Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) persil válasza Piszkos-Fred (#1249) üzenetére


persil
nagyúr

Basszus ez kurva zsir, eszembe sem jutott, hogy ehhez is lehet ilyen companion app, koszi!

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#1252) Piszkos-Fred válasza #54715584 (#1250) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Hallgass bele es kiderul Egy gyors Facebook reg eleg, es mar szol is a muzsika.

(#1253) #54715584 válasza Piszkos-Fred (#1252) üzenetére


#54715584
törölt tag

Megvan az OST, de nem találtam benne azt a részt. :(

(#1254) persil


persil
nagyúr

Srácok vajon miért nem tudok belépni? Bejelentkezésnél hibaüzenetet kapok, de semmi konkrétum, csak, hogy hiba lépett fel, próbáljam később. Ez mi?

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#1255) #38167040 válasza s4hu|SyD^ (#1247) üzenetére


#38167040
törölt tag

Köszi. Tényleg jópofa táblázat.

(#1256) #54715584 válasza persil (#1254) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nálam is ugyanez van, de passzolom a kérdést. Mindig más számot dob a zárójelben.

(#1257) persil válasza #54715584 (#1256) üzenetére


persil
nagyúr

Amúgy komolyan nem értem, miért nem lehet a kurva hibaüzenet helyett kiírni azt, hogy "bocs, technikai probléma", vagy "tele vannak a szerverek", "épp patch-elünk" érted, bármit, amit lehet is értelmezni, miért kell számokat, meg semmitmondó hülyeségeket kiírni... :D
Division-ben is mike, meg delta, köszönöm.... :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#1258) #54715584 válasza persil (#1257) üzenetére


#54715584
törölt tag

Inkább ne patcheljenek, nálam olyankor mindig van valami gubanc 1-2 napig. :D

Bár ha belegondolok a legutóbbi után záporoztak a skill pontok, szóval csak így tovább. :D

[ Szerkesztve ]

(#1259) #54715584


#54715584
törölt tag

Közben beengedett, de kb. a 10. próbálkozás után. Kicsit kihalt a környék. :)

(#1260) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

2 nap múlva nagy patch. Lehet azért van a mozgolódás.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1261) #54715584 válasza s4hu|SyD^ (#1260) üzenetére


#54715584
törölt tag

Még ne babrálják a szervereket, még a napi feladatot sem tudom így teljesíteni. :((( :DDD

(#1262) #54715584


#54715584
törölt tag

(#1263) SimonYana


SimonYana
addikt

Én csak olvasom itt a hozzászólásokat és lesek mint hal a szatyorban. Van két" jó barátom" azt mondta .... vedd meg a gamet , majd segítettek healer karaktert választani és azóta le sem szarták értem e vagy nem , kell e segítség vagy nem érted e vagy sem. 30-as szintig verekedtem magam teljesen egyedül és így találtam ide, hogy próbálja valami szikrányit felfogni az egészből, de azt hiszem értem miért kell nekik csapat játékos, de nem értem az egészet, de ahogy elnézem egyedül ezt nem igazán lehet jól játszani. Vagy tévedek. Rettenetes idő amit fel emészt mire valamit fel fog az ember belőle. Egyedül lehet ezt csinálni, vagy csak én érzem úgy, hogy nem szóló játék ez bármilyen szintre is próbálok eljutni? :F

® SimonYana ®

(#1264) duvi válasza SimonYana (#1263) üzenetére


duvi
nagyúr

Szerintem egyedül is szórakoztató a játék és simán felhúzható egy kari. Az biztos, hogy sokat kell utánaolvasni és gyakorolni a különböző kasztokkal. Pláne nem egyszerű healer karival kezdeni, ha egyedül vagy és nem kapsz segítséget. Indíts egy dps karit, ha továbbra is egyedül játszol. Sokkal haladósabb és pörgősebb a játék. Közben megismered a játék működését és utána könnyebb lesz a healerrel is játszani.

(#1265) hash99 válasza SimonYana (#1263) üzenetére


hash99
senior tag

Simán lehet egyedül játszani. Tény hogy bizonyos bossok dungenok endgame az csak csapattal megy de minden mást lehet egyedül. Többen persze könnyebb / gyorsabb.

A bonyolultság meg hát... A legtöbb mmo ilyen. Mármint összetett. Meg kell tanulni mi merre meddig hogyan ezt nem lehet kikerülni. Ilyen az mmo -k világa.

De van ennél is sokkal összetettebb. Pl.: nézd meg az EVE online-t... több száz oldalas guidok vannak hozzá csak hogy egyáltalán felfogd hogy kell az alap dolgokat csinálni.

(#1266) Bibgr0 válasza SimonYana (#1263) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Kicsit nézelődj körbe az interneten. Youtube és google. Nagyon jól el lehet szórakozni egyedül és gyorsan lehet szintezni is.

Amikor egyedül játszottam én a következőket csináltam:
1. küldetések (ebből annyi van, hogy lépésenként belebotlasz egybe) és közben nyersanyaggyűjtés
2. crafting: a begyűjtött nyersanyagból napi crafting feladatok és összeszedett, de nem jó tárgyak szétbontása
3. random dungeon-ok (ezt a P menüből éred el) ahol megtanulhatod idegenekkel kb 30-60 perces dungeonokban, hogy csapatban hogyan tudsz heal-elni és napi 1x kb 1 szintnyi plusz xp-t kaphatsz
4. ha megvannak a DLC-k is, akkor tudsz pl tolvajkodni (ott is vannak napik) vagy bérgyilkolni (szintén vannak napik)
5. vannak dolmenek (térképen kis körkörös vonalak jelölik), ahol pár percenként megjelennek komolyabb ellenfelek. ott tudsz felszerelést és kis xp-t is gyűjteni. vannak erre run-ok is (ahol 100 másik emberrel rohangáltok dolmentől dolmenig)

Szóval tökegyedül is nagyon szórakoztató a játék. Ha eljutsz 50. szintre, ott megnyílnak a veteran dungeon-ok és kinyílik a játék a champion pontok rendszerével.

Egyébként van magyar guild is, szoktak embert keresni.

Healerként bármely csapat örömmel fogad majd, ha megtanulod az alapokat.

Jó játékot! :-)

(#1267) s4hu|SyD^ válasza SimonYana (#1263) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Az elején 50% google, youtube a játék, aztán lassan rájössz a dolgokra, kereskedő guild-be mész, szerzel pénzt, kérdezel nagyon sokat, mindenki segítőkész.

Én 2 karaktert csak küldetésekkel húztam fel 50-ig, az első karakter sokáig tartott. Aztán már minden egyszerűbb.
Nagyon komplex a játék egyébként még aki endgame dolgokat játszik sem tud mindent biztos vagyok benne. 1 év biztos, hogy nem elég. Én április óta játszom és egy csomó dolgot nem csináltam még. Amit nem tudok megkérdezem, kikeresem, nézek róla videót, ez így megy. Meg persze játszom és élvezem, mindig tanul az ember valami újat. :)

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1268) #54715584


#54715584
törölt tag

Nem értek néhány dolgot.

A napi feladatok / writek teljesítése mitől függ? A szokásos városomban megcsináltam a napi feladatot tegnap este és ma reggel nem tudok újat választani, viszont ha elutazom egy másik zónába / városba, akkor ott működik ez az opció.

Másik fura dolog, hogy nemrég elkezdtem a clothing-ot fejleszteni, de minden nap másik anyagból kell gyártanom dolgokat. Egyik nap volt jute, másik nap rawhide majd linen, tegnap megint rawhide...
ez mitől függ? A többi crafting skillemben lévő anyagok nem ugráltak ilyen szinten, mindig csak adott anyagból tudtam az adott szintig gyártani. Clothingban néhány nap alatt nem ugorhattam több szintet, amikor a clothing stationnél ráadásul csak 2 féle anyagot látok, amit használhatok. Bug, feature vagy csak hiányzik valami infó? :)

(#1269) persil válasza #54715584 (#1268) üzenetére


persil
nagyúr

Csak hianyzo info, nyugi :)
Ma valamikor megirom proviben a szokasos bo lere eresztett verzioban :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#1270) Piszkos-Fred válasza #54715584 (#1268) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Lehet, hogy bug, mert elvileg a passive crafting skilledhez adja a napi gyartandot (es emiatt masik es masik varosban is kell azokat leadni majd). Na persze elobb nem art, ha el is mesz az adott varosba es ott felveszed a varoshoz tartozo wayshrinet is, biztos, ami biztos, mert a regi themepark rendszerbol mintha ez benne maradt volna. (de lehet, csak mendemonda az egesz, en mindenesetre vegig szoktam utazni az uj karakterekkel a fovarosokat a zonakban)

(#1271) SimonYana


SimonYana
addikt

Nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget! :R :R :R

® SimonYana ®

(#1272) #54715584 válasza Piszkos-Fred (#1270) üzenetére


#54715584
törölt tag

Sőt, másik zónába kellett mennem nemrég, kettővel odébb. Mire odaértem gyalog / lóháton majdnem fentebb kerültem egy szinttel. :D

Tegnap kaptam tényleges hibaüzenetet. Nem tudtam javítani a páncélom darabjait, mert kidobott a játék. Másnál volt ilyen? Volt hibabejelentő ablak, elküldtem nekik a hibát.

(#1273) duvi válasza #54715584 (#1272) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen. Most a patch miatt a szokottnál is több probléma van. Ha vannak fent addonjaid, azok se mind működnek. Pár hét és frissülnek vagy javítják.

(#1274) Piszkos-Fred válasza #54715584 (#1272) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Holnap jon patch/fix, mert nagyon sok bugot hozott a legutolso DLC. De ez megszokott (sajnos) az ESO-ban, egy-egy nagyobb kontent frissites utan 3-4 hetig csak hibajavito patchek jonnek...

(#1275) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Azon a bugon kívül, hogy nem halnak meg egyből a mob-ok, vagyis meghalnak csak az animáció késik, mással nem találkoztam még. Én egy jó 60-70 add-on-t használok és jelenleg hiba nélkül. Szinte mindet frissítették már. Egyébként jó lett ez a patch. Mezei játékosnak nem sokat kellett variálni.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1276) #54715584


#54715584
törölt tag

Köszi az infókat, akkor várok türelmesen.

Annyiból bosszant csak, hogy ha meghalok, akkor csökken a védelem, és elég macerás egy barlangból kijönni és elmenni egy kovácshoz, ahol pénzért megjavít mindent.

A meghalós késős animáció nálam is van, az vicces, amikor hárman is kaszabolunk ezerrel de már rég nincs ott senki. :D

[ Szerkesztve ]

(#1277) s4hu|SyD^ válasza #54715584 (#1276) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Lehet venni Merchant-ot 5000 crown. :DDD Vagy egyébként repair kit ládákat is lehet venni, szerezni napi Writ-ekből.

Tegnap volt egy jó kis Cradle of Shadow dungeon partim. Most húzom a Stamina Sorcim. 36-os volt a kicsike, de 450 CP-vel játszom, mivel healer-rel, DD-vel meg Tank-kal is több százszor csináltam már ezeket így úgy voltam, hogy nagy baj nem lehet.
Persze azt nem láttam, hogy a tank nem is tank hanem DD csak feliratkozott tank-ként. Már az első boss-nál wipe lett. Mivel az interrupt luxus. Én meg vagy odaértem vagy nem. Persze normálon is fektet mindenkit a boss heavy attack-ja, nyilván 16-18k HP-vel most vagy blokkolod vagy borulsz. A "tank" nyilván borult minden ütésnél aztán sírt, hogy 1 ütés és fekszik. Hát na, írtam, hogy ha lenne tank biztos nem így lenne. :DDD Aztán 2 wipe után a healer le is lépett, a "tank" meg kérdezi, hogy mi a baj, mondom, hogy az, hogy használhatatlan vagy. Erre jött a szószerint anyázás meg, hogy szaros kis 36-os vagyok ne szóljak semmit, azt sem tudom, hogy kell DD-t csinálni meg egyebek. Ő a haverjával volt egy 100 meg 160-as CP. Mondom akkor köszi a kioktatást, mondtam menjenek nézzenek youtube-on videót több szót nem érdemel az egész. :D

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1278) duvi válasza s4hu|SyD^ (#1277) üzenetére


duvi
nagyúr

Néha én is belefutok "nagyon okos" játékosokba, de szerencsére a többség normális. Tegnap összejött egy erősen vegyes felvágott csapat (lvl13-tól CP121-ig) A két dps nagyon kicsit volt és nem ismerték a taktikát. Ötször futottunk neki egy bossnak és éppen csak, de nem sikerült. Senki nem anyázott, mindenki normálisan beszélt és ötletelt. A végén elköszöntünk, hogy majd legközelebb. Így is lehet :)

(#1279) s4hu|SyD^ válasza duvi (#1278) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nálam is volt pont Cradle of Shadows, hogy 7-8x próbáltuk meg. Akkor még zöldfülű voltam, szóval ment az ötletelés, hogy hogy is kéne a boss-t lenyomni. Ha senki nem tudja a mechanikát azért van, ami nehéz. Ott még mondta is a gyerek, hogy stream-el, na gondoltam faja, lehet nézni a bénázásunkat. :B
Egyébként mi sem bírtuk megcsinálni akkoriban, viszont mindenki jó fej volt pedig nem egy top csapat volt. Én szeretem a kihívásokat, szóval én nem ijedek meg, ha látok embereket ilyen 10-20 között. Úgy vagyok, hogy kicsit nehezebb lesz, nekem valószínű jobban oda kell magam majd tennem.

Ja egyébként a 2 új dungeon nagyon jó szerintem. Boss mechanikák nem a legegyszerűbbek mégsem hosszú az egész. Pár mob is jó nagyot üt, oda kell figyelni. A régi DLC dungeon-ok nehezek meg hosszúak is, ezek az újak meg kb. a sima meg a régi DLC között, középnehéz szinten helyezkednek el.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1280) duvi


duvi
nagyúr

Ha valakinek kell még olcsón The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited, akkor a Gamesplaneten 4.99£-ért (kb.1700 Ft) behúzhatja, még 10 órán át!

(#1281) #54715584 válasza s4hu|SyD^ (#1277) üzenetére


#54715584
törölt tag

Hát ez az, hogy a repair kit meg hibás, kidob a játék, pedig van már vagy 20 ládám. :D

Amit írtál, annak a felét értettem kábé. :D Nagyon kezdő vagyok én még ebben, egyik fórumtárs próbál terelgetni, elég nehezen megy neki, nem könnyű velem. :D

Ez a CP dolog hogy működik? Neten mindenhol azt olvasom, hogy lvl 50 felett lehet ilyen pontokat szerezni.

[ Szerkesztve ]

(#1282) s4hu|SyD^ válasza #54715584 (#1281) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

A nagyobb nem hibás csak az alap ha jól tudom. Engem add-on azért vágott ki mindig, mert javította volna az armor-t auto, de hibás a kit.

Hát a CP pontok azok olyanok mintha szinteznél csak nem 50 a max hanem 660 most. Valamint naponta van bónusz is ami az Enlightenment. Naponta 400 ezer xp az kb olyan, hogy 400 ezerig dupla xp. Egyébként a cp pontok 9 kategóriaban elkölthetőek mint 0.4%-al gyorsabban tölt a stamina stb. Egyes szinten majd ahogy rakod rá a pontokat mindig kebesebb értéket ad egészen 100-ig lehet rájuk pakolni. És ahány pontot elköltöttél egyes kategóriában még azon belül is adnak passzív skilleket, mint mikor megölsz valakit kis eséllyel magickát tölt pl. Majd meglátod.

Ja és a CP-t 1 accounton csak 1x kell összeszedned. Új karaktereken már kezdettől rakhatod a champion pontokat és amint elérted az 50-et már úgy írja majd hogy champion 450 pl nálam.
.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1283) #54715584


#54715584
törölt tag

Ez mit jelent?

Tudok angolul, de nem tudom a játékban ez mit jelent?

(#1284) s4hu|SyD^ válasza #54715584 (#1283) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Végleg az account-odhoz lesz kötve a páncél, magyarul már nem lesz trade-elhető. Viszont account-on belül adogathatod bármelyik karakterednek. Sem eladni, sem átadni nem tudod másik játékosnak.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1285) #54715584 válasza s4hu|SyD^ (#1284) üzenetére


#54715584
törölt tag

Szétbontani azt majd lehet, ugye?

(#1286) Piszkos-Fred válasza #54715584 (#1285) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Barmit csinalhatsz vele, eladhatod vendornak aranyert, kutathatod a traitjet, szetbonthatod, fejlesztheted, stb. - a lenyeg, hogy ha egyszer hasznalod, akkor onnantol kezdve csak es kizarolag a sajat karaktereid hasznalhatjak, mas jatekosnak nem athatod at, es nem adhatod el. Hozzad (accountodhoz) kotodik vegleg.

Erre kerdez ra a jatek, a DLC egyik ujitasa ez a megerosites, egyebkent semmi sem valtozott.

(#1287) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Le van árazva a játék meg a Crown is most. Aki esetleg venne valami ruhát egyebet a játékban lévő Crown Store-ból az megteheti olcsóbban, mint egyébként.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1288) persil válasza s4hu|SyD^ (#1287) üzenetére


persil
nagyúr

Most megnézegetve az 5500-as csomag megéri, mert csak 6500 magyari királyi kavics, de pl a 750crown-os pakkon abban sem vagyok biztos, hogy néhány forinttal olcsóbb lett :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#1289) #54715584


#54715584
törölt tag

Melyik az a 2 addon, ami kijelzi nekem hogy hány tétel van az inventoryban és mennyi aranyam van?

(#1290) s4hu|SyD^ válasza #54715584 (#1289) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

A játék alapból mutatja az inventory alján.
Ha egy kis csíkra gondolsz az inventory megnyitása nélkül én a wykkyd toolbar-t használom.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1291) #54715584 válasza s4hu|SyD^ (#1290) üzenetére


#54715584
törölt tag

Igen, mindenféle gombnyomás nélküli megjelenítésre gondoltam. Sokszor jártam úgy, hogy elfelejtettem megnézni menyi szabad helyem van még, és lementem egy barlangba, és alig tudtam összeszedni valamit.
Ez nagyon jó, amit ajánlottál, köszi.

(#1292) Piszkos-Fred válasza #54715584 (#1291) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

En alapbol a LUI Extended-t hasznalom a player framek miatt, ebben van egy beepitett Info Panel.

(#1293) s4hu|SyD^ válasza Piszkos-Fred (#1292) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Én is akartam írni, mert én is használom a LUI-t viszont az info panel-t nem, de megnéztem tegnap, ha jól láttam nem lehet kiiratni az aranyat vele.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1294) pelenka35


pelenka35
őstag

Az új dlc-vele ennyire erős lett a Stamina dk,hogy mindenki azt húzza (xboxone-on) ?

Gamertag:Rob3rt75

(#1295) zadir1


zadir1
tag

Ps4-re miért nincsenek addonok (map és q mutatásra gondolok)? Így olyan puritán, és a pc-s wow után nekem nehéz megszokni....

[ Szerkesztve ]

(#1296) Piszkos-Fred válasza zadir1 (#1295) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Meg nem adta fel a Zenimax, de a Sony es az MS az ESO eseteben egyelore hajthatatlan.

(#1297) #54715584


#54715584
törölt tag

Kérdés az utolsó küldetéshez az alapjátékban /lvl50/ (talán másoknak spoileres): hogy ha jól értem, akkor az utolsó küldetés az több részből áll és több órán keresztül is eltarthat? Oda jutottam el, hogy a három fő vezetőt megpróbáltam összehozni, de az a találkozó nem sikerült. Leküzdöttem a 3 ellenséget, bezártam a portálokat.
Most sétáltam Coldharbourban a Groundkeeperrel, aki azt mondta, hogy eltűnt a király és a mágus is, meg kell keresnem őket, az egyiket keleten a másikat nyugaton, és hogy ha jól látom akkor Coldharbourban van vagy 25 másik küldetés.
Mielőtt folytatom a fő küldit, ezeket a küldetéseket fontos előtte megcsinálni vagy majd a kicsi küldetések is jönnek szép sorban, mert része a fő küldinek?

[ Szerkesztve ]

(#1298) Piszkos-Fred válasza #54715584 (#1297) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Nehez spoiler nelkul valaszolni, de annyi talan nem okoz gondot es torest, hogy ha azt javaslom, nyugodtan csinald meg az osszes elerheto kuldetest Coldharbourban, mert... :)

Altalaban a zona ugy van megoldva, hogy eleinte csak keletre es nyugatra lehet indulni, ott erdemes ugykodni, aztan megnyilik az ut majd eszak fele is. Takarits ki mindent, beszelj mindenkivel, donts belatasod szerint, es ha ugy erzed, hogy kesz vagy, akkor hajra!

Szerencsere a legutolso kuldetes elkezdese elott a rendszer majd felteszi a kerdest, hogy biztos bele akarsz e vagni, mert akkor ott lezar a sztori azon resze, es a korabbi tetteidnek megfeleloen folytatodik, immaron a grand finaleval.

(#1299) #54715584 válasza Piszkos-Fred (#1298) üzenetére


#54715584
törölt tag

Köszi. :R
Közben tovább is vittem, mert nem hagyott nyugodni, szóval közben én is megszereztem a választ. :)

Kérdések a CP-hez és az armorhoz: a mostani armorom és fegyverem 46-os szintű. Az elmúlt bő 2-3 órában lettem Champion és ennyi idő alatt 29 pontot kaptam. Nagyon gyorsan dobálgatta a játék a CP-ket a fő sztori alatt.

-Mikor érdemes armort gyártani? Itt számít az anyag milyensége? Skill pontok itt nem tudom hogyan jönnek, de most éppen Calciniumból tudnék armort/fegyvert gyártani és van még egy másik fura nevű növény is. Még a 46-os szintű armornak sem érzem hátrányát. Vagy ez itt már mindegy, nem befolyásol semmit? Mi lesz, ha CP50-60 leszek de a blacksmithing skillem miatt még csak Calciniumból tudok gyártani dolgokat?

-Skill pontok hogyan jönnek? Találtam pár skyshardot és a fő sztori is adott egyet, de itt mintha ez kicsit lassabban zajlana illetve kevesebb kristály lenne? Attribute pontot nem is kaptam azóta, hogy CP lettem. Azokból lesz még?

(#1300) s4hu|SyD^ válasza #54715584 (#1299) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

CP160-ig nagyon nem érdemes váltogatni az armor-t/fegyvereket. Esetleg valakit megkérsz, hogy gyártson neked CP50/100 gear-t training-ben. De csak CP160-as lesz úgyis megtartva, mivel az a max szint. Nincs afölött cucc. Te persze mehetsz a végtelenségig CP-ben, de ott is a határ, amiért még kapsz kiosztható CP pontot az jelenleg 660. Ezt szokták emelgetni. CP160 egyébként roppant gyors. Enlightenment-et is kapsz naponta, ami azt jelenti, hogy 400 ezer XP-ig 2x annyi XP jár mindenért. Napi normál random dungeon-t csináld, Undaunted pledge napikat is, napi writ-eket.

Skill pontok: Skyshard, egyes küldetések, public dungeon-okban az eventek, undaunted dungeon-ok ott is csak először mikor csinálod a küldetéseket. Nagyon sok skill pontot össze lehet amúgy szedni. Új karikkal mindenki szaladgál szedegetni a skyshard-okat egyébként. Meg ha van olyan skill, amit úgysem használsz mehet a respec.

Lehet, hogy nem érzed hátrányát a 46 cuccnak, mert skáláz, de hidd el ha szintednek megfelelő cuccod lenne tuti éreznéd a különbséget.

Attribute pont 64 a kioszható. Lehet azt is respec ha másra pakolnád.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.