Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20551) Jadro válasza Foose (#20550) üzenetére


Jadro
veterán

Ez nem valószínű hogy stock volt. Lehet kinézetre igen, de valamilyen mod segítségével - ami ha stockként akarod használni -felesleges. Én is belefutottam, de tudtam melyik mod a ludas. :) Most megcsináltam modok nélkül, a letisztult csicsamentes változatot.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#20552) Foose válasza Jadro (#20551) üzenetére


Foose
addikt

Legutóbb már mint írtam is, modok nélkül indítottam a játékot. Olyan mod nekem sosem volt fent, ami így külsőt változtat. Szóval rejtély. Vagyis, modok nélkül indítottam a játékot, a kamion is jó volt, majd csináltam egy pótot amit ráraktam, akkor jelent így meg. Mindegy, csak fura volt.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#20553) Jadro válasza Foose (#20552) üzenetére


Jadro
veterán

Ja hogy ezt teljesen mod nélkül... No az viszont szép.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#20554) Cr00py válasza Foose (#20550) üzenetére


Cr00py
senior tag

A griffin pack megvan? A hiányzó részek "tuning" prefabok.

(#20555) Foose


Foose
addikt

Voltak elől rajta villogók,ledek, ami ugye megszűnt a modok kivételével. Gondolnom az okozta. Igen van griffin, de az csak egy fényezés ami nekem van, és ezen a kotlán nem volt sosem.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#20556) Milka 78 válasza Foose (#20550) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Amikor kiszedtem egy tuning pack-et akkor lett ilyen a Scania nálam. A fényezett részek tűntek el a kamionról amik ugye gyáriban nem fényezhetőek.

(#20557) Joccc07 válasza Foose (#20550) üzenetére


Joccc07
addikt

A modok visszacsaptak!
Tessék rendesen játszani a játékkal. :DDD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#20558) Chris0321 válasza Joccc07 (#20557) üzenetére


Chris0321
addikt

Nálam nincs fenn mod mégis 40 millióval kevesebb a pénzem mint a frissítés előtt. :(((

(#20559) Joccc07 válasza Chris0321 (#20558) üzenetére


Joccc07
addikt

Ilyen egyszer nekem is volt. Mondjuk 40 milliót nem rabolt le.
Nem tudom mi lehetett a kiváltó ok, de egyszer csak megjavult.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#20560) Mr.Franczy válasza Chris0321 (#20558) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Próbálj meg csinálni, egy economy resetet, hátha az segít!

https://forum.truckersmp.com/index.php?/topic/26-reset-economy-for-jobs/

Gazember

(#20561) Foose válasza Joccc07 (#20557) üzenetére


Foose
addikt

Hát, tegnap óta nagy bánatomra, de modok nélkül játszok

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#20562) Joccc07 válasza Foose (#20561) üzenetére


Joccc07
addikt

Majd megszokod. Nem olyan rossz ám a modok nélküli játék. :)

Dobd fel ezt.
Hátha egy kicsit megnyugszol. Igaz nem lesz csicsa lámpa meg mit tudom én de legalább jobban fog kinézni a játék.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#20563) Chris0321


Chris0321
addikt

A második alvás után már kezdenek normalizálódni a dolgok. Nem tudom miért nem teszi vissza az alkalmazottaimat is a garázsba mint engem és akkor nem lenne ilyen gond.

A saját pótokkal kapcsolatban van már valakinek tapasztalata? Mit lenne érdemes megvenni? Én vettem egy hosszú szerelvényt de csak a skandináv területen tudtam letenni egy garázsba és mivel Debrecenből kell felmennem így még nem értem be, hogy ki tudjam próbálni mert nem akartam ennyit menni üresen és a második fuvarom visz csak fel arra a környékre.

(#20564) Joccc07 válasza Chris0321 (#20563) üzenetére


Joccc07
addikt

goto?

Megértem, ha nem csak kérdezem.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#20565) Mr.Franczy válasza Foose (#20561) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Milyen módok nem mennek, amik csak tuning, mert nekem is van pár, de gond nélkül mennek?!

Gazember

(#20566) Foose válasza Mr.Franczy (#20565) üzenetére


Foose
addikt

Nekem javarészt kamion mod volt, meg ledek-lámpák... Kiegészítők, kabin cuccok. És ha ezek telepítve voltak, lefagyott. Most úgy döntöttem egyenlőre maradok modok nélkül.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#20567) Mr.Franczy válasza Foose (#20566) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Rendben.
Ha esetleg van rá itt igény, hogy melyik mód megy, akkor összeszedem amiket használok, s ide felvésem!

Gazember

(#20568) Foose válasza Mr.Franczy (#20567) üzenetére


Foose
addikt

Hát,az már biztos hogy az RJL Scania mod (2.2.3) megy. Írja is a fejlesztő hogy 1.32 kompatibilis. Kipróbáltam,nálam egyenlőre működik.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#20569) Chris0321 válasza Joccc07 (#20564) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem szeretek csalni plusz pestre be akartam menni megvenni a garázst mert valamiért kimaradt.

Kérdés mindenkihez: Kaptunk plusz sofőröket? A frissítés után mior benéztem találtam pár fejlett sofőrt előtte pedig a 3 pontosokat is vadásznom kellett. A saját póttal kapcsolatban senkinek nincs még tapsztalata?

(#20570) Foose válasza Foose (#20568) üzenetére


Foose
addikt

Mégsem jó,legalábbis nem tudok vele aludni. Kilép.
aztán hogy ez most a kamion hibája-e,nem tudom. De semmi más mod nincs fent,csak az RJL Scania.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#20571) Vakegérke válasza Mr.Franczy (#20507) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kipróbáltam, úgy tűnik, ez jó lesz. Köszönöm szépen. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#20572) Mr.Franczy válasza Vakegérke (#20571) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Hibátlan, akkor nyomd ki még a szemét is! 😁

Foose.
Ez azért érdekes, mert nekem az a béta alatt is ment rendesen!

Gazember

(#20573) Foose válasza Mr.Franczy (#20572) üzenetére


Foose
addikt

Nekem meg most sem. Már ötödjére indítom,mostmár az rjl-t is kivettem,és nem tudok aludni gyári kamionnal sem mert kilép. :W

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#20574) Foose válasza Foose (#20573) üzenetére


Foose
addikt

Hát megőrülök! Mióta megvan a Krone,hiába a garázsban van,a gyári kamionnal sem tudok aludni. Most megint nincs mod,tegnap minden mod nélkül jó volt a játék. Ma megvettem a Krone-t,vettem is egy pótot,de nem tudok aludni mert kilép a játék. Lassan ott vagyok hogy feladom a 600 órát ami a játékban van és letörlöm a francba.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#20575) Foose


Foose
addikt

Fogalmam sincs,mit csináljak. Sehogy sem jó,és nem alszik,kilép. Üres a mod mappa is,játék belül is ugyebár,de nem alszik,kilép a játék. Tegnap még semmi gond nem volt a játékkal,modok inaktívak voltak, (bár a mod mappában benne voltak) működött a játék. :F :F

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#20576) Chris0321 válasza Foose (#20575) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha végzek a délutánossal elmegyek a saját pótomért és megnézem tudok-e vele aludni. Nekem nincs fenn semmilyen mod, tegnap megvettem a Krone vagy milyen dlc-t és a pótot is onnan vettem.

(#20577) Joccc07 válasza Foose (#20575) üzenetére


Joccc07
addikt

Próbáld ki, hogy kikapcsolod a fáradtság szimulálása opciót kilépsz a játékból és vissza. Hátha ez segít.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#20578) Foose válasza Chris0321 (#20576) üzenetére


Foose
addikt

Nekem most sem saját krone póttal, sem csak kamionnal nem megy az alvás. Sosem volt ilyen gondom.

Joccc07 köszi, nemsokára kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#20579) Mr.Franczy válasza Foose (#20575) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Próbáld meg az economy resetet! Szerintem ott a mentésben ragadt bent valami! Nincs esetleg régebbi menteséd? Nekem volt régen hasonló gondom, de a reset megoldotta a dolgot! Ha steames a gém nyomj neki egy ellenőrzést, hátha, vagy próbáld újra rakni az egészet!

Gazember

(#20580) Foose válasza Joccc07 (#20577) üzenetére


Foose
addikt

Ugyanúgy kilép. :F :(

(#20579) Mr.Franczy Steam ellenőrzés lefuttatva,minden fájl rendben van. Régi mentést visszaállítani miért? Azokban még benne van úgymond a sok mod. És ha betöltetem vele,azonnal hiányolni fogja a modokat,mint ahogy modok kivétele után is hiányolta.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#20581) Foose


Foose
addikt

Nah,daf xf 105 is hiányos hűtőráccsal indult. Mert voltak ott mod cuccok. Megvettem rá mindent amit akarok,(modok nélkül) indulok vele,kanyarodok jobbra,és kilép a játék. Ezt a kilépős vackot azóta csinálja,mióta frissítve lett ma 1.32-re. Már nem tudom mit csináljak,de a közel 5 milliárd ft-ot,és hatvan nemtudom hanyas szintet nem szeretném az elejéről kezdeni. Kb február óta jutottam idáig.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#20582) Joccc07 válasza Foose (#20581) üzenetére


Joccc07
addikt

Dobj fel egy crash utáni log file-t. De most komolyan. Hátha abból kiderül valami.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#20583) Chris0321 válasza Foose (#20581) üzenetére


Chris0321
addikt

Egy játék újra telepítés esetleg? A profilodat ki tudod menteni, hogy ne kelljen újra kezdeni mindent.

(#20584) Foose


Foose
addikt

Arra gondoltam,a másik profilom beállítás fájljait átmásolom. Hm? Az a profil sosem látott modot,promods-al használtam. Ez segíthet? Config.cfg és controls.sii Vagy legutóbbi esetben a jelenlegi profilom kimentése,(érdemes?? nem lesz benne hibás fájl??) és játék újra telepítés.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#20585) Mr.Franczy válasza Foose (#20580) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Jogos!!
Az RJL módot, hogy vetted ki, elattad előbb, vagy csak simán kivetted a módot? Ha visszarakod a módot, s eladod a kamiont, (ha van) s utána veszed ki a módot, akkor is crash van?

[ Szerkesztve ]

Gazember

(#20586) Foose válasza Mr.Franczy (#20585) üzenetére


Foose
addikt

Eladni még nem próbáltam. De akkor az összes többi mod kamionnal ezt kellene tennem. Gőzöm sincs,ez segítene-e?!

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#20587) Mr.Franczy válasza Foose (#20586) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Szerintem itt van a kutya elásva! Mert gondolom, hogy próbálná betőlteni a módot, de nem tudja, mert nincs benne! Sajnos ezt ki kell próbálni, persze, ez csak az én okfejtésem! Szívtam ezzel már eleget!!
Akkor megfogatam, hogy az alkalmazottaknak, sosem lesz móddolt kamionjuk!

[ Szerkesztve ]

Gazember

(#20588) Foose válasza Mr.Franczy (#20587) üzenetére


Foose
addikt

De mindig csak akkor amikor aludni akarok?? Ezért nem bírom összerakni a képet. Ilyenkor miért akarna másik kamiont betölteni (ami ugye nincs)... Majd kipróbálom hogy előbb eladom. De az azóta készült mentés már látja hogy nincs, a mod mappa is üres már, szóval szerintem nem keresi már.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#20589) Chris0321 válasza Foose (#20588) üzenetére


Chris0321
addikt

Csinálj egy úgy profilt a jelenlegi játékkal és vegyél egy kamiont amit modoltál. Akkor kiderül, hogy a játékban vagy a profilodban van-e a gond ha jól gondolom. Csalással annyi tapaaztalati pontod és pénzed lehet, hogy azonnal meg tudod venni és nem kell órákat játszanod.

(#20590) Mr.Franczy válasza Foose (#20588) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Ezt én értem, és így is lenne logikus, ahogy írod, de, mint annyi mindennek, ennek is lelke van!! :D

Chris0321 - Ott a pont!!!!

[ Szerkesztve ]

Gazember

(#20591) Foose


Foose
addikt

a kivett mod kamionokat most eladtam,és máris tudok aludni gyári kamionnal. Franc a lelkét.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#20592) Foose


Foose
addikt

Szóval végülis Mr.Franczy-nél a pont,mert így már működik rendesen. És az RJL Scania is. Köszi a tippet! Gondolom nekem ez azért nem jutott eszembe,mert nem akartam eladni a mod kamionokat. Muszáj volt.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#20593) Mr.Franczy válasza Foose (#20592) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Arra vigyázz, hogy ez igaz, a kiegészítőkre is! Azokat is előbb szedd le, és csak utána vedd ki a módok közül! 👍

Gazember

(#20594) pcnet


pcnet
addikt

Sziasztok!

A sofőrök minuszos bevételeire van valami megoldás?

Köszi! :R

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#20595) Jadro válasza pcnet (#20594) üzenetére


Jadro
veterán

Én kiszedtem a modokat és egyenként raktam vissza őket. Nem vagyok száz százalékig biztos, hogy a modok okozták, de most nincs mínuszos bevétel úgy sem, hogy pár modot már visszaraktam. Szóval elős körben mod nélkül próbáld. (Tipp: Sisl's megapack - nálam ez nem került vissza, másik 4 mod igen és nincs mínuszos bevétel. Lehet ha ezt is visszaraknám akkor is jó lenne, ezért nem rom hogy tuti a modok miatt van.)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#20596) Foose válasza Mr.Franczy (#20593) üzenetére


Foose
addikt

Már mindegy, tegnap anélkül lett kivéve a modok közül hogy leszedtem volna a kamionokról. Egyenlőre nincs gond. Egyenlőre...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#20597) Chris0321 válasza pcnet (#20594) üzenetére


Chris0321
addikt

Hello.

Én vezettem annyit, hogy kétszer kelljen aludnom és elmúlt. Szerintem a térkép változások miatt hülyült meg a rendszer.

(#20598) Sub-ZeRo válasza Foose (#20596) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Egyenlőre az legyen egyelőre... Nem matek órán vagyunk... Bocs érte, nem hagyhattam ki. ;] :DDD

Hogy ON legyek, megvettem a Krone pack-ot. Azt, hogy mikor nézem meg, meg játszok vele, azt még nem tudom. :O :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#20599) Joccc07 válasza Sub-ZeRo (#20598) üzenetére


Joccc07
addikt

Ezzel én is így vagyok. Tegnap leültem délután, hogy na akkor most. Gurultam kb. 50 métert és ki is léptem. :DDD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#20600) ledgeri válasza Chris0321 (#20563) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Csak nem debreceni vagy? Mert én is...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.