Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cizoe


cizoe
őstag

Csak nem egy kis KGB-s múlt? ;] A medvéröl fotót! Izzó kameraszemekkel (mint a filmekben).. :DDD

A képen a 21,8 kbit-en elmosolyodtam... Isteni minőség. :)

(#2) yash válasza cizoe (#1) üzenetére


yash
senior tag

Túl fiatal vagyok én a KGB-hez :P Sajnos nem volt kéznél játékmackó, lehet csúnya vége lett volna, egyébként nem vicc, boltban lehet kapni ilyet :) Csak persze az zsinóros, ez viszont teljességgel mobil megoldás.

Ez a minőség tényleg isteni! És a játék is nagyon jó, főleg, hogy nincsenek zsinórok :)

[ Szerkesztve ]

(#3) 1010


1010
őstag

érdekes

(#4) Tcm


Tcm
tag

Szia kérnék egy kis segítséget... Én is pont E65-öt használok. Sokszor írja a telepített programjaimra, hogy lejárt tanúsítvány. Hogy tudnám mindezt megkerülni?

(#5) yash válasza Tcm (#4) üzenetére


yash
senior tag

Állitsd vissza a telefonon a dátumot telepités előtt. Ez a kérdésed amúgy másik témakörben lett kivesézve már nagyon régóta, nagyon sokszor: [link]

Másik megoldás, hogy újra-szignózod, de erre is találsz választ, ha megtanulod a szignózás folymatát, és hogy mi az. Ezért járt le a tanusítványod is egyébként...

(#6) KrAt


KrAt
veterán

Nagyonjóóó :D :R

(#7) Sandormaster


Sandormaster
aktív tag

Az uccsó 2 képnél ha a nagy változatot akarom megnézni a kép alatti linken, akkor nem azok a képek jönnek be.

Amúgy naon durva móka, szép munka :C

(#8) yash válasza Sandormaster (#7) üzenetére


yash
senior tag

Köszi, javítva.

(#9) Alukard


Alukard
senior tag

Aranyos :DDD
WM6-ra nem tudsz vmi hasonlót? A WebCamera+ vhogy nem az igazi ilyen célra...

https://blackfyre.ninja

(#10) yash válasza Alukard (#9) üzenetére


yash
senior tag

Nem, egyelőre csak Symbian-nal foglalkozom.

(#11) sztikac


sztikac
őstag

'Ugye, S60-as telefonoknál elterjedt nézet az, hogy az alkalmazások multitaszkingban futnak."
Nem csak hogy elterjedt nézet hanem tényleg így is van ;]

(#12) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Sztem küldd el ezt a kis írást a legújabb James Bond film készítőinek - tuti beleírják a forgatókönyvbe. :)

(#13) yash válasza WonderCSabo (#12) üzenetére


yash
senior tag

Nekik 5 másodperc alatt találtam ki sokkal jobbat, amitől meg lenne a közönség halva, és még meg is lenne valósítható, csak hétköznapokban nem látványos/nem ismert a technológia :)

(#14) S4m


S4m
csendes tag

nagyon jo irás köszönjük! :C

énis megcsinálnám, csakhogy nincs a gépembe blutooth...
ezt vhogy nem lehet áthidalni? :)

Houston, we have a problem!

(#15) yash válasza S4m (#14) üzenetére


yash
senior tag

lehetne, usb kábellel is müxik, de úgy megöli a poént szerintem! épphogy a zsinórmentesség a lényege ;) javaslok inkább a gépbe egy BT pen-t! (tudod az a kis 2-3000 ft-os cucc, ami "hátra bemegy" ;) )

[ Szerkesztve ]

(#16) S4m válasza yash (#15) üzenetére


S4m
csendes tag

najo nyilván vehetnék sokezerért a gépbe de pont azért kérdeztem h vhogy máshogy... :D

Houston, we have a problem!

(#17) yash válasza S4m (#16) üzenetére


yash
senior tag

hát bluetooth nélkül elég nehéz lesz bluetoothozni ;)

(#18) dni


dni
őstag

Grat az íráshoz, mindíg is reméltem, h lesz egy működő megoldás a mobilos webcam témára.

Valaki próbálta már BT 2.0-val? Illetve sikerült e 15 fps fölé jutni?

[ Szerkesztve ]

(#19) Biomokus


Biomokus
tag

Valóban érdekes cikk! Gratula hozzá! :)

(#20) pilu01


pilu01
senior tag

Régóta kerestem olyan progit amivel stikába lehet felvenni!
A teló memóriájába is el tudja menteni a webcam progi a videót?

(#21) S.J.M.


S.J.M.
senior tag

Én pont ugyanígy használom a PDA-mat, csak wifi-n és nem bluetooth-on, így egész ház területén működik és 70%-os minőséggel tud menni a 320x240-es kép. PDA-ra más program kell, a neve pedig: Ateksoft Webcamera plus
Általában sima webcamként használom MSN-hez, de egy párszor jól jött már, hogy ha a kertben vagyok cask kirakom az ablakba és látom, lennt lapcival a kertben, ha jön valaki. :D

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#22) WonderCSabo válasza yash (#13) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Érdekelne mit találtál ki. :)

(#23) yash válasza dni (#18) üzenetére


yash
senior tag

ehhez nem kell BT 2.0... én is megyek 15 FPS fölé is, ez attól függ, mennyire vagy távol a telóval a géptől. minél közelebb, annál jobb a sebesség és az FPS!

(#24) yash válasza pilu01 (#20) üzenetére


yash
senior tag

Nem oda nem tudja, de minek? Ahhoz ott a beépitett gyári felvételi lehetőség, nem? :) Azt nem próbáltam, fut-e a felvétel+webcam egyszerre, de szerintem felesleges lenne, és 100%, hogy a teljesitmény kevés lenne, elvégre ezek mégiscsak 300Mhz-es ARM procicskák csak, örüljünk, hogy van videó ;)

(#25) yash válasza S.J.M. (#21) üzenetére


yash
senior tag

Telómban is van Wifi, de ezt a módszert még szoft hiányában nem találtam fel :) Pedig jó lenne... sajnos eddig még a SymSMB-t sem sikerült rávennem a notebook-kal való működésre ad hoc módban... ha vkinek sikerül, kérem jelezze!

WonderCSabo: aki kiváncsi hamar megöregszik ;) még a végén lenyúlnád a licencem :)

[ Szerkesztve ]

(#26) Kovács84


Kovács84
aktív tag

Ott a pont :R

(#27) WonderCSabo válasza yash (#25) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ok, majd a premieren. És te tettél ennyire kiváncsivá, az előző hsz-eddel. ;)

(#28) yash válasza WonderCSabo (#27) üzenetére


yash
senior tag

Ha lesz premier :) Egyébként sok érdekes dolog létezik régóta, pl: kilométerekről lézersugárral adattovábbitás (pontos találat), lehallgatás: adott egy ház, benne két lehallgatni kivánt személy. Megfelelően finom technikával a házfalat megcélozva lézersugárral annak visszacsatolt és módosult hullámhossza kitünöen képes a fal mögötti hangok azonositására és lejátszására... stb. Hallottam érdekes emberektől érdekes meséket, ezeket persze nem fogod tudni elolvasni az index.hu-n :) szóval, van még mit a filmeseknek vászonra vinni, csak nem tehetik meg, mert az már komoly katonai titoktartási kötelezettségeket sértene. A kedvencem az egyik olyan távcsöves "puska", ami olyan erős, hogy átüti a betonfalat. ez önmagában nem nagy móka, de van hozzá olyan távcső, ami az emberi testhő által leadott, betonfalon átsugárzott hőt képes érzékelni, tehát megjelenik a falon át a fal előtt elsétáló ember hőtérképe (igaz homályosan és szellemképesen, mivel sugározza a test a hőt elhaladáskor). Elvileg tehát ott járunk, hogy falon át le tudjuk szedni a gonosz bankrablót, szerintem ez említésre méltó. A másik kedvenc puskám a golyó nélküli hangrobbanásos verzió, ami két nagyon egyszerű fizikai elvet használ: piezoelektromos krirtályok és rezonancia. Lényege: a puska csövében egymástól egyenló távolságokra apró piezokristályokat helyezünk el, amik elektromosság hatására alakot váltanak, ezáltal hangot bocsátanak ki magukból (pl régi mikrofonok is igy müködnek, csak forditott irányban). Na most, ha ezeket az apró hangokat azonos fázisban és azonos frekvenciával bocsátjuk lineráisan egymásra a puskacsőben, akkor a sok kicsi sokra megy elvén, mire a levegő elhagyja a puskacsőt, egy igyen komoly hangbombanyalábot bocsát ki magából... a többit mindenki elképzelheti magának, rátok bizom :) És ezek még csak a kezdet, vannak még finomságok... na meg vagy elégedve Wonder? Lesz még itt cucc hálivúdnak, csak engedély kell :)

Amit én itt leírtam is valóság, csak ez házilag legalább ki is vitelezhető :) 007

[ Szerkesztve ]

(#29) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

eeegen honann tudod, hogy a háttérben nem e fut folyamatosan 3G és minden amit a kamera lát hall nem e rögzíti a nagy testvér?
1984rulz....

Hátlapi kamera elött hálisten fedő van, előlapit meg holnaptol leragasztom.... :DDD

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#30) Socket370


Socket370
csendes tag

"és tegyük be hugi szobájába, ahol majd a barátnőivel fognak babázni és mi majd jót röhögünk a másik szobában"

hát ez elég furán hangzik...

Socket

(#31) Seraph válasza yash (#2) üzenetére


Seraph
csendes tag

Hello,

ha a Meteor-os fon a tied akkor nem is olyan messze tőled van a boltban "olyan" mackó

http://www.cqcomms.com/Wireless%20cam.htm

a lap alján...
persze a helyi árakon.. :)

üdv, Seraph

ASRock z68 Ex4, i5 2500K, 8GB Corsair Vengeance, ASUS Rad x1950 Pro, Agility 3 60GB (boot+srt), 1TB Samsung

(#32) pilu01 válasza yash (#24) üzenetére


pilu01
senior tag

Na igen ám de a gyári videónál megy a kijelző!!
Nekem olyan kellene amelyiknél a kijelző sötét!

(#33) yash válasza Seraph (#31) üzenetére


yash
senior tag

Hát, azért nincs közel... Dublin keleti part, én meg csuta nyugati! Messzebb nem is lehetne :)

(#34) yash válasza pilu01 (#32) üzenetére


yash
senior tag

Hát, ez igaz. Ez esetben a legjobb, amit ajánlani tudok, hogy a cikkbel leirt modon "radarozz", felvenni meg felveszed a videót a gépet, miután átment a jel (a képemen látszik, Amcap-on pl ott a Capture menüpont... ez szépen felveszi a videót AVI-ba.

(#35) SLYM válasza yash (#28) üzenetére


SLYM
veterán

a puskás sztorit hallottam már. én évekkel ezelőtt

egyébként jó kis cucc amit csináltál, de valahol írtad, hogy amit boltba lehet cuccot kapni az mind zsinóros. van rádiós is. de persze ez így nyilváb olcsóbb, mert nem kell megvenni a kütyüt

[ Szerkesztve ]

(#36) akom válasza Socket370 (#30) üzenetére


akom
senior tag

Nem fura ez! :DDD
Csak a hugi barátnői 18 évesek... :C

Amugy van mar valami kis kékfogas "kém"füles amit a fülbe lehet belerakni ?
Az nagyon hasznos lenne nagy ZH k idejében :D

(#37) WonderCSabo válasza yash (#28) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Jó sok és érdekes dolgot mondtál meg vagyok elégedve. :) Sztem azért tetszene az embereknek, ha Bond szükségből összerakna egy ilyen kémkamerát. A progikat lehúzná a netről, létező címekről. Sztem tökre tetszene nekik, hogy jééé ezt én is megtom csinálni. :)

(#38) Tüzi

Én pont ma filóztam azon, hogy feljelentek egy bevásárlóközpontot Veszprémben, amiért nincs közterületen kitáblázva, hogy kamerával megfigyelt terület. Nem adtam senkinek engedélyt arra, hogy engem filmezzen.
Erősen gondolkodok rajta.
Szóval csak ésszel :)

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#39) Skyhigh


Skyhigh
senior tag

Gratulálok az íráshoz, eddig valahogy elkerülte a figyelmemet...

Most már legalább tudom, hogy miért fagyott ki a rendszerem folyamatosan.

Köszi

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#40) mojito10


mojito10
csendes tag

Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne hogy ismeritek-e az Lg viewty telefont?Mert akarok egyet vásárolni és valahol azt olvastam róla hogy lehetséges az vele hogy én webcamerának használjam,nem tudom hogy igaz ez -e...

(#41) se4ever2


se4ever2
aktív tag

Bármilyen Symbian telóval működik például samsung,sony ericsson?

(#42) bela5 válasza yash (#2) üzenetére


bela5
aktív tag

Szia!

Lehetne kérni képeket...tudom ,hogy nem a te hibád,de a cikkedfelkeltette az érdeklődésem..
am..tudom,hogy az extra a hibás a dolgokban,csak jelezni akarta,hogy nincsenek képek...

(#43) oregfiu48


oregfiu48
csendes tag

Én betegőrként keresem az ilyen lehetőséget. Sajnos a "betegőr" keresőszóra szinte semmi nem jön, a "bébiőr" már jobb, de az sem az igazi. Nagyon hasznos tudna lenni, ha a betegszobában a beteg mozgásával (pl. le akar szállni az ágyról, stb.) lehetne riasztani egy asztali PC-n keresztül, és beszélgetni lehetne audio csatornán a beteggel. Ilyen szoftverek vannak, csak olyan verzióban nem találtam, amikor az okostelefon a kamera, pl. éjszakára.

(#44) Kemkamera


Kemkamera
újonc

Nem semmi, hogy 7 éve is meg lehetett már ilyet csinálni, pedig még most sem annyira egyszerű.
Én most egy régi telefonból akarok csinálni gps nyomkövetőt csak aggódok az üzemidő miatt.

Minden ami kamera, kémkamera: kemkamera.blog.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.