Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:03

LOGOUT.hu

Xperia U - A Kisherceg

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) Ryan927 válasza peestee83 (#1086) üzenetére


Ryan927
tag

köszi!
remélem segíteni fog :)

A felvillanásra nincs tipped véletlenül? :S

(#1102) pit stop válasza kd (#1100) üzenetére


pit stop
addikt

Mikori a sim kártyád? Ha esetleg régi akkor lehet azért nem volt szimpatikus neki.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#1103) kd válasza pit stop (#1102) üzenetére


kd
tag

2004

JAJA DE MI HAJCSA

(#1104) Mi5i válasza kd (#1103) üzenetére


Mi5i
aktív tag

Nekem 2007 környéki volt, de csomagváltásnál újabbra cserélték - számom megmaradt -, hiába jó bele ugyanúgy a régi méretű.

(#1105) Lasy válasza Mircinko (#1085) üzenetére


Lasy
veterán

Nem lehet az, hogy akinek bill zár alat felvillan, az élő háttérképet használ?

Nimda
Nem biztos, hogy csak ICS alatt működik ez a root. hiszen senki nem szeretné kipróbálni. ugyan ezen folyamatot csak a 2.3-as rommal. :F
Mi lenne ha valaki kipróbálná?
A tesztemben is írtam már az illuminatorBAR progiról. :D

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#1106) jose999 válasza Lasy (#1105) üzenetére


jose999
senior tag

Nekem nem sikerült...

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#1107) sdd2 válasza Lasy (#1105) üzenetére


sdd2
veterán

Én kipróbálnám ha enyém lenne a teló :DDD

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#1108) Szlopa válasza riki5511 (#1099) üzenetére


Szlopa
tag

Próbáld ki a GPS státusz alkalmazást link.

(#1109) Nimda válasza jose999 (#1106) üzenetére


Nimda
addikt

Pontosan miért nem sikerült? hálózat függö a telód?

Más:

Másnál nem jelentkezett a 3g probléma?...nálam állandóan szakad/lehal és csak az adatkapcsolat ki-be kapcsolása segit :( ez elég fura,mert egy ismerösöm htc mobilján is ugyanez a probléma,pedig teljesen különbözik a teló...mindketten t-mobilosok vagyunk :F már már azt hittem a szolgáltatónál van valami bibi,de nem találtam róla semmi hirt...

[ Szerkesztve ]

(#1110) Gyuresz


Gyuresz
tag

A kamera gombbal miért nem lehet fényképezni? Fókuszál vakuzik de aztán semmi... Mi lehet a gond :F ?

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte.Vagyis egyik szeméből a nyílt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1111) Mágus2 válasza Gyuresz (#1110) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Factory reset után próbáld meg. Ha akkor sem megy, akkor remélem garanciás, meg kell reklamálni.

(#1112) Gyuresz válasza Mágus2 (#1111) üzenetére


Gyuresz
tag

Értem és köszi, akkor gondolom nem valami beállítás probléma...

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte.Vagyis egyik szeméből a nyílt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1113) Mágus2 válasza Gyuresz (#1112) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Kiderül reset után. Ha valami beállítási gond, vagy szoftveres gubanc, akkor elmúlik, ha fizikailag van gond a kamerával, akkor megmarad a probléma.

Elég erősen nyomod a kioldót, az enyémen komoly erővel kell nyomni. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1114) Gyuresz válasza Mágus2 (#1113) üzenetére


Gyuresz
tag

A Reset után mi is történik a telón pontosan?

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte.Vagyis egyik szeméből a nyílt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1115) Mágus2 válasza Gyuresz (#1114) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Minden beállítás visszaáll gyári állapotba, a később tlepített aplikációk törlődnek, lényegében lesz egy új telefonod. Érdemes előtte biztonsági másolatot csinálni az egész telóról(backup).

(#1116) youngboy válasza Mágus2 (#1113) üzenetére


youngboy
senior tag

Ha vakuzik, akkor elég erősen nyomja valószínűleg.
Először én is néztem, hogy nem működik a gomb. Nem mertem olyan erősen nyomni. ezzel viszont az volt nálam a baj, hogy olyan erősen kell nyomni, hogy nekem bemozdult a telefon és rossz képeket csináltam.
A kamera app beállításaiban lehet állítani a fényképezés indításának módját. Bár úgy emlékszem, hogy a kamera gomb akkor is működik, ha kijelzőre van állítva. (Anyukámé a telefon, szóval nem tudom ellenőrizni.)

(#1117) mrlujoak válasza Gyuresz (#1110) üzenetére


mrlujoak
veterán

Vakuzás alatt a fókusz közben vakut érted, vagy az expo vakut?

Hangot milyet ad? Kettőt?

Egyébként több hibalehetőség van.
Túl kemény az expo gomb, és a második állást nem lehet, vagy nagyon nehezen lehet benyomni.
Ha "kétszer" villant, és ad hangot, de a kép mégsem kerül mentésre, akkor ott memóriakezelés és szoftver gond lehet.

Érdemes a kijlezőt érintő exponálást is kiválasztani, és megpróbálni azt.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1118) Gyuresz


Gyuresz
tag

Köszi mindenkinek! Én voltam a béna,nem nyomtam elég erősen a gombot!

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte.Vagyis egyik szeméből a nyílt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1119) jose999 válasza Nimda (#1109) üzenetére


jose999
senior tag

Pontosan nem emlékszem, de nem ment végig a folyamat, valami error volt. Igen, T-s a telóm.

Nekem az adatkapcsolattal semmi baj.

[ Szerkesztve ]

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#1120) peestee83


peestee83
aktív tag

Lehet, már sokan tudják, de aki nem, annak itt egy jó hír:
Jelly Bean a 2012-es Xperia modellekre :)
Már csak az a kérdés, mikor :))

Cor ne edito

(#1121) mrlujoak válasza peestee83 (#1120) üzenetére


mrlujoak
veterán

ŐŐŐ, tulajdonképp ez a hír inkább negatív értelmű, miszerint a 2011-es azaz tavalyiak NEM kapnak JB-t.

Aztán mire ez a hír (múlt heti) a MA-án is megjelent (pont ma) a cáfolata is megérkezett annak, miszerint még nem eldöntött, hogy csak az idei Xperiák részesülnek a JB-ből...

A Sony még mindig aktívan vizsgálja, mely készülékek kapnak Jelly Bean frissítést

Mindemellett örülünk, mert nagy az esély, hogy a 2011-es modellek közül is kerülhet hivatalos JB a 2012-ek mellé :)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1122) peestee83 válasza mrlujoak (#1121) üzenetére


peestee83
aktív tag

Az U (és a P is) idei telefonnak számít, nem? :)

Cor ne edito

(#1123) mrlujoak válasza peestee83 (#1122) üzenetére


mrlujoak
veterán

Természetesen.
Idei modellek:

Xperia S, P, U, sola, go, tipo, miro, acroS, ion, neo L...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1124) Mágus2


Mágus2
Közösségépítő

Hello,

Melegedéssel hogy álltok? Ha meghajtom a neten a masinát, akkor fél óra alatt forró a telefon.
Ilyenkor mindig belassul kicsit. Ez nem hiszem, hogy normális lenne. :F

(#1125) peestee83 válasza mrlujoak (#1123) üzenetére


peestee83
aktív tag

Lehet, kicsit bunkón hangzik (nem akarok az lenni), de más telefonok kevésbé érdekelnek, mint a saját. Erre lesz JB, nekem ez a fontos :D

@Mágus2: Nekem is melegszik a telefon egy idő után, nem is kicsit (egy játékkal játszok néha). Egy program szerint akár 39-23 fokos is lehet az akksi,akkor pihentetem egy kicsit, hogy lehűljön. A melegedésen nem csodálkozom (2x1 GHz- es processzor) és azért nincs aktív hűtés. Fel tud melegedni :)

[ Szerkesztve ]

Cor ne edito

(#1126) neorow1 válasza Mágus2 (#1124) üzenetére


neorow1
senior tag

Ugyan az enyém P, de a proci ugyanaz. 2 óra FullHD filmezés és éppen csak langyos lett, igaz az akksit lezabálta. Ennyit számítana a fém? :U

(#1127) peestee83 válasza neorow1 (#1126) üzenetére


peestee83
aktív tag

Lehet, hogy az jobban eloszlatja a hőt :U

Cor ne edito

(#1128) Diablo50 válasza peestee83 (#1120) üzenetére


Diablo50
tag

Yeeeeaahhhhh ! peestee83 akkor a mi kis Sony Xperia U telefonunk megkapja a Zselés cukorkát :DD :C Köszi az infót :R

Én titokban reménykedtem benne mert mondom hogy hát eléggé új 2012-es telefon és ha ICS-t megkapja és most jelenik meg a Jelly Been ( már megjelent ) akkor mondom csak megkapjuk mi is és erre tessék :))

[ Szerkesztve ]

(#1129) sdd2 válasza peestee83 (#1127) üzenetére


sdd2
veterán

A fém jobban vezeti a hőt mint a műanyag ezért eloszlik, nem lesz tűzforró egy helyen mint a műanyag ami nem vezeti.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#1130) peestee83 válasza Diablo50 (#1128) üzenetére


peestee83
aktív tag

én is reménykedtem benne, csak nem mertem megkockáztatni, hogy hangot is adjak neki :)

Cor ne edito

(#1131) Gyuresz


Gyuresz
tag

Vajon miért van az, hogy ha Wi-Fi-ről netezek,akkor nem enged belépni a freemail-re?

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte.Vagyis egyik szeméből a nyílt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1132) István89 válasza Mágus2 (#1124) üzenetére


István89
tag

Melegedést éreztem már én is, ennek én se örülök, de lassulást eddig nem tapasztaltam. A fém jobb megoldás lett volna ebben az esetben is.

(#1133) bibi55


bibi55
tag

Van új frissítés. Nekem T-s ként, a Sony Update Service már fel is ajánlotta. pedig az előzőt nem kaptam meg. PC Companionnal nem néztem. :D

(#1134) peestee83 válasza bibi55 (#1133) üzenetére


peestee83
aktív tag

Mi a szoftver verziószáma? Gondolom, még nem az ICS frissítés jött meg :D

Cor ne edito

(#1135) Diablo50 válasza peestee83 (#1134) üzenetére


Diablo50
tag

Rá kapcsoltam a telefonomat a gépre és a PC COMPANION nekem is jelezte az új frissítést és ugye nekünk peestee83 a 6.0.B.3.162 van és a mostani meg 6.0.B.3.184 Én most fogom fölrakni.

(#1136) Diablo50 válasza peestee83 (#1134) üzenetére


Diablo50
tag

Na nekem már fönt is van , majd még utána nézek mi változott mert ha ez egy bug fix akkor nekem nem kellet volna :D mert nekem nem volt az hogy elment a hálózat meg ilyenek.De jó érzéssel tölt el hogy mióta megvan a telefon azóta 2 frissítést is kapott már :) és legalább mindig az új van fönt :)

[ Szerkesztve ]

(#1137) peestee83 válasza Diablo50 (#1136) üzenetére


peestee83
aktív tag

Nekem nem talált frissítést. Majd írjátok le, mi a változás :)

Cor ne edito

(#1138) Diablo50 válasza peestee83 (#1137) üzenetére


Diablo50
tag

hmm érdekes hogy Te Vodás vagy és megkaptad az előző frissítést de azt más nemkapta meg a srác aki meg írt Ő T-mobilos és Ő az előzőt nemkapta meg de viszont ezt az újat megkapta én meg Független vagyok de Vodás kártyával Én meg mind a kettőt megkaptam :D érdekes

Egyenlőre még nem látok változást , új program nem települt a külső meg az ikonok maradtak a régiek , ugyan úgy 2.3.7-es Android de a firmware ugye más lett de megpróbálok rákeresni a neten hogy mire volt jó ez a frissítés

Viszont ami még érdekes hogy a Sony Update Center ezt írja a legújabb U frissítésnek 6.0.B.3.162 de a PC COMPANION meg egyből jelzett hogy ez a 6.0.B.3.184 a legújabb és fel is telepítette.

[ Szerkesztve ]

(#1139) bibi55 válasza Diablo50 (#1138) üzenetére


bibi55
tag

Nekem is a .184-es van. :D

(#1140) cynu válasza Diablo50 (#1138) üzenetére


cynu
tag

Üdv,

eddig csak olvastam a fórumot, de ma elgurult a gyógyszer és regisztráltam, h hozzászólhassak.....
Vodás a készülékem (kártyásként vettem, de előfizus kártyával használom).
A telefon fekete, a +kupak fehér, akku 1290-es és ha úgy akarom én is látom az érintőpanel "pöttyeit"... :-)
De nem ezért írok most.....

Olvasom, h frissültök sokan (van aki már többször is) én meg még mindig 6.0.B.1.564 vagyok és azt mondja a Sony Update Center és a Sony Pc Companion is, h naprakész a telefonom... :-(
Most akkor ez miért, és hogyan? ...és miért?

Thnx, h elolvastátok a panaszkodásom... :-)

A telefon eltekintve attól, h nem frissül, nekem tökéletes. Előtte 1 évig Voda 858 SMART-ot nyúztam...... hát érezni a különbséget! :-)

Üdv!

(#1141) peestee83 válasza cynu (#1140) üzenetére


peestee83
aktív tag

A frissítésekkel kapcsolatban nem jöttünk rá a szisztémára :)
De az eddigi tapasztalatok alapján semmi változást nem vettünk észre. Sem sebesség, sem üzemidő terén. Talán apró hibákat orvosoltak velük. Azt írták anno, hogy a 6.0.B.3.162 verziójú szoftver Európában nem lesz elérhető, csak ott, ahol később jön az ICS.
Szerintem semmiről nem maradtál le. 1 hónapon belül (elvileg) úgyis jön az ICS, addig meg valahogy elboldogulunk ezzel, ami van... :))
Bár nekem tökéletes így is a telefon :)

[ Szerkesztve ]

Cor ne edito

(#1142) cynu válasza peestee83 (#1141) üzenetére


cynu
tag

...akkor marad a keferágás..... :-)

De felmerül a kérdés:

Ha a 2012-es modellek kapnak JB-t is, akkor lesz azért ICS U-ra, vagy annyit késik majd, hogy egyből JB-t kapunk.... :)

(#1143) Diablo50 válasza cynu (#1142) üzenetére


Diablo50
tag

Sajnálom hogy neked még 1 frissítés se jött ezt Én sem és más sem érti Én csak annyit tudok hogy függetlenül vettem a Saturnban és azóta már 2x jött rá frissítés és azok a verzió számok amiket fentebb írtam és nekem mindig a pc companion jelzett ma amit fölraktam legfrissebbet de azt nem is jelzi a sony update center szóval a sony update center még a régebbit írja a legfrissebbnek

Viszont a kérdésed jó :D De Én úgy gondolom hogy ICS Szeptemberben jön és Jelly Been-re meg December-Január-t mondanák max Februárt.Mert nekem a Facebookon a Sony Mobile azt írta vissza hogy ICS Q3-ban jön szóval biztos kapunk ICS-t de Jelly Been kicsit később jön az tuti.

(#1144) sdd2


sdd2
veterán

A frissítések a szolgáltatótól függ. Független telefonra az összes megjelenik és előbb mint a szolgáltatósokra. Valamelyiket ki se adja a szolgáltató...

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#1145) István89 válasza sdd2 (#1144) üzenetére


István89
tag

Nekem is független, és eddig nem jött még frissítés. :)

(#1146) sdd2 válasza István89 (#1145) üzenetére


sdd2
veterán

Az attól is függ, hogy melyik országba szánt készülékről van szó...

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#1147) István89 válasza sdd2 (#1146) üzenetére


István89
tag

Értem, hát azt nem tudom, hogy ezt melyik országba szánták, de remélem ide. :D

(#1148) Diablo50 válasza peestee83 (#1137) üzenetére


Diablo50
tag

Szia peestee83 ! Facebookon írtam Johnnynak a Sony Mobile-nál pm-et és ezt írta vissza a legújabb frissítésre ami nekem települt.

Ezt írtam :
Hey Johhny! My Sony Xperia U is now have a new update and I am installed but what is the new in this 6.0.B.3.184 ? Thx Richárd

If this update just bug fix ( network disconnect , signal drops ) is nothing for me i am not have that bugs with the old 6.0.B.3.162

Ezt válaszolták vissza de most nem Johnny írt vissza :
The update you have received is a performance enhancing update which will include some bug fixes. This is just a minor update for the handset - Aimee.

[ Szerkesztve ]

(#1149) peestee83 válasza Diablo50 (#1148) üzenetére


peestee83
aktív tag

Köszi az infót :)
Annyira nem aggaszt, hogy nem kaptam frissítést. A múltkor szinte elsőnek kaptam meg az új szoftvert, most lehet, hogy nekem érkezik később. Ha nem kapok, akkor sincs semmi gond (lehet, hogy a Voda nem engedte még ki).
Majd ICS és JB... az lesz a tuti :C

Cor ne edito

(#1150) Diablo50 válasza peestee83 (#1149) üzenetére


Diablo50
tag

Nincs mit ! Ja ja az ICS és a JB az jó lesz :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.