok jól működnek, telefonálás közben mintha halkabb lenne jóval mint eddig, nagyon kell figyelni mit mond a másik fél. Sokkal kevesebb a customizációs lehetőség, de erre számítottam.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#12965) chipesz válasza chipesz (#12964) üzenetére


chipesz
őstag

Visszaolvasva megtaláltam, hogy a halk hívás közbeni hangerőre van patch, föltettem, kíváncsi leszek megjavul-e tőle.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#12966) RTG


RTG
tag

https://pcworld.hu/pcwlite/ezert-olyan-olcsoak-kinaban-a-csucsmobilok-241864.html

:DD

[ Szerkesztve ]

(#12967) Slukkica válasza RTG (#12966) üzenetére


Slukkica
őstag

Ismét egy hozzá értő írt cikket :DD

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#12968) tvamos válasza Slukkica (#12967) üzenetére


tvamos
nagyúr

Mi a gond ezzel? Leirtak benne tobbszor, hogy "megdöbbentő". Es? Amugy nem a reklamokrol szol az Android?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#12969) mák


mák
tag

Sziasztok,

a mai frissítés óta nem kel életre a telóm. Járt így valaki? Mit lehet csinálni?

Köszönöm a segítséget előre is!

Üdv:
Laci

mákosnudli

(#12970) trebrona válasza mák (#12969) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Kicsit bővebben leírhatnád. Mit frissítettél mire, bl nyitva, vagy zárva stb.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#12971) Slukkica válasza tvamos (#12968) üzenetére


Slukkica
őstag

Hát mondjuk az hogy égvilágon semmi valóság tartalma nincsen az én értelmezemben. A reklámok azokon az alkalmazásokon keresztül érkezik ahol az adott app fejlesztője így írta meg!

A miui rendszere nem tartalmaz reklámot! A cikk állításával ellentétben.

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#12972) tvamos válasza Slukkica (#12971) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nekem volt mar egy par ehte kinai telefonom, es azokra gyari visszaallitas utan is doltek a reklamok. Nem ilyen webshoppos romon. (Az egy mas kerdes, hogy most itt Europan mi van, ha veszel 1 EUR-ert, 1Ft-ert ilyesmit.)
Valoban, most, hogy megegyszer elolvastam, a MIUI nem.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#12973) mák válasza trebrona (#12970) üzenetére


mák
tag

A telefon alap beállításon ment, ahogy az Eustock-tól megkaptam. Mindig felkínálta a frissítéseket, amiket telepítettem , de semmi extra nincs rajta. valami global rom van rajta, amihez mai nap jött egy frissítés, amit telepítettem mint eddig az elmúlt 1 évben, de most nem kapcsol be. fekete képernyő MI felirat volt eddig, most bekapcsolt, de azt írja ki a képernyőre: system folyamat nem válaszol. Szeretné bezárni? de nem enged semmit. Nem tudom okézni,sem és a várakozásra sem tudok rálépni...

mákosnudli

(#12974) cappa72 válasza mák (#12973) üzenetére


cappa72
nagyúr

(#12975) solti


solti
senior tag

új ROMmal a facebookon megjelent egy popup szerűség, hogy lájkoljam a miui indiát.... nektek is volt ilyen?

(#12976) ktomcat válasza Victoryus (#12953) üzenetére


ktomcat
senior tag

Megérkezett a mai AEX 7.1 frissítés, ez már tartalmazza a factory reset nélküli frissítést elvileg :)

AEX v4.6 05.01.2018 | Updated | Stable

*3.18.90 kernel
*Edits of script
*Many small changes in the system
*Rewrote new backup script. Now you can flash ROM without wipe system: gapps and other patches will be restored (except Magisk)
*Edits of Aroma sections and translate

(#12977) maca99 válasza ktomcat (#12976) üzenetére


maca99
csendes tag

2018.01-04 frissités újra indul lógónál megál system folyamat nem válaszol utána meg működik ez nem valami jó.

(#12978) hati válasza maca99 (#12977) üzenetére


hati
addikt

Béta ROM-nál előfordulnak hibák. Javaslom a stabil ágat.

(#12979) ktomcat válasza maca99 (#12977) üzenetére


ktomcat
senior tag

az a frissítés nem erre (AospEXtended) vonatkozik, itt 4ei nem is volt :)

(#12980) maca99 válasza maca99 (#12977) üzenetére


maca99
csendes tag

gyári rom nincs mókolva frissitések jönnek de ez most gáz.

(#12981) Viktor0610 válasza maca99 (#12980) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha gyári, ha nem, ami hetente frissül, az a béta. ;)
Javasolt olvasnivaló: összefoglaló.

Samsung Galaxy A54

(#12982) reluxa válasza maca99 (#12980) üzenetére


reluxa
csendes tag

Halli,

Az enyém is ma ment szét. Redmi 3S Prime, Eustockos, kb 1 éves. Minden frissítést felraktam eddig. Boot után "megfagy" Process isn't responding, wait or cancel. De sajnos semmi nem kattintható. Már vagy 2 órát vártam, de nem segített az sem.

Másnak esetleg van ötlete?

Köszi előre is,

(#12983) trebrona válasza reluxa (#12982) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Az előzmények alapján újraindítás. Ezek szerint ez a mai frissítés kicsit félrement. Ez ilyen sajnos, ahogyan már Viktor0610 is írta, a developer rom az béta. Kisebb-nagyobb gondok előfordulhatnak egy-egy heti rom felrakása során. Tehát vagy várni kell a visszajelzésekre és ha nincs tömeges hibajelzés, akkor frissíteni csak, vagy átállni stable verzióra.

Vagy, minden gond elkerülhető bl nyitással...

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#12984) AtaWrc válasza trebrona (#12983) üzenetére


AtaWrc
tag

Nálam hibátlanul felment, nincs vele gondom.

(#12985) trebrona válasza AtaWrc (#12984) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Kivétel erősíti a szabályt. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#12986) RTG válasza trebrona (#12983) üzenetére


RTG
tag

Ez, az eu beta-ra is vonatkozik? Ne tegyem még fel a mait?

(#12987) trebrona válasza RTG (#12986) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Arról nem volt negatív feedback. eu verzió alapja a kínai rom, nem a global. De, ha bármi gond lenne is, egyszerű a romváltás, nem úgy, mint zárt bl és gyári rom esetén.

Saját tapasztalatot ne várjatok tőlem, ahogyan már korábban írtam, fiam használja a 3S-t Pixel rommal.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#12988) RTG válasza trebrona (#12987) üzenetére


RTG
tag

oksa, köszi.

nem sietek sehova, várok kicsit, aztán meglátjuk .

üdv

(#12989) V-I-D-A válasza RTG (#12988) üzenetére


V-I-D-A
aktív tag

EU Bétával minden OK, telepítheted! :K Én tegnap raktam fel, semmi gond nincs vele.

(#12990) RTG válasza V-I-D-A (#12989) üzenetére


RTG
tag

Köszi ! :)

(#12991) mák válasza trebrona (#12983) üzenetére


mák
tag

Nekem többszöri újraindítással sem oldódott meg a probléma. Milyen megoldással, megoldásokkal tudom működőképes helyzetbe hozni a telefont?

Üdv:
L

mákosnudli

(#12992) zmilaner válasza mák (#12991) üzenetére


zmilaner
tag

Nálam is ugyanez, hiába a várakozás, hiába az újraindítás eddig semmi..

(#12993) trebrona válasza mák (#12991) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Egyelőre én is tanácstalan vagyok. Esetleg meg lehet próbálni egy EDL módban történő flasht, ha engedi.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#12994) zmilaner válasza trebrona (#12993) üzenetére


zmilaner
tag

Nálam most annyi volt, hogy minden alkalmazásra kiírta, hogy leállt, a billentyűzár működött, feloldásnál csak a háttérkép látszott semmi más. A feloldógombot hosszan nyomva feljött az újraindítás lehetősége (előtte ez sem, csak a fastboot "működött") és restart után most mindenféle hibaüzenet nélkül működik rendesen.

(#12995) trebrona válasza zmilaner (#12994) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Tehát akkor csak várni kellett vele?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#12996) zmilaner válasza trebrona (#12995) üzenetére


zmilaner
tag

Valószínűleg igen, mivel közben többször újraindítottam nem tudom mi volt a valódi megoldás.

Érdekes volt, rádugtam töltőre világított a led, ha lehúztam úgy maradt fél órán keresztül. Amit minden indításnál először kiírt: Készülékkeresés sikertelen, majd jöttek a .com.android leállt, system nem válaszol, google szolgáltatás leállt stb és a hátteren kívül minden eltűnt a kijelzőről.

(#12997) Jabby


Jabby
őstag

Sziasztok!
Qualcom 3.0-ás töltő 7V-al tölti.
Ez károsít(hat)ja a 3S akkuját?

(#12998) trebrona válasza zmilaner (#12996) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Elképzelhető, hogy ez a készülékkeresés sikertelen lehet a dologban, xiaomi szerverekkel volt/van gond a napokban. Új készülékek beüzemelése sem zökkenőmentes.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#12999) zmilaner válasza hati (#12978) üzenetére


zmilaner
tag

Stabil ROM-ban tudsz esetleg segíteni, hogy mit és hogyan érdemes felrakni?

ez fut jelenleg:
:R :R

(#13000) Slukkica válasza Jabby (#12997) üzenetére


Slukkica
őstag

Én nem mértem mennyi V-al tölt de majd egy éve használok Q3-as töltőt. Nem vettem észre semmi rendellenességet.

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.