Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:03

LOGOUT.hu

Xperia U - A Kisherceg

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) dvtkfan válasza peestee83 (#1050) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Ezek mind a szoftverfrissítés során települtek neked, csak gondolom eddig nem vetted észre...amúgy mindegyiket eltávolíthatod, hisz eddig sem használtad, ezután sem fogod...:D

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#1052) Diablo50 válasza peestee83 (#1050) üzenetére


Diablo50
tag

Hát a WhatsApp az érdekes , biztos nem Te raktad föl ? Más nem használja a telódat sosem ? Ugye neke mis az a frissités van mint neked de nekem nem rakta föl a WhatsApp-ot azt Én még 1x úgy szedtem le külön mert szoktam használni ismerőseimmel.

(#1053) Mi5i válasza Diablo50 (#1052) üzenetére


Mi5i
aktív tag

Nekem pl. "gyárilag" fent volt, vodásként. Lehet jön az frissítéssel ugyanúgy.

(#1054) peestee83 válasza dvtkfan (#1051) üzenetére


peestee83
aktív tag

Akkor jól sejtettem. A menüben ritkán bóklászok, ami kell, ki van rakva. Csak rácsodálkoztam kicsit, hogy ezeket nem telepítettem.
Köszönöm az infót :)

Diablo50 Nem, egyszer sem használtam még azt a programot. Gyárilag sem volt fent, pedig én is Vodás vagyok.

[ Szerkesztve ]

Cor ne edito

(#1055) Diablo50 válasza Mi5i (#1053) üzenetére


Diablo50
tag

Érdekes , enyém független és nem volt rajta alapból hanem én raktam rá föl de lehet hogy a frissítéssel nekem is jött volna ha nem raktam volna már előtte föl.

(#1056) Nimda


Nimda
addikt

A full wipe vagy reset,csak a beállitásokban érhetö el,vagy van valami kódja? Folyamatosan beragad a 3g,lehet ez segitene rajta...

(#1057) István89 válasza peestee83 (#1050) üzenetére


István89
tag

Nekem független, de gyárilag rajta volt a Voice Search Wisepilot, de a WhatsApp nem, viszont nekem csak a wisepilot engedi eltávolítani, a másikat nem.

(#1058) peestee83 válasza István89 (#1057) üzenetére


peestee83
aktív tag

A Voice Search valószínűleg nem eltávolítható (gyári alkalmazás)
Viszont a Wisepilot és a WhatsApp eltávolítása nekem gond nélkül ment

Cor ne edito

(#1059) Tamarel


Tamarel
senior tag

Szerda reggel vettem le a töltőről és még fut. :)

kép1 kép2

[ Szerkesztve ]

(#1060) godzsy2


godzsy2
senior tag

Na, nem akarom elkiabálni, de úgy látszik csak panaszkodni kellett a kütyüre, ugyanis az elmúlt 2 napban szépen és gyorsan fogta a gps pozíciót. És meglepődésemre 11 holdat is látott, amiből 6 aktív is lett. Ha így marad, egész jól ki fogunk jönni egymással. :D

csak akkor tudnám mitől vacakolt az első hetekben.

(#1061) pit stop válasza godzsy2 (#1060) üzenetére


pit stop
addikt

Be kellett járatni :D

Valaki vett hozzá valamilyen tokot?

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#1062) István89 válasza pit stop (#1061) üzenetére


István89
tag

Én ilyen S alakú szilikonos tokot vettem, de lehet olyat kellett volna, ami az előlapot is védi. :)

(#1063) k850 válasza Tamarel (#1059) üzenetére


k850
addikt

Ezek az impozáns képek, csak arra jó, hogy sok embert kétségbe ejtsen, hogy egy rossz készüléket fogott ki.
Le merném fogadni, hogy az automatikus szinkronizálás ki van kapcsolva, ill. 2G használod. Az, hogy a Wi.-Fi és a Bluetooth a háttérben fut ilyen esetben nem számottevő. Az látszik a képekből, hogy szép egyenletesen merült. Telefon jelzés is csak négy alkalommal volt. Ebből arra lehet következtetni, hogy nem egy átlag fiatal vagy, aki egész nap nyúzza a készüléket.
Még az X8-as korszakomban csinált valaki hasonló tesztet, ott talán 5-6 napig bírta a semmit tevést.
Sajnos ezek az akkumlátorok, akármilyen jól van optimalizálva a rendszer, kihasználva teló minden "okosságát" 1-2 napot, maximum 3-at bír ki, de ekkor már csak telefonként használják.

[ Szerkesztve ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#1064) sdd2


sdd2
veterán

Családba került egy U, szép kis jószág és elég gyors. :)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#1065) Tamarel válasza k850 (#1063) üzenetére


Tamarel
senior tag

A trükk, hogy a beépített funkciókon kívül egyetlen progi fut csak a háttérben: internet commander (aktív képernyőnél van mobilnet, azon kívül szakaszonként rövid időre).
A 2G talált, de a wifi (alvó móddal), a bluetooth és a szinkronizálás aktív. 4 órát volt aktív a képernyő.
Szépen látszik, hogy éjjel meg munka közben alig fogyasztott, a kettő között meg használtam (leginkább opera mini, gmail, adobe reader).

[ Szerkesztve ]

(#1066) Nimda


Nimda
addikt

Találkozott már valaki adatkapcsolat vagy hálózati problémával? a sony fórumán sok panaszt olvasni róla.Nekem ugyan nincs hálózati problémám,de a 3g random elszáll és olyankor csak homokóra :( általában az adatkapcsolat ki-be kapcsolás segit rajta,de van,mikor magától helyreáll...talán a 4.0 segit rajta...

(#1067) pit stop válasza Nimda (#1066) üzenetére


pit stop
addikt

Legújabb elérhetős frissítésbe egy ilyen hiba csúszott, ezért kérdéses érdemes-e azt telepíteni (ezen kívül sok látható újat nem hozott :DDD , maximum kis üzemidő javulást.) Az ígéretek szerint javítják - de többet azóta nem hallottam.
Ugyanakkor ez jött ki U-ra is és P-re is, és csak egy P tulajt hallottam eddig, akinek ilyenfajta problémája lett volna - lehet menet közben már javították is.

[ Szerkesztve ]

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#1068) jose999 válasza Nimda (#1066) üzenetére


jose999
senior tag

Nekem eddig semmi ilyesmi

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#1069) Nimda válasza pit stop (#1067) üzenetére


Nimda
addikt

Nekem a 6.0.B.1.564 verzió van T-s.Ez az oldal szerint,áprilisi.Ennél újabbat nem talált a pc companion,gondolom mert nem független a teló.Elöször hardveres problémára gondoltam,de elvetettem,mert a wifi,gps,bt és a térerö rendben van.Egyedül az adatkapcsolat szakadozik.A hozzáférési pont nevek alaphelyzetbe állitása után jön helyre...gondolom bug.

Esetleg megpróbáljak egy szoftver cserét,illetve rakjam fel újra?

[ Szerkesztve ]

(#1070) Mágus2 válasza Maxentius (#49) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Helló,
Nem rég sikerült beújítanom egy ilyen ketyerét. Az a led sáv nem mindíg világít, egy idő után elalszik. Ami zavart, h az a kis állapotjelző led szinte láthatatlan. Egy Illumination bar notificatuin app-al az alsó ledsor jelzi az eseményeket. :D

Upsz ezzwl a hsz.-el kicsit elkéstem :B

[ Szerkesztve ]

(#1071) riki5511


riki5511
csendes tag

Helló!

Nekem is elég nehezen talál műholdat a szabadban.A műholdak állapotát hol tudom megnézni?

(#1072) Nimda válasza Mágus2 (#1070) üzenetére


Nimda
addikt

Az az állapotjelzö led egy vicc...nem értem miért nem világit erösebben,hamár beépitették.Ha lenne rá app,ami egy picit felerösiti...de lehet hogy ezt késöbb csak egy custom rom fogja megoldani.

(#1073) Nimda


Nimda
addikt

Egy kis Hir

(#1074) peestee83 válasza Nimda (#1073) üzenetére


peestee83
aktív tag

Nekem még ilyen jel eldobásos hibám nem volt (vagy nem vettem észre)
Igen, a Q3-at emlegeti mindenki ICS-re, és abból is inkább a végét - bár már mindjárt augusztus, és még senki nem kapott. Remélhetőleg hamarosan jön :))

Cor ne edito

(#1075) Nimda válasza peestee83 (#1074) üzenetére


Nimda
addikt

Leirnád a szoftver verziód?...nekem nem a hálózatot dobja el random,hanem a 3g-t...érdekes:)

A pcc-n valamit hegesztenek,mert nem érhetö el a szerver,talán jó jel :)

[ Szerkesztve ]

(#1076) Gyuresz


Gyuresz
tag

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy Ti tapasztaljátok-e a következő jelenséget az Xperia U-nál: A világító sáv (nem világítò állapotban) foltos. Csak sötétebb háttérnél lehet észrevenni. Szerintetek ez a készülék hibája, tehát érdemes garanciába foglalkozni vele, vagy teljesen normális jelenség és ne tulajdonítsak különösebb jelentőséget neki? Köszi előre is a válaszokat :-)!

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte.Vagyis egyik szeméből a nyílt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1077) Mágus2 válasza Nimda (#1072) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Nekem most már a ledsor jelzi az eseményeket. Egész jó kis app, lehet állítani 1-7 között a fényerejét, így éjszaka sem zavaró, eseményenként változtatható a szín. Az állapot jelző led-ről nem tudok nyilatkozni a jó ízlés határain belül. ;]

Gyuresz: Szerintem a ledsor ragasztását látod, egy átlátszó műanyagot ragasztottak rá elölről és hátulról is. Szerintem ezt a ragasztást látod, én nem foglalkozom vele. Oldalról látszanak a sávok.

[ Szerkesztve ]

(#1078) Mágus2 válasza Gyuresz (#1076) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

:B

[ Szerkesztve ]

(#1079) Nimda válasza Gyuresz (#1076) üzenetére


Nimda
addikt

Én is látok benne,a szélein mintha vizcseppszerü foltok lennének...ez a sáv,ha jól látom 3 rétegü,oldalról látni és bizony a réseken simán bemehet a pára...talán ez lehet neked is :)

Egyébként valóban rossz az összererelési minöség (illetve inkább a gyártási)...egy idö után recseg ropog az alsó levehetö elem...ez az egyetlen ami nem tetszik a telefonban.

Mágus2 én is használom az illuminationt,valóban hasznos kis app :)

[ Szerkesztve ]

(#1080) Gyuresz


Gyuresz
tag

Igen, olyan páraszerű a dolog :/...

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte.Vagyis egyik szeméből a nyílt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1081) Gyuresz


Gyuresz
tag

Ja, még egy kérdés: Nincs valami program a világító sáv kikapcsolására?

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte.Vagyis egyik szeméből a nyílt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1082) Nimda válasza Gyuresz (#1081) üzenetére


Nimda
addikt

Nincs,talán majd egy custom romban :)

Más:

Root de csak ICS-nél mükszik sajna...

[ Szerkesztve ]

(#1083) Ryan927


Ryan927
tag

Sziasztok!

Van 100 MB netem a telefonhoz de egy pillanat alatt leszívta.
Gondolom rosszul van beállítva (szinkronizáció vagy valami hasonló dolog lehet)
Meg értesítések ( reklám ) jönnek különböző alkalmazásokról... :S
Illetve zárolt képernyő mellett fel fel villan a képernyő úgy hogy nem is nyúlok hozzá.

Tud valaki ezekre megoldást?

(#1084) Gyuresz


Gyuresz
tag

Köszi :)

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte.Vagyis egyik szeméből a nyílt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1085) Mircinko


Mircinko
senior tag

Sziasztok,nekem is az a problémám, hogy zárolt kijelzőnél illetve töltésnél néha fel fel villan a kijelző.
Valaki tudna segíteni?
Üdv.

Gyorsaság+Stabilitás+Dizájn= Mircinko Rom. Régi szép idők. :)

(#1086) peestee83 válasza Nimda (#1075) üzenetére


peestee83
aktív tag

A szoftver verzióm: 6.0.B.3.162, de a régivel sem volt semmi problémám :)

Gyuresz: ne foglalkozz vele, mindenkinél látszódnak ezek a sötétebb részek (nekem is amikor mondták, csak akkor vettem észre. Egyáltalán nem zavaró.

Ryan927 A Playben nézd meg, hogy az alkalmazások automatikusan frissülnek-e? Ha igen, tiltsd le, vagy állítsd be, hogy csak WIFIn keresztül frissüljön. A szinkronizációkat a beállításokban ellenőrízd, és ami nem kell, szedd ki az auto szinkronizációt, manuálisan is lehet (pl.: facebook)

Cor ne edito

(#1087) bibi55


bibi55
tag

De van program az alsó bar kikapcsolására. a neve screen filter.ha kell az apk írj pm-et.

(#1088) Nimda válasza bibi55 (#1087) üzenetére


Nimda
addikt

És valóban müködik:) letölthetö a marketröl:) köszi!

(#1089) Nimda


Nimda
addikt

Már csak a felsö értesitési ledet kéne felerösiteni:) ha erre is lenne app,akkor értelme is lenne a müködésének:)

(#1090) laci23-1


laci23-1
tag

sziasztok
Mit jelent az hogy Q3 jön majd ki rá? Bocsi lehet hülye kérdés de fogalmam sincs mit takar a dolog. Előre is köszi

még csak most szeretgetem...tanígatom

(#1091) Szlopa válasza laci23-1 (#1090) üzenetére


Szlopa
tag

Azt jelenti, hogy a 3. negyedévben jön rá ki az Ice Cream Sandwich (Az angol quarter szó rövidítése.)

[ Szerkesztve ]

(#1092) laci23-1 válasza Szlopa (#1091) üzenetére


laci23-1
tag

Ennyi? Hát ez kemény. Erre nem is gondoltam. Azt hittem valami speciális dolog. :)) Köszi szépen

még csak most szeretgetem...tanígatom

(#1093) kd


kd
tag

Csátok!
sim kártyán lévő kontaktokat hogyan tudtátok a telóra telepíteni mert nekem nem akarja bemásolni ill úgy tesz mintha de mégsem.

JAJA DE MI HAJCSA

(#1094) riki5511


riki5511
csendes tag

Sziasztok!

Továbbra is segítségeteket kérem,szabad ég alatt a gps 5-7 perc alatt talál jelet,ezt ,hogy tudnám felgyorsítani?Azt hol tudom megnézni,hogy hány műholdat talált?

(#1095) kd


kd
tag

nincs itt senki a ki segíteni tudna :W

JAJA DE MI HAJCSA

(#1096) jose999 válasza Nimda (#1089) üzenetére


jose999
senior tag

Igen, az lenne az igazi!!!

Köszi bibi55 az appot!

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#1097) Mágus2 válasza kd (#1095) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Kapcsolatok -tulajdonságok(jobb érintő gomb) Kapcs. import és kiválasztod a sim-et. Működnie kell. Van valami hibaüzenet?

Utána(kapcsolatok,szintén jobb érintőgomb): Megjelenítés -Telefonban lévő kapcsolat ki kell pipálni az összes kapcsolatot. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1098) Mágus2 válasza riki5511 (#1094) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

5 perc teljesen normális, menj ki a városból a falak közül és gyorsabban talál jelet. :K

(#1099) riki5511 válasza Mágus2 (#1098) üzenetére


riki5511
csendes tag

köszi a választ ,csak azért írtam mert az előző telefonom 1/2-1 perc alatt talált műholdakat.

(#1100) kd válasza Mágus2 (#1097) üzenetére


kd
tag

Köszi én is így próbáltam de nem jelenítette meg a kontaktokat pedig mindet bemásolta. idöközben nyomtam egy gyári visssza álítást és így már minden ok csak hát kezdhetem elöröl a letöltéseket stb

[ Szerkesztve ]

JAJA DE MI HAJCSA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.