Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) s4hu|SyD^ válasza DrTechnoid (#1650) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nem vagyok benne biztos, de ha jól tudom nem lehetséges a simáról Gold-ra lépni. Vagy egyenként megveszed vagy van az a csomag a 4 DLC-vel.

Persze ha lehet szóljatok, mert nekem is fáj rá a fogam, de gyanús, hogy Crown-t kell rááldozni. Igaz én előfizető vagyok félévente megújuló szóval annyira nem zavar.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1652) Piszkos-Fred válasza DrTechnoid (#1650) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

> Tudtommal a Gold pedig csak egy új acc-on volt indítható, de azt kösz ,kihagynám.

Igy van. Crown storeban tudsz venni 4 dlc-s bundlet, mas megoldas nem nagyon van.

(#1653) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Egyébként azek a Morrowind upgradek adnak hozzâ tartalmat vagy új mapot ? Gondolok itt arra hogy el lehet menni Tamriel mellett más kontinensre , vagy egyéb helyekre mint pl Black Marsh vagy vissza Skyrimbe?

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#1654) Necc válasza DrTechnoid (#1653) üzenetére


Necc
addikt

Minden DLC mást ad hozzá a játékhoz, van ami csak dungeonokat/trialokat ad, van ami régiót ad az alaptartalomhoz, ami nem a morrowind. Utóbbi is csak egy jól meghízlalt DLC.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#1655) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Dark Brotherhood és a Thieves Guild DLC-k megvásárólhatóak most akciósan, illetve dupla jutalmak járnak azokon a területeken.

LINK

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1656) #54715584


#54715584
törölt tag

21-én lesz valami bejelentés, egy új fejezet.
Viszont nem találok egy oldalt, pár hete még megvolt, ahol az összes DLC ki volt listázva és az utolsó 3 bejegyzés ki volt takarva, de egyértelműen mutatta, hogy lesz még 3 plusz tartalom legalább idén.
Ennyiből tudja valaki melyik oldalról van szó? ESO oldalán belül hiába kattintgatok már nem tudom előhívni.

(#1657) s4hu|SyD^ válasza #54715584 (#1656) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Google nekem behozta azt ESO DLC azt írtam be. :D Amúgy az csak listázza mivel ZOS mondta, hogy 3 DLC meg 1 fejezet lesz minden évben.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1658) Piszkos-Fred válasza #54715584 (#1656) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Minden evben erkezik:
1 db Chapter (nagy kieg)
1 db dungeon dlc
1 db uj zona/sztori dlc
1 db kisebb dlc (foleg QoL)

A dungeon dlc mar megjott, a Dragon Bones.
A Chapter most lesz bejelentve, irany Summerset Isles (vele jon egy idezos/mystic/nekro jellegu uj class)
A zona dlc iden valoszinuleg a Murkmire lesz (Black Marsh)
A kisebb dlc pedig egyelore kerdeses.

Ami biztos, hogy erkezik a jewelcrafting is iden, de hogy melyik dlc reszekent, passz. A spellcraftingra is meg van az esely, de... szoval az elegge necces, en speciel nem szamolnek vele (bar ne legyen igazam).

(#1659) #54715584


#54715584
törölt tag

Wow, hihetetlen mennyire nincsen infóm a játékkal kapcsolatban. :D Köszi az infókat. :R

(#1660) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Elő is rendeltem a The Elder Scrolls Online: Summerset Digital Collector's Edition Upgrade-et.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1661) Piszkos-Fred válasza s4hu|SyD^ (#1660) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Apro jotanacs (ha meg nem keso): ha elsonek belepsz a preorder utan, es frissul a mounttal a collection resz, jonni fog egy rakas UI error. Semmi gond nincs, csak lepj ki teljesen, a launcherig vissza, zard be es inditsd ujra a klienst, az error uzeneteket eltunnek.

(#1662) s4hu|SyD^ válasza Piszkos-Fred (#1661) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Jó, hogy mondod, a BugCatcher add-on fogdosta meg a végeláthatatlan hibát. Nem is láttam a mount-ot. :Y

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1663) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Jól meg a Magicka Dragonknight-hoz. :C

KEP

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1664) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Elfelejtettem, hogy lehet ide képet feltölteni, a külső beillesztés meg nem sikerült. :(((

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1665) Necc


Necc
addikt

A lényeget senki se említette meg, miszerint a játék tegnaptól ingyenesen kipróbálható.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#1666) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

Sziasztok,

Mennyire erős a sztori oldala a játéknak?

Érdemes a PvE résznek neki állni, ha főleg csak az a része érdekel?
Vagy inkább úgy kérdezem, hogy casual szinten, napi egy-két-három órával végig lehet vinni a sztori módot?

Köszi, E

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#1667) Piszkos-Fred válasza Egonyolc (#1666) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

"napi egy-két-három órával végig lehet vinni a sztori módot?"

Persze, engem is csak az erdekel. Ha most kezded, akkor 1-2 ev alatt a vegere is ersz :D

(#1668) Necc válasza Egonyolc (#1666) üzenetére


Necc
addikt

Akárcsak az előző Elder Scrolls részekben, a történet rendesen ki van dolgozva, nem aprózták el, alkalmanként még döntési lehetőséget is felkínál neked a játék.
100%-ig casual barát a játék solo PvE-ben, de még kezdők PvP szervere is akad, ha szeretnéd.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#1669) s4hu|SyD^ válasza Necc (#1668) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nagyon sokszor van döntési lehetőség. Sokszor percekig csak gondolkoztam, hogy mit is döntsek. Aztán lehet egy csavarral zárult.

Aki csak a küldetések miatt akar játszani nem fogja megbánni. Minden pénzt megér.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1670) Egonyolc válasza s4hu|SyD^ (#1669) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

Akkor már csak azt kéne tudom, melyik email címre, milyen platformon vettem meg.... :((

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#1671) tiborv


tiborv
aktív tag

Sziasztok. Azt meg tudnatok mondani, hogy a summerset preorderrel csak az uj kieg kerul be juni 5 tel (ennkonzolon vennem meg) es a tobbi tartalom azonnal elerheto lesz, vagy mindent akkor kapunk meg mikor tenylegesen megjelenik?
Csak azert kerdezem mert nekem a morrowind nincs meg es akkor nem vennem meg kulon hanem ezzel a kiadassal szereznem be es erdekel mikortol jatszhatnam.
Koszi szepen

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#1672) Piszkos-Fred válasza tiborv (#1671) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Igen. Vagyis, ha junius 13-ig megveszed a Summerset kieget (kvazi elorendeled), akkro isntant megkapod a Morrowind kieget (azonnal mehetsz Vvardenfellbe, ahogy vege a tranzakcionak/fizetesnek, akar meg ma), es kapsz egy macska hatast is (ilyen langolo ize senche mount).

Aztan amikor juniusban megjelenik a Summerset, akkor elerhetove valnak a Summersethez tartozo extra dolgok is, annak fuggvenyeben, hogy standard kiadast rendeltel elo, vagy gyujtoit.

[ Szerkesztve ]

(#1673) #54715584


#54715584
törölt tag

A mai frissítéssel jött egy új küldetés is. :K

(#1674) Piszkos-Fred válasza #54715584 (#1673) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Ha a Summerset prequestre gondolsz, az egy hete mar elerheto :)
Ha masra, akkor melyik lenne az?

(#1675) #54715584 válasza Piszkos-Fred (#1674) üzenetére


#54715584
törölt tag

Arra gondoltam, akkor egy hetes késésben vagyok. :((( :)

(#1676) #54715584


#54715584
törölt tag

Nálatok minden billentyűlenyomást bevesz a játék? Nálam ha támadok nem tudom a Q-t nyomogatni, amíg a támadás tart, mert nem érzékeli. Nem tudom, hogy ez a játék miatt van így vagy a billentyűzetem hibája? Az alatt az 1mp alatt sok dolog történhet és sokszor haltam már meg úgy, hogy csak egy gyors Q bill-es segítség kellett volna.

Másik kérdés: visszaolvastam milyennek kellene lennie egy jó healernek, és ha jól értem amiket írtatok, 1 healernek simán életben kell tudnia tartani a másik 3 játékost és magát is? Az utóbbi pár napban a group bossoknál elég sok vegyes alkalmi csapattal találkoztam, közülük néhánnyal többször is. Volt olyan csapat és healer, ahol simán meghaltunk, még a healer is.
Viszont volt olyan is, hogy ott álltam a boss előtt dps-ként a dupla piros körben, miközben a boss ütött-rúgott-vágott-villámokat dobált és meg sem mozdult a health barom, stabilan a maxon volt, sőt, néha felvillant vagy lilába váltott a színezés + volt ahol még egy aranyló körben mindenkinek töltődött a hp-ja. Bocsi a szegényes megfogalmazásért, az események közben nem tudtam mindent megfigyelni részletesen és nem is tudom mit hogy hívnak pontosan. :B
Tegnap már kerestem zone chatben jó healert, de nem akarok bunkó lenni a többi játékossal, főleg úgy, hogy nem is ismerek minden infót és én magam is kezdő vagyok és néha elég bénácska.

szerk: még egy kérdés, hogy milyen az optimális csapat? 1 healer + 1 tank + 2 dps?

[ Szerkesztve ]

(#1677) s4hu|SyD^ válasza #54715584 (#1676) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Mit takar a group boss?

World boss?
Group dungeon boss? (Undaunted)
Public dungeon boss?
Trial?

Normál, veterán?

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1678) #54715584 válasza s4hu|SyD^ (#1677) üzenetére


#54715584
törölt tag

Ha jól értelmezem, akkor world boss, amit ez jelöl a térképen:

(#1679) Necc válasza #54715584 (#1676) üzenetére


Necc
addikt

Mit jelent a "Q" :F Quit game? Combat közben nem tudsz kijelentkezni, az csak a /quit konzol paranccsal fog menni ;]

Ha a Q egy global cooldown time-ot nem érintő parancs, akkor a command queue a játékban: 1. Azaz ha kiadsz 5 parancsot global cooldown alatt, csak az elsőt fogja megjegyezni a játék, a többit elveti. Probléma ebből akkor szokott lenni, ha szerverlag van, ami az utóbbi időben egyre népszerűbb és gyakoribb már PvE-ben is. Ekkor a játék képes minden kiadott parancsot elvetni, és ebből a többiek csak annyit látnak, hogy te csak egy helyben állsz, és vakarod a micsodádat :DDD
PvP-ben már nagyon durva a helyzet, csúcsidőn kívül is simán előfordul hogy kiadok 5 parancsot (értelemszerűen várok egy kicsit köztük), úgy csinál a karakter mintha végrehajtaná, de a gyakorlatban semmi se történt, és az animáció is magától megszakad. Ezt már a külöböző tracker addonok is visszaigazolják, nem kell a csapattársaimra hagyatkoznom hogy "akkor most healelek vagy megint semmi se történik".

Openworld PvE-ben pedig olyan mint "healer" egyszerűen nem létezik. Pár karakter ráállhat pár support skillre ha akar (combat prayer, rapid regen), de aztán annyi. Minden world boss solo tartalom, mi is csináltuk ketten, ha még emlékszel rá.

Dungeonben pedig olyan mint "healer" pedig abszolút nem is szükséges. Egy jó tank bármi probléma nélkül életben tudja tartani önmagát és elvégzi a szükséges team supportot (crusher enchant, minor maim, esetleg weakening, aoe root, pull), a többieknek pedig vigorral vagy energy orbbal simán boldogulniuk kell.

Ma a PvE világában "healer"-re egyedül trialban van szükség normál módban tipikusan 1, míg veterán módban pedig 2-re. Kivétel akad, például vAS, ahol jó csapat esetén a szükséges healer létszám: 0.

Ami pedig a hullámzó sebzést illeti: nem minden "piros szar" okoz azonnali halált, van olyan ami a nem tank karaktereket is csak csiklandozza, míg pár boss skill egy lövéses halál.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#1680) #54715584 válasza Necc (#1679) üzenetére


#54715584
törölt tag

Bocsánat a (nagy) pontatlanságokért. :B

Q, mint Quickslot, ahol nekem általában PvE alatt egy potion elérhető utolsó utáni pillanatokra, hogy megmentsen. :)
Az utóbbi időben egyre többször érzékelek ilyen akadásokat, csaták alatt vagy csapatos dolgoknál pedig mikroteleportot, rosszabb esetben nagyon beszaggat. Azt nem tudtam, hogy ilyenkor parancsokat is eldobál. Valóban többször volt már olyan nálam is, hogy nyomtam a billentyűket és nem történt semmi és tényleg csak ott álltam. :D

Valamiért a world boss nálam mindig csapatos támadást jelentett. De valóban solo tartalom, a játék is csak annyit tanácsol, hogy ha túl nehéz egyedül, akkor álljunk össze másokkal. És mivel mindig csapatostól támadtuk meg őket ez maradt meg bennem. Pontosabban hármat legyőztem egyedül, amire nagyon büszke vagyok. :D
Emlékszem veled sok dolgot csináltunk. :K

Healer azért maradt meg bennem ezeknél a harcoknál, mert mindig volt valaki, aki próbálta életben tartani a többieket kisebb nagyobb sikerrel Cyrodiilen kívül, főleg a world bossoknál, ezért azt gondoltam ez így működik mindenhol.

Találkoztam pár olyan world bossal, ahol egy támadása nagyobb damage volt, mint az én hp-m buffolva. :D De általában olyanok vannak, akik 4-5 támadást intéznek és ezek egyenként legalább 5-6000 értékűek. Itt esélyem sincs egyelőre, még mindig nem jártam utána rendesen hogyan tudnék fejlődni / jó lenni.

(#1681) Necc válasza #54715584 (#1680) üzenetére


Necc
addikt

Potion nálam eddig csak PvP-ben volt problémás ahol az óriási lag és desync miatt nem tudtam a potiont használni, mert valaki stunnolt de ~2 másodpercig ugyebár nem tudtam róla, köszi lag...

Ami pedig a sebzést illeti:

Sajnos nem találtam meg a PvE-s kb. 1 millió sebzéses képemet, elveszett a discord katyvaszában :U

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#1682) #54715584 válasza Necc (#1681) üzenetére


#54715584
törölt tag

:Y Te kaptál egymilliós sebzést? Azt hogy?

(#1683) Necc válasza #54715584 (#1682) üzenetére


Necc
addikt

Van az egyik dungeonben egy olyan boss mechanika, hogy interruptolni kell, különben egy random célpontra rááll egy kör, és követi. Minél több idő telik el, annál nagyobb lesz a boom. Csakhogy wardennel igen gyorsan tudok csapattársak között mozogni, így igen sok idő is eltelhet, mire az a bizonyos kör utolér :U

Másik bossnál meg telibex@rhatod a mechanikát, ha a front bar-odra rakod a harness magickát, és 2-3 skill után weave-ing helyett arra böksz. Viszont ha felborul az ütem, akkor a death logodban simán lehet ~1m sebzés egy skillre, több 100x szorzóval, valahogy így:

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#1684) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Vedd számításba, hogy most ingyenes hét is van, ami szépen laggoltatja a szervert. Majd most 2 event is lesz, amik szintén laggoltatnak. Illetve add-on-ok is kegyetlenül tudnak akadásokat okozni.

Veterán Maelstrom Aréna mellett pl nekem a grafika meg az add-on-ok mennyisége is nagyon le van véve. Normál triálokra lusta vagyok mindent levenni így azt a néhol 3 FPS-t élvezhetem. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1685) Necc válasza s4hu|SyD^ (#1684) üzenetére


Necc
addikt

Addon lagra kérnék bizonyítékot vagy forrásmegnevezést, hogy network lag-ot okoz. A framelag rendben van, az már az ESO őskorában a legelső minimap addon letöltése után megtapasztaltam :DDD

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#1686) #38167040 válasza s4hu|SyD^ (#1684) üzenetére


#38167040
törölt tag

Hogy miért nem tudnak egy 10M+-os mmo alá normális szervereket tenni az számomra rejtély. Ciro is olyan, mint.. (inkább hagyjuk) Pedig a summerset-es marketingen látszik, hogy egyre több embert szeretnének bevonzani. Ez előbb-utóbb kontraproduktív lesz és emiatt gondolom páran váltanak is másra. Miért jó ez?

(#1687) s4hu|SyD^ válasza #38167040 (#1686) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Framelag semmivel nem jobb, mint egy network lag. Szóval ezt csak úgy lehetne igazán kiküszöbölni, hogy add-on nélkül játszik mindenki. De ha jól hallottam CPU igényes is a játék és Zeni próbálkozik ezzel is kezdeni valamit, hogy GPU-ra terheljen többet vagy több CPU szálra.

Performance gyorsításra volt próbálkozás, ami tényleg hozott 5-10 vagy néhol több FPS-t is, de valamiért visszavonták azt a frissítést és azt mondták, hogy még idén visszateszik. Alig várom, mert tényleg durván érezhető volt a változás.

Azt a 10 millió játékost ne vegyük úgy hogy annyian játszanak. Annyi account lett eladva mióta megjelent. Szóval 4 éve vagy 5 lassan.

Ebbe beletartozik a PC meg az összes konzol. Sőt ott van az a pár bot ahol kapásból vagy 5 account van, mivel tényleg nagyon olcsó néha.

Nekem is van 3 accountom. 2 PC a másodikon nincs 1 karakter sem. :DDD Xbox One-on is van 1 account mivel 5 font volt, aztán rájöttem, hogy az Xbox Live-ért is fizetni kéne, én meg úgy voltam, hogy fizetek a netért nem fogok még a Live-ért is.

Igazából én sem értem, hogy miért akarnak sok embert bevonzani mivel minden egyes ingyenes hétnél vagy valami nagyobb event-nél látszik, hogy nem bírják a szerverek. Viszont van ennek egy olyan oldala, hogy sokan le is lépnek, vagy kevesebbet játszanak illetve nem fizetnek már elő, őket meg helyettesíteni kell fizető ügyfelekkel, érthető üzleti szempontokból. A pénznek be kell folyni. Nyilván keresnek eleget, de akkor is, nem egy kis cégről van szó. Ha mondjuk fel szeretnének még venni embereket azok azért elég költségesek ebben az iparban.

1 éve játszom kb pontosan és nagyon sok változás lett 1 év alatt és most olvasom, hogy mit hoz a Summerset, hát le a kalappal, hogy ennyi mindent képesek voltak megcsinálni. Úgy hogy játékos oldalról minden nap szidják őket keményen és mindenért. Ha valami jót csinálnak akkor is szidják érte őket, mert valakinek nem fog tetszeni.

Nézd meg a fórumot, Summerset; Jewellery Crafting, Daily Reward belépésért, napi Battleground-ért, alapból sokkal olcsóbb a Summerset, mint a Morrowind volt, sőt a Morrowind most ingyen van a Summerset mellé. Új skill line, sztori, elvileg hatalmas terület, dungeon, trial stb. és semmi más nem megy a fórumon, mint a sírás mindenért.

Persze előbb vagy utóbb kezdeni kell valamit a laggal. Főleg Cyrodiil meg Trial oldalról. Biztos, hogy dolgoznak rajta, de szerintem nem olyan egyszerű ez, nem értek hozzá. Ezek azért több hónapos munkák ha jól értelmeztem egy játékkészítő kommentjét a fórumon.

A másik amit nem értek, hogy miért erőltetik a 4 nagy frissítést évente, legyen csak 2 és akkor gyúrják őket össze, lesz több idő tesztelni, javítani stb. Persze fontos frissítések lehetnek sűrűbben. Értem én, hogy sok a veterán és nincs mit csinálniuk, de ez mindig is így lesz.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1688) Necc válasza #38167040 (#1686) üzenetére


Necc
addikt

Erről anno valamelyik stream alkalmával nyilatkoztak is jó régen, hogy ha a vas lenne gyenge, akkor bemennének valamelyik boltba és leakasztanák az éppen aktuális, legmenőbb szervert a polcról és beraknák azt.

Sajnos jelenleg úgy van kalibrálva a játék, hogy mindenről a szerver dönt, nem bíznak semmit se a kliense, így bár most csalni nem lehet (kliens töréssel legalábbis nem), cserébe a szerver jó alaposan le van terhelve.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#1689) Necc válasza s4hu|SyD^ (#1687) üzenetére


Necc
addikt

"Framelag semmivel nem jobb, mint egy network lag."
Nagyon nem értek veled egyet. Network lag sokkal rosszabb, mint a framelag.
Utóbbit otthonról tudod orvsolni, akár szoftveresen, akár a krumpliPC-d lecserélésével, de bárhogy is alakulnak a dolgok, csak téged érint a probléma.
Míg előbbit már te nem tudod megoldani, néhány esetben a jó öreg modem/router restart házon belül segíthet, ha helyileg van a probléma vagy egyeztetsz az internetszolgáltatóddal, míg a szerver oldali laggal pedig már tényleg abszolút semmit se tudsz kezdeni, és ami még rosszabb, nem csak téged érinthet a probléma, hanem mint jelen esetben is, szinte mindenkit.

Úgy tudom azt a bizonyos performance patchet már berakták és aktiválták, meg is található a beállítások között talán "show additional ally effects" a neve ha ki szeretnéd kapcsolni, és lényegében annyit csináltak hogy redukálták azt a több tucat dinamikus skill effektet (főleg a ground target AoE-t) ami zabálta a teljesítményt.

Példaképp ma már se PvP-ben, se PvE-ben nem látod a mások által lerakott wall of element effektet, vagy a caltrops-ot, néha még pvp-ben is csak egy piros négyszöget vagy kört látok csak a földön, maga a vizuális effekt hiányzik.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#1690) #38167040 válasza s4hu|SyD^ (#1687) üzenetére


#38167040
törölt tag

Igen, tisztában vagyok vele, hogy nem játszunk ennyien, de mégis csak egy olyan adat, ami másokéval összemérhető (mindenki így marketingeli magát, hogy mennyi az eladott acc).

(#1691) #38167040 válasza Necc (#1688) üzenetére


#38167040
törölt tag

Persze, megy a marketing arcoskodás. Ilyesmit nem nagyon vehet a Bethesda, ahhoz kicsik ők, inkább bérelhet a nagyoktól. Azt nem értem, hogy a Doom óta szinte minden single játékuk kisebb-nagyobb bukta volt. Az ES és (talán) a Fallout a 2 értékelhető franch. akkor miért nem tolnak ebbe? De hát ők tudják...

Emlákezzetek csak a tavaly novemberi Ciro-ra: szétfröccsenés után a folyamatos neverending-story. Fasza volt. Majdnem abbahagytam az egészet (a gecibe).

(#1692) s4hu|SyD^ válasza Necc (#1689) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Persze ez jól hangzik ha tisztában vagy a PC-s dolgokkal, de ha anyuci vesz neked egy kész gépet 3 év garival se cserélni nem fogod, se nagyon hozzányúlni nem fogsz mert gőzöd sincs róla. Ez mondjuk legyen 50% akinek semmi huzalma ahhoz hogy a gépet bogarássza. Ehhez add hozzá a konzolokat még amik kb krumpli PC-k kivéve az új Xbox-ot és akkor az van, hogy mindenki szidja a ZOS-t.

Mondjuk mondom nekem is leesik 3 FPS-re trial-on és nem krumpli PC-m van, sok az add-on meg max grafikán full HD-ban és még értek is a géphez, szoftverekhez úgy ahogy. Sajnos ilyen az engine. A netkód is olyan, amilyen ezért van, hogy van amit nem tudnak vagy nagyon sokáig tart javítani. Mivel a game engine is az övék azt hiszem így azért körülményes.

Persze a network lag az szívás úgy ahogy van, de ahogy írtad is azzal mi nem sok mindent tudunk csinálni.

Valami más gyorsításról beszéltek Gina írta a fórumon, hogy még nem tették be, mert baj volt vele, de még idén bekerül. Nem találom most a topikot, de én kérdeztem ott meg válaszoltam is mivel kicsit vicces volt hogy megemlítette márciusban, hogy ki kellett szedniük de egy kicsit később az évben még visszateszik.
Talán valami a textúrák gyorsabb betöltésével volt asszem. Akkor volt az, hogy a városokban megugrott az FPS szépen aztán most megint ugyanott vagyunk mivel kivették csiszolni a patch-et.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1693) Necc válasza s4hu|SyD^ (#1692) üzenetére


Necc
addikt

Az az 50% addonokat se fog tudni felrakni, mert túl nagy "szaktudás" kell hozzá, így azok biztos nem fogják nyírni az FPS-ét.

Én közepes grafikán játzok, úgy oldom meg az elfogadható FPS kérdését, hiába van relatív új felsőkategóriás asztalim. Úgy kering a pletyka az engine-ről, hogy azt vásárolták.

Emlékszem én is arra a bizonyos textúra patch-re, az lett a végeredmény hogy míg eddig csak cyro-ban mosódott el pár talajtextúra a béka popsija színvonala alá az idő múlásával, akkor már mindenhol mosott textúrákat láttam, és még túl sok idő se kellett hozzá :D

Úgy tudom hogy az a patch már ismét aktív, azóta szaporodtak el a végtelen hosszú töltőképernyők cyro-ban, amit azóta se tudnak megoldani. 10-15 fős premade csapatból minden alkalommal legalább 1 fő töltőképernyőn tököl azóta is, nagyon élvezetes úgy játszani, hogy van 5-10 perc akció, majd wipe után 10 percig várakozni mire mindenkinek megszűnik a loading screen, majd jöhet az újabb 5 perc horse riding simulator amit újabb 10 perc várakozás követ, mert valakinek menet közben random bedobta a végtelen hosszú töltögető képernyőt a semmi közepén.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#1694) Piszkos-Fred válasza Necc (#1693) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

> Úgy kering a pletyka az engine-ről, hogy azt vásárolták.

You licensed HeroEngine a long time ago. What role did the Hero Engine play in the development of ESO?

Matt Firor: We started ZeniMax Online from scratch, with no employees and no technology. We had to build everything ourselves. It takes a long time to write game engines, especially MMO engines, which are inherently more complicated than typical single-player ones.

So, we decided to license the HeroEngine to give us a headstart. It was a useful tool for us to use to prototype areas and game design concepts, and it provided us the ability to get art into the game that was visible, so we could work on the game’s art style.

Our plan is for ESO to be a world class MMO, with the most advanced social features found in any MMO to date – so while we were prototyping the game on HeroEngine, we were simultaneously developing our own client, server, and messaging layer that were specifically designed with ESO in mind. Think of HeroEngine as a whiteboard for us – a great tool to get some ideas in the game and start looking at them while the production engine was in development.

[ Szerkesztve ]

(#1695) la_cc


la_cc
addikt

Sziasztok!

Szeretném kipróbálni a játékot, de a free weekend-ről lemaradtam. Van valami állandó trial lehetőség vagy bármi? :)

Köszi!

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#1696) Necc válasza la_cc (#1695) üzenetére


Necc
addikt

Innen-onnan az alapjatek alig par ezresert beszerezheto, pl.: [link] vagy kozvetlenul is megveheted a kiadotol morrowinddel: [link] (kb. 10.000Ft)

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#1697) la_cc válasza Necc (#1696) üzenetére


la_cc
addikt

Igen a G2A-t néztem én is már, máshol sem olcsóbb. ~3 ropit megérhet a dolog.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#1698) la_cc válasza la_cc (#1697) üzenetére


la_cc
addikt

A steam-es verzió még olcsóbb. :))

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#1699) Necc válasza la_cc (#1698) üzenetére


Necc
addikt

Steames verziot nem ajanlom mert tobbszor van vele macera, valamint felesleges hulyesegeknek kell futnia a gepen, mig a nem steames kozvetlenul indithato launcher nelkul.

u.i.: nagyon regen nem nyultam a stemes verziohoz, lehet hogy mar pontatlan a regi tapasztalatom.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#1700) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Nekem mindig is a steam-es verzió volt és sosem volt vele baj.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.