Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20351) mdani01 válasza Cr00py (#20345) üzenetére


mdani01
aktív tag

Én elakadtam :O

Regisztrációnál, folyamatosan a "Fix the errors below and try again, Steam ID is already associated with an account" szöveget kapom.

Privátba tudsz megoldást a problémára?

iPhone 6S SpaceGray

(#20352) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Ez a "multihoz második mentés kell" javaslat nagyon egyedi igény függő!
Én egy mentést viszek mióta megvan játék, és kb a fél évnyi single után már csak kvázi multizom. Semmilyen csak a multi használatából eredő adatvesztésem nem volt. Párhuzamos ad-hock mentéseket csinálgatok, de csak, mert 700 órányi cuccot féltek, és nem a multi miatt.

Ami konfliktust okoz a multi és a single közt az az, hogy a múltiban más időszámítás van, mint a single- ben. Ami megtörtént velem az olyan szintű dolog volt, hogy single állapot szerint a 200-adik napon felvettem egy sofőrt, belépve a multiba az óra visszaállt a szerveres 100-adik napra, és a sofőröm nem talált munkát és lelépett, vagy ugyanezért egy hasonló váltásból adódóan egy vonatos utazás alkalmával kaptam kb 100 millát, mert akkor számolt utána a progi az időnek, és akkor generálta le az alkalmazottak tevékenységét. Ez az okozója annak is, hogy az alap munkapiac nem ad munkát, hacsak nem utaztok egyet multiban.

Csak egyéb elem-modok használata, majd törlése okozott eddig save-file nem betöltést, de semmi halálos nem történt. Viszont amiről kifejezetten tudom, hogy külön profil kell neki az a Magyarország féle map-modok, mert nincs átjárás a két térkép közt, így a semmiben élednél átváltáskor.

(#20351) mdani01

Az azt jelenti, hogy a steam fiókod már csatolva van egy profilhoz multiból....

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20353) Cr00py válasza mdani01 (#20351) üzenetére


Cr00py
senior tag

Írok. :)

(#20352) ledgeri Én már párszor megjártam vele ( sőt.. tmp fórumon is panaszkodtak páran. ), emiatt is írtam. Persze ez nem szent írás..de így biztosabb. :)

(#20354) Foose


Foose
addikt

Beszereztem a promods 2.27-et. Csináltam hozzá új profilt,de kell nekem egyáltalán? Az eddigi profil persze tartalmaz mod-okat,de multiban sosem játszottam,nem is akarok. Jobb ha új profillal játszok promods-on? Esetleg WOT-hoz érdemes csatlakozni?

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#20355) Milka 78 válasza Foose (#20354) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nekem összeakadt a régi mentésemmel. Volt benne olyan mod ami összeakadt a ProMods-al és miután kivettem teli vágta az egész log.file-t error-al.

(#20356) vlevi válasza Foose (#20354) üzenetére


vlevi
nagyúr

Wot-hoz éppenhogy nem jó, ha promods-t, vagy bármely térkép modot használsz. Velem többször előfordult WoT fuvarral, promods-t használva, hogy nem találta a címet.

(#20357) Foose


Foose
addikt

Tehát marad offline a játék, az új profillal. Oké, köszi!

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#20358) Foose


Foose
addikt

De jó,megint mehetek egy zsák fuvart hogy saját kamionom legyen :D Újra zöldfülű sofőr vagyok....

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#20359) Cr00py válasza Foose (#20358) üzenetére


Cr00py
senior tag

Promods-on nem nagy kaland. a távolsági fuvart maxold elsőként.

Csak pm van, vagy van mellette más map mod is? :D

(#20360) Foose válasza Cr00py (#20359) üzenetére


Foose
addikt

Elég nekem a pm map. Anno próbáltam valami magyar térképet,de nem jött be. Azóta csak az alap van,meg most ez. Hjajj,megint szinteket elérni a fejlesztésekhez... :DD :U

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#20361) Bunken


Bunken
tag

A Balkán DLC várható megjelenéséről tud valaki valamit? Mégis kb mikor akarják kiadni?

(#20362) Cr00py válasza Bunken (#20361) üzenetére


Cr00py
senior tag

Gondolom lesz majd róla hír a blogon + megjelenik steam-en is kicsivel előtte ( sőt.. achik is lesznek valszeg )

(#20363) Vakegérke válasza Cr00py (#20362) üzenetére


Vakegérke
veterán

Remélem, híre lesz ebben a topikban is, mert ha megjelenik, megveszem. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#20364) Mr.Franczy


Mr.Franczy
aktív tag

Ha minden jól megy, akkor olyan október környékén lesz esedékes a dolog! Valahol olvastam a cég felvázolt ütemtervét! Elvileg, lassan jön az új MAN, meg a Renault-ról firkáltak még a cikkben, na meg az új KRONE kieg is lassan itt lesz!

Gazember

(#20365) ledgeri válasza Mr.Franczy (#20364) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Én a volvo design packot várnám még... de az meg ki tudja, mikor, ha egyáltalán lesz...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20366) Mr.Franczy válasza ledgeri (#20365) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Nem tudom, pedig sokan szeretnék, meg ha belegondolok, minden kamionhoz jó lenne egy kis tuning pakk, de sajnos ez a cég, bizonyos szempontból, komolytalan, szerintem!! Pl. Most megint egy nagyon "fontos" újítás jön majd (elvileg), hogy le lehet tekerni az ablakot............ fákk yeaah, pazar, kell, mint egy falat kenyér! 😂

Gazember

(#20367) Cr00py válasza ledgeri (#20365) üzenetére


Cr00py
senior tag

Lesznek tuning pack-ok a többi márkához is ( stream-ben elmondták - Ha nem láttad, nézd meg mindenképp.. mesélnek a tervekről. ETS2 illetve ATS ) de a legtöbb esetben ezeknek licensz gondjai is lehetnek.. a gyártók nem igazán szeretik.. már amelyik. + a legtöbb kamion már jó pár éves..szal szvsz előbb azokat kellene picit gatyába rázni. Meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#20368) Vyndree válasza Mr.Franczy (#20364) üzenetére


Vyndree
őstag

Ez a Renault Range T-t már rég be lehet modolni, eredetibe mér én is nagyon várom. A Magnumom nem hiszem hogy lecserélem rá, nálam még mindig az a best, de egy próbát megérne, imádom ezt a márkát kamcsikban is! :)

(#20369) Mr.Franczy válasza Vyndree (#20368) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Nos igen, néha a modderek, előrébb járnak! Persze, több is a hibalehetőség, de ez van, valamit valamiért!
Ettől függetlenül, szeretjük ezt a játékot, csak néha azért, ki tud akadni az ember! 😁

Gazember

(#20370) Chris0321


Chris0321
addikt

Szevasztok.
Azt szeretném megkérdezni, hogy elvileg ha nem alap kamiont használnak a sofőrök jobban hozzák a pénzt. Ehhez milyen fejlesztések kellenek a kamionokon? Próbáltam volna rákeresni a fórumon de nem sikerült.

(#20371) Joccc07 válasza Chris0321 (#20370) üzenetére


Joccc07
addikt

Mindenből a legjobbat. Igazából ennyi.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#20372) Chris0321 válasza Joccc07 (#20371) üzenetére


Chris0321
addikt

Van egy rakás kiegészítő is, azokat is kell használni?

(#20373) Joccc07 válasza Chris0321 (#20372) üzenetére


Joccc07
addikt

Mire gondolsz? Pl. Kabin kiegészítő?

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#20374) Chris0321 válasza Joccc07 (#20373) üzenetére


Chris0321
addikt

Igen, ilyesmire. Vagy csak a kabin, alváz, motor számít?

(#20375) Joccc07 válasza Chris0321 (#20374) üzenetére


Joccc07
addikt

Igen, csak azok. A külső-belső kozmetika nem.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#20376) Chris0321 válasza Joccc07 (#20375) üzenetére


Chris0321
addikt

Köszönöm. A motorból csak 500 le-t vettem. A váltót kihagytam de abból a legjobbat vettem.

[ Szerkesztve ]

(#20377) Vyndree válasza Chris0321 (#20376) üzenetére


Vyndree
őstag

Teljesen mindegy milyen kamiont veszel a sofőrjeidnek, milyen motorral és váltóval, ugyanannyit fog termelni. Múltkor leteszteltem egy fullos és egy fapados kamionnal, ugyanolyan képességű sorőrrel, ugyanannyit termeltek átlagban.

(#20378) Peathee válasza Vyndree (#20377) üzenetére


Peathee
aktív tag

Ezt Furcsállom, mert az SCS blog szerint már 1.22 óta számítania kellene. Jobb kamionnal többet keresnek:
SCS Blog

(#20379) Cr00py


Cr00py
senior tag

1.32 zárt béta pörög épp. Jó cucc ez a saját trailer.

(#20380) ledgeri válasza Cr00py (#20379) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Hogyan kerültél bele??

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20381) Cr00py válasza ledgeri (#20380) üzenetére


Cr00py
senior tag

Nem kézfeltartással megy, ennyit elárulhatok :)

[ Szerkesztve ]

(#20382) Joccc07 válasza Cr00py (#20379) üzenetére


Joccc07
addikt

Már el is indult???? :Y

Alig várom, hogy hazaérjek. :C

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#20383) mardal84 válasza Cr00py (#20379) üzenetére


mardal84
csendes tag

Azt lehet tudni hogy open béta állapot kb mikor lesz belőle?

(#20384) Cr00py válasza Joccc07 (#20382) üzenetére


Cr00py
senior tag

Closed beta, igen. :)

(#20383) mardal84 : Soon. Pontosabbat sajnos nem tudok mondani. :) Viszont nincs embargó, szal számtalan helyen lehet találni a neten különböző " bemutató " videókat/gameplay-t.

[ Szerkesztve ]

(#20385) Joccc07 válasza Cr00py (#20384) üzenetére


Joccc07
addikt

Elsiklottam a zárt szó felett. :B

Azt hallottam, hogy zárt tesztelőnek nehéz bejutni. :O

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#20386) Cr00py válasza Joccc07 (#20385) üzenetére


Cr00py
senior tag

Valóban. Mint már korábban is írtam, nem kézfeltartásra megy a dolog. De nincs akkora difi closed / pub béta között. Pár extra funkció / újabb dolgok.

Edit.: Ha minden igaz, pár nap és kint a pub is, nyugi. :)

(#20387) Joccc07


Joccc07
addikt

Már itt is az open beta. Tölthető. :C

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#20388) vlevi válasza Joccc07 (#20387) üzenetére


vlevi
nagyúr

Mindjárt megyek haza.
Én az ATS nyílt bétában vagyok benne, az kisebbb csomag, abban nem használok kiegészítőket, de az újdonságok, mint pl. a múltkor a tükrök abban is megjelennek.

ATS-ből is van béla? Gondolom lesz, mert a pótos dolgokat ott is ki kell próbálni.

(#20389) Zolka75


Zolka75
tag

Sziasztok tudom blama de hogy tudom bekapcsolni ezt az uj bétás dolgot ?
a játék eredeti steam-es és frissített is a steam , de a pótos dolgokat és beállításokat nem látom találom :(
köszi ha valaki elmagyarázza mit szurtam el vagy mit keressek :R

Zolka, Galaxy A5

(#20390) Milka 78 válasza Zolka75 (#20389) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Keresőbe beütöd, hogy steam béta és ilyenek jönnek elő ;)

(#20391) Zolka75 válasza Milka 78 (#20390) üzenetére


Zolka75
tag

a frissítés megtörtént a steam által de én vagyok helikopter valószínű mert nem találtam meg a beálítási
dolgokat sajna ezzel a linkel nem vagyok előrébb :F

Zolka, Galaxy A5

(#20392) Joccc07 válasza Zolka75 (#20391) üzenetére


Joccc07
addikt

Könyvtár-> Ets2->jobb klikk->tulajdonságok->béták->katt a legördülőre-> public_beta-1.32 public beta

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#20393) Zolka75 válasza Joccc07 (#20392) üzenetére


Zolka75
tag

Köszönöm :R sikerült , vásároltam saját pótkocsit már arra kell rá jönnöm ezzel hogyan vihetek fuvart és hol találom ,mert ezt még nem engedi, de ez is csak az én bénázásom szerintem :D :W
megvan
már most látom remek lesz az a saját pót :C

[ Szerkesztve ]

Zolka, Galaxy A5

(#20394) vlevi válasza Joccc07 (#20392) üzenetére


vlevi
nagyúr

Sajnos az ATS-hez még nem jött ki. Abban csak az 1.31 béla választható. (Amit persze nem érdemes, mert már régóta kinn van az 1.31).

Egy másik dolog is az ATS-hez kapcsolódik. Van még mit hova fejlődni grafikában :

[4K] The BIG SUR EXPERIENCE: 4HR Real-Time Nature Relaxation™ Ambient Film
Akinek nem esett volna le, itt volt az a földcsuszamlás, ami miatt sokáig le volt zárva az út Kaliforniában, és WOT eventben építettük újjá
:)

[ Szerkesztve ]

(#20395) Joccc07 válasza vlevi (#20394) üzenetére


Joccc07
addikt

Írták is hogy késik az ATS verzió. Találtak valami nagyobb hibát és azt előbb javítani akarják.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#20396) ledgeri válasza Joccc07 (#20387) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Na gondoltam kipróbálom -a bétázást is elsőnek:

-Konfigurátor állat! -alap minden, de végre van (hát még a DLC-kkel milyen lesz -remélhetőleg a heavy dolgokat is lehet konfigolni...)!
-na induljunk: kifagy
-ok, ne DLC felületen induljunk: kifagy
-na jó vegyünk egy alap kamiont, és akkor alap térkép alap dolgok: kifagy
-Új profil: végig kéne ülni... inkább majd az élesben...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20397) Joccc07 válasza ledgeri (#20396) üzenetére


Joccc07
addikt

Nálam semmi hiba nincs, pedig még modjaim is vannak bent. :F

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#20398) Mr.Franczy válasza Zolka75 (#20393) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Kapcsold fel az új pótodat! És az új freight marketben találsz rá munkát! :)

Gazember

(#20399) pcnet


pcnet
addikt

Sziasztok!

Most találtam a topikra. Két kérdésem lenne:

1. 42-es szinten vagyok, van 12 garázsom, 54 sofőröm. Ebből 52 3,0 feletti, 2 db pedig 2,5-ös. Az a problémám, hogy jó ideje nem találok 3,0 vagy afeletti értékeléssel sofőrt. A legutóbbi updateel tudtam felvenni kb 4et, de megint csak 1,7 és az alattiak vannak. Elvileg fejlődniük kellene, de a két 2,5ös pont azért vettem fel, hogy figyeljem, hogy fejlődnek. Hát sajnos sehogy. Az utolsó frissítéssel megjelent 5-6 munka közvetítő, most azokat unlockolom. Hogy tudom elérni,hogy magasabb szintű (3,0 feletti) sofőröket találjak a muna közvetítőnél?

2. A második kérdésem az elsőhöz kapcsolódik valamilyen szinten. Mivel Kelet-Európától egészen Angliáig vannak elszórtan a munka közvetítők, arra gondoltam, töltenék le modot és egy személyautóval tudnám le a több 1000 km-t. Akármilyen modot töltök le, vagy meg se jelenik, vagy megjelenik, de mikor megvásárolnám az adott autót, crashel a játék. Több oldalról próbáltam letölteni több modot, mindegyikkel ugyan úgy járok.

ETS2 verzióm: 1.31.2.10s

Köszönöm a segítséget! :R

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#20400) Cr00py válasza pcnet (#20399) üzenetére


Cr00py
senior tag

Üdv.

1.) Ez változó, hogy hol, milyen képzettségű sofőrök vannak.

Ha felveszel valakit, állítsd be, hogy a nagy távolságú fuvarokat preferálja, ezáltal hamarabb fejlődik, és nem random osztogatja a pontjait = több pénzt is hoz.

2.) developer console engedélyezése után egy szimpla goto SZÓKÖZ városnév parancsal tudsz " repkedni " ( ha nem egy szó a város neve, akkor egybe írd, ne írj közé szóközt, mert úgy nem lesz jó ) - F9-cel teszi le az adott helyre a kamiont, ahová "repültél" ( ilyenkor viszont lehetőleg próbáld úgy pozícionálni a kamerát, hogy ne legyen a föld alatt, illetve sem túl marasan, mert akkor leejti a kamiont, és sérülni fog. + így lesz free camerád is - numerikus bill-el tudod irányítani, nem a wasd-vel. az egér görgővel pedig szabályozni a kamera mozgás sebességét ha felfelé görgetsz egyre gyorsabb, ha lefelé akkor pedig lassabb lesz. .. így nem kell levezetni odáig, így gyorsabb. Ehez itt egy kis segítség.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.