Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Néha hiányzik a Lineage 2, de az meg p2w. Igaz van vagy 12-13 éves, de sok funkcióban felülmúlja a TESO-t.

Pont most jelent meg egy Add-on amivel billentyűhöz rendelheted a pet eltüntetését.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1002) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Üdv!

Előszedtem a kis sorcimat, mentem vele egy dungeont, eléggé nyugis volt a tankhoz képest. :)
Tudnátok ajánlani valami szintezős/normal dungeon buildet? Legyen pet, ne legyen? Téma volt mostanság. Elvileg hasznosnak tűnik, mert "folyamatos" aoe-t tud nyomni. Alcast buildjei mentén induljak el (1, 2), vagy inkább máshogy?
Fegyverek mik legyenek? Lightning bottal mentem tegnap, hát elég durva magicka visszatöltést lehet vele elérni. A buildek többsége két botos, de láttam olyat is, hogy bot és egykezes+pajzs kombó volt.

(#1003) #54715584


#54715584
törölt tag

Sziasztok,

Megvettem a TESO Gold Edition-t és a Tamriel Unlimited-et is. Utóbbit nem tudtam aktiválni a redeem code opcióval. Találkozott már valaki ilyennel? Mi a megoldás?
Néztem a support oldalukat, de nem tudok bejelentkezni, rányomok a log in gombra és nem történik semmi.
Live chat opciójuk nincsen?

(#1004) duvi válasza #54715584 (#1003) üzenetére


duvi
nagyúr

Szia,

A Gold Edition tartalmazza a Tamriel Unlimited-et is, ezért a Goldra már nem tudod "ráaktiválni" a Tamriel. Goldhoz a Morrowind Upgrade csomagot kéne megvenni és akkor megkapnál minden jelenlegi tartalmat a játékhoz.

(#1005) #54715584 válasza duvi (#1004) üzenetére


#54715584
törölt tag

Bakker, pedig utána olvastam a 3 online játéknak, és nem teljesen volt tiszta, de ezt az infót nem láttam sehol.
Köszi az infót. :R

(#1006) Necc válasza Ereshkigal (#1002) üzenetére


Necc
addikt

Megnéztem alcast buildjeit amit linkeltél, és a saját véleményem a következő: fogd meg, majd penderítsd a kukába. Egyszerűen rettenetsok passzívot a srác abszolút totál figyelmen kívül hagy, elemental damage skillek másodlagos effektje mintha nem is változott volna az évek alatt, Health-re attribute pontokat pocsékol (minek??? az a +1.5K HP SEMMITŐL se óv meg) meg mintha a mai napig nem jutott volna el a tudatáig, hogy idő közben nem csak egy morrowind patch-et adtak volna ki, hanem egy homestead-et is.

A magam részéről továbbra is Deltia buildjeit ajánlom, nemes egyszerűséggel azért, mert szamárhibamentes. Az pedig hab a tortán, hogy levelling guide is van.

A buildek többsége két botos, de láttam olyat is, hogy bot és egykezes+pajzs kombó volt.

Nem lehet, hogy PvP buildet néztél?

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#1007) Ereshkigal válasza Necc (#1006) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Köszi, akkor maradok Deltia buildjeinél (nézegettem ezeket is korábban, nem tudom miért tűnt Alcast szimpatikusabbnak).

Ez volt szerintem a botos/pajzsos.

(#1008) Necc válasza Ereshkigal (#1007) üzenetére


Necc
addikt

Ajjaj, se CP, és megemlíti a "soft cap" szót, ami már évek óta nincs. Sőt a build a játék 1.1-es verziójához készült, azaz közel megjelenéskor volt aktuális. :D

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#1009) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Sziasztok!

Tapasztaltabb kollégáktól kérdezném:

Alapvetően szórakozás szintjén tolom a játékot, nem patikamérleggel méricskélem karakterem, de azért érdekelne:

Red Guard - Dragon Knight, Ardent Flame + OneHandShiled- HP Attrib. Mennyire van elb@szva?

Válaszokat köszi! :R

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1010) s4hu|SyD^ válasza Kareszovics (#1009) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Faj passzívot nézve szerintem teljesen tűrhető tanknak. Őszintén még nem láttam ajánlani egyik tank build-nél sem, de nem hiszem, hogy kukába való lenne. Jelenlegi tankok egyébként a minél nagyobb Health-re épülnek.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1011) Necc válasza Kareszovics (#1009) üzenetére


Necc
addikt

Ha most azt erted tanknak, akkor azert nem ajanlott, mivel +10% max. staminan kivul semmi mast nem tud felmutatni a redguard: nincs extra HP vagy dmg.mitigation, illetve az az 5 masodpercenkenti 3% stamina return se fog olyan tul nagy hasznodra lenni (blokkolas kozben a stamina recovery meg eleve: 0 ).

Ez inkabb kompetitiv kornyezetben erzekelteti hatasat.

#1010: morrowind tank fo mottoja a max. HP/dmg. mitigation ES max. block cost reduction.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#1012) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Köszönöm a válaszokat! :R Nekem igazából az lett volna a kérdésem, hogy alapvetően jól van-e elkezdve a karakter így; mivel még többnyire soloban, klán nélkül tolom, főként arra lettem volna kíváncsi, hogy ami köré próbáltam építeni a karaktert, az egyáltalán életképes lesz-e így ebben a formájában. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1013) Ereshkigal válasza Necc (#1008) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Nem mai, valóban. :B Mondjuk csak érdekességképpen maradt meg.

Más.
Haverral pvpztünk kicsit az elmúlt napokban, jobb híján resto botot kapott a kezébe a warden tankom, és healelgettem vele. El tudom képzelni, hogy a jövőben többet is játsszak healerként. Viszont erre az imperial faj nem épp a legjobb. Mennyire lenne jó/rossz ötlet, ha átvedlenék argonianná? Ha jól gondolom, elég jó tanknak és healernek is. Sajna csúnyák szegények. :)

[ Szerkesztve ]

(#1014) pelenka35


pelenka35
őstag

Az a baj,hogy Deltia már nem játszik ,nem frissülnek a buildjai :(

Gamertag:Rob3rt75

(#1015) Piszkos-Fred válasza pelenka35 (#1014) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Hja, nyomott egy hisztit/ragequit publikban a Morrowind valtoztatasok miatt, aztan ennyi volt :)

(#1016) pelenka35 válasza Piszkos-Fred (#1015) üzenetére


pelenka35
őstag

Van más akinek a buildjei érttelmesek :)

Gamertag:Rob3rt75

(#1017) Necc válasza pelenka35 (#1014) üzenetére


Necc
addikt

Szinte az összes buildjét frissítette morrowindhez. Nem egyedül viszi a weboldalt, nyílvánvalóan videós tartalom már nem fog érkezni tőle, de attól még hogy ő nem játszik már, még naprakészen van tartva az oldal.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#1018) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Alcast és Deltia build-jei nagyon erősen hasonlóak, csak a megfelelőt kell keresni. :K

Kérdésem az, hogy mit ajánlotok Healer-nek? Argonian Templar?

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1019) Necc válasza s4hu|SyD^ (#1018) üzenetére


Necc
addikt

tl;dr: Argonian templar vagy argonian warden.

nem tl;dr:
Ha a support/heal lebeg a szemed elott, es mindegy hogy pvp vagy pve, akkor csakis az argonian johet szoba.
Ha szeretnel PvE-ben DD is lenni meg heal is (de SOSE egyszerre a ketto!) akkor wardennek high elf is szoba johet, de templar ebbol alig profital. Cserebe elfogadod, hogy kevesebb a HP-d, es gyengebb a healed.
Ha valami oknal fogva szeretnel extra magic resist-et, es potionokat abszolut lusta vagy hasznalni, akkor bevallalhatod a breton-t is (gyengebb heal, kisebb a HP-d, de tobb skill-t hasznalhatsz, mire kifogy a magicka).

PvE-ben warden minden tekintetben jobb (es nehezebb is jatszani) mint a templart (nem kell annyira iranyra tartani mint a wardent, de cserebe gyengebb healer (BoL tovabbra is eros, de csak 2 foig!) es nincsen annyi es olyan eros buffja, mint a wardennek, cserebe a nem letezo buffokat nem is kell allandoan megujitanod, ezzel is konnyebb a jatekmenet).

PvP-ben a templar par fos kis tarsasaghoz jobb (2-4 fo) supportnak, mig a warden inkabb nagyobb csapatokban (4-6 fo) mutatja ki elonyet. 6 fo felett pedig amugy is tobb healer kell, ahol ugyszinten inkabb a warden jeleskedik.

Osszessegeben hogy mikor melyik healer jobb, szituacio, csapat, es tudasfuggo. Sokan a mai napig azt hiszik, hogy a templar a legjobb healer meg mindig, mert ott a Breathe of life skill, amit lehet pufolni, ha 'szar van', pedig ugyanezt eljatszhatod wardennel is, ha jol tudsz taktikazni (es a csapatnak is van annyi agya, hogy AoE-n belul maradjon, ES hasznalja a synergy-t) a Buddling seeds skillel.

Kisregenyt is tudnek irni a temarol, ha esetleg van kerdes irj :U .

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#1020) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Elsírom magamat.
Fungal grotto II-t próbálnám erőltetni, mert ott még nincs meg a küldetés. 4-5 csapattal bepróbálkoztam, de a második (feláldozós) boss-on soha nem jutunk túl. Nem értem mi abban a nehéz, hogy egy addot gyorsan le kell ölni. Két wipe, aztán leave-el mindenki. Egyszer legyen meg, ha valamikor beadja majd a random, auto leave lesz, az tuti.

[ Szerkesztve ]

(#1021) s4hu|SyD^ válasza Ereshkigal (#1020) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Hidd el nagyon sok a noob a legegyszerűbb taktikáknál is. Persze vannak nehéz dungeon-ok, de ha más nem akkor néz az ember videót róla.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1022) Necc válasza Ereshkigal (#1020) üzenetére


Necc
addikt

Mert rettenetesen sok a bena. FG2-n en mar a masodik boss elott figyelmeztetem a csapatot ha keves a DD, neha eszbe szoktak kapni, de altalaban nem. Egy jo DD-vel is megoldhato a masodik boss, megha neha fel is kell eleszteni amikor pont o kerul kard ala.

Ha gondolod, keress meg PC-n @Necc neven, es kivihetjuk ketten random tank+healer komboval.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#1023) Ereshkigal válasza Necc (#1022) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Köszi, valamikor megkereslek majd szerintem. Tankként én is csapkodni szoktam olyankor az addot, csak a boss heavy-jét blockolom közben, de az én dps-em nem sokat segít.
Egyébként néztem videókat, jó cuccal és gondolom némi tudással szólózható is, persze tökéletesen időzített aoe kell hozzá leláncolás előtt.

[ Szerkesztve ]

(#1024) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Tankként én is vagy megkérdezem, hogy mi a mechanics/tactics vagy én mondom el a többinek. Ha én sem tudom meg senki sem és meghalunk akkor megkérdezem az egyik guild-ben. Azért nem kell zseninek lenni, hogy menjenek. Én 13-as szinttől 50-ig húztam a tankot csak Alik'r dolmen és Dungeon-ökkel. :DDD Vannak olyan partik ahonnan és is kilépek ha látom, hogy normálon is nehéz a dung és a max szint az 20.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1025) LÁZ


LÁZ
addikt

üdv, másnak akadt problémája a bejelentkezéssel mostanában?

most frissített vmit a kliens, és nem enged be a jelszavammal úgy, hogy tegnap toltam, meg már egy ideje, online felületen sem tudok, eljátszottam a password resetet, és azzal sem enged be, a kliens sem, és online sem :F

teendő? illetve ez az account recovery mit jelent pontosan?

köszöntem :R

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1026) LÁZ válasza LÁZ (#1025) üzenetére


LÁZ
addikt

pc-n vagyok, ez lemaradt :B

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1027) Ereshkigal válasza LÁZ (#1026) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Nálam semmi gond nem volt. Gondolom ez nem vigasztal. :)

(#1028) Piszkos-Fred válasza LÁZ (#1025) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Sajnos nem vagy egyedul
https://forums.elderscrollsonline.com/en/discussion/comment/4248902/#Comment_4248902

"Hey guys, this is likely related to your Morrowind Collector's Edition code. We're looking into next steps now, stand by...

Edit: If you cannot currently log in and your account appears to be suspended, please visit this link so you can get in touch with Support. https://help.elderscrollsonline.com/app/account_recovery "

[ Szerkesztve ]

(#1029) LÁZ válasza Piszkos-Fred (#1028) üzenetére


LÁZ
addikt

akkor marad a recovery :U , köszi :R

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1030) LÁZ válasza LÁZ (#1029) üzenetére


LÁZ
addikt

próbálom megoldani ezt a recoveryt, de olyankor mi van, ha kitöltöm a formot, de sehol egy send gomb :F , ergo nem tudok bejelentkezni, hogy tudjak ticket-et küldeni, úgy néz ki marad a fészbuk :(((

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1031) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Üdv, lehet tájékozatlanságomból adódóan debil lesz a kérdés, de a CP120 az a max? Más játékosok karakterei nekem 630-at mutatnak... Vagy ezt most hogyan kellene értelmeznem? Előre is elnézést a béna kérdésért, de megköszönném a választ. Thx.

Zolka

(#1032) Piszkos-Fred válasza Cruzolka (#1031) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Targyakban cp160-as a maximum, de a karaktered/account szinten/ 630-ig is elmehet es kioszthatsz ennyi mennyisegu osszegyujtott champion pontot

(#1033) Cruzolka válasza Piszkos-Fred (#1032) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

Köszönöm, így már egyértelmű.

Zolka

(#1034) #54715584


#54715584
törölt tag

Mentés kérdés: a játék az aktuális állást a felhőbe menti, ugye? Eléggé összezavar, hogy 85 giga a letöltendő játék méret és mégis online játéknak hívjuk.
Újra kell telepítenem majd a gépet és nem szeretném, ha meglepetés érne.

(#1035) pelenka35


pelenka35
őstag

Estét.
Xboxone-on játszom. Elnéletileg 8 karaktert lehet kezdeni,de nekem csak hetet enged. Nincs created gomb. Hol tudok panaszkodni? Köszönöm

Gamertag:Rob3rt75

(#1036) s4hu|SyD^ válasza #54715584 (#1034) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Biztos, hogy netre menti. Igen méretes a játék, de ha a térkép méretet, küldetések számát megnézzük akkor nem csoda. DLC-k is le vannak töltve, lényegében minden attól függetlenül, hogy zárolva vannak ha nem fizetsz.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1037) duvi válasza #54715584 (#1034) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen, felhőbe ment. Ha újrahúzod a géped, nem kell újra letölteni a klienst! Elég ha átmásolod egy másik vinyóra (ha nincs külön meghajtón) és lemented a C:/User/Fh.név/Dokumentumok/Elder Scrolls Online könyvtáradat. Install után csak visszamásolod ezeket és indíthatod is a játékot :)

(#1038) Necc válasza Cruzolka (#1031) üzenetére


Necc
addikt

Tudtommal nincs CP határ, vagy valami nagyon extrém magas (1000 feletti), de CP pontokat csak 630-ig kapsz, illetve tárgyak CP160-ig jönnek.

Azért látsz sok játékost CP630-nak, mert a HUD lefele kerekíti a CP számokat 630 felett, de ha a barátlistádon szerepelnek, akkor láthatod a valódi CP pontjaikat. (Emlékeim szerint a group window is kijelzi a pontos CP számot).

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#1039) Necc válasza #54715584 (#1034) üzenetére


Necc
addikt

Mivel MMO, ezért értelemszerűen helyileg nincs eltárolva semmi, vagy ha van akkor az csak egyfajta gyorsítótár szerepet tölthet be.

Viszont a konfiguráció (grafikai, hang beállítások, egyedi billentyűzet kiosztások, addonok, addon konfigurációk, stb.) csakis helyileg vannak tárolva!

Alapértelmezetten a ...\Dokumentumok\My Games\ESO vagy valami hasonló mappába menti el ezeket (ha van onedrive akkor a onedrive dokumentumok mappájában lesz), erről mindenféleképpen készíts mentést, mert ez nem pótolható!

[ Szerkesztve ]

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#1040) #54715584


#54715584
törölt tag

Legújabb Firefoxban nem tudok bejelentkezni az accountomba a netes oldalon win reinstall után.
Nálatok megy a webes oldal FF alatt? Mobilon működik, csak PC-n nem akar.

(#1041) duvi válasza #54715584 (#1040) üzenetére


duvi
nagyúr

Én az ESR verziót használom a FF-ból és azzal gond nélkül beenged.

(#1042) Piszkos-Fred válasza #54715584 (#1040) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

54.0.1 FF-szal is mukodik nalam, belepett siman.

(#1043) #54715584


#54715584
törölt tag

Nálam valamiért nem megy. Edge alatt szétesik az oldal, nem is jeleníti meg rendesen. IE alatt szintén nem tudok bejelentkezni.
Hibaüzenet semmit nem kapok, csak simán visszatölti a bejelentkező oldalt. Ublock Origin kikapcsolása sem segít.
Semmilyen felugró ablak vagy hasonló nincs, egyszerűen nem megy.

Ami abból a szempontból furcsa, hogy maga a játék elindul és ott be tudok jelentkezni, csak a weboldalon nem.

(#1044) duvi válasza #54715584 (#1043) üzenetére


duvi
nagyúr

Csinálj egy "újraindítás letiltott kiegészítőkkel" és nézd meg, hogy így is előjön-e a probléma.

(#1045) #54715584 válasza duvi (#1044) üzenetére


#54715584
törölt tag

Így sem működik. :(
Lehet ez átmeneti probléma vagy tuti nálam van valami gubanc?

(#1046) duvi válasza #54715584 (#1045) üzenetére


duvi
nagyúr

Próbáld meg az ESR verzióval, hátha segít.

(#1047) #54715584 válasza duvi (#1046) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nem megy sajnos ezzel sem. :(

(#1048) duvi válasza #54715584 (#1047) üzenetére


duvi
nagyúr

Akkor nálad lesz valami külsős app ami bekavar.

(#1049) #54715584 válasza duvi (#1048) üzenetére


#54715584
törölt tag

Köszi az eddigi segítséget. :R

[ Szerkesztve ]

(#1050) #54715584


#54715584
törölt tag

Mit érdemes gyűjteni a játékban? Van rengeteg rúnám, azokkal tudok kezdeni valamit?

Illetve valamiért nem tudok magamra ruhákat pakolni. Az inventoryban van pár ruhadarabom, némelyik zöld színnel van jelölve. De hiába nyomok az equip-re, a kinézetem nem változik.

Érdemes a szigeteken mászkálni és minden szembe jövő ellenféllel megküzdeni?

Kell/érdemes valamire odafigyelni? Nemrég kezdtem a játékot, még csak lvl 10 vagyok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.