Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Ellia


Ellia
addikt

Ha megveszem a játékot és beregisztrálom a kódot a jelenlegi felhasználómhoz a karakterek törlődnek vagy maradnak?

[ Szerkesztve ]

(#252) Ellia válasza Ellia (#251) üzenetére


Ellia
addikt

Megvettem végül, elég jutányos áron hozzájutottam (22 júró), karakterek megmaradtak, találkozunk Tamrielben :)

(#253) r3ccardo válasza Ellia (#252) üzenetére


r3ccardo
tag

Hol, hol, hol sikerült ilyen occón?

(#254) Ellia válasza r3ccardo (#253) üzenetére


Ellia
addikt

G2A. Vásárlás után 5 perccel már meg is kaptam a kulcsot.

Kérdés: A szét osztott pontjaimat, (stamina, magica, health) meg a skill pointok újraosztására van lehetőség?

(#255) Piszkos-Fred válasza Ellia (#254) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Termeszetesen, a fovarosokban keresd a "Shrine" jelzeseket a terkepen, azok korul megtalalod. Persze, nem keves aranyba fog kerulni. A champion pontok ujraosztasat az CP interfeszen keresd majd, de az meg odebb lesz! :)

(#256) Ellia válasza Piszkos-Fred (#255) üzenetére


Ellia
addikt

Még csak nézek ki a fejemből mi merre :D Majd belerázódok idővel. Mi a magyar chat csatorna címe? Kerestem HQ-n de nem találtam.

(#258) Running


Running
tag

(#259) Running


Running
tag

(#260) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Őőő, mi a különbség e topic között és a szakmai topic között? :D :U

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#261) duvi válasza Running (#259) üzenetére


duvi
nagyúr

Úgy látom, hogy a Maradok játékos, előfizetés nélkül csapat fog nyerni. Én úgy gondoltam, hogy jóval több új játékos lesz előfizetés nélkül. Régebben sokan hangoztatták, hogy majd ha "ingyenes" lesz a játék, akkor ők is beszállnak. Szerintem nagyon megéri beruházni az ESO-ra. Nekem legalábbis nagyon bejött :K

(#260) vegitossj7
Kérhetek egy linket a másik topichoz? Én nem találtam ennél nagyobb ESO topicot a PH-n.

[ Szerkesztve ]

(#262) vegitossj7 válasza duvi (#261) üzenetére


vegitossj7
addikt

Link :R

Én kis butus azt hittem, az a fő topic :D

Nem mellesleg akit érdekel olcsón ESO key, az szóljon, tudok egy forrást, ahol 26$ az imperial edition, viszont 1 hó ESO+ nélkül. :K

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#263) duvi válasza vegitossj7 (#262) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi szépen! Az biztos, hogy ott több hozzászólás van, de aktivitásban egyik se jeleskedik :(

(#264) Running


Running
tag

Az útmutatóba felkerült a játék endgame tartalmához elengedhetetlen 2.0-ás buildek listája: Link

(#265) duvi válasza Running (#264) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi szépen :R Nem semmi meló volt ezt összeállítani!

(#266) Running válasza duvi (#265) üzenetére


Running
tag

A táblázat régóta megvan, csapat szinten alkalmazzuk, így csak frissen kell tartani. Onnan szoktam kimásolni és belerakni az útmutatóba.
Mindig jól jön egy ilyen táblázat, mivel nem kell mindenkinek elmondani, hanem megnézni, megcsinálja, alkalmazza. :)

(#267) Ellia válasza Running (#264) üzenetére


Ellia
addikt

Köszi a táblázatot! :) Idő lesz amíg eljutok még lvl 50ig is :D

Kérdés: Cyrodilban alacsony szinten "érek" valamit? Gondolom a magasabb szintűek lecsapnak kecsapnak pillanatok alatt. Vagy esetleg itt is felszintez a játék mint a GW2-es WvW esetében?

(#268) Running válasza Ellia (#267) üzenetére


Running
tag

Felszintez, de a skillek és ruhák maradnak azon a szinten amin vagy, szóval magányosan nincs értelme. Ha van csapatod, akkor úgy, ha nincs, akkor érdemes a chatet figyelni, mert csinálnak nagy group-okat, amivel lehet csapatni. Ott jól jön az xp és az ap is.

2.0.7 Patch Megérkezett

(#269) Necc válasza Ellia (#267) üzenetére


Necc
addikt

Mehetsz, de ne nagyon harcolj a frontvonalban mert pillanatok alatt lecsapnak mint a legyet, en kisebb szinten szepen a front vonal mogott healelgettem, mig fort vedesnel/tamadasnal a gepeket kezeltem vagy javitottam.

Amire mindenkeppen szukseged lesz, az egy lo, anelkul be se dugd az orrod Cyrodiil-ba, majd maxold ki a sebesseget ahogy telnek a napok.

Amit meg nagyon hamar tanulj meg az az alaptaktika: ha legugolsz es azt irja ki hogy "hidden" az ellenseg nem lat teged csak a sajat tarasaid. Ha azt latod hogy egy kisebb csapat gugol egy csomoban, ott tuti ganker van: gugolj le te is, vagy dobd be magad csaleteknek (elotte azert gyozodj meg rola hogy a fort ahova ujraelednel nincs-e siege alatt).

Skillek kozul szinte az osszes allaince war skill fontos, kulonosen a "purge" - annak ellenere is hogy daralja a manat, valamint a heavy armor aktiv skillje is kotelezo PvP-hez!

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#270) Ellia válasza Necc (#269) üzenetére


Ellia
addikt

Köszi a válaszokat, akkor egyelőre inkább kalandozok még :) A ló negyede megvan már :D

(#271) Running


Running
tag

Elkészült az első belső nézetes lovaglás addon, aki már izgult érte, azonnal próbálja ki, hátha még működik is:
Link

(#272) Running


Running
tag

Lassan beindul a marketing gépezet, ahogy közeledik a konzolos kiadás. Az új információk szerint, 2016 végéig, 6 DLC szintű content érkezik a játékhoz, amiből nem nehéz kimatekozni, hogy kb 3 havonta. (vagyis ebben az évben még kettő) LINK

Az első DLC szerencsénkre a régóta halogatott IMPERIAL CITY lesz.
Videó 2014-es: Link

(#273) duvi válasza Running (#272) üzenetére


duvi
nagyúr

Ezek a DLC-k ugye ingyenesek lesznek?

(#274) Running válasza duvi (#273) üzenetére


Running
tag

Nem.

(#275) duvi válasza Running (#274) üzenetére


duvi
nagyúr

"2016 végéig, 6 DLC szintű content érkezik a játékhoz, amiből nem nehéz kimatekozni, hogy kb 3 havonta."
Ez komoly, hogy 2016 végéig, 3 havonta fizetős DLC-ket fognak kiadni? Furcsán értelmezik ezt a B2P rendszert :U Mintha feldarabolnánk 1-2 DLC-t sok is szeletre. Kíváncsian várom az új tartalmakat és áraikat...

(#276) Running válasza duvi (#275) üzenetére


Running
tag

Hmm...valahol igazad van, de nekik is meg kell élni valamiből. Csak az fog fizetős dlc-nek minősülni, amely területet is, komoly content-et tartalmaz. Ezek a dlc-k a crown store-ból koronáért elérhetőek lesznek, az előfizetőknek ingyenes mind, egyébként, meg akit nem érdekel az adott fizetős dlc, az nem veszi meg, mivel nem kötelező.
A sztori a részükről jogos, annyiban nem, hogy sok contentnek már meg kellett volna jelennie még a b2p rendszer előtt, habár akkor még előfizetés volt.
Igazából inkább örülni kell neki, hogy érkezni fognak a tartalmak, mert lassan 8 hónapja nem érkezett semmi content a játékhoz, mivel az alrendszerek átdolgozásával nagyon sok idejük ment el. Lásd veterán rendszer cseréje és stb...

(#277) duvi válasza Running (#276) üzenetére


duvi
nagyúr

Én örülök az új tartalmaknak, csak nem szeretném, hogy "Battlefield DLC" dömpingáradat alakuljon ki. A folyamatos bevétel is abszolúte jogos elvárás, mivel a költségeiket fedezni kell valamiből. Mondjuk a Crown Store rendesen pörög, ami nem kevés bevételt produkál... Leginkább a 3 havonta új fizetős DLC az, ami szemet szúrt. Amennyiben valódi tartalmakkal megpakolt kiegészítők érkeznek, akkor nem lehet okunk a panaszra. Szerintem egy új város önmagában nem elegendő indok egy fizetős DLC-re. Ha kapunk mellé új területet questekkel, akkor már rendben van. Hamarosan meglátjuk, hogy mit kaphatunk a pénzünkért :)

(#278) Running válasza duvi (#277) üzenetére


Running
tag

Ezek a DLC-k mind új területet jelentenek, küldetésekkel, mindennel együtt. Majd kiderül mennyire lesz kövér a dlc.

(#279) duvi válasza Running (#278) üzenetére


duvi
nagyúr

Így már valóban jól néz ki a dolog :K Ismét köszi a folyamatos infókért :R

(#280) Running


Running
tag

Patch notes 2.0.8
Riding skill növelés hamarosan a store-ban
< még nem végleges és jelezték, hogy a 60 pont fölé nem lehet növelni

(#281) Running


Running
tag

Új cikk a weboldalon: Hogyan fejlődjünk a leggyorsabban
Az első végigjátszás minden perce aranyat ér az ‪#‎ESO‬-ban. De a második vagy harmadik karakter szintezése során óhatatlanul is elkezdjük kicsit siettetni a szintezést, keressük a kiskapukat vagy azokat a megoldásokat, amelyeket (ki)használva picit gyorsíthatunk a fejlődésen. A következő útmutató - melyet Running kolléga állított össze - ebben segít minden olyan The Elder Scrolls Online játékosnak, aki a végigjátszás után már alto(ka)t húz.

(#282) Tnil


Tnil
tag

Tudtok ajánlani valami helyet, ahol meg tudom vásárolni a játékot PC-re? Olyan módszernek örülnék, ami hanyagolja az online fizetés bármiféle módját, utánvéttel szeretném rendezni a dolgot..

(#283) vegitossj7 válasza Tnil (#282) üzenetére


vegitossj7
addikt

26$-ért adja egy kínai tag, de az paypalos :(

Amúgy mezei CD galaxis, 576. :P

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#284) Tnil válasza vegitossj7 (#283) üzenetére


Tnil
tag

Ezekkel az a baj, hogy még vagy nem kapható (Tamriel Unlimited), vagy nincs raktáron.. úgyhogy szerintem ebből az lesz, hogy várok egy keveset aztán Tamriel Unlimited 10k körül.. :(

(#285) Running


Running
tag

Napi hírek:
- Holnap érkezik az EU szerverre a 2.0.9 Patch
- AZ IMPERIAL CITY hamarosan a PTS szerveren
- Mount Upgrade (Ride skill könyvek) hamarosan a Crown Store-ban
- Invetory fejlesztés várható: Provisioning Revamp befejezése, inventory helyek felszabadítása, lopott, gyártáshoz szükséges cuccok, trófeák, kosztümök jobb managelésével
- Holnapi peccsben: javítása a healing bugnak, amely nem generál ulti pontot
- Group invisible member: megtalálták a hibát, hamarosan javítása kerül
- Group Leader bug: egy hibát már találtak, amely valamelyik heti fix-ben benne lesz
- A Master Dagger extra weapon sebzés bug okát vizsgálják

(#286) Running


Running
tag

Új cikk a weboldalon: Hogyan legyünk gazdagok?
Talán nem véletlen, hogy csak egy nappal az idei adóbevallás határideje után került ki Running cikke az ‪#‎ESO‬ vagyonszerzési technikákkal kapcsolatban :) (egyébként de, teljesen véletlen, még mielőtt...).
Szóval, ha gazdag akarsz lenni a The Elder Scrolls Online-ban, de nem tudod mit tegyél, akkor ez a cikk neked készült! Ha pedig már gazdag vagy, de nem látod a cikkben a te általad kedvelt megoldás(oka)t, akkor nosza, írd meg és frissítjük a tippeket! Minden egyéb a kattintás után.

(#287) duvi válasza Running (#286) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi szépen! Ez jól jött, mert nem dúskálok az aranyakban :N

(#288) Running válasza duvi (#287) üzenetére


Running
tag

Nincs mit, ha valami kimaradt, majd frissítem, és az útmutatóban is elérhető lesz a leírás.

(#289) Madwe válasza Running (#286) üzenetére


Madwe
nagyúr

:R

(#290) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Nekem ennyi volt a TESO, kellett nekem 20$-ért venni :U

Nem bannoltak, hanem Refundolták... Az már valami, nem elég, hogy lehúz az árával az eladó, még refundoltatja is...

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#291) Ellia válasza vegitossj7 (#290) üzenetére


Ellia
addikt

Nekem is letiltották az accom a kulcs miatt... Első ilyen eset a g2a-val (én ott vettem) tanultam belőle, most majd küzdhetek a pénzem visszaszerzéséért. Vissza nem hiszem, hogy térek tamrielbe, a játék jó, de most van helyette más, meg lassan GW2 kieg is esedékes végre :)

(#292) savior


savior
őstag

Sziasztok.

Én megszeretném venni a Tamier Unlimited változatot, de kicsit régebbi a gépem.
Valaki le tudná ide írni, hogy milyen a játék minimum gépigénye, mert a google-val többfajtát is találtam, (van ahol hd2600-as, máshol hd6850es videókártya van írva) és nem tudom, hogy melyik a valódi.
a mostani gépem:
AMD Phenom II x4 955 processzor
4gb ddr3 ram
AMD HD5670 1gb videókártya

szerintetek ezen menne minimum beállítással?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#293) Madwe válasza savior (#292) üzenetére


Madwe
nagyúr

ez alapján ééés ez alapján nem lesz vele gondod

[ Szerkesztve ]

(#294) Ellia válasza savior (#292) üzenetére


Ellia
addikt

Adatlapomon az enyém, teljes pompájában nyílt világban 25- és a csillagos ég volt az fps szám, míg zárt helyeken csillió trillió egy picike túlzással. A motor jól skálázható, kis butítással biztosan menni fog.

(#295) Running


Running
tag

Patch 2.0.10.: Link

Új várható cuccok a store-ban: Link


(#296) duvi válasza Running (#295) üzenetére


duvi
nagyúr

Engem nemzavar, de szerintem itt már rezeg a léc a "csak kozmetikai cuccokat árulunk" elvvel. A hátasok képességeit pénzért kimaxolhatjuk?

(#297) Madwe válasza duvi (#296) üzenetére


Madwe
nagyúr

Amíg pénzért ugyanazt a szintet lehet csak elérni nincs gond szerintem. Ha tovább növelhető, olyan hátast lehet venni aminek tovább növelhető mint a simán elérhető, akkor már inkább... Bár még akkor se p2win, hiszen a hátas lényegében kényelmi funkció, mondjuk pvpben előny ha hamarabb eléred/gyorsabban el tudsz menekülni mint a másik for sure... Amúgy igazad van, rezeg a léc... :(

[ Szerkesztve ]

(#298) duvi válasza Madwe (#297) üzenetére


duvi
nagyúr

Szerintem a szintezésben nagy segítség egy kimaxolt hátas. Aki ugyanezt játékban szeretné felhúzni 60-ra, annak rengeteg idő a beépített timer miatt. Ha itt megállnak az pénzért vásárolható előnyökkel, akkor még nincs baj. Csak ne kapjanak vérszemet ...

(#299) Running válasza duvi (#298) üzenetére


Running
tag

Azt már írták, hogy a 60 pont felé nem lehet emelni. Ez azoknak segítség, akiknek 90 nap felhúzni egy ló összes értékét. Ha jó áron van, én is kipróbálom, mert 4 karakterrel egyenként húzni is sok időt vesz el.

(#300) frostitualt válasza Running (#295) üzenetére


frostitualt
tag

szánalmas hogy kontent helyett shopmount-at adnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.