Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Piszkos-Fred válasza Rigormortiis (#448) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Frissítettem a cikket az attrib pontok megtartásával.
tldr: nem fogod elbukni, megmarad/meglesz továbbra is a 16 pont, ami a mostani VR szintekből származik.

#442
Szerencsére jön a beépített scrolling combat text konzolra is, addig kell csak kibírni (ha minden igaz, már most, az első DLC-vel érkezik).

[ Szerkesztve ]

(#452) Running


Running
tag

Ha valaki olvasta a tegnapi The Elder Scrolls Online jövőjét firtató összefoglalót, akkor felmerülhetett a kérdés, hogy a Veterán szintek eltörlésével nem csak skill de konkrétan 16 darab attribútum (health, stamina, magicka) pont is ugrik. Nos, nem fog.
A mostani VR1 és VR16 között bezsákolt pontjainkat ugyanúgy megkapjuk az új rendszerben is, mégpedig úgy, hogy 5 szintenként kapunk extra attribútum pontot:
level 5 - 1 extra pont
level 10 - 2 extra pont
level 15 - 1 extra pont
level 20 - 2 extra pont
level 25 - 1 extra pont
level 30 - 2 extra pont
level 35 - 1 extra pont
level 40 - 2 extra pont
level 45 - 1 extra pont
egészen level 50-ig, ahol már 3-at fogunk kapni, ami mindösszesen 16. Vagyis egyetlen egy mostani VR16-os karaktert nem ér majd hátrány, nem borul fel az általa megálmodott build.
(No persze tessenek észben tartani, hogy a rendszer a megjelenésig még változhat, ez csak az aktuális tervezet!)

(#453) Rigormortiis válasza Piszkos-Fred (#451) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Az is jó hír, hogy lesz konzolra is dps kiírás. Mar csak egy normális AH és -számomra- emészthetőbb pvp kéne (lehet velem van a baj, de hiányoznak a wowos bg-k és arénák).

Mondjuk a konzolos szöveg alapu csettel az ah problémám meg is oldódik. Tele lesz a general channel wts xyz hirdetésekkel :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#454) Piszkos-Fred válasza Rigormortiis (#453) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Van AH, csak nem egy, hanem sok kicsi :) Ha keresel 2 nagyobb és aktív trading guildet, bármit eladhatsz azonnal.

"DPS kiírás" nem biztos, hogy része lesz az SCT-nek.

(#455) pelenka35


pelenka35
őstag

scrolling combat text- ez mit takar?
(One-on játszom)

Gamertag:Rob3rt75

(#456) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Az attributum pontok elosztása befolyásolja a sebzést? Tehát ha például a sorcererem minden attrib pontját magickára adom, akkor a spelljei (konkrétabban: Manát használó skilljei) többet sebeznek, mintha staminára és életre költeném?

Pelenka: Azt jelenti, hogy a játék kiírja real time, mi történik a harcban. Kezdve azzal, hogy harcba kerültél, mivel-mennyit sebeztél, mi történt veled, illetve kiléptél a harcból. Pcn erre van addon, konzolon viszont sebbi visszajelzés nincs, ami gáz.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#457) duvi válasza pelenka35 (#455) üzenetére


duvi
nagyúr

Ebben a videóban, pl. a 2 percnél kezdődő harcnál láthatod a működését. A célpont körül folyamatosan "jönnek fel" a sebzésfajták és értékek. Ez egy külsős addon. Alapból nincs a beállítási lehetőségek között.

(#458) Running válasza Rigormortiis (#456) üzenetére


Running
tag

A stamina száma a fizikai sebzést növeli, a magicka száma a spell alapút.

(#459) Running


Running
tag

Tegnapi ESO live összefoglaló:
Kérdések és válaszok: Matt Firor
> Folytatódik a szociális elemek fejlesztése, amelyre már Orsiniumban is láthattunk példát, lásd: Cross-faction dungeon
> A Champion pontok csak a Dark Brotherhood dlc-vel, 51 ponttal emelkednek
> Veterán rendszer eltörlése Dark Brotherhood dlc-vel
> A veterán rang kivételével is folytatják az alapanyagok/gyártás fejlesztését, valamint senki nem fog semmit sem elveszíteni, emiatt nem kell aggódni
> Konzolosok örülhetnek, érkezik a chatbox, voice chat nem lesz PC/Mac-re, van ts, stb...
> 64 bites kliens érkezik a Thieves guilddel, amely segítségével még több dolgot ki tudnak hozni az eso-ból
> Barbershop (név, faj, frakció, külső változtatás) érkezik majd, de nem az év első felében
> A crafting bag-en dolgoznak, DB dlc-vel érkezhet, amely az ESO előfizetőket érinti majd
> Extra karakter hely, DB dlc-vel
> Justice System fejlesztése, open world pvp, már nincs tervben, nem lesz, a jelenlegi rendszert viszont alkalmazni kell a Thieves guild dlc-ben (milyen meglepő)
> Dragonstar aréna szinteződése tervben van, de jelenleg nincs időpont
> Régi setek fejlesztése, tervben, nincs időpont
> Endgame gazdaság változtatás, hablahabla, kb ennyi értelme volt

Alliance War: Brian Wheeler
> Incremental patch érkezik a következő két hétben, amely a háttérben figyelmi mi terheli túl a szervert
> Fejlesztik a foglalási mechanizmusokat, a jutalmazási rendszert, próbálnak valami értelmet kovácsolni az Imperial City kerületeihez, valamint rengeteg ostromfegyver változás érkezik, valamint lesznek újak is
> Sturktúrált pvp (aréna 1v1,2v2,3v3 akármi, fejlesztés alatt
> Lesz Champion pontokat letiltó pvp kampány, ha beválik, akkor a többit is átkonvertálják

Kérdezz akármit
> Dolgoznak a Tamriel specifikus ünnepi eseményeken
> Ők is szeretnének több lehetőséget a karaktergenerálásnál, de jelenleg ez nem élvez túl nagy prioritást
> Veterán Maelstrom aréna mentésen dolgoznak, majd egyszer lesz
> Petek extra funckiókkal, nem valószínű
> Akiket nem izgat a lopkodás, azoknak is bőveb lesz lehetőség a Thieves guild dlc-ben
> 12 fős TRIAL érkezik a Thieves guild dlc-vel
> Dolgoznak egy univerzális stílus alapanyagon, amely mindenhez jó, korona boltban kapható
> Február elején lesz PTS szerveren az új kliens
> Lesz kígyó pet is ebben az évben
> Random dungeon beállítások hamarosan a csapatkeresőben
> Év másod felében névtáblák és guild nevek (gondolom ki/be kapcsolható lesz, mint a chatbubi)

(#460) Rigormortiis válasza Running (#439) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A Dual Swordos build mire való? A Destro staffosat használom, bevált, mondjuk shooting starom még nincs, nem könnyű kimaxolni a mages guildet, helyette power overloadot használok. 47-es vagyok, gyakorlatilag darálok mindent, instában is életképes, bár gondolkozom rajta, hogy bound aegis helyett inkább valamelyik pajzsot kéne használni, mert szörnyen gyorsan halok (instában). Kajálni inkább manára kajálok, de opció lehet, hogy marad a bound aegis (vonzzó a + magicka, ami plusz sebzést is ad) és a hp-t növelem majd kajával.

Próbálkoztam megint a pvp-vel. Iszonyat sok idő már két szomszédos vár vagy bástya közötti közlekedés is, ami viszont a legidegesítőbb, hogy ha meghalok, csak a legközelebbi wayshrinenál térhetek magamhoz (hátasom van, de a fejlesztése az finoman szólva is kezdetleges). Van bárki, akinek tetszik, hogy ekkora b.szott nagy a pvp térkép? Szerintem gusztustalan, de ez is csak egy vélemény.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#461) Running válasza Rigormortiis (#460) üzenetére


Running
tag

Dual build, pl staminás kasztoknak?
Insta: ha meghalsz, akkor béna a healer, vagy te, mert ott állsz ahol nem kéne
Cyrodiil: nem neked való, majd lesz pvp aréna, ott nem kell lovagolni két zászló között

Nem értem mitől gusztustalan valami, ami neked nem tetszik. 47-es szintű vagy, 5 fényévre az endgame-től, még van időd rájönni a játékmechanikákra, addig meg legyél befogadóképes, hacsak nem gusztustalan...

(#462) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Végigment a főküldetés és a frakcióm küldetései is. Hogyan tudok belekezdeni a többi frakció zónáiba?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#463) Piszkos-Fred válasza Rigormortiis (#462) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Beszelj Cadwellel a barlangban, o inditja a "silver" fokozatot.

(#464) Running


Running
tag

Forrás
Videó
Ez vár ránk a következő, Tolvajok Céhe ‪#‎ESO‬ DLC-ben:
- Érkezik a Tolvajok Céhe, naná
- Új zóna: Hew's Bane
- Új sztori, érintve Tamriel népszerű helyeit
- Maw of Lorkhaj: 12 fős trial
- Új group bossok és publikus insták, barlangok
- Bűnözői karrierünk új szintre lesz emelve az új lehetőségekkel
- Új passzív skill fa a Tolvajokhoz kapcsolódóan
- Egyedi álruhák, stílusok, tárgyak a Tolvajok Céhe által inspirálva
- 64 bites kliens
- Fejlsztett LFG (cross faction csoportok akár LFG nélkül is)
- SCT (Scrolling Combat Text)
- Skill balansz, fixek, stb.
- Szabadon elérhető bármelyik frakció bármelyik tartalma VR1-es szintet elérve (viszlát kötelező sorrend Vr1 és VR12 között)
- stb.

(#465) Rigormortiis válasza Piszkos-Fred (#463) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Köszi! Valóban, kaptam is egy questet, miután elvitt a kocsi a konstellációs területre, hogy térjek vissza Harborage-be.

Veterán instáknak milyen szinttől érdemes nekimenni? Jobb lootot ad, mint a normál? Csak mert egyet -majdnem- sikerült letolni, viszont a looton nem látszott meg.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#467) Quaresma


Quaresma
aktív tag

A játékon belül található álruhákról hol lehet találni valami (akár angol) összefoglaló írást? Milyen questek után járnak, hol lehet megtalálni őket, stb..? Még kezdetleges szinten vagyok csak (28), de érdekelne, hogy tudok hozzájutni pár izgalmasabb skinhez:)

Ps: brunorbert

(#468) Piszkos-Fred válasza Quaresma (#467) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Parancsolj: http://eso-fashion.com/
Armor - Misc - Costumes/Disguises

(#469) Quaresma válasza Piszkos-Fred (#468) üzenetére


Quaresma
aktív tag

Ez lesz az. Köszönöm :R

Ps: brunorbert

(#470) duvi


duvi
nagyúr

Csináltam új karaktereket a meglévő mellé. Valahogy át lehet adni a felszereléseket a karaktereim között? Mail visszadob, hogy saját accra nem küldhetek :( Próbáltam két Breton között, de úgyse engedte.

(#471) pelenka35 válasza Running (#464) üzenetére


pelenka35
őstag

Köszönöm

Gamertag:Rob3rt75

(#472) Running válasza duvi (#470) üzenetére


Running
tag

Van privát bankod, account wide-os.

(#473) duvi válasza Running (#472) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszönöm! Máris megnézem :K

(#474) Piszkos-Fred válasza duvi (#473) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Ha pdeig a bankod tele es a targy meg nem bound, akkor berakod vmelyik guildstoreba a cuccost, majd a tranzakciot megszakitod, ilyenkor ott lesz a targy a mailben, azzal a karakterrel veszed ki onnan, amelyikkel akarod.

(#475) duvi válasza Piszkos-Fred (#474) üzenetére


duvi
nagyúr

Mindenkinek köszönöm a segítséget! Mondjuk a közös bank nekem is eszembe juthatott volna :B Viszont a guildstore tuti kimaradt volna, mert egyedül játszom, mint casula műkedvelő :)

(#476) basaharc502


basaharc502
aktív tag

A nap veterán küldiket hol/kitől tudom felvenni?

(#477) Running válasza basaharc502 (#476) üzenetére


Running
tag

Az Undaunted Enklávé és a kihívásaik (Update 5-től)
Az Undaunted Enklávé (Undaunted Enclaves) mostantól a fővárosok mellett felhúzott táborokban várja a csatlakozni vágyó bátor kalandorokat. A megfelelő szint elérése után egy levelet kapsz, amely tartalmazza a kihívást. Elolvasva a csatolt pergament-et, megkapod a küldetést. A csatlakozás után különféle, naponta felvehető (daily) kihívásokat, felkéréseket (más néven „Pledge”) kaphatunk tőlük, amelyek teljesítéséért mindenféle jóságra beváltható kulcsokat kapunk jutalmul.

Két ilyen kihívás lesz: egy veterán és egy nem veterán dungeonokhoz kapcsolódó.
Mind a két napi feladat 20 óránként ismételhető, a cél legtöbbször az adott bossok és minibossok megölése lesz.
Természetesen ugyanazon a napon teljesíthető lesz mind a kettő egyszer-egyszer, egymással párhuzamosan.
A két feladathoz két kulcs jár jutalomként. Külön egy kulcs a veteránért és külön egy kulcs a nem veteránért. Ha az extra nehezített verzióba ölitek meg a főboss-t, akkor a legjobb gold kulcsot kapjátok.
A nem veterán feladatok 45-ös szinttől, a veterán feladatok VR1-es szinttő érhetőek el.
A megszerzett kulcsokkal az Undaunted Enklávé táborában nyithatunk ki ládákat (a kulcs minőségének megfelelően), amelyek változatos és ritka kincseket rejthetnek.
Az Enklávé területén lesznek egyéb árusok is, akiknél felszerelkezhetnek majd a kalandorok.

(#478) Running


Running
tag

Március 7-én érkezik PC-re (Március 22-én és 23-án XB1 és PS4-re) és 2000 koronába fog "fájni" a következő ‪#‎ESO‬ DLC, a Tolvajok Céhe. A következő közel három és fél perces összefoglaló videót érdemes megnézni.
Bemutató videó: Link
Új stílusok érkeznek

(#479) Running


Running
tag

És akkor itt is van az ‪#‎ESO‬ 2.3 patch notes, benne a Tolvaj Céhe által érkező változásokkal és érdekességekkel. Ami meglepetés, hogy a következő frissítés után a The Elder Scrolls Online már csak a DX11-et támogató rendszereken fog futni, vagyis aki eddig nem fejlesztette a kissé régebbi konfigját, annak ideje...
http://forums.elderscrollsonline.com/en/discussion/245011/pts-patch-notes-v2-3-0

(#480) Necc


Necc
addikt

Érdeklődnék hogy van-e valakinek hozzáférése a hivatalos ESO fórumhoz? És ha van neki, nyitna az ottani 'customer support' részlegbe egy toicot ticketszámokkal?

Már vagy 5 tickettel is megbombáztam őket, és egyszerűen basznak válaszolni, viszont úgy látom hogy a fórumon keresztül ha rájuk van írva akko ránéznek a ticketre.

Az is megfelelne nekem ha bármi egyéb módon el lehetne érni az ügyfélszolgálatukat, mint a fekete lyukba dobált ticketing rendszerük. (Hivatalosan megadott telefonszámuk nincs.)

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#481) Running


Running
tag

Új cikk a weboldalon: The Elder Scrolls Online - Amit a közösség látni szeretne
Jöhetnek a vélemények arról, hogyan is lehetne még jobbá tenni az ‪#‎ESO‬-t. Részletek a cikkben.

(#482) Running válasza Necc (#480) üzenetére


Running
tag

Mi a gond egyébként?

(#483) Necc válasza Running (#482) üzenetére


Necc
addikt

Az e-mail szolgaltato megszuntette a szolgaltatast, igy az e-mail amivel regisztraltam elerhetetlen, oda pedig meg mindig kuldozgetik szorgosan kifele az azonosito kodomat...

Hiaba irtam anno rajuk, hiaba irok most is rajuk, egyszeruen nem valaszolnak semmit. Eltelik 1 het, majd "tul regi a ticket" es automatikusan lezarjak, pedig minden szukseges informaciot leirok nekik (regi mail, uj mail, vasarlas azonositoja, vasarlasrol screenshot).

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#484) Running válasza Necc (#483) üzenetére


Running
tag

Küld át privátba a cuccot, megoldjuk.

(#485) Necc válasza Running (#484) üzenetére


Necc
addikt

ment pu :R

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#487) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Milyen gear-t ajánlotok mágusnak v16on? Eddig végig magus\seducer setekben voltam, gondoltam kifarmolom a hozzávalókat a 16os verziohoz, plusz willpoweres gyűrűk\nyaklánc, ezeket meg is tudom venni, és ahogy olvastam, veterán instákban is potyognak. Azért kérdezem, mert rohadt sok set van 16-ra, és igazi eltérést csak az utolsó bonusz képességben van.

Múltkor volt szó arról, hogy mit látnánk szívesen a jatékban...nos, szerintem itt is bevezethetnék az item level- és gearscore rendszert, hogy ha lemegyek veterán instába, lássak már valamit a többiekből.

Meg a dlckkel azért hozhatnának táposabb felszereléseket is, mert ahogy összehasonlítottam pl a v15-16os seteket, bolhafing különbség van csak. Plusz van egy rakás set, amit csak craftolni lehet...

Na sebaj, elvileg következő dlcben már lehet crossfraction is csinálni a raideket, akkor hátha lejutunk oda is, mert ps4en sajna halovány a hun jelenlét. És a text csetet is várom már.

Még valami: Caglornt rázzák gatyába. Ketten végigkentük az egészet, a pályan elszórt bossokat és eventeket hót fölösleges csinálni, mert semmit nem adnak. Így meg mi értelme? Legyen keménnyebb, viszont jutalmazzon remdesen.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#488) Necc válasza Rigormortiis (#487) üzenetére


Necc
addikt

3 traitig seducer, 4 traitnel magnus, 6 traitnel pedig julianos set az ajánlott részemről 5-ös szettnek, a 3/4-es szett pedig ami számodra szimpatikus (spellpower/crit/max.magica prioritása ajánlott).

[ Szerkesztve ]

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#489) Running válasza Rigormortiis (#487) üzenetére


Running
tag

Build
Ha nincs molag kena set, akkor torug-ot gyártasz helyette. Fegyverek is torug, ha nincs maelstrom. A ruha julianus, ékszerek willpower arcane spellpower enchanttal. Ruhákba magicka enchant. 64-0-0 attri, undaunted 9 passzív legyen, és természetesen minden divine trait és thief mondus.

[ Szerkesztve ]

(#490) pelenka35


pelenka35
őstag

Hali. Dk darkelf jó tanknak ? Ha igen milyen spelleket javasoltok?(lvl 50 mèg dps is lehet de tank kell a guildba)
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

Gamertag:Rob3rt75

(#491) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Köszönöm mindkettőtöknek a válaszokat.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#492) Madwe válasza pelenka35 (#490) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha tudtok angolul Deltia yt csatornáját ajánlom, neked külön rákerestem a DK tank buildjeire :) (nincs időrendben, van egy 1 hetes felötltése is pl)

[ Szerkesztve ]

(#493) Running válasza pelenka35 (#490) üzenetére


Running
tag

Nem feltétlen jó, de nem is a legrosszabb.

(#494) pelenka35 válasza Running (#493) üzenetére


pelenka35
őstag

Dk inkább dps?

Gamertag:Rob3rt75

(#495) Running válasza pelenka35 (#494) üzenetére


Running
tag

Legjobb tank, nagyon jó dps.

(#496) Running


Running
tag

Új cikk a weboldalon: ‪#‎ESO‬ Toborzóiroda - Aktív Magyar Guildek 2016.
A két héttel ezelőtti cikkhez befutott információkat most megosztjuk veletek, csemegézzetek közöttük és jelentkezzetek, mert csapatban mégiscsak jobb a The Elder Scrolls Online!
(Ha a TE csapatod kimaradt volna, akkor épp' ideje elküldeni a szükséges adatokat és lehetőség szerint frissítjük a guildek listáját!)

(#497) Bigiboy77


Bigiboy77
tag

Sziasztok! Egy olyan gondom lenne, hogy Ps4 re megvettem ezt a játékot. A játékban rámentem hogy create account majd kiválsztottam hogy europa-hungary- megadtam az emal cimem. De ezután semmi nem jött az email és nem csinál semmit. Tudtok ebbe segiteni?

[ Szerkesztve ]

(#498) Lézerparaszt válasza Bigiboy77 (#497) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Mikor regisztráltál? Néha kell egy kis idő míg küldi a mailt. Előfordulhatott hogy elgépelted a címet?
PC-n ezt tanácsolnám: ha sokáig nem kapod meg akkor fordulj a supporthoz, elmondják mit kell tenni. Készíts fényképet a cd kulcsról, személyigazolványról vagy valami hivatalos iratról és azokkal igazold hogy a tiéd a játék. Természetesen ez csak akkor működik ha tényleges adatokat adtál meg hozzá.
PS4 nem tudom hogy működik de hasonló lehet.

A játék az nem játék!

(#499) Bigiboy77 válasza Lézerparaszt (#498) üzenetére


Bigiboy77
tag

Köszi. Sikerült kissé lassú volt az email küldés

(#500) grHawk


grHawk
aktív tag

Hali srácok!
Jelentkezett egy probléma, amit nem tudok hová tenni. Több fajta játékkal játszok a gépen, a gép adatai:
NVidia GTX560Ti, 8gb ram, i3 2120 proci, ami számít szerintem, az kb. ennyi.
Na már most egy játéknál sem produkálta a következőt, csak és kizárólag az ESOnál.

Fut a játék, korrektül, és egyszer csak újraindul a gép. Semmilyen minőségbeli változás, bármilyen előjel, semmi. Egyszer csak újraindítja a gépet. Egy játéknál sem fordul elő, a hőmérséklet 60-70 fok között mozog, a nagyságos internet szerint az nem rossz, a többi játék is így fut, semmi bajuk. Annyit még tudni kell, hogy 460Ti volt benne előtte, akkor ez a probléma nem jelentkezett. Utána olvasgattam és igazából konkrét választ nem találtam, talán ti tudtok segíteni, mielőtt végleg le kell kaparjam a játékot a PCről... :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.