Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) Fortian válasza Necc (#1200) üzenetére


Fortian
tag

Köszönöm kimerítő válaszodat sokat segítettél :)
Leírásod alapján tényleg nem sok minden változott morrovind óta pvp gearelésben :)
Beszerzem a cuccokat és egyre jobb leszek így :)

(#1202) #54715584


#54715584
törölt tag

Nálatok is szokott ilyen lenni, ez olyan fura, nálam sokszor előfordul. Ezmiez?

(#1203) Piszkos-Fred válasza #54715584 (#1202) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Valaki meggyilkolta az NPC-t, aztan respawnolt, mielott a hullaja eltunt volna.

(#1204) SimonYana


SimonYana
addikt

Üdv mindenkinek! Én most kezdem vele játszani, de nem túl egyszerű! :-) Főleg egymagam elég nehezen haladok előre sajnos. :K

® SimonYana ®

(#1205) pelenka35 válasza SimonYana (#1204) üzenetére


pelenka35
őstag

Miért?

Gamertag:Rob3rt75

(#1206) Ereshkigal válasza SimonYana (#1204) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Ezt szerintem olvasd végig (alul lehet lapozni). Kicsit sok lesz elsőre, de sok hasznos infó van benne.

(#1207) SimonYana válasza Ereshkigal (#1206) üzenetére


SimonYana
addikt

Nagyon szépen köszönöm! :R
Amúgy egyedül végig lehet csinálni a küldetéseket, mert olykor lehetetlennek tartom. Healer figurát próbálok felhúzni kisebb nagyobb sikerrel (25)!

® SimonYana ®

(#1208) Piszkos-Fred válasza SimonYana (#1207) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Igen, siman lehet szolozni a tartalom 90%-at. Lesznek a zonakban world bossok, azokhoz kell majd par extra ember, de ezeket mindig oli 2-3 ember, szoval nem lesz gond talalni tarsasagot arra a 2-3 percre. Dungeonok es raidek mar teljes partyt kivannak (bar 1-1 normal dungeon szolozhato, de felesleges kinlodas, ezek csapatos tartalmak).

(#1209) SimonYana válasza Ereshkigal (#1206) üzenetére


SimonYana
addikt

Had kérdezzem már meg van valami gyors gomb az 1-es es a 2-es fegyver között, vagy csak az (I) -nél tudom mindég előre kiválasztani? :F

Piszkos-Fred!
Köszönöm! :R
Akkor próbálkozom, de elég gyengusz vagyok benne még! :B

[ Szerkesztve ]

® SimonYana ®

(#1210) Bicskás válasza SimonYana (#1209) üzenetére


Bicskás
tag

A weapon swapet bindeld a nullára.

(#1211) SimonYana válasza Bicskás (#1210) üzenetére


SimonYana
addikt

:R

® SimonYana ®

(#1212) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Vagy a 4. vagy 5. egér gombra, mint nekem van. Mindenképpen valami kézre álló helyre, mert sűrűn kell váltogatni.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1213) SimonYana


SimonYana
addikt

Tudja valaki miért nem működik sokszor az (E)? Van hogy beadja, de hiába nyomom, van hogy be sem adja, hogy felszedjem a dolgokat! :F

s4hu|SyD^
Nekem a Logitech G700S bejött ilyen szempontból már régóta.

[ Szerkesztve ]

® SimonYana ®

(#1214) persil válasza SimonYana (#1213) üzenetére


persil
nagyúr

Hibátlanul beadja 10/10x. Ha esetleg olyan hülye helyen/szögben állsz, hogy éppen nem úgy "látszik" a cucc, akkor nem jön be legfeljebb. A célkereszttel rá kell nézni konkrétan a machinálni kívánt dologra, akkor jön be a lehetőség, hogy E-t nyomj.

Ha a mobokból kiesett dropra gondolsz, akkor pedig ne feledd, hogy nem minden szörny dob cuccot, lehet, hogy semmi nem volt nála, ezért nincs is mit felszedni, így nem adja az E gombos opciót. Ha van motyó a hullában, akkor sárga körvonala van a testnek. :)

Ha rám hallgatsz, akkor görgesd végig az controls oldalt a beállításokban, nem csak a weapon swap miatt, de más egyéb is lehet, amit számodra jobban kézreállóra állíthatsz. Én pl a teljes skillbar-t, weapon swap-et, quickslot-ot átállítottam.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#1215) #38167040 válasza Ereshkigal (#1206) üzenetére


#38167040
törölt tag

Ez az elf pofa a videóban Mannimarco?

(#1216) Piszkos-Fred válasza #38167040 (#1215) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Szemelyesen.

(#1217) SimonYana válasza persil (#1214) üzenetére


SimonYana
addikt

Köszönöm reagálásod! Annyira kezdő nem vagyok, hogy ha nem dob semmit nem keresem, de világít a köralakja és mozgok, rohangálok, és semmi! 3 helyre is rátettem az E betűt, tehát valami nálam kavarhat be a játékban akkor! Technikai gondja nincs! Van, hogy kilépek és vissza és feltudom venni, de olykor addigra eltűnik! Érdekes, hogy csak az E vel van gond.
Gyanítom , hogy a Razer Orbweaver Chroma Gaming Keypad szórakozik a Logitech egér programjával! Rohadtul nem szeretik egymást a két gyártó programja!
Nagyon sokszor hagyok ott valamit, mert nem tudom felvenni! Viszont nem állandó. Úgy randomra jön! :DD

® SimonYana ®

(#1218) Bibgr0 válasza SimonYana (#1217) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Van egy bug is a programban. Néha nem tudsz felvenni lootot a sárgán jelölt hullákból. Odébb kell menni egy kicsit és visszajönni. Ez szokott segíteni. Viszont ez nem gyakori. Napi max 1-2x fordul elő.

(#1219) Piszkos-Fred válasza Bibgr0 (#1218) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Esetleg be kell kapcsolni az area/auto loot opciot (meg nem mondom fejbol mi a neve pontosan a jatekban) es valami masik mobot legyilkolni a kozelben, hatha azt lootolva felszippantja az elozo cuccost is.

(#1220) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Dettó. Van hogy nem adja be az E-t. Menj távolabb majd vissza. Guggolj, támadj. Majdcsak beadja. Én ezeket szoktam próbálni. Van, hogy dungeon-ben is bugos a loot felszedés meg az ajtónyitás is.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1221) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Az ajtónyitást én is többször tapasztaltam dungeonben. Várni kellett, mire engedte. Érdekes, a lootolással sosem volt bajom.

(#1222) #38167040 válasza Bibgr0 (#1218) üzenetére


#38167040
törölt tag

Ps4en dettó. Van, hogy esőtáncot járok a hulla körül.

(#1223) duvi


duvi
nagyúr

Sziasztok!
Elkezdtem összerakni egy Breton/Templar/Healer karit. Jelenleg 63 szintű. Még csak normál instákba járok vele és tanulgatom a healelés fortélyait. Pár napja nekem esett egy party, hogy miért használok támadó spelleket gyógyítás közben (pl. resto staff heavy attackot), mert így csak magamra húzom a mobokat. Maradjak hátul és csak healt nyomjak. Az a problémám, hogy támadó spellek nélkül egyszerűen elfogy a manám, hiába van mindenhol regenre pakolva az össze pontom. Létezik olyan healer build, ahol harc nélkül is van elegendő mana regenem?

(#1224) s4hu|SyD^ válasza duvi (#1223) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Várd meg még mindenki támad és te legyél az utolsó, aki támad. Egyébként a jó gyógyító sebez is. :) Rakosgasd le a terület gyógyítókat aztán simán támadhatsz, mert visszatölt az életük. Ha baj van gyors Breath of Life.

Nekem ÍGY van felépítve kb. Persze vannak hiányzó dolgok. Főleg 4 emberes dungeon-be járok. VET-en sem igazán van baj, kivéve ha bénák a többiek, ami nagyon sokszor előfordul és akkor hülye a healer. :K

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1225) duvi válasza s4hu|SyD^ (#1224) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi a választ és a linket. Természetesen az alap, hogy megvárom amíg a többiek elkezdik a harcot és igyekszem a lehető legkevesebb aggrot generálni. Ezek szerint nincs olyan build, ami passzívan vissza tudna tölteni elegendő manát az teljes harc idejére. Akkor "okosokkal" futottam össze... :)

(#1226) #38167040 válasza duvi (#1225) üzenetére


#38167040
törölt tag

A passzív visszatöltők az italok, a potion-ök, az ékszerek és a mundus stone, illetve az olyan szettek, ahol visszatöltés tulajdonság van. A mundus stone-t pimpelheted divine perkes páncélokkal. (Ha már tudtad, akkor bocs.)

(#1227) pelenka35 válasza duvi (#1223) üzenetére


pelenka35
őstag

Ez akkor vicces még ha a party b@lf@sz fingjuk nincs a dolgokról,de ők majd megmondják dps meg nulla :)

[ Szerkesztve ]

Gamertag:Rob3rt75

(#1228) persil válasza pelenka35 (#1227) üzenetére


persil
nagyúr

Valahogy amúgy minden mmorpg-ben 10-ből 9x balfasz a party, de tényleg.(már, ha random arcokkal mész)
A múltkor pl egy figura volt, aki álmából is tudta az adott dungeon-t, kommunikált, normálisan csinálta, mi hárman meg követtük, amit mond. Hősünk valahol lefordult, mondom logikusan megyek vele, a másik két barom meg ment tovább és magukra húztak 200 mobot meg egy boss-t, aztán én voltam a geci, mert nem velük mentem, hanem azzal az egy emberrel, aki értette is a dolgát. Oké party.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#1229) duvi válasza #38167040 (#1226) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi, ezek megvannak, de önmagukban kevesek a teljes regenhez. A lényeg, hogy muszáj harcolni a healernek is, hogy bírja manával.

(#1230) s4hu|SyD^ válasza duvi (#1229) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nekem CP 438 vagy mennyin vagyok most healer szettben sosem fogy el ha nem támadok. Elnyomok 2 heavy attack-ot és fullon vagyok. Ha nagyon bénák és a BoL-t spammelnem kell akkor elfogyok gyorsan. Törekedj arra, hogy 160 legyél és gyűjtsed a healer szett darabokat. Healing spring magad, magatok alá, Elemental Drain a mobokra, bossra. Meg nem kell agyonhealelni mindenkit.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1231) duvi válasza s4hu|SyD^ (#1230) üzenetére


duvi
nagyúr

A healer set még fasorban sincs, mert 160 alatt úgyis minden nap menne a kukába (tegnap 73 lettem). Inkább gyűjtöm a kulcsokat és a treasure mapokat 160-ra. Vagy rosszul csinálom és szintezésre is használjam el ezeket?
Nagyon érződik, hogy milyen a csapat összeállítás és melyik instában vagyunk. Sokszor folyamatos BoL kell, különben wipe lenne/van :(

[ Szerkesztve ]

(#1232) Bibgr0 válasza duvi (#1229) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Duvi, 160CP-s tank vagyok, de még csak most kezdtem. Kb 40-50 random dungeon-t mentem eddig és a healerek heavy attack-olnak. Tankkal a nagyokat lehúzom róluk, vagy cc-vel fogom/-juk a kicsiket amig letakarítja őket a csapat. Ha te magadra tudsz húzni nagyot, akkor ott a tank nem tartja folyamatosan az aggrót.
Persze a bossok akkor is ki-ki támadnak másra, ha 100%-ig magamon tartom őket. De ez 1-1 pillanatig tart, utána visszafordulnak.
Arra figyelj, hogy tauntra a puncture és az inner fire skillek vannak csak a játékban. Gondolom ezeket nem használod.
Volt és talán van még taunt a heavy ice staff használaton, de szerintem csak restoration-t használsz.
Eddig szerencsére inkább támogató csapatokkal találkoztam, ha pl a healer még karrierje elején botladozott :-)
De randomban bármi előfordulhat :-D

(#1233) Ereshkigal válasza duvi (#1231) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Érdemes alacsonyabb szinten is valami setet, vagy inkább két setet hordani. Azt nem tudom, helaernek mi a jó, de utána tudsz nézni, milyen craftolt set kéne neked. Nem feltétlen kell azt olyan sűrűn cserélgetni, a bónuszok sokat érnek akkor is, ha alacsonyabb szintű a cucc.

(#1234) duvi


duvi
nagyúr

Mindenkinek köszönöm a jó tanácsokat! Utánanézek és megpróbálok összerakni szintezésre is egy healer setet :K

(#1235) pelenka35 válasza duvi (#1234) üzenetére


pelenka35
őstag

Craft seducer set??

Gamertag:Rob3rt75

(#1236) duvi válasza pelenka35 (#1235) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi a tippet! Megnézem a receptjeimet... Érdemes a healernek full light armorba öltözni vagy maradjak az eddigi 5+1+1 felállásnál?

(#1237) #38167040 válasza duvi (#1229) üzenetére


#38167040
törölt tag

Ez így van. (mana? ejnye-bejnye... :) )

(#1238) Piszkos-Fred válasza duvi (#1231) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

> Inkább gyűjtöm a kulcsokat és a treasure mapokat 160-ra. Vagy rosszul csinálom és szintezésre is használjam el ezeket?

Isten ments! Csak es kizarolag 160 utan, addig ki ne nyiss egyetlen ladat vagy ki ne ass egyetlen kincset sem! Nincs ra garancia, hogy 160 utan olyan esik majd ezekbol, ami neked jo lesz, de ez esetben is legalabb el tudod majd adni azokat a kereskedelmi guildekben. Egy CP80-as cuccnak, amelyet 2 nap alatt mar kinottel te is, mas is, nem sok erteke van.

[ Szerkesztve ]

(#1239) pelenka35 válasza duvi (#1236) üzenetére


pelenka35
őstag

5+1+1? undaunted ki van húzva ?

Gamertag:Rob3rt75

(#1240) duvi válasza Piszkos-Fred (#1238) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi!

(#1239) pelenka35
Erre gondoltam armor ügyileg: 5 light + 1 medium +1 heavy armor, hogy megkapjam a másik kettő bónuszát is.

(#1241) s4hu|SyD^ válasza duvi (#1240) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nyugodtan húzd fel őket én is azt csinálom. Szerencsére lassan már 50-es a medium meg a heavy is nálam.

ITT ez az Alcast. Ott van craftolt szett is megadva. De ami magickat meg mana regen-t ad mind jó kb. 160-ig kihúzod.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1242) duvi válasza s4hu|SyD^ (#1241) üzenetére


duvi
nagyúr

:R

(#1243) s4hu|SyD^ válasza duvi (#1240) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Seducer meg Magnus szetteket használtam míg elértem az 50-et. Mindkettő craftolható és jó a bónusza healernek.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1244) duvi válasza s4hu|SyD^ (#1243) üzenetére


duvi
nagyúr

Nézem már a Seducer setet, de helyhiány miatt kicsit lemaradtam a craftolásokkal. Másrészt inkább a szintezésre feküdtem rá, hogy gyakoroljam a healelést. Hétvégén nekiállok nyersanyagot gyűjteni és a szakmákat felhúzni.

(#1245) persil


persil
nagyúr

Sracok, hol talalok olyan guide-ot, amiben le van irva, hogy a kulonbozo szintu motyok legyartasahoz milyen szintu kell legyen a leatherworking passzivom? Remelem ertheto a kerdes :) Most 34-es vagyok es lvl 50 cp 30-ig tudok gyartani.(vagy cp40, nem is tudom fejbol) Az erdekelne, hogy a tovabbiakban, hogy van felosztva cp160-ig.
Mindenhol veteran rangot irnak, ami ugye mar jo ideje nincs -.-

Elore is koszi!

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#1246) Piszkos-Fred válasza persil (#1245) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Menj a Crafting Stationhoz, kapcsold ki (X-eld ki) a "Have Knowledge" opciot es azonnal latod, hogy alakulnak a szintek/tierek a kesobbiekben, hanyas passziv kell majd hozza, milyen nyersanyag, stb.

[ Szerkesztve ]

(#1247) s4hu|SyD^ válasza persil (#1245) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nézd meg EZT.

Skills for everyone-ra ha ráböksz akkor láthatod, hogy melyik crafting skill szinten meddig tudsz craftolni.

Én is csak most találtam ezt úgy hogy beírtam a Google-ba, hogy "crafting guide eso". Be is teszem a kedvencek közé. :D

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1248) persil válasza Piszkos-Fred (#1246) üzenetére


persil
nagyúr

Piszkos-Fred
Ezt tudtam, de olyan kellett amit offline latok, de koszi! :)

s4hu|SyD^
Koszonom, ez tokeletes! :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#1249) Piszkos-Fred válasza persil (#1248) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Hja ertem. Akkro a fenti weboldal mellett ezt is erdemes lehet hasznalni, nalam fent van mar evek ota, es ha gyorsan kell valami, akkor ennel nincs gyorsabb :)

ESO Toolkit

(#1250) #54715584


#54715584
törölt tag

Van 2 zene, ami folyamatosan visszatér a játék alatt, az egyiket már beazonosítotam a soundtrackből, de a másikat nem tudtam.
Ez melyik zene lehet? A hivatalos OST-n rajta van? [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.