Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:03

LOGOUT.hu

Xperia U - A Kisherceg

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) trita válasza Dr.LEW (#1800) üzenetére


trita
tag

Köszi.Akkor legalább már azt tudom,hogy jól emlékeztem,hogy váltakoznia kell.Frissitem a szoftvert,hátha helyrejön,mielőtt reklamálok a boltban.

Rita

(#1802) Dr.LEW válasza trita (#1801) üzenetére


Dr.LEW
csendes tag

Rendben, szurkolok neked hogy megjavuljon.. :)

Pénz & Sárm

(#1803) FET-MEN válasza trita (#1799) üzenetére


FET-MEN
veterán

SUS-al újrahúzni? hátha segít. Ha nem segít akkor szervíz.

Iphone 7

(#1804) pit stop válasza trita (#1801) üzenetére


pit stop
addikt

Beállítások-megjelenítés-témánál próbáltad? Én is régen állítottam és csodálkoztam mikor mozgó háttérnél nem változott vele. Viszont ha képeknél tényleg megy akkor legalább nem led rossz :)

[ Szerkesztve ]

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#1805) trita


trita
tag

Köszi mindenkinek!!!Jót tett a frissítés!!! Megjavult!!! :C :C :C :R :R :R

Rita

(#1806) trita


trita
tag

Akkor ennek örömére,még egy kérdés,mivel ilyen segitőkészek vagytok,felbátorodtam.Véletlenül szinkronizáltam az összes képet facebookról,most már tudom hogy kell beállitani ,hogy ne töltsön le nekem mindent onnan,de sajnos amiket már letöltött,nem tudok megszabadulni tőlük.Egyben nem engedi törölni,egyesével meg egy hétig is eltartana.Van rá vmi megoldás? :F

Rita

(#1807) pit stop válasza trita (#1806) üzenetére


pit stop
addikt

Hogy állítottad be?
Ha szinkronizációt teljesen kilövöd, akkor eltûnik, nekem legalábbis bevált :)

[ Szerkesztve ]

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#1808) godzsy2 válasza trita (#1806) üzenetére


godzsy2
senior tag

Jelentkezz ki facebook-ból (Logout) és akkor szólni fog, hogy kitörli az összes képet. Mivel beállítottad neki, hogy legközelebb ne szinkronizáljon ezért nem fogja lerántani újból.

Egyik kollégámnak meg pont az a baja, hogy nem akar facebookon látható lenni, de a képek meg kellenek neki. Ahányszor kijelentkezik face-ről, mindig kitörli a képeket a masina. És a szervizbe sem tudtak neki semmit mondani. Szerintem czukkerbergnek kéne szólni, hogy írják újra az alkalmazást. :)

(#1809) Joe.36 válasza batt (#1793) üzenetére


Joe.36
addikt

Nagyon jó kis tok, kár hogy itthon nem lehet kapni....

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1810) trita


trita
tag

Tényleg eltűnt! Köszike! :C :R

Rita

(#1811) Gyuresz


Gyuresz
tag

Sziasztok! Nálatok előfordult már olyan,hogy a telefon csengetési hangereje magától elállítódott? Nálam már kétszer volt olyan,hogy nagyon halkan csörgött,ha hívtak,és amikor bementem a hangerőbeállításhoz,tök alacsonyra volt állítva. És tuti,hogy nem állította el senki! Ez hogy lehet,hogy magától elállítódik a csengetési hangerő?
A másik meg az,hogy ha olyankor küldenek sms-t,amikor ki van kapcsolva a telefon,akkor másnap,amikor bekapcsolom,azt a dátumot látom,amikor megkaptam és nem azt,amikor elküldték. Ez nálatok is így van? Esetleg valahol meg lehet nézni azt a dátumot is,amikor küldték?
Köszi!

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte.Vagyis egyik szeméből a nyílt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1812) Dr.LEW válasza Gyuresz (#1811) üzenetére


Dr.LEW
csendes tag

Az SMS-el kapcsolatban én ugy emlékszek hogy nekem mindig azt a dátumot írta amikor bekapcsoltam a telóm és megjött az üzi mert akkor kapod meg az üzenetet mikor bekapcsolod a telefonod.... azt nem tudom hogy meg lehet-e nézni hogy mikor küldték én ilyennel bevallom őszintén még nem is foglalkoztam a hangerő gondra pedig ajánlanám a SUS-t és frissíts ha ez egyre többet van így hogy elállítódik akko én szoft. problemra gyanakodnék.. ÜDV

Pénz & Sárm

(#1813) sutszi


sutszi
veterán

Nem teljesen értem a térképhez köthető beállításokat/ funkciókat...

Szóval Google tértkép, elindítom...
Csak GPS...: nem hozzáférhető a hely adatai
mobilhálózatok igénybevétele (A-GPS): szintén a fenti üzenet..
Ha e kettő mellé még a WIFI-t is bekapcsolom, akkor szépen felrajzol a térképre.

Tehát ennek a 3 "szolgáltatásnak" tényleg mindnek mennie kell, hogy a helymeghatározás funkciót használhassam?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#1814) szecska24 válasza sutszi (#1813) üzenetére


szecska24
tag

Nem, nem kell. Wifi+3g gyorsan fog jelet, de nem pontos, GPS pedig lassan, de az pontos.
Nagyjából így lehet összefoglalni.

(#1815) _Mario_


_Mario_
tag

Nektek az 512mb rambol menyi a valós?

(#1816) air válasza _Mario_ (#1815) üzenetére


air
nagyúr

305MB az elérhető, ebből 40-130MB szokott szabad lenni. A Beállítások-Alkalmazások-Futó szolgáltatások alatt szoktam nézni.
Viszont a System Tuner Pro csak 103MB-ot ír akkor, amikor a rendszer 130MB szabadot mutat. :F
Kollégám SGS I-e custom ROM-mal és kernellel >400MB-ot ír szabadnak. :O

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1817) _Mario_ válasza air (#1816) üzenetére


_Mario_
tag

Nekem 368

(#1818) sutszi válasza szecska24 (#1814) üzenetére


sutszi
veterán

Akkor egy kis helpet még kérnék. Szóval csak gyári térkép szoftverrel szórakoztam.
Most csak a GPS-t kapcsoltam be, és percek óta villog fent a műhold szimbólum, de azt írja ki, hogy :" Jelenlegi helyzete ideiglenesen nem elérhető".
Most ez ? :F
Szóval ez nem, hogy lassú...de egyáltalán nem akar működni...
Minden áron netet akar a két GPS-el együtt...ezt erőlteti.

Amúgy a pontossággal nincs gondom, mert ha mindent bekapcsolok, akkor épületen belül olyan pontosan belőtt, hogy az már-már ijesztő... :Y

Csak azt nem értem, hogy külön a GPS miért nem megy.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#1819) _Mario_ válasza sutszi (#1818) üzenetére


_Mario_
tag

Szedle a sygic navigaciot 2hetig ingyen hasznalhato azzal biztos mukodik csak gps el

(#1820) sutszi válasza _Mario_ (#1819) üzenetére


sutszi
veterán

Rendben. Kösz a tippet. :R

Nem tudtam, hogy a gyári Google "térkép"-nek ez probléma.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#1821) szecska24 válasza sutszi (#1818) üzenetére


szecska24
tag

Net nem csak azért kell, hogy megtalálja a pozíciódat, hanem mert a térkép is azon keresztül jön le! :D Tehát a Maps alkalmazáshoz mindenképp kell valamilyen formában net.

Egy teljes értékű navi nem 10 MB-ot (kb.) foglal, hanem inkáb GB-os nagyságrendben mérhető. Ott nincs szükség netes kapcsolatra, hiszen a térkép alapból a telefonodon van, a programnak csak a pozíciódat kell hozzá társítania.

[ Szerkesztve ]

(#1822) _Mario_ válasza szecska24 (#1821) üzenetére


_Mario_
tag

Jaja ez igaz. Mondjuk nekem a google map is mukodik f@szan de pl a minimen csak a sygic navigacio talat poziciot akarmit felrakhatam utanak meg gondolt egyet es mindenel hajlandó volt működni

(#1823) szecska24 válasza _Mario_ (#1822) üzenetére


szecska24
tag

Androidos (meg úgy általában az összes) készülék szoftveres lelki világa kifürkészhetetlen.... :D

(#1824) Gyuresz válasza Dr.LEW (#1812) üzenetére


Gyuresz
tag

És melyik SUS-t? A Play Áruházban van olyan,h Procedimentos SUS meg olyan is, h All About SUS. Tulajdonképpen mi is ez a SUS?
Köszi a segítséget!

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte.Vagyis egyik szeméből a nyílt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1825) sutszi


sutszi
veterán

Hát ez érdekes... Sygic mennyi helyet foglal?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#1826) szecska24 válasza sutszi (#1825) üzenetére


szecska24
tag

Nem tudom, nem használtam, de egy teljes Európa térkép iGO-n kb. 2,5 GB. Országonként kb. 30-100 MB.

(#1827) _Mario_ válasza szecska24 (#1826) üzenetére


_Mario_
tag

elosenek leszed olyan 240mb utana, meg 100mb korul nem emlékszek pontosan rá

sus valami sony update de én csak a pc comp akarmit hasznaltam meg a flashtools altalaban szamsungos cucaim voltak az meg odin vagy cwmet hasznaltam

(#1828) tsabee265 válasza Gyuresz (#1824) üzenetére


tsabee265
csendes tag

http://www.sonymobile.com/global-en/tools/update-service/

SUS = Sony Update Service
ezzel kell frissíteni az androidot!

(#1829) Joe.36


Joe.36
addikt

A gyári vírusirtónak milyen kódot kell megadni ?

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1830) attilav2 válasza sutszi (#1818) üzenetére


attilav2
őstag

Ezt [link]
rakd fel, ez egy gps diagnosztikai program, kiírja a pozíciódat és azt hogy hány műholdat lát, a gps-hez mindenképp szabadban kell tartózkodnod, a lakásban nem fog működni, esetleg az erkélyen, nekem ott működött de hosszabb idő alatt fogott jelet.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#1831) angelside77 válasza attilav2 (#1830) üzenetére


angelside77
tag

Ezt én is használom, nálam bevált.
Térképnek meg a MapDroyd offline térkép alkalmazást, ez simán megy gps-el, net nélkül.

Rég feladtam, hogy embereket mentsek meg a világnak a fejükben levő szellemektől.

(#1832) youngboy válasza sutszi (#1818) üzenetére


youngboy
senior tag

A net azért kell, mert azon keresztül letölt valamit (pontosan nem tudom már, hogyan is működik, utána lehet nézni) és ezáltal gyorsabban pozicionál. Persze ehhez kell látnia egy minimum mennyiségű műholdat (ha jól emlékszem, 4db). Tudod használni net nélkül is a GPS pozicionálást, de az akár 10-15 percig is eltarthat attól függően, hogy az előző pozicionálási helytől milyen messze kapcsoltad be újra, mennyire nyitott vagy zárt területen próbáld és hogy éppen mozgásban vagy e. Álló helyzetben könnyebben pozicionál. Ezekben nem olyan GPS modul van, mint a pna-kban a hely és a fogyasztás miatt. Ezért is találták ki az aGPS-t. Ez az, amit az elején leírtam. A telefonok tudnak még pl. cellainformáció alapján is pozicionálni (GPS kikapcsolva, cellainformáció helymeghatározás engedélyezve). Ez persze pontatlanabb. Google Maps-ben például ebben az esetben egy kör jelöli a pontosságot.
Természetesen kell net kapcsolat, ha online térképet használsz. Offline módra korlátozott lehetőségek a Gogole Maps-ben is vannak, de még messze nem az igazi.

[ Szerkesztve ]

(#1833) youngboy válasza attilav2 (#1830) üzenetére


youngboy
senior tag

Ez is egy hasonló és jó app.

(#1834) Joe.36


Joe.36
addikt

Sziasztok, most vettem egy ilyen telefont.

A gyári vírusirtónak milyen kódot kell megadni ?

Mert nem fogad el nekem semmit, 6 pin digit..... :(

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1835) _Mario_


_Mario_
tag

most hogy itt mindenki gps ezik mondom kipróbálom 10 perce van az ablakban lát 10 holdat közepes jel erőségel erre egyikre se csatlakozik rá újra indítás se segít tiszta olyan mint az sgs-em volt xperia minim 10 mp csatlakozik a holdak ez meg nem remélem kijavítják szoftveresen ics vel majd ja és ezekre már 3.x-es Kerner lesz? vagy 2.x mint a minire?

(#1836) Szlopa válasza _Mario_ (#1835) üzenetére


Szlopa
tag

A GPS egy rakás széklet ezen a telefonon. Pár hónapja már panaszkodtam ez miatt.
Újraindítás után azonban mindig jó a gps. Én is remélem, hogy az ICS javít majd rajta.

(#1837) _Mario_ válasza Szlopa (#1836) üzenetére


_Mario_
tag

reménykedjünk benne sgs en nem lett jó akár hány frissítés volt :(

(#1838) youngboy válasza Szlopa (#1836) üzenetére


youngboy
senior tag

Anyukámét, mikor próbáltuk, akkor teljesen jó volt. Odavert rendesen a én Desire S-emnek. :K

(#1839) _Mario_ válasza youngboy (#1838) üzenetére


_Mario_
tag

Lehet ez olyan bug mint a ramdom újra indulás és be fagyás első U-m az mindig újra indult befagyott térerő ingadozott mondjuk az ezen is ingadozót de beállítottam csak GSM re és így egy folytában full

(#1840) sutszi válasza youngboy (#1832) üzenetére


sutszi
veterán

Kösz mindenkinek a segítséget...Hát eddig max 4-5 percet vártam ezzel a fentebb ajánlott programmal is...egyszerűen tisztán GPS alapján nem írja ki a koordinátákat...Ezek szerint tényleg kellene neki 10-15 perc... Na ezt mondjuk nem gondoltam volna...

Akkor beletörődöm, hogy ez ilyen...mondjuk annyira nem vészes. Csak most tesztelgetem az egyes funkciókat, hogy biztosan rendben tudjam a telefont...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#1841) husziahazban válasza sutszi (#1840) üzenetére


husziahazban
csendes tag

nekem max fél perc és talál pozit gyári térképel

(#1842) #TOTTI válasza husziahazban (#1841) üzenetére


#TOTTI
őstag

Mobilnettel nekem is amúgy meg nem is próbálkozom, általában bekapcsolom addig amig stabil nem lesz a jel, amire elindul a gps program már van jel.

(#1843) Dr.LEW


Dr.LEW
csendes tag

Na mostmár hivatalosan is közétek tartozom U tulajdonos lettem a mai napon... :)

Pénz & Sárm

(#1844) _Mario_


_Mario_
tag

Na progalgatam egy kicsit a gps t 5-10 perc mire vegre mostmar rakapcsolodik a holdakra de akkor se valami pontos 35 meter az azert eleg tragya

Mas vettem otg kabel idaig pendrival provaltam eleg jol megy

(#1845) _Mario_ válasza Dr.LEW (#1843) üzenetére


_Mario_
tag

Üdvözlet köreinkben :C
Aah dupla lett

[ Szerkesztve ]

(#1846) Dr.LEW válasza _Mario_ (#1845) üzenetére


Dr.LEW
csendes tag

Mióta van U-d? :)

Pénz & Sárm

(#1847) _Mario_ válasza Dr.LEW (#1846) üzenetére


_Mario_
tag

Egy hete elotte xperia mini az 1ghz es elote meg sgs em volt meg van egy tabom
Megy az egeres ezel a kabelel most probalom a joystikot ki

[ Szerkesztve ]

(#1848) Dr.LEW válasza _Mario_ (#1847) üzenetére


Dr.LEW
csendes tag

a telefonálás közbeni hangszóró neked nem halk?nekem én most vettem ma jött meg beüzemeltem és halk a hangszóró telefonálásnál pedig maxon a hangerő... mi lehet a baj?

Pénz & Sárm

(#1849) _Mario_ válasza Dr.LEW (#1848) üzenetére


_Mario_
tag

nekem nem halk sot az kifejezeten hangos is metron nagyon jol hallani foliát ami gyarilag rajta van az hátlap leszedos ábrás azt leszed rola? mert az az betakarja a nyilást meg a kamrol is szed majd le én elfelejtetem és vakunál ködös fényképeket csinált :D
de feljebb mintha olvastam volna másnak is halk ujra inditás után jolett talán vagy az a kihangosito hangszorojara vonatkozot nem tom egy probat meg er.
Ja frissitsed fel a legujab szoftra ha ugyse jo 3 napig egybol cserélik

[ Szerkesztve ]

(#1850) tsabee265 válasza _Mario_ (#1844) üzenetére


tsabee265
csendes tag

honnan rendelted? egy linket kérhetek szépen? :R
eddigi tapasztalatok? királyul felismeri nincs csatlakozási para vele?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.