Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3S/Prime

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13501) Faterkam válasza Sebhelyes (#13500) üzenetére


Faterkam
addikt

Én azt várom érdemes e 9.2.2 Stable-re frissíteni! :) Gondolom az ütemezés ebből is kikerült...

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#13502) fa4hu válasza Faterkam (#13501) üzenetére


fa4hu
őstag

Azért veszélyes a frissítés, mert kínai holdújév miatt lehet, hogy a MIUI frissítése is leáll, és ha valami hiba van a legújabb dev-ben, akkor azt csak hetek múlva javítják...

(#13503) pete_21


pete_21
addikt

Az utóbbi 1 hétben 2x is újraindult a telefonom (global stable MIUI 8 (legújabb)). Kb 1 éve csinálta, hogy 1-2 hetente 1x újraindult. Utána majdnem egy évig nem fordult elő. Most újra elkezdte... Ma kicsit kellemetlen volt, telefonálás közben indult újra.
MIUI 9-re lefrissítem, aztán factory resetet nyomok. Remélem nem lesz ott már ilyen.

Xiaomi.eu stable-t (vagyis BL nyitást) meg lehet valahogy oldani anélkül, hogy a telefonszámomat hozzáfűzzem a MIUI fiókhoz?

(#13504) punky10 válasza pete_21 (#13503) üzenetére


punky10
addikt

Úgy rémlik,telefonszámra jön a nyitó kód..

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#13505) Petyka3 válasza Faterkam (#13501) üzenetére


Petyka3
aktív tag

Hiba nélkül lezajlott a frissítés nálam. :))

(#13506) Peltár válasza scream24 (#13494) üzenetére


Peltár
aktív tag

Hát ha neked ez volt fenn a 8.5.4 a stable, arra jött ki a 350Mb körüli, akkor jól csináltad!
Szerintem mennie kéne :K
Akinek viszont developer van fent és global stabilra szeretne váltani, annak nem jó :( csak az 1.4Gb stable. :K

Na ezt fogom majd felrakni a developer helyett belső menüs telepítővel, lássam mit csinál a telepítője,
már a telefonon figyel, de le is van mentve, Aztán úgy is nyitok BL-t rövidesen,
és megy fel a xiaomi.eu stable, vagy developer, utánna vagy még előtte meg a droid 8.1 alapú pixel, aztán
amelyik a legjobban tetszik a három közül az marad meg véglegesnek, azt fogom csak frissíteni. A stabil felé kacsingatok.

[ Szerkesztve ]

(#13507) trebrona válasza Peltár (#13506) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Developer-re nem fog semmilyen stable frissítést jelezni, sem inkrementálist, sem teljes romot.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#13508) Faterkam válasza Petyka3 (#13505) üzenetére


Faterkam
addikt

Észrevehető változást tapasztaltál? :F

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#13509) Peltár válasza pete_21 (#13503) üzenetére


Peltár
aktív tag

Szia!

Megoldani meg lehet, a neten van fent több variáció, de sokat kell utána olvasni. A telefonszám azért kell mert arra küldenek majd sms-t mintha bankolnál, kapsz különböző kódokat amit 1perc, vagy éppen 5 percen belül kell visszaküldeni, + ha sikerült a nyitási engedélyt arról is küldenek sms-t elméletileg. Én kaptam.
A MIUI fiok-hoz rendelik az engedélyt. A telefonod más felé nem lesz publikus, később is csak rejtve látod egyes részleteit. Ha a kínai fiukat nagyon érdekelné a mobilszámod, akkor azt már régen tudják,ha akarják. kb onnantól hogy az első frissítésed telepítetted, ha nagyon üldözési mániás vagy mint én is, :Y akkor olvas utána a deep flash usb kábeles telepítésnek, hozzá való drivereknek, kábel vételének, legyártásának, + keress olyan videót amin látod , hogy a kínai, indiai útszéli telefonos gyors szervizesek milyen programot használnak. Abból kell tört verzió + a deep flash usb kábel. De időbe fog telleni, viszont nem kell Mi-fiók, meg semmi hasonló ha nem akarsz speciális MIUI fórumokra belépni és írni. Itt a fórumon nem fogsz találni nem hivatalosan is működő BL-nyítást ha lenne és lehetne akkor az már rég az összefoglalóban lenne. (a kinai - indiai útszéli módszer egyébként hivatalosan is megvehető, általában hardver+szoftver egyben olyan 60-100 dollár közötti áron.
Pont a gyors szervizeseknek éri meg, ahol egy probléma 10-15 perc alatt orvosolható, és az ügyfél meg is várhatja. India-Kina elég nagy piac , jók a programozóik így érdemes volt fejleszteni céleszközt rá.

[ Szerkesztve ]

(#13510) Peltár válasza trebrona (#13507) üzenetére


Peltár
aktív tag

Igen azt tudom, hetire csak a heti értesítés jön, a stable romra meg a stable értesítés.
csak van akit félrevezethet a 350Mb és 1.4GB romok (stable global)
A 350Mb körüli csak a 8.5.4 stabilról felfele upgrade a MIUI 9 global stabilra.Viszont vannak itt akiknek ez volt fent, nekik elég volt az update , nem kell a teljes 1.4Gb. Legalábbis én így értelmeztem ahogy olvasom :U
Már ha erre gondoltál , nem pedig az én eljövendő romolásaimra. ;)

[ Szerkesztve ]

(#13511) trebrona válasza Peltár (#13510) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Igen, így van. Akinek global stable verzió van fent, inkrementális frissítést kap.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#13512) hati válasza trebrona (#13511) üzenetére


hati
addikt

Kivétel, ha nem rakta fel az utolsó stabilt, mert akkor arra is a teljes frissítést kell felrakni.

(#13513) trebrona válasza hati (#13512) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Szerintem akkor is kaphat inkrementálist. Nyilván más méretűt.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#13514) Kátai válasza trebrona (#13513) üzenetére


Kátai
senior tag

MIUI9 alatt gyorshívás menüt hogyan lehet kitenni a kezdőképernyőre?

(#13515) trebrona válasza Kátai (#13514) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Kijelző hosszan tapi => widgetek => legfelül gyors funkciók => Névjegy

Már ha jól értem a kérdést.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#13516) Kátai válasza trebrona (#13515) üzenetére


Kátai
senior tag

Eddig megvoltam,csak hogy azt írta ki a kiválasztás után(közvetlen tárcsázás)hogy a "parancsikon az asztalra kihelyezve",de sehol nem találom azt a bizonyos asztalt.

(#13517) trebrona válasza Kátai (#13516) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Mondjuk az a képernyő, ahol volt hely. Lapozgass...

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#13518) Peltár


Peltár
aktív tag

Sziasztok!

Menteném a telefonról BL nyitás, meg romolás előtt amit lehet, rádugtam pc-re amit akartam annak a 80%-sikeresen le van mentve. MIUI saját is megvan
Viszont ha jól emlékszem régi nem xiaomi telefon, ott az alkalmazások amiket külön a
play áruházból telepítettem, vagy felmásoltam kártyáról és onnan, annak is az aktuális utolsó verziója is fent volt a telefonon a szokásos *.apk kiterjesztésben. Viszont itt most nem találom, se belső, se külső tárhelyen, wtf..?
Ennél az eredeti *.apk telepítő fájlokat nem őrzi meg a rendszer? Nincs olyan sok, na de mégis. A kicsomagolt telepített könyvtárszerkezet az meg van, de külön *.apk nincs. Rejtett? vagy csak TWRP alól? Az ugye még nem tud fent lenni. :F Régen csak simán visszamásoltam az *.apk fájlokat, telepítőből felraktam, frissítettem ha lehetett azt ennyi. Még net sem kellett mindenhez. Na nem ma volt az igaz...vagy az emlékeim nem jók? :Y

Valaki, valami jó hír esetleg?

(#13519) trebrona válasza Peltár (#13518) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Felteszel egy lehetőleg jó régi ES File Explorer-t (azért régebbit, mert az újak már tele vannak sok felesleges dologgal szeméttel), ki tudod listázni az alkalmazásaidat és azt mented le, amelyiket csak szeretnéd: [link]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#13520) shootme2


shootme2
aktív tag

Sziasztok!

Aki már felrakta az új 9.2.2.0 stabilt meg tudná mondani hogy a beta hülyeségei benne vannak-e?
-A lezáróképernyőn levő gyorsindítók cserélhetőek?
-Állítható hogy a home gomb, menü gömb hosszú és rövid nyomásra mit csináljon?
-A fájlkezelőben van ftp?
-A gyári launcher-ben lehet üres (ikon és widget mentes) lapot létrehozni?

Köszönöm.

(#13521) Soká


Soká
senior tag

Kissé off leszek, de esetleg tudtok ajánlani olyan gyorstalpalót, ami hülyebiztosan elmagyarázza azokat a kifejezéseket, amik itt (és persze más mobilos topikokban) röpködnek.
Én egy boldog és tudatlan felhasználó vagyok, de isten bizony végigolvasnám, hogy mit jelent a stabil, a global, a béta, stb. és, hogy mi az a twrp, recovery és fastboot, stb. Nem akarok bűvészkedni ezekkel, csak legalább kicsit képben legyek. Kerestem olyasmit, hogy mobilos kifejezések szótára, de nem találtam.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#13522) Kátai válasza Soká (#13521) üzenetére


Kátai
senior tag

Összefoglaló.

(#13523) Kátai válasza trebrona (#13517) üzenetére


Kátai
senior tag

Sikerült 😀.Az volt a gond,hogy már volt egy ugyanolyan névjegy a gyorshívások mappában.

(#13524) hati válasza Kátai (#13522) üzenetére


hati
addikt

Az pont nem erről szól. Ő azt kérdezi, hogy mit az a twrp, mi az a bootloader, mi az a recovey, stb.

(#13525) trebrona válasza Soká (#13521) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Egy régebbi leírás: [link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#13526) Sebhelyes válasza Soká (#13521) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Jobban jársz, olyan telefont veszel, amihez nem kell megismerned ezeket a kifejezéseket :D

(#13527) solfilo


solfilo
veterán

Sziasztok!

Gondoltam jelzek én is a Global Stabil 9.2.2.0 MALMIEK telepítése kapcsán, Stabil 8.5.4-ről jövök azt hiszem én is.

Nekem is szólt a telefon, hogy van frissítés, bravó, indít, 3xx MB, letölt, visszafejt, újraindít. Bedob a TWRP-be, de ott nem csinált semmit, system rebootot nyomtam, mint RrPRO.

Újraindulás után megint bementem a frissítés app-ba, már 1,4GB-ot dobott nekem is. Rányomtam, hogy frissítés, letölt, visszafejt, újraindítottam a frissítés appból. A terv az volt, hogy majd TWRP-ben megkeresem az 1,4GB-os csomagot (lévén az előbb is az jött reboot után), s dalvik meg cache wipe után felrakom, de magától települt, hozzá sem kellett nyúlni. Jelen állás szerint minden megy szépen. :)

solfilo

(#13528) trebrona válasza solfilo (#13527) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Gondolom a TWRP-t le is cserélte gyári recovery-re.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#13529) solfilo válasza trebrona (#13528) üzenetére


solfilo
veterán

Meg is néztem, tényleg a gyári jön be. :K
Mondjuk nem bánom, hogy visszament, nem tervezek már váltani global stabilról.

solfilo

(#13530) Peltár válasza trebrona (#13519) üzenetére


Peltár
aktív tag

Köszi! Megnézem! :C

(#13531) Soká válasza Sebhelyes (#13526) üzenetére


Soká
senior tag

Köszönöm mindenkinek a válaszát! Egyben reagálok.
Sebhelyes
"Jobban jársz, olyan telefont veszel, amihez nem kell megismerned ezeket a kifejezéseket"

Oké, ezt nyilván poénnak szántad, de pont azt szeretném megérteni, hogy én, aki csak használja ezt a telefont, 95%-ban megelégedéssel, gondok nélkül, azt látom, hogy mások cserélgetik a ROM-okat (vagy miket) és tulajdonképpen csak annyit szeretnék tisztán látni, hogy miből maradok ki, ha ezt nem követem? Feltételezem, hogy leginkább semmiből, mert egyszerűen a telefonnal való játék (az újdonság varázsa), hogy megy a módosítgatás. Kb. úgy mintha én lecserélem az ikonpakkokat. (bár én azt sem cserélem, örülök ha kiigazodom a meglévők között :)

Kátai
"Összefoglaló."
No, annyira azért nem vagyok kezdő, hogy ez ne jutna eszembe. De mégis vagyok annyira kezdő, hogy mégse adjon elegendő magyarázatot az Összefoglaló mert abban leginkább a gyakorlati útmutató érvényesül és kevésbé a hülyebarát magyarázat. Mire gondolok? Itt van pédául a MIUI ROMok leírása:

Global stable: hivatalos, havonta, vagy ritkábban frissülő rom, (OTA), nem tartalmaz kínai alkalmazásokat, google szolgáltatások integrálva. Multi, magyar nyelvet 8.1.1.0 verziótól tartalmaz.

Global developer: hivatalos, hetente frissülő rom, (OTA), nem tartalmaz kínai alkalmazásokat, google szolgáltatások integrálva. Multi, magyar nyelvet tartalmaz.

Egyfelől nekem sokáig kellett keresgélnem, mire rájöttem, hogy az én telefonomon szereplő Béta kifejezés az a Developert jelenti... De oké, hülye vagyok. Olyannyira, hogy nem értem igazán, a két fenti ROM között tényleg csak annyi a különbség, hogy az egyik hetente a másik meg havonta frissül? Olyan fontos szempont ez, ami miatt érdemes kétféle ROM-ot készíteni? Illetve miben tud többet az, ami csak havonta frissül? Miért jó az?

Őszintén szólva, én totál laikusként ezeket a heti frissüléseket se értem, mi a francnak jó ez, soha semmit nem veszek észre, leszámítva azt, hogy párhete megváltozott például a feloldó gomb hangja. (Na, puff! - pont ez hiányzott nekem...) De arról fogalmam sincs, hogy a 6-os androiddal megvett telefon vajon kap-e valaha 7-es droidot vagy erről ne is álmodjak?

trebrona

Köszi a linket!

(#13532) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Felment a 8.2.8 béta fagyás nélkül, megint nyertem az orosz kínai ruletten :D

(#13533) Peltár válasza solfilo (#13529) üzenetére


Peltár
aktív tag

Na ja a 376MB nem neked "top" felhasználónak készült szerintem, hanem "mezei" felhasználónak, akinek nincs nyitva BL és a telefon saját update menüjében (8.5.4 stable global rommal rendelkezik) betallózta és onnan felrakta. Ti nem csak a különbséget frissítettétek, hanem újrahúztátok az egész romot.

Kíváncsiságból! Adataid azért ilyenkor rendben megmaradtak így is? Csak hogy tanuljak. :B

[ Szerkesztve ]

(#13534) trebrona válasza Soká (#13531) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Egy telefon összefoglalójának sohasem az a célja, hogy laikusoknak elmagyarázza a teljesen alap dolgokat. Kérdeztél, így adtam linket a fogalmakkal kapcsolatban.

Egyfelől nekem sokáig kellett keresgélnem, mire rájöttem, hogy az én telefonomon szereplő Béta kifejezés az a Developert jelenti...
Az összefoglalóban a romok leírása után van egy link Minden amit tudni illik a különféle MIUI változatokról. Itt elég részletes és mélyreható a leírás.

arról fogalmam sincs, hogy a 6-os androiddal megvett telefon vajon kap-e valaha 7-es droidot vagy erről ne is álmodjak?
Nem fog kapni.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#13535) Sebhelyes válasza Soká (#13531) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

A béta/developer verziókba kerülnek először az új funkciók, amikből aztán a heti verziók során kigyomlálják a hibákat. Mikor egy bizonyos mennyiség ki van gyomlálva, akkor jön ki a stabil verzió, ami nyilván többhónapos lemaradásban van, mert közben már pakolják az új dolgokat a bétákba. A 3S úgy néz ki marad 6-os Androidon örökre, sokan ezért cserélgetik kétségbeesetten a nem-gyári ROM-okat.

(#13536) Petyka3 válasza Peltár (#13533) üzenetére


Petyka3
aktív tag

Nekem pl nyitva a BL, és mégis a 370 mega körülit kapta le. Gondolom a TWRP miatt engedte csak a nagyobb csomaggal frissíteni.

(#13537) aradebil2


aradebil2
senior tag

na nekem is beleskerült futnom a system leállásba,sejtettem hogy a beta-val való baszakodás hozzáértés nélkül előbb utóbb szopéshoz fog vezetni :( BL-t nem nyitottam, amíg szenvedek az újraindításokkal legalább van időm olvasni mit tudok tenni :(

(#13538) Peltár válasza Soká (#13531) üzenetére


Peltár
aktív tag

Na akkor te is úgy vagy mint én, érdekel, de nem vagy profi romolgató! Az alábbi hozzászólás
jól tükrözi mi a helyzet a béta romokkal.

"Felment a 8.2.8 béta fagyás nélkül, megint nyertem az orosz kínai ruletten "

Előbb utóbb veszíteni fogsz ez, garantáltan 100% :K
Tökéletes telefon, ROM nem létezik, azt te is tudod, csak mi laikusok vagy nem foglalkozunk vele, vagy nem vesszük észre a hibákat, amik egy top felhasználót már zavarnak.
Pl. Tegnap mentettem a telefonom MIUI saját beépített jegyzetek alkalmazásban valamelyik heti frissítés eltüntette némelyik jegyzetnél az ékezetes karaktereket, most konkrétan van egy ember akinek nem tudom így elolvasni a nevét, de még csak találgatás szintjén sem. A lényeg az hogy magadnak teszel nagy szívességet, és bölcsen teszed hogy utána olvasol dolgoknak. Ez lenne a természetes, csak nem mindenki veszi a fáradságot rá mint te.

(#13539) Soká válasza Sebhelyes (#13532) üzenetére


Soká
senior tag

No, én is újraindítottam, amitől pontosan 13 percig volt béna kacsa a telefon. És nem tudom, hogy ezt most ficsőrnek tekintsem? Egyébként pedig nem tudom, mit nyertem megint ezzel a frissítéssel?

(#13540) Sebhelyes válasza Peltár (#13538) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Tudom, hogy egyszer veszíteni fogok, pont ez az izgalmas benne :D

(#13541) Peltár válasza Petyka3 (#13536) üzenetére


Peltár
aktív tag

Azt gondoltam hogy nyitva, mert anélkül nincs TWRP, és mivel a gyári recovery lett a frissítés után akkor ez olyan mint egy új telepítés, nem pedig csak frissítés. Ezért kérdeztem, hogy szerencsésen minden adatod megmaradt vagy sem. Mert ez azért fontos részlet. Már nekem legalábbis :B

(#13542) trebrona válasza Peltár (#13541) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Adatok természetesen maradnak ilyenkor.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#13543) Peltár válasza Sebhelyes (#13540) üzenetére


Peltár
aktív tag

Hát nálam ez így 50 felé, már kockázatos izgalmak közé tartozik, ezt én már nem nagyon engedhetem meg magamnak, így sajna már csak a 20 év körüli hölgyek maradnak mint izgalmi forrás, + az úttesten való átkelés :D :P
--------------------------------------
Trebrona ez megnyugtató !!!

[ Szerkesztve ]

(#13544) aradebil2


aradebil2
senior tag

Bootloopban ragadt telefont hogy tudom kikapcsolni, hogy a recoverybe, vagy a fastbootba be tudjak lépni? Akárhogyan nyomkodom a gombokat (up+power, down+power, mindhárom) mindig csak újraindul, a fekete Mi logón pedig újraindulgat félpercenként. Előre is köszi!

(#13545) Soká válasza Sebhelyes (#13535) üzenetére


Soká
senior tag

Na, most "megvilágosodtam" kicsit stabil/béta ügyben. Ezek szerint én mint sima lúzer felhasználó azért kapom bétával a telefont, hogy rajtam kísérletezzenek kínai testvéreink, és ha valamit elcsesznek, akkor az nem kerül be a stabilba.

Ezek után talán logikus a (költői!!!) kérdésem: hogyan tudok stabilra váltani? :) Jó, tudom, nézzem meg az összefoglalót :)

trebrona:
amit az összefoglalóról írtam, az véletlenül sem "kritika" akart lenni, csak jeleztem, hogy a magamfajta felkészületlennek az sem elég. És igen, a "Mindent, amit tudni..." link segített, ott jöttem rá, hogy a béta és a developer ugyanaz :). Szóval, Neked is csak mindig köszönet a jelenlétedért!

(#13546) trebrona válasza Soká (#13545) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Azért kaptad bétával a telefont, mert amikor vásároltad, még nem volt magyar nyelvet tartalmazó stabil, így a forgalmazó azt tett rá, hogy el tudja adni itthon is.

Stabilra váltás a beépített updater (frissítés) alkalmazással. És igen, benne van az összefoglalóban. :)

Összefoglalóban a romok letöltő linkjei.
1. Letöltöd a legfrissebb global stable romot, vagy direkt a telefonra, vagy PC-re, majd a telefon belső tárhelyére másolod.
2. Frissítés alkalmazás, jobb fent három pötty=>rom telepítés kiválasztása
3. Betallózod a romot (zip formátum), leokézod

Ilyen váltáskor automatikus factory resetet végez, azaz minden adatot töröl.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#13547) Soká válasza trebrona (#13546) üzenetére


Soká
senior tag

Köszi!
Az a helyzet, hogy úgy belaktam már a telefont, hogy nincs szívem egy factory reset után mindent kezdeni elölről (önszántamból), de miután vettem a napokban egy Remi 4A-t az egyik gyerkőcnek, amit csak márciusban kap meg, annál (ha az is béta, még nem néztem) akkor begyakorolom ezt a feladatot :)
És tényleg köszi! :)

(#13548) trebrona válasza Soká (#13547) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Ha van másik xiaomi, akkor használd az átköltözés funkciót! Mindent átvisz az utolsó beállításig. Ha ezt frissítetted, akkor vissza és ugyanott tudod folytatni, ahol abbahagytad.

4A valószínűleg stable. Tiszta véletlen ott is én vagyok a topikgazda. :)

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#13549) Soká válasza trebrona (#13548) üzenetére


Soká
senior tag

Hát, igen, most beüzemeltem ezt a szűz 4A telefont, és valóban stabil. :) Te mindent tudsz...

"Mindent átvisz az utolsó beállításig."

Ezt értsem úgy, hogy vannak például applikációim, (például ilyen-olyan notesz-jellegű valami, amibe feljegyzéseket készítek, többet is használok, hogy a különböző témák ne keveredjenek...) ezeket a tartalmukkal együtt át lehet menteni?

Régebben játszottam valami egyszerű játékkal, amiben elértem valamilyen szintet, amikor telefont váltottam, akkor nem sikerült ezeket a szinteket "átvinni", kezdhettem volna elölről, hagytam a csudába... Ezeket is át lehet költöztetni?

Át tudnám vinni a Budapest Menetrendben elmentett kedvenceimet is? (és van még pár tucat hasonló ügy.)

Ezek mind költöztethetőek egy füst alatt? Ez jó lenne...

(#13550) trebrona válasza Soká (#13549) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Elvileg igen, de próbáld ki! Hibák persze előfordulhatnak. Veszíteni nem veszítesz vele, ha mégsem lenne százas az újon, a régin megmarad minden.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.