Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) s4hu|SyD^ válasza hash99 (#846) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Dokumentumok - Elder Scrolls Online - Live - UserSettings.txt

Megkeresed ezt a sort:
SET LuaMemoryLimitMB "64"

Átírod a 64-et valamire. 128, 256 vagy 512. Ha van elég RAM-od meg sok add-on-t használsz vagy fogsz akkor minél nagyobb szám ajánlott.

Elmented és kész. Mielőtt belenysz a fájlba természetesen zárd be a játékot.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#852) hash99 válasza s4hu|SyD^ (#851) üzenetére


hash99
senior tag

Köszi :R

(#853) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Lenne pár kérdésem:

Próbálok magicka glyps-et armorra tenni, amin már van mondjuk 200, de én rá akarok tenni 500-as glyps-et. Miért nem tudom? Lehet az, hogy nem 100%, hogy rámegy vagy szintnek egyeznie kell vagy mi?

Az, ha mondjuk flame staff-om van, de lightning enchantment van rajta az, mit befolyásol? Csak azt, hogy nem gyújtja be az ellenfelet vagy minden tüzes sebzés és skill gyengébb lesz?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#854) Necc válasza s4hu|SyD^ (#853) üzenetére


Necc
addikt

Picit zavaros, de...

1) Van a tárgynak (weapon/armour/jewerly) egy szintje, meg van a craftolt/droppolt glyph-nek is. Értelemszerűen a glyph szintje egyenlő vagy kisebb kell hogy legyen a tárgynál, amire rá akarod rakni, illetve a glyph típusának is egyeznie kell, azaz armour glyphet csak armour-ra rakhatsz (ellenkező esetben nem is látod a listában). Armour glph ikonja fehér kerekített háromszög, weapon emlékeim szerint barnás-pirosas ötszög, míg az ékszereké sárgás kerek.

2) Olyan típusú enchantot raksz a fegyverre amit szeretnél, casualként szinte 0 jelentősége van, egyedül komolyabb end-game tartalomnál számít.

Ha valamilyen specifikus elemental staff-ot használsz, akkor az adott element egy bizonyos eséllyel debuffként jelenhet meg az ellenfelen (burning, chilled, concussion). Flame staff esetén lángolni fog (burning debuff), ekkor több olyan skill is van, ami ebből a státuszból profitál (pl. wall of elements vagy ezen skill bármely morphja többet sebez).

Ha viszont shock glyph-et raksz rá, és a concussion debuff kerül rá az ellenfélre, a fentebb említett wall of element extra sebzése burning debuff hiányában nem lesz meg.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#855) s4hu|SyD^ válasza Necc (#854) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Köszi, na majd akkor próbálgatom ezt a glyphs-es dolgot.

Még új vagyok kb. minden nap tanulok vagy felfedezek újat. Ma reggel jött egy Kuta kő is. Még az 50 is messze van, na majd akkor biztos lesz sok kérdésem.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#856) Necc válasza s4hu|SyD^ (#855) üzenetére


Necc
addikt

"Ma reggel jött egy Kuta kő is."

Ez bele van égetve a játékba, hogy minden új játékos a kezdőzónában igen nagy eséllyel kap egy nagy értékű enchant követ... egyetlen egyszer, aztán hónapokig semmi :DDD
Gondolom így akarják motiválni az új játékosokat.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#857) s4hu|SyD^ válasza Necc (#856) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Rivenspire-ban jött. Az már annyira nem kezdő 36-on. Meg csak 2500g. Esett valami recept is vagy craft-os valami ami az MM szerint 7-8g. Bár az összes pénz arra megy el, hogy helyet veszek bankban meg a hátizsáknak.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#858) Necc válasza s4hu|SyD^ (#857) üzenetére


Necc
addikt

Minden, ami nem CP160-as, az teljesen értéktelen, mindegy mi az.
Láttam én már párszor olyat, hogy lila, de kis szintű provisioning recepteket felraktak guild store-okba jó drágán, de ezeket eladni szinte esélytelen, mert majdnem nulla közeli rájuk a kereslet.

Amit még javasolnék az a mount riding lession minden nap 250gold-ért, speed, capacity először, stamina szigorúan utolsónak.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#859) s4hu|SyD^ válasza Necc (#858) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Csinálom őket, most a capacity-t húzom erősen.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#860) s4hu|SyD^ válasza Necc (#858) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Minden hátasra külön kell fejleszteni ezeket? Ha jól tudom igen.

Egyébként Rune köveket gyűjtök meg mindent ami 50g fölött van MM szerint. Plusz fegyverek, páncélok a research miatt. Azért van mindig minden tele.

2 nagy trading guild-ben is benne vagyok, így biztosabb az MM pontossága meg eladni is könyebb.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#861) Piszkos-Fred válasza Necc (#858) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

A fene tudja.

A lvl1 es cp 160 kozotti "szintezos" kek es lila prov. receptek 800-2000 g/darab aron siman elmennek. Oke, nem 30-40 000, mint egy ritkabb motif vagy ritkabb szonyeg, es nem is tobbszaz ezres cr.writ, de azert sok kicsi sokra megy. :)

Meg a alap prov. zold receptek is elmennek 100-200 korul, amiert sok millaval a zsebedben mar nem fogsz lehajolni kesobb, de elso karival megvan belole a hatas napi trening koltsege :)

[ Szerkesztve ]

(#862) Piszkos-Fred válasza s4hu|SyD^ (#860) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

"Minden hátasra külön kell fejleszteni ezeket? Ha jól tudom igen."

Szerencsere nem. Mar nem :) A karakteredet fejleszted, igy barmelyik mountra is ulsz ra, ugyanazokat tudjak majd, lenyegeben a mountok csak skinek. (Emiatt viszont karakterenkent 3 x 60 nappal kell szamolni, ami miatt erdemes altokat elore tervezni es (le)krealni, mert ha nem is jatszik veluk az ember, de a 20 orankenti trening kesobb sok ido megsporol).

Regebben mas volt, de azt a rendszert toroltek kb. 2 eve.

[ Szerkesztve ]

(#863) Necc válasza s4hu|SyD^ (#860) üzenetére


Necc
addikt

A mount csak egy skin a hátsód alatt, a 3 paraméter a karakteredhez kötődik.

Ha research-re gyűjtesz, ajánlom a "divines" "impenetrable" "sturdy" "infused" traitek prioritizálását, lehetőleg ebben a sorrendben, a többi trait nem fontos, ráadásul a "traning" traites droppok nyugodtan eladhatóak, ezeket olcsón tudsz venni NPC-ktől bármikor.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#864) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Rosszul fogalmaztam. Azt tudom, hogy minden karakter tudja használni a hátast elég csak megvenni egyszer. De igen erre gondoltam, hogy akkor minden karin külön kell fejleszteni.

Próbálok minden research dolgot megcsinálni. Előbb vagy utóbb úgyis megkell, de akkor próbálok majd prioritást felállítani. Amúgy rámentem a 6 órásokra, mert azokat lehet naponta 2x is húzni vagy 3x is. Reggel belövöm majd meló után és este ismét.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#865) Necc válasza s4hu|SyD^ (#864) üzenetére


Necc
addikt

"Előbb vagy utóbb úgyis megkell, de akkor próbálok majd prioritást felállítani."

Sajnos nagyon rossz gondolkodás, tapasztalatból írtam, hogy először kell előre venni a fontos traiteket, és utolsónak mehet a sok lényegtelen, ugyanis minden kikutatott trait után a következőhöz az idő duplázódik, a végén meg már (ESO+ nélkül vagy elég skillpoint nélkül) hónapokig fog tartani egyetlen egy trait.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#866) pelenka35


pelenka35
őstag

High elf mennyire jó választás healernek?

Gamertag:Rob3rt75

(#867) s4hu|SyD^ válasza Necc (#865) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Ezt viszont nem tudtam. Akkor mennek eladásra a cuccok. Legalább meglesz a training-es cucc a 2. karinak.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#868) Necc válasza pelenka35 (#866) üzenetére


Necc
addikt

Healer = argonian.

Az 5% heal out passzív a legerősebb az összes passzív közül healernek, sokkal erősebb más fajok max magicka bóuszánál is! (és persze ezen felül van az argonian-nak is +3% max magicka bónusza).

És ami a legfontosabb, ez az 5% bónusz skálázódik a különböző healer buffokkal (minor/major mending, max. spell power, max. magicka) is.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#869) s4hu|SyD^ válasza Necc (#863) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Most látom a training-et nem is írtad. :D

Amúgy a Breton mDK jó? Tudom, hogy nem a legjobb, de első karinál nem néztem, hogy mi, miért, hogyan. :(

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#870) Necc válasza s4hu|SyD^ (#869) üzenetére


Necc
addikt

Training trait is fontos, ha már megvan a kitaposott út, és célzottabban megy a leveling.

Mivel nem tudom mi volt a célod a Breton mDK-val, így nehéz megmondani hogy jó-e vagy sem.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#871) s4hu|SyD^ válasza Necc (#870) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Semmi igazából. Az tetszett külsőre. Nem is olvastam el előtte, hogy mit tud. Olvastam pár build-et hozzá utána és azért annyira nem vészes. Kezdő karinak meg PVE-re teljesen jó.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#872) Necc válasza s4hu|SyD^ (#871) üzenetére


Necc
addikt

Igazából a választásaid és döntéseidnek addig nem lesz fajsúlyosabb jelentősége, amíg a játék keményebb, end-game tartalmába nem fogsz bele.

Veteran trialokon észre fogod venni, hogy magDK-hoz mennyivel jobb lett volna high elf, mert ott a +12% flame damage bónusza. PvP-ben meg fel fog tűnni, hogy mintha szívósabb lennél a többi magicka karakter ellen, mivel ott van az a ~+4K magic resisted.

De az a +4K magic resist PvE-ben semmit se fog érni, mint ahogy a high elfek +12% fire damage bónusza se, ha ice staffal rohangál mert kell neki az általa nyújtott bónusz CC.

Természetesen ettől függetlenül a játék, ideérve az end-game tartalmat is, kivihető, meg élvezhető rossz választások esetén is. A gond inkább az, hogy az emberek nem tökéletesek, hibázni fognak, és a korábbi rossz vagy jó döntéseinkkel ezeket a dolgokat tudjuk árnyalni, ha célirányosak vagyunk.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#873) s4hu|SyD^ válasza Necc (#872) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Az első karakterem és biztos, hogy nem az utolsó szóval ha más nem akkor lesz belőle blacksmith vagy alchemy vagy bármi más kari. De ahogy láttam pénzért meg is lehet változtatni az egész fajt.

Amúgy első karinak teljesen jó, hogy megismerjem a játékot és a játékmechanikát. Még a kombókat sem tudom mindig szépen felépíteni. Rengeteget kell még majd a netet böngésznem utánaolvasni mindennek. Plusz még ott a sub meg a közelgő Morrowind. Van benne bőven csak solo PVE tartalom is.

Szeretnék jó sok karit még. Azoknak utána lesz nézve előre. Célirányos lesz a szintezés is, nem akarok hónapokat tölteni velük megint. Talán a 2. kari még normálisan játszós és akkor elolvasok majd mindent. Más MMO-ban évekig íjász, tank meg buffer voltam.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#874) Tnil


Tnil
tag

Szerintetek melyik a jó, lvling közben dobni pár skillpontot néhány crafting skill linera (1-2 csak), vagy majd az egésszel csak lvl 50 után foglalkozni lévén, addig elég gyakran esik jobb felszerelés?

(#875) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

TraitBuddy add-on roppant hasznos.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#876) Necc válasza Tnil (#874) üzenetére


Necc
addikt

Az összes crafting skill-t érdemes a karakterrel párhuzamosan vinni, és nem "majd ha megleszek 50 akkor..." ugyanis:

1) nem lvl 50 az endgame, hanem CP600 (illetve hamarosan 630), de endgame holmik csak CP160-ig jönnek.
2) a játékban nem elég, ha megvan a legmagasabb szint. Emlékezz, a különböző skill vonalaknak is saját "XP bar"-juk van!
3) ha komolabban elmélyülsz az endgame tartalomban, nagyon hamar rájössz, hogy nem volt elég csak 1 vagy 2 class skill vonalat, meg destro.staffot elvinni lvl50-ig, mind a 3 class skillnek, illetve akár 3-4 weapon skillnek is 50-en kell lennie, a craftról nem is beszélve

Ha mindenáron spórolnod kell valamin, craftingból a provisioning illetve alchemy hanyagolható (de nyersanyagot ha lehetőség adja folyamatosan gyűjts).

Ha kevés a skill point, skyshard addon, illetve questing addon ami jelöli mely questek adnak skill pontot sokat segíthetnek.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#877) s4hu|SyD^ válasza Necc (#876) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

110 órám van a játékban. Akkor kezdtem mikor ingyenes hét volt. Destro staff 50, class rész 50-es skill line mind, amit használok skill-eket azok mind morph-on lvl2 legalább. Még pár skill-t akarok felhúzni viszont szerintem 50-es szint fölött sokkal gyorsabban fejlődnek mivel sokkal több xp jön a CP rásegítés miatt. Még a Healing Staff-ot akarom majd felhúzni 35-ről 50-re. Champion-t elég gyorsan lehet húzni amúgy. A hosszú hétvége alatt 45-ös szintről CP70-re mentem egyedül csak küldetésezve. Gold pedig kb 60k talán több is ha minden szirszar elkel. A növényeket nagyon viszik.

A játék még mindig ledöbbent, hogy milyen szép és részletesen kidolgozott. Küldetések is tetszenek.

Félek, hogy az endgame kicsit el fog szomorítani, ahogy hallom nem a szint miatt kell majd aggódni hanem lehet grind-elni a cuccokért.

Majd kiderül. Hosszú még az út.

Fegyverre milyen trait-eket érdemes először kitanulni?

Tegnap kb. 1 órát foglalkoztam azzal, hogy a HUD-ot és az add-on-okat neallítsam úgy ahogy nekem tetszenek.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#878) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Ja és a Dolmen az xp szempontjából az egyik legjobb dolog, küldetések mellett. Ha járkálok a küldetés miatt és van egy közel, meghallom azt a hangot, hogy Dolmen lesz szaladok is oda. Nagyon jó xp, nagyon könnyen, mindig sokan farmolják, ritkán voltam egyedül. És semmi mást nem kell csinálni csak ütni a mob-okat, főszörnyet és kapsz küldetés szintű xp-t meg egy ládát teli minden jóval kb. 1-2 perc alatt.

Ezek a leállások mindig ilyen hosszúak? :(((

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#879) Piszkos-Fred válasza s4hu|SyD^ (#878) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Kivetelesen a datacentert is kiporszivozzak es upgradelik, emiatt hosszabb most (is) a leallas. Keszulnek nagyon a Morrowindre, mert a jelek szerint lesz "roham", nem kicsi.

(#880) s4hu|SyD^ válasza Piszkos-Fred (#879) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Akkor én pont úgy kezdtem ezt a játékot, hogy beleestem ebbe a 2 nagy leállásba. Kicsit frusztráló, de na ki lehet bírni. Nagy a játék. Bár jó lenne csak hazaérni melóból belőni a játékot és kikapcsolódni meg kiszedni a sok gold-ot. De nem, ehelyett kávét iszom, kaját eszem, elmosogatok meg miegymás. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#881) Piszkos-Fred válasza s4hu|SyD^ (#880) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Mar csak 1-2 perc.

"We're wrapping up maintenance on all EU megaservers now, and expect to be back online momentarily. Thanks again for all your patience."

(#882) Necc válasza Piszkos-Fred (#879) üzenetére


Necc
addikt

Illetve a teljes EU adatbazist is belemigraltak a PTS-be, nem keves adatot forgalmazhattak US-EU kozott.

Viszont mikor beleptem, rogton ossze is hasonlithattam mi mindent fognak osszenerfelni ezek a lokottek a kovetkezo patch-el, ugyanis a jol bejaratott karaktereim 100%-ra megegyeztek.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#883) LilProphet90


LilProphet90
senior tag

Lehet, hogy csak nekem újdonság, de PTS-en a Crown Store-ban minden 1 koronába kerül, úgyhogy belehet tárazni dolgokból a béta idejére, még a DLC-ket is. Ha jól láttam, 30 napig tart a zárt béta.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#884) Piszkos-Fred válasza LilProphet90 (#883) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Igen, a betak idejen minden 1 crown (uj "template" karakterrel is kapsz ingyen crownt, azt hiszem 5500 kornyeki mennyiseget), hogy tudd tesztelni a Crownert kaphato cuccokat is.

(#885) Necc válasza LilProphet90 (#883) üzenetére


Necc
addikt

Eddig is minden 1 crown volt PTS-en, sőt még a master writ-ért kapható cuccok is csak 1 voucherbe kerülnek.

Ami újdonság, hogy ezúttal átmásolták az EU megaszerver adatait a PTS-re, és szépen felülírták a korábbi karatereimet :U

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#886) Piszkos-Fred válasza Necc (#885) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

"Ami újdonság, hogy ezúttal átmásolták az EU megaszerver adatait a PTS-re, és szépen felülírták a korábbi karatereimet "

Minden betaban igy volt, van es lesz :) Elso fazisban csak az US live servert masoljak at PTS-re es hajra, lehet tesztelni. Aztan ezt koveti majd egy teljes wipe, uj kontent/fix beta patch majd jon az EU live copy. Aztan a vege elott megint egy ujabb wipe, majd jon a vegleges pre-release kontent, es megint US live copy.

Sajnos emiatt sajat karaktereinkkel csak egy rovid ideig tudunk tesztelni es nem is a vegleges verziot, de hat erre vannak a template karakterek.

(#887) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Sziasztok!
Még mindig nem tudok ténylegesen egyedül kalandozni? Régebben ha volt ellenfél jött rá mindenki egyből, az nekem nem volt megfelelő. Ez ilyen maradt most is?

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#888) s4hu|SyD^ válasza hitvanyalak (#887) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Ezt, hogy érted? Az egész világ nyílt mindenki számára, kivéve ha solo dungeon van. Mindenhol lehet találkozni játékosokkal akik ugyanazt a küldetést csinálják, ugyanazokat a szörnyeket ölik, azt a növényt szedik fel, ládát nyitják ki, amit te. Ez egy MMORPG ez a természetes. Ha solo kell akkor single player játék.

Az, hogy jön mindenki egy szörnyre, azért az nem igaz így, van, hogy ugyanazt ölitek mással, de akkor is kapsz XP-t.

PVP téren pedig nem tudok nyilatkozni még.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#889) Piszkos-Fred válasza hitvanyalak (#887) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Ez egy mmo jatek, amelyet mufajabol fakadoan tobben jatszanak egyszerre, egy idoben, egy helyen. Amig le nem lovik a szervereket es be nem zarjak a boltot, addig ez - szamodra sajnalatos modon - ilyen is marad.

Kizarni vagy korlatozni a tobbi jatekos jelenletet nem tudod, de kalandozni mindezek mellett egyedul viszont tudsz. Vagy koss kompromisszumokat vagy szerintem keress mas jatekot! :)

(#890) hitvanyalak válasza Piszkos-Fred (#889) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Értem!
Sajnos nekem, nem pálya akkor, mert a Division is mmo-de ott lehettem magamban, ha akartam.Sajnos akkor én potyára vettem ezt meg :) Köszönöm.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#891) Piszkos-Fred válasza hitvanyalak (#890) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Mondjuk a Divisionben is osszefutsz emberekkel a csomopontokon vagy a DZ-ben, ott sem tudod teljesen elkerulni ezt, de az ketsegtelen, hogy New York utcain ott egyedul barangolsz, amelyre az ESO-ban csak es kizarolag a solo instanceokban van lehetoseg.

Irj a Zenimax Supportnak, hogy azt hitted, ez singleplayer, ezert szeretned refundolni. Volt mar ra pelda, hogy megesett a support szive egy-egy hasonlo esetben az emberen.

(#892) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Gondoltam, hogy olyat akarsz, mint a Division. Bár, nekem ezzel sincs gondom, találkozok itt-ott emberekkel, de nem vagyok rájuk kényszerülve. Egyelőre csak szintezek meg küldetéseket csinálok és mindent egyedül. 155 órám van már benne pedig. Néha 1-2 kisebb boss-nál vagy Dolmen-nél jó is, hogy nem egyedül ölök. Plusz nagyon sok potya XP jön össze azzal is, hogy csak egy picit meglegyintem az ellenséget és más végzi a piszkos munkát. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#893) Running


Running
tag

Sziasztok!
Az ExH guild veterán trial-ra keres még kb 3 aktív játékost. Kedd-Csütörtök-Vasárnap este 19:30-tól kb 21:30-ig szokott tartani az esemény. Akit érdekel, keressen meg itt, vagy játékban @runningwild néven. Veterán trial tapasztalat előny. Min chp400.

(#894) hitvanyalak válasza Piszkos-Fred (#891) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

:R

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#895) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Üdv!

Kipróbálnám a játékot. Van erre jelenleg valami ingyenes lehetőség?
Ha nincs, melyik változatot érdemes megvásárolni?
Köszi!

(#896) s4hu|SyD^ válasza Ereshkigal (#895) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

3 hete vagy 1 hónapja volt ingyenes hétvége és akkor olcsóbb is volt az alap játék meg a Gold is. Talán az előfizetés is. Én akkor szereztem be a simát. 150 órám van benne és még mindig rengeteg a felfedezetlen terület. Ha előfizető vagy akkor minden DLC-vel tudsz játszani, szóval akkor azokat nem kell külön megvenned. Persze külön is meg lehet őket venni.

Most jön a Morrowind, ami inkább egy nagy kiegészítő hiszen teljes áron adják.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#897) Ereshkigal válasza s4hu|SyD^ (#896) üzenetére


Ereshkigal
őstag

:R
Köszi, ezeket tudtam. Az, hogy valamikor le volt akciózva, most nem segít. :)
A játék egy darabig biztosan le fog kötni, az érdekelne inkább, hogy a DLC-k mennyire fontosak, ha már vásárolok, akkor a goldot érdemes inkább?
Előfizetéssel megkapod a DLC-ket, de csak addig, amíg fizetsz. Ebben a pillanatban még nincs értelme azon gondolkodom, hogy előfizető leszek.

[ Szerkesztve ]

(#898) Piszkos-Fred válasza Ereshkigal (#895) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

Ahogy kollega is irta elottem, a trial/ingyenes hosszu hetvege alig par hete ert veget es nem tudni, mikor lesz legkozelebb. Sajnos nem surun van ilyesmire lehetoseg, ezert tippre minimum 2-3 honap, mire megint lesz valami.

Ami a verziokat es azok lehetosegeit illeti:

ESO Tamriel Unlimited (tovabbiak csak ESO) - csak normal alapjatek
ESO Imperial kiadas - ugynevezett "Collectors Edition", de csak alapjatek, extrakent valaszthato Imperial fajjal, petekkel, mounttal.
ESO GOLD kiadas - amolyan bundle, vagyis normal alapjatek + 4 DLC (nincs benne az Imperial/gyujtoi kiadas extrai, es nincs benne a Shadow of the Hist dungeon pack DLC sem)
ESO Imperial upgrade - a meglevo ESO alapjatekot (normal vagy GOLD) fejleszti fel Imperial/gyujtoi kiadasra (vagyis elerheto lesz az Imperial faj, mount, stb. extrak)

ESO: Morrowind upgrade - Morrowind kiegeszito megvetele mar meglevo accountra. Meglevo account lehet GOLD-os vagy sima/alap vagy sima alap imperial/gyujtoi.
ESO: Morrowind - normal ESO alapjatek + Morrowind kieg egyutt (sem az ESO GOLD DLC-i nem lesznek benne,sem az Imperial/gyujtoi extrai).
ESO: Morrowind Collectors kiadas - ESO alapjatek + Morrowind kiegeszito (GOLD DLC-k nem lesznek benne, sem az Imperial extrak), plusz gyujtoi mivolta miatt kapsz a Morrowindhez kapcsolodo skineket, mountokat, peteket, stilusokat, stb. extra dolgokat.

A GOLD kiadasban szereplo 4 db DLC-t meg lehet venni onalloan, csomagban a jatek belso boltjaban (Crown Store) 5500 Crownert (~35 euro nagyjabol) barmikor.

Az ESO DLC-k es kiegeszitok parhuzamosak az alapjatekkal, vagyis teljes egeszeben opcionalisak es kihagyhatoak, vagy tetszoleges sorrendben beszerezhetoek.

(#899) Ereshkigal válasza Piszkos-Fred (#898) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Köszi neked is!
Ami ebből lejött: elég drágák külön a DLC-k; nem érdemes a Morrowindre várni, nem lesz akció, ami az új játékosoknak kedvezne. Lehet marad a gold edition.

(#900) s4hu|SyD^ válasza Ereshkigal (#899) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Mondjuk én úgy vagyok vele, hogy majd a következő leárazásnál veszem meg a DLC-ket, alapjáték is van olyan hosszú, hogy kitart addig a 2-3 hónapig sőt tovább is főleg ha új karit is akarok majd húzni.

Morrowind meg majd utána vagy együtt a DLC-kel.

Steam-en nagyon sok az akció.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.