Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:03

LOGOUT.hu

Xperia U - A Kisherceg

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) peestee83


peestee83
aktív tag

Egy gyors kérdés a nálam okosabbaktól :)
A SUS működik ezzel a telefonnal? Vagy csak a PCC?
Előre is köszi a válaszokat

Cor ne edito

(#1152) mrlujoak válasza peestee83 (#1151) üzenetére


mrlujoak
veterán

Természetesen igen, működik.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1153) peestee83 válasza mrlujoak (#1152) üzenetére


peestee83
aktív tag

Köszönöm a gyors segítséget :R

Cor ne edito

(#1154) rwbag2012


rwbag2012
tag

Üdv. Kis segítséget kérnék. Szeretnék mentést csinálni a telefonom jelenlegi állapotáról. Hol találom a biztonsági mentés opciót?

(#1155) Mágus2 válasza rwbag2012 (#1154) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Hi,
A biztonsági mentés és visszaállítás alkalmazással, vagy a PC companion-segítségével.

(#1156) rwbag2012 válasza Mágus2 (#1155) üzenetére


rwbag2012
tag

A biztonsági mentés és visszaállítás alkalmazást le kell töltenem, vagy valahol megtalálom a telefon opciói között?

(#1157) Mágus2 válasza rwbag2012 (#1156) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Igen, vagy letöltöd, ha mindenről szeretnél másolatot, vagy a Beállítások-Adatvédelmi beállítások menüben tudod visszaállítani a telefont. A Kapcsolatokat és egyebeket csak külön alkalmazással(nincs alapból a telóban), vagy a PC conpanion segítségével tudod menteni.

(#1158) godzsy2 válasza cynu (#1140) üzenetére


godzsy2
senior tag

Én is kártyásan vettem a vodánál, mert előfizuba nem tudtam kivárni, hogy a 2éves hűség lejárjon jövő májusban. :) Most én is előfizus kártyával használom... és felötlött bennem, hogy esetleg olyan létezhet, hogy a voda nem is akar kiadni rá frissítést, mert mondjuk a kártyások nem élveznek ilyen előnyöket?

vagyis megfordult a fejemben, hogy a voda először az előfizetéssel rendelkező ügyfeleinek adja ki a frissítéseket és a kártyásokat meg magyarul lesz*rják? Vagy esetleg csak az ICS-re, JB-re fog frissíteni és nem vásárolt licenszt az ilyen 2.3.7-es bugfixekre?

Egyáltalán ezeket ingyen kapják vagy nekik is fizetni kell a Sony/Google-nek ezekért a frissítésekért? Vagy a Sony-nak kötelessége erről gondoskodni amolyan support gyanánt?

Jah, amúgy nekem sem talált frissítést a pc companion. :(

(#1159) pit stop


pit stop
addikt

Sziasztok!
Érdeklődést hogy a korábban néhány embernél felmerült átlátszó sávba lévő buborék mennyire elterjedt? Én 3. napba lépek de már van, úgyhogy visszamegyek aztán kíváncsi vagyok mi lesz... :F

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#1160) peestee83 válasza pit stop (#1159) üzenetére


peestee83
aktív tag

Szinte mindegyik telefonnál látszódik a ragasztás az átlátszó sávban. Ez nem buborék, hanem kis fekete csíkok. De én is akkor vettem csak észre, amikor mások mondták, hogy hogy találom meg. Szerintem ne foglalkozz vele, egyáltalán nem zavaró, és nagyon ritkán látható. :)

Cor ne edito

(#1161) Zsembi77


Zsembi77
csendes tag

Én az Xperia U és Samsung Ace 2 között gondolkodok.
Elolvastam sok pro és kontra hozzászólást. Mivel én munkára is használnám, azaz sokat beszélek, ennek tükrében melyiknek bírhatja jobban az aksija?

Illetve hol érdemes megvenni, hogy gyári garanciát kapjak? Azt tudom, hogy a Samsungoknak vmi hologramos szürke EU-s garanciajegyet kell hogy adjanak hozzá.

A Sonynál gondolom csak jól járhatok ha a sonywebshopnál vásárolom, ami egy kicsit drágább, de az tuti!

De ha tudtok ajánlani vmi szakboltot, ahol olcsóbban és eredeti garival adják a készülékeket, vagyon jó lenne....

Köszi előre is.

(#1162) Zsembi77


Zsembi77
csendes tag

És még egy kérdés. Régi C5-ös Nokiáról az adataimat, névjegy stb. hogy tudom átpakolni egy új okostelóra? Sétáljak be egy mobiloshoz valamelyik plázába és ott jó pénzért megcsinálják?

(#1163) Szlopa válasza Zsembi77 (#1162) üzenetére


Szlopa
tag

Névjegyeket átvinni viszonylag egyszerű. A Nokia PC szoftverrel lemented a névjegyeket valamilyen használható formátumban, mondjuk CSV, vagy Vcard. Utána bejelentkezel a gmail-be, és importálhatod a névjegyeket a címtárba. Az új telefonodon beállítod, hogy szinkronizálja a neveket a google accountoddal, így soha többet nem lesz gondod a névjegyekkel, mivel a Google tárolja azokat, ha telefont cserélsz, leszedi onnan.

Adatok alatt mit értessz? Ha ilyen képek, zenék ilyesmik, arra szerintem a legjobb ha felmásolod gépre, majd rátolod az új telóra.

(#1164) Bogyi007 válasza godzsy2 (#1158) üzenetére


Bogyi007
veterán

Előfizusan vettem meg a Vodánál a telót 2 évre 2 hete Matrix 5-re Köszönet programosként összesen 5000 forint készülékkedvezménnyel. Frissítések eddig nem jöttek nekem sem...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#1165) rwbag2012 válasza Mágus2 (#1157) üzenetére


rwbag2012
tag

Köszönöm.

(#1166) István89 válasza Zsembi77 (#1161) üzenetére


István89
tag

Hát nem tudom, hogy melyik bírná jobban, mert nekem nincs összehasonlítási alapom más okos telefonnal, de az biztos, hogy mindegyik gyorsan merül.

ma vettem le a töltőről és kb, csak néha megnyomtam, hogy lássam az időt, és most 83%-os az akkumulátor használat 10 óra használat mellett. Este általában kikapcsolom.

Kicsit sok, dehát ezzel sok mindent nem tudunk kezdeni, sajnos. :(

(#1167) papi77 válasza godzsy2 (#1158) üzenetére


papi77
addikt

"vagyis megfordult a fejemben, hogy a voda először az előfizetéssel rendelkező ügyfeleinek adja ki a frissítéseket és a kártyásokat meg magyarul lesz*rják? "

Megnyugtatlak,hogy ilyen nincs!!! Mindegy mivel veszed,egyszerre jön a frissítés-amikor jön!

Az első: NOKIA 1611

(#1168) Tamarel


Tamarel
senior tag

Mintha több lenne a szabad memória a .3.184-el...

[ Szerkesztve ]

(#1169) godzsy2 válasza papi77 (#1167) üzenetére


godzsy2
senior tag

ok, köszi. :)

(#1170) godzsy2


godzsy2
senior tag

hát srácok, most már teljes mértékben meg vagyok elégedve a kis készülékkel. :)

történt ugyanis, hogy zenehallgatás közben, a lejátszón észre vettem két kis kerek ikont. abból az alsó ismeretlen volt számomra, ígyhát rákattintottam. :) ott választani lehetett, hogy a telefonon vagy egy fura elnevezésű készüléken játszhatom le a zenét. Minő meglepetésemre a második lehetőség a routerre kötött médialejátszóm volt. Arra lettem figyelmes, hogy az éppen futó film átkapcsol arra a zenére, amit a telefonon kezdtem lejátszani.

Azt eddig is tudtam, hogy a telefon képes ilyenekre, de nem gondoltam, hogy a két készülék kompatibilis lesz egymással. Tehát akinek esetleg szintén van otthon egy Syvio A200-as médialejátszó, az a hálózaton keresztül le tudja játszatni a zenéit. Lehet kipróbálom valami videóval is, hátha azt is átküldi.

Sajna tekerni nem lehet rajta, hiába tologatom a csúszkát a telefonon, úgy látszik csak át-stream-eli. De tetszik ez a feature, ezentúl nem kell a médialejátszóra is felmásolni a zenéket, hanem egyből ki tudom rá küldeni. Jó cucc. :)

(#1171) godzsy2 válasza godzsy2 (#1170) üzenetére


godzsy2
senior tag

és a videókat is átküldi. legalábbis a beépített videót lejátsza. :)

(#1172) brajen32


brajen32
csendes tag

Sziasztok! :))
Kérdésem a következő!A telefont a gépre dugva a program jelzi az új frissítést :K elindítom a telepítést,és a pc-re történő letöltésen nem akar tovább lépni :(( türelmesen várok(ma is kb 2órán keresztül),de semmi :((( teljes a letöltő sáv :) Segítsetek,hogy esetleg mit kellene beállítanom :)) Köszi

(#1173) peestee83 válasza brajen32 (#1172) üzenetére


peestee83
aktív tag

Ha jól sejtem a PCC-vel frissítenél. Töröld le a gépről a programot, indítsd újra a gépet, majd a netről szedd le a legfrissebb PCC-t. Link

Nekem is ez volt a gondom régebben, a program újra rakása segített rajta.
Remélem sikerülni fog :)

Cor ne edito

(#1174) Silenzio


Silenzio
addikt

Hello. A kérdésem az volna, hogy még mindig ilyen ganaj a telefon videofelvétele? Mert az nem létezik, hogy a szenzor tudna ennyit, a gond szoftveres lehet. Legalábbis remélem.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#1175) kd válasza Silenzio (#1174) üzenetére


kd
tag

Nekem úgytűnik,hogy mióta frissítettem 6.0.B3.184 re azóta nem pixelexs a videó felvétel. :C

[ Szerkesztve ]

JAJA DE MI HAJCSA

(#1176) István89


István89
tag

Nálam is megjelent ez a 6.0.B3.184 frissítés, akkor érdemes frissíteni? Nem lesz hálózatledobás vagy ilyesmi? :)

(#1177) kd válasza István89 (#1176) üzenetére


kd
tag

Eddig még tapasztaltám semmi hátrányát a frissítésnek

JAJA DE MI HAJCSA

(#1178) papi77


papi77
addikt

Szolgáltatósokra még nem jött frissítés?

Az első: NOKIA 1611

(#1179) jose999 válasza papi77 (#1178) üzenetére


jose999
senior tag

Nekem T-s van, a 6.0.B3.184 frissítés jött pár napja, ez volt az első nekem eddig.

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#1180) István89


István89
tag

Lehet, hogy kár volt frissítenem, mert annyira elkezdett akadni miközben csak a fő lapokat lapozgatom, hogy hihetetlen, lassú a kikapcsolása is, sokat szöszmötöl, ha egy appot indítok el, ez eddig nem így volt. Pedig mindent úgy csináltam, ahogy írták az útmutatóban.

(#1181) bibi55 válasza István89 (#1180) üzenetére


bibi55
tag

Én úgy vettem észre hogy gyorsabb lett a frissítés után. És mintha több szabad memória is lenne. Teljesen elégedett vagyok az update-tel.

(#1182) jose999 válasza bibi55 (#1181) üzenetére


jose999
senior tag

Én is hasonlókat tapasztaltam.

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#1183) István89 válasza bibi55 (#1181) üzenetére


István89
tag

Kicsit elhamarkodott voltam, most már jobb a helyzet, de szerintem fürgébb volt az előző, dehát fene tudja ezt megítélni. No nem baj, remélem, hogy beválik :)

(#1184) zozika2 válasza bibi55 (#1087) üzenetére


zozika2
tag

Helló!
Tényleg teljesen ki lehet kapcsolni a világító sávot?
Eddig úgy tudtam, hogy nem :)

(#1185) kd válasza zozika2 (#1184) üzenetére


kd
tag

Ez engem is érdekelne!

JAJA DE MI HAJCSA

(#1186) jose999 válasza zozika2 (#1184) üzenetére


jose999
senior tag

A Screen Filter nevű alkalmazással igen!

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#1187) kd válasza jose999 (#1186) üzenetére


kd
tag

Nekem sanos nem múxik ,vagy én vagyok béna de csak a kijezőfényerejét tudom állitani vele.

JAJA DE MI HAJCSA

(#1188) jose999 válasza kd (#1187) üzenetére


jose999
senior tag

Enable soft key backlight-ról pipa ki,majd enable screen filter. Így jó lesz

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#1189) brajen32 válasza peestee83 (#1173) üzenetére


brajen32
csendes tag

Szia!
Köszönöm a segítséget?végre ki is próbálom :))

(#1190) brajen32


brajen32
csendes tag

Sziasztok!!!!
Valamiért nem igazán akar menni ez a frissítés dolog :(((
Ismét felraktam a pc-re a programot,elindítja a frissítés telepítését a pc-re.....
De ezt már 3órája csinálja és nem lép tovább!!!!!!!! :W

(#1191) Tamarel válasza brajen32 (#1190) üzenetére


Tamarel
senior tag

Milyen interneted van? Hálókábelesen is elgondolkodott egy ideig.
Ha máshogy nem megy hagyd ott éjszakára...

[ Szerkesztve ]

(#1192) jose999 válasza brajen32 (#1190) üzenetére


jose999
senior tag

Ha van rá lehetőséged, próbáld meg esetleg valamelyik haver gépén az ő netjével. Nekem sajnos más ötletem nincs :-S

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#1193) godzsy2


godzsy2
senior tag

az én telefonom még mindig naprakész. ha az ICS-el is ezt fogja játszani a voda/sony páros, kajak kapnak egy olyan levelet, hogy még a végén ők fognak nekem küldeni egy általam tetszőlegesen választott sony terméket, csak hogy "elégedett vásárló" legyek.

de az biztos, hogy egy 3D TV-t fogok kérni. :D

(#1194) cynu válasza godzsy2 (#1193) üzenetére


cynu
tag

....én már nem dühítem magam... :)

Rájöttem, h tutira Halloween-ra kapom majd a JB-t a piros szolgáltatós smartphone-ra... :) 2013-ban természetesen! :-)

Persze nem panaszkodom, mert a masina teszi a dolgát, csak van 1-2 olyan dolga, amit Gingerbread-del nem tud még, ICS-re (JB-re) igéri a Sony, de én már a 858 SMART-on használtam már....igaz custom ROM-mal... :-)

Amúgy minden happy!
...és remélem minden "frissült" kolléga előnyére vált az update. :-)

Respect!

(#1195) zozika2 válasza jose999 (#1186) üzenetére


zozika2
tag

Köszi! Akkor valószínű veszek egyet:)

(#1196) cynu válasza cynu (#1194) üzenetére


cynu
tag

HÉÉÉ! Hazaértem és csingiling! Update van! 6.0.B.3.184!

(#1197) peestee83 válasza cynu (#1196) üzenetére


peestee83
aktív tag

Hamarabb is hazaérhettél volna :))
Ahogy írtad, ellenőriztem a telefont, és láss csodát..... frissítés található :C

Mellesleg milyen függő a kicsike nálad?

[ Szerkesztve ]

Cor ne edito

(#1198) cynu válasza peestee83 (#1197) üzenetére


cynu
tag

:) 70-es Kártyásan vettem, de előfizus kártyával használom.
A frissítés előtt elkezdtem futtatni egy biztonsági mentést a pc companionnal, de az meg lefagyott a vége előtt... :(

De ma akkor is update lesz és kész! :)

(#1199) Mi5i válasza cynu (#1196) üzenetére


Mi5i
aktív tag

Yessz! Nekem is ma dobta ki a gép :D Akkor "hasonlítunk" eléggé. :DDD
(voda, kártyásból átvitt szám előfizus flottásra..)

(#1200) peestee83 válasza cynu (#1198) üzenetére


peestee83
aktív tag

Én is Vodás vagyok (előfizus kártyával)
Már fent is van a friss ropogós új szoftver :)
Bár az idegesít, hogy a McAfee-t, Visepilotot visszarakja, mindig törölhetem le újra. Bár ez legyen a legnagyobb gondom :DD

Cor ne edito

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.