Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Running


Running
tag

(#202) Running


Running
tag

"Ha valaki nem játszott már egy ideje és a klienst is törölte, vagy teljesen új játékosként holnap szeretné elkezdeni az ‪#‎ESO‬ Tamriel Unlimitedet, annak érdemes már most elkezdeni a kliens letöltését és frissítését. Az aktív játékosoknak nem kell semmit sem csinálniuk, a launcher megoldja majd holnap reggel a 2.0-ra frissítést."
Link

(#203) Peetr86


Peetr86
tag

Sziasztok! Honnan érdemes digitális példányt vásárolni? Nem árt ha olcsó. :) Köszi.

(#204) duvi válasza Peetr86 (#203) üzenetére


duvi
nagyúr

Szia! 8-9 hozzászólással ezelőtt linkeltük ;)

(#205) Running


Running
tag

The maintenance is complete, and the European megaserver is now back online and patch 2.0.1 is available. Thank you for your patience! You can find the latest patch notes here: http://forums.elderscrollsonline.com/en/discussion/157719/
×If you don't see your Champion Points, please log out and back into the game. Thanks!

A Senche mount-ot még ne keressétek, a héten érkezik.

(#206) Running


Running
tag

"Alig egy órával ezelőtt elkezdtek érkezni a Crown (új virtuális fizetőeszköz az ‪#‎ESO‬:TU esetében) mennyiségek a játékosok accountjaira.
FIGYELEM!
A folyamat nem azonnali, vagyis elképzelhető, hogy jelenleg a teljes várható összeg csak bizonyos mennyisége érkezett meg. Pánikra semmi ok, péntekig fogja a rendszer jóváírni az összes Crownt, addig legyen mindenki türelemmel. Aki persze egyből megkapta a teljes összeget, az ugorja át ezt a posztot!
Elvileg 500 Cr jár az alapjátékért, 100 Cr jár az eddigi hónapokért és 1500 jár a mai naptól befizetett hónapokért."

(#207) 1m1s


1m1s
tag

Sziasztok!

Érdemes megvenni a játékot?Olvastam hogy mától megszűnik a havidíj, ez egy elég jó pont, de fogalmam sincs mennyire bugos a játék.Skyrim-el játszottam rengeteget, gondolom az alap ugyanaz.

Tudom sokan kérdezték, de megkérdem én is: jelenleg hol lehet megvásárolni a legolcsóbban a játékot? (megbízható helyről)

Köszi a segítséget előre is!

(#208) Ellia válasza 1m1s (#207) üzenetére


Ellia
addikt

Bár még nem vettem meg (majd kb. április közepén) de ennyit biztos meg fog érni, GW2 mellé másod mmo-nak.

Azért kicsit más mint a skyrim :)

[ Szerkesztve ]

(#209) 1m1s válasza Ellia (#208) üzenetére


1m1s
tag

Ennyiért valóban megérheti, láttam már az oldalt, de nem tudom eldönteni mennyire megbízható innen vásárolni.Őszintén elég gagyinak tűnik az oldal.

(#210) Ellia válasza 1m1s (#209) üzenetére


Ellia
addikt

Ha emlékeim nem csalnak Iceakos anno a hardveraprón árulta a kulcsokat elég jó értékeléssel. De alul a kapcsolat alatt megtalálod az elérhetőségét, ha kételyed van. (amúgy igen az oldal kicsit műanyagnak tűnik :D)

(#211) 1m1s válasza Ellia (#210) üzenetére


1m1s
tag

Sajnos már nincs kód. :(
Felvettem skype-on ,remélem használja még. :)

(#212) Running


Running
tag

Az új játékosoknak, ESO közösségépítés...

(#213) Landon


Landon
őstag

Sziasztok!

Hetvegen beszereznem a jatekot mert a TES egy orok kedvenc de a fizetos MMO otlet nem annyira tetszett eddig. Csak erdeklodni szeretnek, hogy a mikrottanzakcios resz es ez a Plus milyen egyebeket nyujt ill. ezeknek van gameplay beli jelentosege ill. ezeket gameben abszolut nem lehet farmolas soran megszerezni?

Koszonom!

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#214) Landon válasza Landon (#213) üzenetére


Landon
őstag

Targytalan, koszi!

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#215) duvi válasza Landon (#213) üzenetére


duvi
nagyúr

Szia!
A mikrotranzakciós tartalmak érdemileg nem befolyásolják a játékot :N
Részletek a Crown Store tartalmáról.
Kezdő játékosoknak minden fontosabb infó ITT található.

(#216) Running


Running
tag

Jövőhéten is nagy izgalmak elé nézünk, ugyanis a fejlesztők már jövőhétre ígérik azt a patch-et, ami drasztikus xp emelést jelent a pvp területen és a trialokon is. A dungeon-okra is gondoltak, ott is várható majd valami. A Dragonstar Arena-t nem érinti az xp boost, ott megfelelő xp jön. Link
A Thornblade pvp kampány pontjain, lagjain is szeretnének változtatni, a topikját itt találjátok: Link

(#217) Running


Running
tag

Úgy tűnik készülnek a Battleground (pl 3v3v3) típusú pvp játékmódok is. Erről készült egy remek kis összefoglaló, az infót pedig meg is erősítették tegnap. Link

ZOS_BrianWheeler:
Increasing the AP you get for capturing undefended keeps/resources would, as people have pointed out, generate a mentality of "flipping for AP" or "Tower Trading" since they get AP more readily/easier than player killing.

As a clarification as well, the keep and scroll bonuses will remain active as well as the transit lines.

We have proposed internally putting murderball, CTF and "battleground style games" in the towns since some are tailored for it (Cheydinhal is perfect for a CTF), but for the time being this requires more code/UI time than we currently can spare.

[ Szerkesztve ]

(#218) Sonic*


Sonic*
aktív tag

Sziasztok!

Budapesten valahol van raktáron? Minden ismert boltot megnéztem, de SEHOL nincs :(

Majd kiderül..vagy beborul!

(#219) Landon válasza Sonic* (#218) üzenetére


Landon
őstag

Én is épp ezen szenvedek... Az imperial edition-nek látnám értelmét mert én spec eddig mindíg imperial karakterrel játszottam az eddigi TES játékokban és ezt eztán is szeretném folytatni. 80 euro-t viszont messze nem ér meg. Legalább is a digitális verzió nem. A fizikai verzió szoborral s egyebekkel na az megérte a 80 euro-t. :)

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#220) duvi válasza Landon (#219) üzenetére


duvi
nagyúr

Sajnos a B2P bejelentés óta drasztikusan felment a játék ára. Jelenleg ITT a legolcsóbb normál kiadás (46.74€). Ugyanitt az Imperial Edition (67.99€) Játékon belül is lehet upgradelni Imperialra, a crown storeban kapható pakkal.

(#221) Landon válasza duvi (#220) üzenetére


Landon
őstag

Köszönöm Duvi! Imperial CE-re PC-re már végképp ne számítsak, ugye? Gondolom nem gyártják már. :(

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#222) duvi válasza Landon (#221) üzenetére


duvi
nagyúr

Dobozos CE kiadást Pc-re, már nem hiszem, hogy találnál itthon :( Amazonról lehet még vásárolni bontatlan csomaggal kb. 48-49K + szállítás.

(#223) Sonic* válasza duvi (#222) üzenetére


Sonic*
aktív tag

konzolokszervize.hu-n asszem lehet rendelni

Majd kiderül..vagy beborul!

(#224) duvi válasza Sonic* (#223) üzenetére


duvi
nagyúr

Rendelni lehet :K , de nekik sincs készleten. Az más kérdés, hogy tudnak is még szerezni :F

(#225) Running


Running
tag

Kemény XP növelés a holnapi EU-s patchben: Link

(#226) Sonic*


Sonic*
aktív tag

Van rendes fórum, vagy csak ez?

(Rendes alatt azt értem, ami alapból arról szól, nem teszt :R )

Majd kiderül..vagy beborul!

(#227) #57919488 válasza Sonic* (#226) üzenetére


#57919488
törölt tag

Van, csak ott sincs elet.
Elder Scrolls Online: Szakmai Topic.
Mondjuk errol nem a PH!-s kozosseg tehet hanem inkabb a jatek elegge gyenge szereplesenek koszonheto szvsz :)

[ Szerkesztve ]

(#228) Running


Running
tag

(#229) Shenna


Shenna
újonc

Sziasztok!
Mivel márc.17. előtt kezdtem el játszani, a regisztrációkor még ki kellett választanom, hogy melyik előfizetési módot használjam később. Az átálláskor nem is volt gond, megkaptam a maradék időre a ESO Plus-t, de az tegnap lejárt, és annak ellenére, hogy elvileg magától ki kellett volna kapcsolnia az előfizetésnek, ma kaptam egy e-mail-t, hogy levonták az újabb 30 napos ESO Plus árát...
Szóval két kérdésem van: hogyan lehet kikapcsolni az ESO Plus automatikus megújítását, és van-e valami lehetőség arra, hogy visszakapjam a pénzem? Mert nagyon nem terveztem megvenni...

(#230) Necc válasza Shenna (#229) üzenetére


Necc
addikt

ESO ugyfelszolgalat...

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#231) basaharc502 válasza Shenna (#229) üzenetére


basaharc502
aktív tag

Az accountodnál a managa membership menüben a select opcióban biztos be van kattintva a havi előfizetés 12.99 euróért.Hiszen amikor megvetted a játékot ki kellett tölteni. Na azt onnan vedd ki, törölj mindenféle kártya adatot az accountból és onnantól kezdve nem lesznek ilyen váratlan meglepetések.

Erre mindig nagyon figyelni kell! Nekem az első dolgom az egy ilyen jellegű játéknál, hogy törlöm a fizetési opció és a kártyaadataimat, mert ha lejár a 30 nap, akkor nem fogja automatikusan levonni a pénzt, mint a te esetedben...Én szeretem eldönteni mikor fizetek egy játékért, auto nekem ne vonogasson semmit minden hónapban.

A pénzt pedig 99%, hogy nem tudod visszakapni, hiszen a te b@lfaszságod miatt csak úgy nem fognak pénzt visszaadni, ráadásul elfogadtad a szerződési feltételeket, amiben pont ilyen dolgok is benne vannak...Legközelebb figyelj oda,ha online fizetős játékkal játszol!

(#232) Shenna válasza basaharc502 (#231) üzenetére


Shenna
újonc

Na igen, két hibát valóban sikerült elkövetnem:

1. Nyilvános fórumon mertem feltenni egy fontos, akár másokat is érintő kérdést a teljesen új rendszerhez kapcsolódóan, és reméltem, ezért nem leszek kapásból hülyének nézve. Tévedtem...
2. Már játék megvétele előtt utánaolvastam a változásoknak, de csak egy magyar honlapon, ahol összesen ennyi található az előfizetéssel kapcsolatban:
"Mi van, ha recurring előfizetésem van? (automatikusan megújuló)
Semmi, automatikusan le fog álllni a rendszer, a fennmaradó időben pedig szintén érkezik egy időarányos összegű Crown."
Ezt olvasva nyugodtan töltöttem ki regisztrációkor mindent, és dőltem hátra, hogy nekem ezzel nem is lesz más dolgom. Viszont kiderült, ez az információ nem egyenlő a hivatalos honlapot olvasható tájékoztató értelmével, ami világosan (csak persze angolul) közli, hogy át fog állni a rendszer az automatikus előfizetésről az automatikus ESO Plus vásárlásra, és ha nem szeretném ezt, nekem kell kikapcsolni. Automatikus leállásra ott egy betű erejéig sincs utalás.

És csak úgy tájékoztatásul annak, aki netán hasonlóan jár:
Nem költöttem Crown-t, sőt kb a játékba se léptem be az e-mail értesítés óta, tehát semmilyen módon se használtam ki az ESO Plus tagságot, ezért a Support megállapította, hogy jogosult vagyok a visszafizetésre.

A bankszámla adatok törlését pedig senki ne is keresse az account-ban, mert nincs rá lehetőség. Ha egyszer megadjuk, végérvényesen rögzítik maguknak, elvileg csak külön kérésre törlik.

(#233) Running


Running
tag

Élesben a heti patch: Link

(#234) Piszkos-Fred válasza Shenna (#232) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Mentségünkre legyen mondva, januárban a bejelentés után még az volt az infó, hogy a jelenlegi előfizetési rendszer leáll (a fennmaradó időért kapsz Crownt), az új ESO Plust manuálisan kell elindítani/megújítani. Az idézet is abból a januári cikkből származik, ami mára már sajnos "outdated" és emiatt nem pontos.

[ Szerkesztve ]

(#235) Piszkos-Fred válasza Piszkos-Fred (#234) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Javítottam a januári cikk ide vonatkozó részét, beidézve a kommentedet segítségként hasonló esetre.

(#236) Running


Running
tag

"Új cikk a weboldalon: Irány Akavir!
Egykoron Todd Howard, a The Elder Scrolls sorozat atyaúristene azt nyilatkozta, hogy a ‪#‎TES‬ sorozat sosem fogja elhagyni Tamrielt, maximum az Oblivion létsíkjaira fogunk ellátogatni. Úgy fest, hogy a The Elder Scrolls Online fejlesztői vagy nem olvasták ezt a nyilatkozatot, vagy nem egyeztettek a Bethesda Game Studios vezetőivel, nem tudni, mindenesetre készülhetünk a nagy kalandra! Igen, a következő ‪#‎ESO‬ kiegészítők valamelyikében nagy valószínűséggel a Sárkányföldre, vagyis Akavirra is el fogunk látogatni. Részletek a cikkben."
http://www.elderscrolls.hu/the-elder-scrolls-online/391-datamining-new-dlc-akavir

(#237) Running


Running
tag

A heti 2.0.4-es peccs éles a szerveren: Link

(#238) Running


Running
tag

Elkészült az új videónk, Sanctum Ophidiában jártunk, akit érdekel nézze meg: Link

(#239) Running


Running
tag

"Nos, a jövő hét csütörtök délutántól egészen hétfő délutánig (vagyis április 16. és 20. között) minden olyan BÉTÁBAN tesztelő játékos kipróbálhatja az ‪#‎ESO‬-t, aki eddig még nem vette meg a játékot, de kíváncsi arra, hogy mi változott az elmúlt egy évben." Link

(#240) Running


Running
tag

Lassú neteseknek:
Meanwhile you can start downloading the client here: https://help.elderscrollsonline.com/app/answers/detail/a_id/25095/session/L3RpbWUvMTQyODU0NDkwMS9zaWQvWWdoeXVvam0%3D
PC: http://elderscrolls-a.akamaihd.net/products/BNA_Launcher/Install_ESO.exe
MAC: http://elderscrolls-a.akamaihd.net/products/BNA_Launcher/Install_ESO.zip

(#241) Running


Running
tag

ESO LIVE 4/10:
Credit goes to Lordrichter from the official forums for the list, which seems to encompass what they discussed in the video and not just in the AUA questions I linked below:
> Veteran Ranks will be removed. No date.
> Global auction house is not something they are planning do.
> Controller support for PC. Will not happen with console release, but maybe shortly after console. They are still having problems internally.
> Console beta email has started to go out.
> Imperial City is still being worked on. Still testing systems. Finalizing art. Not done yet.
> They are starting to resume work on content: Orsinium, Murkmire, Clockwork City, Dark Brotherhood, Thieves' Guild
> Working on Crown Store systems like barber shop, name change, and race change. They are planned, not ready yet. No date.
> They have been working on backend stuff for lag, but results were not what they wanted. Engineers continue to look at the problem, which may include some abilities that are causing problems. "We are not giving up"
> Patch 2.0.5 coming out Monday with fixes to werewolf costumes, changes to firepot damage, Thunderous Plate Mail set changes, and being unable to dismount. Knock back fall damage is being looked at, but not yet in this patch.
And here's link to the specific questions they answered on the forums

(#243) r3ccardo válasza Running (#239) üzenetére


r3ccardo
tag

Reggel óta várom, hogy kipróbálhassam(újra). Már be van izzítva-letöltve :DD .

(#244) duvi válasza Running (#242) üzenetére


duvi
nagyúr

Az új és limitált ideig elérhető Senche-leopard hátas alapból rendelkezik valamilyen plusz képességgel (speed, stamina, capacity)? Vagy szimplán ritkaság lesz és ezért 2500 corona az ára?

(#245) Running válasza duvi (#244) üzenetére


Running
tag

Azért ennyi, mert csak pár napig lesz kapható, aztán nem. Nincs már értékbeli különbség a mountok között, mivel mind a kollekció részei.
A karaktered Ride skilljétől függ milyen a hátasod.

Hamarosan érkeznek a Crown Store-ba

(#246) Running


Running
tag

A Weekend Beta-ról egy cikk, aki még kipróbálná a játékot: Link

(#247) duvi válasza Running (#245) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi az infót! Ezek szerint kb. 6000 Ft-ért egy szép hátast kapunk, mindenféle bonus nélkül? Érdekes koncepció... Legalább a riding skillünket felhúznák egy kicsit.

(#248) Piszkos-Fred válasza duvi (#247) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Minden mount csak egy skin az ESO-ban (egyelore).
Ami a koncepciot illeti, nagyon sok ember van, aki fizet 5000-6000 Ft-t ilyen mountokert. Az egy dolog, hogy en speciel sosem ertettem ezeket a nepeket (hiszen megis csak egy mount, nem tok mindegy, hogy min ul az ember?), de ez csak egy szempont, tolem fuggetlenul eleg sok penzt hoznak ezek az adott fejleszto cegnek. Mar tegnap este nagyon sokan lovagoltak ezen a leopardon a fovarosok kornyeken (EP-ben Mounrholdot, DC-ben Daggerfallt neztem). Lelkuk rajta :) Mert jol nez ki, az ketsegtelen, de hogy nem er 5000-6000 Ft-t egy szaros mount skin, az is tuti #szerintem

(#249) Necc válasza duvi (#247) üzenetére


Necc
addikt

Ha ugy lenne akkor pay to win lenne a jatek amit meg ugyebar senki se szeret.

Teny hogy az emberek egyszeruen szeretik testreszabni a karakteruket (lasd mekkora penzt akaszt le ebbol a valve jatekaival), es most hogy ez hany ezer forintba kerul a kutyat se erdekli mert nem a hazai keresethez, meg Rozi neni penztarcajahoz igazitottak a jatekot, hanem tolunk sokkal tehetosebb piacokra, ahol ezt szinte semmibe se kerul megvenni.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#250) duvi válasza Piszkos-Fred (#248) üzenetére


duvi
nagyúr

Ráadásul ha egy kicsit elkezdünk matekozni, akkor még viccesebb végeredményt kapunk. Sokan azért pártoltak el az ESO-tól, mert nem akartak havidíjat fizetni. Most, hogy B2P lett, így visszajöttek vagy belevágtak a játékba és az első pár héten többhavi előfizetés árát elköltötték a Crown storeban :D Bevallom, hogy én is megvettem az Imperial Edition Upgradet :K

(#249) Necc
Igen. A buy to win az valóban probléma. Hogy ennek hol húzódik a határa, az megint egy nehéz kérdés. Van XP boost is a storeban. Ez kb. egyenértékű lenne a spéci hátashoz járó 40-50% speed vagy egyéb riding skillel. Ez mindenki számára elérhető, csak apránként tudja felhúzni. Például a WoW-ban is lehet epic hátast venni a Blizz storeban, ami gyorsabb az alphátasoknál. De tényleg nem akarok ebből problémát csinálni, csak az árát sokallom egy kicsit. Nagyon tetszik a játék és tuti, hogy fogok még koronát venni a storeban :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.