Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:03

LOGOUT.hu

Xperia U - A Kisherceg

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#526) Nessy89


Nessy89
csendes tag

Pár nap után a tapasztalataim újra:
Ami a legrosszabb, hogy az akksija kb. 12-13 órát bír ki, állandó szinkronizálással, és netkapcsolattal, illetve kb. 40percet telefonáltam ma összességében. 10% töltöttségnél ki is kapcsol, utána már nincs második esély, nem lehet életet lehelni belé. Csak a töltő segít. Amikor újra bekapcsolom "hirtelen" csak 2% a töltöttsége. Ez azért jobb volt az X8 esetében, bár tény hogy ez már valamivel fejlettebb technológia, de egy napot elvárnék. Nem értek az akksi típusokhoz, de ez a fajta nem az ami később jobb lesz, ugye? Hogy kell párszor tölteni mire eléri a max. kapacitását...
Gyönyörű telefon, nekem fekete hátlappal, fehér alsó résszel, türkiz fénnyel a legszebb, amit csak eddig láttam, nem bazári, de különleges, és fiatalos. Fekete alsó résszel, és fehér fénnyel pedig egészen komoly hatása van. Könnyebb vele gépelni mint az X8-cal, minden tekintetben gyorsabb, a böngészési sebességen is lehet érezni hogy javult a minősége, pedig ugyanúgy Vodafone-os vagyok mint eddig. A hangminőség sajnos egyáltalán nem kimagasló, én jól hallok, de állítólag sokat súg, és az hogy néha az arcommal már a telefonkönyvig eljutok a szenzor érzékenysége miatt, szintén elég szomorú dolog.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.