Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:03

LOGOUT.hu

Xperia U - A Kisherceg

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) peestee83 válasza kd (#1550) üzenetére


peestee83
aktív tag

elméletileg az U akkor lesz igazán gyors, ha megjön az ICS...bár amikor teszteltem az Arc S-t, nem volt panasz a sebességre, nem akadt meg sehol. Jó, nem hetekre kaptam, csak pár órára, de tetszett. A RAM mindkettőben 512 MB.
És csak SONY-ban gondolkozol nagyobb telefon esetén?

Cor ne edito

(#1552) k850 válasza kd (#1548) üzenetére


k850
addikt

"xpreia u vagy arc s ?Ti mitajánlanátok pro és kontra"

A Sony Xperia P nem gondolkodtál? Az Sony U-tól mérföldekkel jobb, majdnem olyan erős mint a Sony Xperia acro S. Minőségi anyag használat, jobb akku teljesítmény, mint az arco S-é.
Vagy az ár is nagyon fontos? :F

[ Szerkesztve ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#1553) Nimda válasza k850 (#1552) üzenetére


Nimda
addikt

Azért mérföldekkel nem jobb,a hardvere szinte ugyanaz...

[ Szerkesztve ]

(#1554) kd válasza k850 (#1552) üzenetére


kd
tag

Az ár is számí

JAJA DE MI HAJCSA

(#1555) kd válasza peestee83 (#1551) üzenetére


kd
tag

Nem màs is érdekel

JAJA DE MI HAJCSA

(#1556) youngboy válasza Nimda (#1553) üzenetére


youngboy
senior tag

Azért vannak különbségek: 1GB RAM, 13GB ROM és még pár apróság: 8MP kamera, NFC, fém ház, HDMI csatlakozó, nagyobb kijelző

(#1557) kaszaf válasza Mi5i (#1547) üzenetére


kaszaf
aktív tag

Közben jött ki új gyári szoft a routerre azzal már nálam is jó.

(#1558) Nimda válasza youngboy (#1556) üzenetére


Nimda
addikt

Azért irtam hogy szinte...:) viszont a sebességtesztekben (témainditó irás) nem igazán látok óriási különbséget,ha valakinek ez számit...persze nyilván az a pár apróság is számithat valakinek.

[ Szerkesztve ]

(#1559) k850 válasza kd (#1554) üzenetére


k850
addikt

Gondoltam, hogy az is fontos, nekem most Ő kellene legjobban. ;)

Nimda: közelebb áll szerintem a nagy tesóhoz "S"-hez. Ellenben jobban gazdálkodik az energiával, prémium minőségű ház, stb. A plusz 512 MB RAM nagyon sokat jelent, a többit már előttem említették.
Tetszene az U- is, de a 4+1,5 GB memória az nekem kevés volna.

[ Szerkesztve ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#1560) Nimda válasza k850 (#1559) üzenetére


Nimda
addikt

Hát a felhasználható memória méretével csak azért tudtam kibékülni,mert nand chipes,ami azért gyorsabb a micro sd-nél.Persze ez nem pótolja a tárhelyet,max.egy otg...de nekem elég szerencsére...a T-mobilnál mikor vettem az U-t még marha drága volt a P,de azóta esett az ára,igy ma már azt választanám...

(#1561) Nimda


Nimda
addikt

Nagyon úgynézki,hogy szeptember végén lesz csak ICS

(#1562) Tatyla válasza Nimda (#1561) üzenetére


Tatyla
őstag

kivárjuk :)

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#1563) peestee83 válasza Nimda (#1561) üzenetére


peestee83
aktív tag

És akkor majd október közepén remélhetőleg kapjuk a JB-t :))

Amúgy várom már a ICS-t, kíváncsi vagyok, mit kapunk hozzá, illetve mennyivel lesz gyorsabb a telefon, mennyivel bírja majd tovább

Cor ne edito

(#1564) air válasza peestee83 (#1563) üzenetére


air
nagyúr

Persze. 2013 októberben. ;]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1565) HawerKing


HawerKing
őstag

Mennyibe kerul most egy ilyen telcsi fuggetlenul? Valaki nem cserelne esetleg egy S Plus ra? :DDD

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#1566) peestee83 válasza air (#1564) üzenetére


peestee83
aktív tag

Mondtam én, hogy melyik év???? Jó, nem a leggyorsabb a SONY az ICS frissítések kiadásával, de azért csinálják az összes telóra, ami 2011 január óta kint van... Hátha belejöttek azóta a fejlesztésbe, és a JB hamar meglesz :)

Cor ne edito

(#1567) Nimda válasza peestee83 (#1563) üzenetére


Nimda
addikt

Én úgy gondolom,hogy nem baj,ha késöbb kapjuk,mert legalább bugmentesebb lesz az elsö verziókhoz képest...

(#1568) peestee83 válasza Nimda (#1567) üzenetére


peestee83
aktív tag

Én sem csapkodom az asztalt, hogy hol van már az ICS és a JB...jön, amikor jön. Bár megmondom őszintén, néha szívesen kipróbálnám már, mit tud majd ezzel a kis készülékkel :)

Cor ne edito

(#1569) Tatyla válasza peestee83 (#1568) üzenetére


Tatyla
őstag

most nézem az aláírásod én is épp 845-röl váltottam xperia U-ra :)

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#1570) laci23-1


laci23-1
tag

.

még csak most szeretgetem...tanígatom

(#1571) zx6r válasza tomy03 (#1524) üzenetére


zx6r
aktív tag

Ne aggódj nekem xperia s-en nem.ritka, hogy 50 fok fölé megy:)Ez a teljesítmény átka,de nyugi mert mindegyik több magos teló ilyen:)

(#1572) peestee83 válasza Tatyla (#1569) üzenetére


peestee83
aktív tag

Igen, arról váltottam... A 845 jó volt kezdő droidnak, bár megvoltak a maga hibái. Kényszerből (is) váltottam - meghalt a telefon - plusz amikor megláttam ezt, azt mondtam, ez kell nekem. Ég és föld a két telefon, nagyon szeretem :)

Cor ne edito

(#1573) Joe.36


Joe.36
addikt

Sziasztok, gondolkodom egy ilyen készülék vásárlásán, mik a tapasztalatok, mik a legnagyobb hátrányai, és mi benne a legjobb ? Mennyi szabad tárhely van rajta a zenéim számára ?

Joe

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1574) air válasza Joe.36 (#1573) üzenetére


air
nagyúr

Tapasztalat: gyönyörű a kijelzője (280ppi, több mint az
Apple agyonmajmolt retina kijelzőjének.)
Hiányosság: nem bővíthető (ez nem mindenkinek probléma, pl. nekem sem)
A belső tár mérete 4GB.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1575) LaciGSM válasza Joe.36 (#1573) üzenetére


LaciGSM
aktív tag

nagyon jó kis teló. pozitív tulajdonsága rengeteg, a "hátránya" talán annyi hogy állandóan nyomkodni,nézegetni akarod mert olyan szép :DD :DD :DD

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#1576) air


air
nagyúr

Azt hogyan lehetne megszüntetni, hogy az adatforgalom letiltásakor mindig kib@sz egy üzenetet a not. bar-ra?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1577) air


air
nagyúr

Bocs, dupla lett. A 'herceg' volt. :D

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1578) Joe.36 válasza air (#1574) üzenetére


Joe.36
addikt

A 8GB -ból csak 4GB elérhető ? Hova lesz a többi ?

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1579) Joe.36


Joe.36
addikt

Xperia ray vagy Xperia U a jobb választás ?

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1580) Joe.36


Joe.36
addikt

Itt azt írják hogy...

a belső tárhely pedig 8 GB-os, de ebből csak 5,5-et használhatnak szabadon a felhasználók.

Akkor ez nem igaz ?

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1581) peestee83 válasza Joe.36 (#1578) üzenetére


peestee83
aktív tag

A teljes memória 8 GB. Ez úgy oszlik meg, hogy:
- 4 GB a programoknak és a rendszernek (programoknak kb. 1,6 GB van fenntartva), a többi maga a rendszer
- 4GB pedig minden másnak (fotó, zene, videó). Ezt tekintheted "SD kártyának"....

Ray vagy U? Személy szerint az U-ra voksolok :) Frissebb telefo, erősebb, a különbség, hogy a Ray bővíthető memóriás (bár szerintem átlag user 4 GB-tal is elvan)

[ Szerkesztve ]

Cor ne edito

(#1582) Joe.36 válasza peestee83 (#1581) üzenetére


Joe.36
addikt

Köszönöm a választ :R

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1583) Bogyi007 válasza Tatyla (#1569) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nekem is 845 volt az U előtt. A különbség annyi hogy nekem a "pirosdroid" még üzemel - barátnőm örökölte meg.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#1584) peestee83 válasza Bogyi007 (#1583) üzenetére


peestee83
aktív tag

Nekem azért kellett lecserélni, mert a teló úgy érzékeli, hogy a headset állandóan be van dugva. De játékra még jó. Kicsit felhúzva a proci, custom ROM, meg hasonlók :)

Cor ne edito

(#1585) Tatyla


Tatyla
őstag

Igazából annak nem elég a tarhely aki ilyen több gigás játékot akar feltenni de minek, nagy játékhoz ott az asztali gép, minden máshoz elég ez így...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#1586) Joe.36 válasza Tatyla (#1585) üzenetére


Joe.36
addikt

Vagy annak aki a telefonon tárolja a zenéit, és én főleg ezt a funkciót használom ki, meg a netezés, és a telefonálás, játék, kamera nem izgat....

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1587) Tatyla válasza Joe.36 (#1586) üzenetére


Tatyla
őstag

Nekem is van most is rajta vagy 10 album az bőven elég es eleg sok app is van fenn és még mindig van 1giga helyem

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#1588) Dr.LEW válasza Joe.36 (#1579) üzenetére


Dr.LEW
csendes tag

Én U-t választanám már csak azért is mert a ray nagyon ocsmány és olyan mint egy nokia koppintás na meg az a távirányító méret nem igazán jön be. Ellentétben az U-val azért az u az gyönyörű formatervezésű telefon kiemelkedő tudással... :D

Pénz & Sárm

(#1589) Joe.36 válasza Dr.LEW (#1588) üzenetére


Joe.36
addikt

Azért a ray messze nem ocsmány, és nagyon minőségi anyagból van, bár az U formája nekem is jobban tetszik.

Mi az a kiemelkedő tudás ? Úgy tudom 2 Magos, de többi téren a ray a jobb, kamera, bővíthetőség...

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1590) Dr.LEW válasza Joe.36 (#1589) üzenetére


Dr.LEW
csendes tag

a KIEMELKEDŐ-vel a 2magra céloztam... igazából ember függő... nekem bőven elég a 4gb és nem is akarnám bővíteni a kamerájával is megvagyok elégedve tehát... :)

Pénz & Sárm

(#1591) Joe.36 válasza Dr.LEW (#1590) üzenetére


Joe.36
addikt

Igen nekem is a 2 mag, és a formaterv tetszik benne és a remény hogy talán erre lesz élet az ICS után is, bár aszem erre még nincs ICS se de ebben nem vagyok biztos....

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1592) Nimda válasza Joe.36 (#1591) üzenetére


Nimda
addikt

ICS még ebben a hónapban jön,JB-t meg elvileg minden 2012-es model kap (a kétmagosok biztos).

[ Szerkesztve ]

(#1593) Bogyi007 válasza Dr.LEW (#1588) üzenetére


Bogyi007
veterán

Az biztos hogy az U kinézetét nagyon betalálták, aki eddig meglátta a telót nálam mind dicsérte hogy milyen szép pofás kis teló. Nők s férfiak egyaránt.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#1594) Dr.LEW válasza Bogyi007 (#1593) üzenetére


Dr.LEW
csendes tag

igen én is így vagyok vele hogy most egy mini pro-m van de mindenképp be fogok szerezni egy gyári független U-t :D Engem ami különösen megfog benne az az átlátszó vonal az alján ami olyan színben világit amilyena témád épp... ez tök jó a sony mérnökeitől.. :D

Pénz & Sárm

(#1595) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Az mi a rákért van hogy éjszakára a telóról lekapcsoltam minden adatforgalmat és bekapcsoltam a takarékos módot és mégis az van hogy egyszercsak felvillan a kijelző látszólag egy pillanatra a wifit felkapcsolja a teló majd le is kapcsolja de így a kijelző bekapcsolódik.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#1596) Mi5i válasza Bogyi007 (#1595) üzenetére


Mi5i
aktív tag

Nem valami app akar szinkronizálni, és az megoldja magának a netet?

(#1597) rhyme87


rhyme87
csendes tag

Sziasztok!

Lehet ostoba kérdés, de most nézem a T-nél 40k-ért elvihető a teljesen korrekt like300 csomagban.
Hát bevallom én az S-el szemeztem, de azt is maximum januárban vehetném meg hűség miatt és árban is sok egy kicsit. Így maradna, hogy barátnőmnek kötnénk egy új efit és enyém a teló.
Kérdésem végül is csak annyi lenne, hogy szerintetek megrendelhetem most nyugodtan, vagy van valami félnivaló, hogy melyik szériás telefont kapom, gondolok itt arra, hogy ha a legelső szériából származik, akkor valami hiba van amit még nem javítottak, vagy elég rég piacon van és ezt orvosolták...vagy értitek...:)

Szóval mit tanácsol a Nagyérdemű?

Előre is köszönöm a segítséget!

U.i.: Két gondom nekem is a nem bővíthető memória , meg kicsit a méret. Lehetne egy .5" collal nagyobb, de ne drágább... :(

(#1598) air válasza rhyme87 (#1597) üzenetére


air
nagyúr

Én eddig semmilyen hibát nem tapasztaltam.
A méret és a bővíthetőség is az ár oltárán lett feláldozva.
Egyébként a P és az S sem bővíthető, csak több a belső memóriájuk. 16 illetve 32GB. A legolcsóbb bővíthető modell a Sola.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1599) air válasza air (#1598) üzenetére


air
nagyúr

Ha lenne egy zsák pénzem, én Iont vennék. :DD

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1600) rhyme87


rhyme87
csendes tag

Köszi!
Hát meg is rendeltem, aztán még holnap megnézem üzletben, körbefogdosom, ha jól megy pénteken már dobom is ki a céges nokia 500-at... Ezek után egy álom lesz szerintem az xperia!
Igen az Ion odab.sz rendesen. Csak 140000-et nincs szivem kiadni egy telefonért. Annyira úgysem tudok vigyázni rá.

Egyébként az U karcolhatóságáról lehet valamit tudni? Nagyon óvatos használóknak való, vagy nem kell azért hímes tojásként kezelni? Van valami tapasztalat?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.