Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

No igen, egy időben én is adtam ingyen dolgokat, csak nem volt pálya, hogy még a postát is én álljam, meg rohangáljak vele BP-n belül, mert ő nem jön ki Csepelre.

Így lett a Vatera 1FT, no minimálár, ahol köteles átvenni, meg az én feltételeim szerint megy a buli. :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#2) orion1025


orion1025
őstag

Én rendszeresen adok-veszek évek óta, de nem kis türelem kell a hülyékhez, fogyatékosokhoz, réti niggerekhez... Manapság egyre kevesebb az értelmes ember, akikkel lehet valamit kezdeni. Korrekt, normális embernek tartom magam, de a társadalom nagy része nem érdemli meg ezt a hozzáállást, ezt az egyet megtanultam.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#3) Eastman válasza Earl_Muttley (#1) üzenetére


Eastman
őstag

+1 a vaterás megoldásnak. Az értékelősdivel jól leválogatja a népeket.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#4) icemad válasza orion1025 (#2) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Réti nigger... Ez jó, lopom. :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#5) t72killer válasza orion1025 (#2) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Én is ezt figyeltem meg. Adni-venni már egyre kevésbbé adokveszek (inkább használom a dolgaimat kukázásig), de pl egész tavalyelőttig vittem telekocsis utasokat a fél-egész Európán átvezető útjaimra. De akkor feladtam: kb 5éve kezdődött, amikor a normális utasokat felváltotta a "vigyél el Bécs közepéből München közepébe 20EUR-ért diáklány", "el kéne hozni a nagypapa(?) mittudoménmivel megpakolt bőröndjét kiskunalsóborzasztóról Párizsba", "jajj megfáztam mégse jövök", és a "hi friend, how much to germoney" (:Y)típusú kuncsaft.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#6) orion1025 válasza t72killer (#5) üzenetére


orion1025
őstag

Az egyik volt (nyugdíjas) kollégám is szokott svájcon át orbánisztánig hozni-vinni embereket, mesélt már komoly sztorikat...

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#7) t72killer válasza orion1025 (#6) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Svájc - hehe, Miskolc/BAZ megye 18-50 közötti nőlakossága jelentős részben ott dolgozik. :)). Ha már az adás-vételről/kereskedelemről szól a téma:DDD

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#8) UnA


UnA
Korrektor

Én is hirdettem már többször ingyen elvihető cuccokat a Hardveraprón, eddig mindig rendesek voltak a vevők, sőt többször akartak még adni valamit cserébe - nehezen hitték el, hogy tényleg ingyen van :)

(#9) petipetya válasza t72killer (#7) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az a 18 jó 12-nek is.

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.