Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20851) laceszgamer


laceszgamer
addikt

"We would like to inform you that the Euro Truck Simulator 2: Beyond the Baltic Sea key you have pre-ordered is now available!"

Instant gaming-től jött a mail, már csak az a kérdés, hogy lehet is tolni, vagy majd csak holnap este 6 körültől amikor Steamben is feloldódik, de ezt mindjárt kiderítem :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#20852) laceszgamer válasza laceszgamer (#20851) üzenetére


laceszgamer
addikt

Még nem aktív sajna, DLC listába bekerült, de a városok stb nem látszik a térképen se. Talán amjd éjfél után egy próbát még megér.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#20853) pubos


pubos
tag

Helló.Szeretném kérdezni hátha tudtok segíteni.
Fiam játszik ezzel és valami régi masinával szeretne menni.Találtunk olyat hogy ZIL mod :D
Sikerült is berakni a módosításokhoz.De fogalmam nincs hol tudja megvenni.Tudtok ebben segíteni merre hol tudja megvásárolni az újonnan berakott modokat.
Köszi

(#20854) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Jött friss ProMods az 1.33-as verzióhoz. Ahogy olvasom a Balti dlc még nem kompatibilis vele.

[ Szerkesztve ]

(#20855) Foose válasza pubos (#20853) üzenetére


Foose
addikt

Netes videók szerint Scania kereskedőnél...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#20856) Mr.Franczy válasza pubos (#20853) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

A választ, elvileg ott leled, ahonnan le lett töltve a cucc! Meg szokták írni, ha más nincs, akkor végig kell nézni a kereskedőket!

Gazember

(#20857) pubos válasza Mr.Franczy (#20856) üzenetére


pubos
tag

Köszi nektek! :R

(#20858) pubos


pubos
tag

Most már csak az a gond mikor berakom a mod-ot.Ahol meg lehetne venni nem hogy az nincs az összes kamion eltűnik.Több gépel is meg csináltam mindegyiknél ez van.Hát ez a játék kifogott rajtam. :F

(#20859) Chris0321 válasza pubos (#20858) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem lehet, hogy a mod nem kompatibilis azzal a játék verzióval mivel használni akarod?

(#20860) pubos válasza Chris0321 (#20859) üzenetére


pubos
tag

De.Lehet igazad van.A játék 1.30 ezek a bigyok meg 1.32 vagy mikhez vannak.

[ Szerkesztve ]

(#20861) Jani18


Jani18
aktív tag

Valaki vásárolt innen Beyond the Baltic Sea kulcsot a cdkeys.com-ról?Nem kaptam még meg a kulcsot.Több játékot is vettem már onnan.Azok mindig meg is jöttek időben.Support-nak írtam.Válasz még nem jött.

[ Szerkesztve ]

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#20862) Milka 78 válasza Jani18 (#20861) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Én is onnan vettem,de még nem néztem meg. Kapatam egy mailt a vásárlás után és benne egy linket ami onnantól él mikortól kiadják a játékot/dlc-t. Működni működött eddig is,de kiirta, hogy perpill még nem elérhető, viszont ez nappokkal ezelőtt volt.

[ Szerkesztve ]

(#20863) Foose


Foose
addikt

Szép lett a Balti... Igaz még csak 1 fuvart vittem. Nekem tetszik. Villamos meg minden.... A cirill betűs település nevét hogy írom be a teleportba? :DD

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#20864) Cr00py válasza Foose (#20863) üzenetére


Cr00py
senior tag

1.33-ban frissítették a lokalizációs beállításokat. Nézd meg a settings-ben. Bár nálam minden angol, viszont ha jól emlékszem beállítható a magyar város név. ( ha magyar a kliensed )

(#20865) Foose válasza Cr00py (#20864) üzenetére


Foose
addikt

Igen tudom,de nincs értelme,mert bár pár település nevét magyarosan írja ki,teleport esetében ugyanúgy az eredeti nevet kell beírni ha oda akarok repülni. pl Amsterdam-Amszterdam lett. Da ha sz-el írom a goto után,nem talál ilyet. Ergo a cirill betűst sem fogom tudni beírni sehogy.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#20866) Milka 78 válasza Jani18 (#20861) üzenetére


Milka 78
nagyúr

És minden rendben. Mail megnyit, rákattint a linkre é már jött is a kód.

(#20867) Jani18


Jani18
aktív tag

Megkaptam én is.Elküldte a support.

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#20868) Cr00py válasza Foose (#20865) üzenetére


Cr00py
senior tag

Elképzelhető, ha a későbbiekben javítva lesz ( ha ez hiba egyáltalán ) - jelezd a fórumon.:)

Esetleg vegyél valahol egy garázst, oda vissza tudsz menni, "repkedni" pedig lehet onnan tovább , avagy szimplán csak felfedezed fuvarok közben. :)

(#20869) Foose válasza Cr00py (#20868) üzenetére


Foose
addikt

Van vagy 7 garázsom, ez nem gond. Én csak annyit akartam, hogy xy településre repülni, de ha nem lehet beírni a nevét....

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#20870) Kelecar válasza Foose (#20869) üzenetére


Kelecar
aktív tag

7 az nem sok :) Ha mindenhol lenne garázsod, mindenhová tudnál legit módon gyorsutazni :D

(#20871) Foose válasza Kelecar (#20870) üzenetére


Foose
addikt

Na ja, akkor tudnék. De ennyi van, azt sem tudom ennyi is minek!? Van mindhez franc tudja hány sofőr is, meg majdnem 8 milliárd ft-om. Az is minek!? 😁 Ez ahová most akartam teleportálni,a balticban van, ott még emiatt amúgy sem lehetne garázsom 😊

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#20872) Cr00py válasza Foose (#20869) üzenetére


Cr00py
senior tag

Nem kötelező az egész nevet beírni, Ott van pl " Slaullal " ha így beírod, is megtalálja, nem kell pontosan ugyanazt, avagy Rezekne .. de elég, ha csak Reze-t írsz, mivel nincs más ilyen nevű település. Ha több szóbol áll, akkor egybe kell írni pl : "stpeters" ( nem kell pont sem ), illetve lehet koordinátára is "ugrálni" goto-val , nem csak város névhez. :)

Kipróbáltam, az összes városba tudtam "ugrálni" a Baltic DLC-s területen. :)

(#20873) Foose válasza Cr00py (#20872) üzenetére


Foose
addikt

Azt hogy több szótagost nevet egybe kell írni, azt tudom. Azt nem tudtam hogy nem kell végig írni, jó ötlet... De a Cirill betűs települést hogy írtad be? Pl magyarul Szentpétervár, de saját nyelvén írva a játékban Санкт-Петербург. Vagy ilyesmi... És a koordinátákat honnan tudom meg? Ez új nekem.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#20874) Foose


Foose
addikt

Jaaa, hogy angol nyelven a játék így írja a település neveket!? :U Mert nekem ugye magyar a játék, és nekem a többi térképen is cirill betűs sok település...

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#20875) Foose


Foose
addikt

Így értem. Magyar nyelvű játék,lokalizáció nincs magyaron,(mert akkor pár település neve magyar lesz,de ha azokat magyarul írom be,nem találja a települést.)így cirill betűs elég sok település. [kép] [kép] [kép]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#20876) Apucy01


Apucy01
őstag

Sziasztok
a Promods müködik már 1.33 mon?

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#20877) Foose válasza Apucy01 (#20876) üzenetére


Foose
addikt

Igen, nemrég jött ki a frissítés 1.33-hoz.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#20878) Apucy01 válasza Foose (#20877) üzenetére


Apucy01
őstag

thx Már rá találtam :)

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#20879) Paladin1492

Új gép. Remélem kibírja az éjszakát. :D

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#20880) vlevi


vlevi
nagyúr

Hát, ez cumi.
Új véletlenszerű események között az útlezárás is szerepel.
Most az ATS-ben futottam bele, Barstow-n nem tudok keresztül menni, mert az útvonalon itt le van zárva. Próbáltam a 15-s úton visszafordulni, és dél felől megközelíteni, de onnan is lezárásba futottam.
Vissza kellett menni Bakersfield-ig, onnan pedig a 15-ösön délre Phoenix-en keresztül Holbrook-ba. Jó nagyon többszörös kerülő, emiatt a pihenőidőből is ki fogok csúszni.
Ráadásul egy szép nagy markolót húzok magam után, nem fogom tudni behozni az időt, mert 45-50tonna rakománnyal kicsit sokáig tart 80mph-ra gyorsulni...

(#20881) vlevi válasza vlevi (#20880) üzenetére


vlevi
nagyúr

Szerencsére a véletlen események gyakorisága, hasonlóan az esőhöz, beállítható.

(#20882) Zolka75


Zolka75
tag

Szevasztok Segítsetek srácok :((( A cdkeys.com ról vásároltam a legújabb dlc-t de de valami oknál fogva
a kódot nem kaptam meg :O vissza igazoló E-mail megjött ugyan vásárláskor és ellenőrző sms
de kulcs a letöltő linkre kattintva semmi csak ez Tud valaki nekem segíteni ?? ilyenkor mivan ?? :F :F

Zolka, Galaxy A5

(#20883) Cr00py válasza Foose (#20875) üzenetére


Cr00py
senior tag

Ezek alapján oda lehet " ugrani" . Hiába nem így írja a játék, elfogadja. :)

(#20884) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Achi guide ot nem talált valaki véletlen? Keresgettem de semmi, godnoltam még így az elején összeírom a dolgoakt, hogy ne keveredjek bele :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#20885) Joccc07 válasza Zolka75 (#20882) üzenetére


Joccc07
addikt

Az emailben szereplő xy DLC (download) gombra ezt hozza? Ha igen akkor írj a supportnak. Mert a link az emailben rossz helyre irányít át.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#20886) Foose válasza Cr00py (#20883) üzenetére


Foose
addikt

Ok,ok, köszi! Biztos ami biztos, mentem a képet 😁

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#20887) Zolka75


Zolka75
tag

Kösz a segítséget :R kell 1 kis türelem míg a support megoldja a problémát :K
de javították a linket ! és rendben hozzá jutottam én is a Kulcshoz :C

Zolka, Galaxy A5

(#20888) vlevi válasza laceszgamer (#20884) üzenetére


vlevi
nagyúr

Steamen a közösségi útmutatók között vannak achievement guideok.

(#20889) laceszgamer válasza vlevi (#20888) üzenetére


laceszgamer
addikt

Upsz bocsi, én toltam el, Baltic Sea DLC guide ra gondoltam, épp csak a lényeget felejtettem beleírni :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#20890) Apucy01


Apucy01
őstag

Urak!
létezik neki 1.33 kompatibilis verziója? Real Traffic Density and Ratio

mert sajna a mod kezelőben szép piros..... :(

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#20891) Cr00py válasza Apucy01 (#20890) üzenetére


Cr00py
senior tag

Mivel még viszonylag friss build az 1.33 , így csak a felkapottabb modok kompatibilisek atm. Ha a mod készítője foglalkozik vele, frissíti, akkor elképzelhető, hogy hamarosan lesz az említett modhoz is support, nem tudni.

Érdemesebb olyan modokat összeválogatni, amik kapnak folyamatos supportot, a későbbi kellemetlenségek elkerülése végett. :)

Elképzelhető, hogy létezik alternatíva, ezt nem tudom pontosan. :)

Edit: Ő lenne az?

[ Szerkesztve ]

(#20892) Jadro válasza Apucy01 (#20890) üzenetére


Jadro
veterán

Vagy itt van egy másik hasonló. [link]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#20893) Mr.Franczy


Mr.Franczy
aktív tag

Vagy pedig D. B creations, keressetek rá a kugliban, nem rossz, van benne minden!

Gazember

(#20894) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

Hali.

Mondja már meg valaki, hogy mér tnem tudok pótot venni,sajátot? Hova kell még fejlődni,meddig,hogy venni tudjak?

(#20895) Chris0321 válasza Ga3rieL (#20894) üzenetére


Chris0321
addikt

Hello.
Az attól függ, hogy hol tartasz. Elérted már az ötös szintet? Van saját kamionod?

(#20896) Ga3rieL válasza Chris0321 (#20895) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Saját kamionom már van. de most kezdtem el direkt 0-ról, pedig lehet már 90-es szintű lennék évek óta. csak most ujra kezdtem,direkt a steam felhő működése végett, hogy szépen haladjak felfele. így jelenleg 1-es szintű vagyok.

(#20897) Chris0321 válasza Ga3rieL (#20896) üzenetére


Chris0321
addikt

Csak a mentés miatt én biztos nem kezdtem volna újra de te tudod. A játékban a pótoknál a legkisebb szint az 5-ös volt így még kell fejlődnöd kicsit mire tudsz venni. Én is kipróbáltam a saját pótot de inkább maradtam a vállalkozói fuvaroknál. Én úgy vettem észre jobban fizet plusz változatosabb mivel nem egy fajta pótot tudsz csak húzni és a pót cserélgetése macerás és akkor többet is meg kell venned.

(#20898) Apucy01 válasza Cr00py (#20891) üzenetére


Apucy01
őstag

köszönet urak :)

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#20899) Foose


Foose
addikt

Járt már így valaki? Már fizettem,el is indultam,de éreztem egy rántást,hát rám zárta a sorompót. Se előre,se hátra. Baltic map. Csak annyit tudtam,hogy feladtam a fuvart. [kép]

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#20900) Peathee válasza Foose (#20899) üzenetére


Peathee
aktív tag

Ilyet csinált velem az ATS is New Mexico-ban. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.