Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:03

LOGOUT.hu

Xperia U - A Kisherceg

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11001) air válasza ThePatriot (#10996) üzenetére


air
nagyúr

Nem kell leírást kérned a GB visszarakásához, csak vissza kell olvasnod. Többször le lett írva.

gaborm69
Azért mert te a GB mellett vagy, még nem kell senkit lebeszélni az ICS-ről. Elég ha azt mondod, hogy neked az jobban bevált.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#11002) huhuhuu... válasza Laci 87 (#11000) üzenetére


huhuhuu...
tag

Szerinted . A többség meg vissza nem rakná .

...az emberek többségével nincs baj . Csak az a néhány aljas és ostoba minek van ezen a bolygón ...?

(#11003) huhuhuu...


huhuhuu...
tag

gaborm69
A lényeget jól látod ; az U az nem Sola .

[ Szerkesztve ]

...az emberek többségével nincs baj . Csak az a néhány aljas és ostoba minek van ezen a bolygón ...?

(#11004) pit stop válasza huhuhuu... (#11003) üzenetére


pit stop
addikt

Azért olyan rettenetes különbségek nincsenek közöttük. Nem sziámi, de ikrek :)

(#11000) Laci 87: Csinálják, csak az a baj, hogy régiós szinten valamit nagyon elszabtak ott fennt a központban...

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#11005) arti1121


arti1121
senior tag

SONY-ln belül mi lehet még jo választás az U mellé szerintetek?? xperia P vagy S vagy még xperia ION?? esetkeg rövid vélemyény hogy miért.

szempontom: nagyobb memoria + nagyobb RAM

KÖSZI

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#11006) huhuhuu... válasza pit stop (#11004) üzenetére


huhuhuu...
tag

Hülyeség ez a GB - ICS vita . Van mindkettő . Lehet választani . Rábeszélni valakit arra , hogy ne tegye fel az ICS-t viszont ostobaság . A némi hozzáértéssel is bíró felhasználók többségének nem gond az ICS ( söt) Aki a GB-be szerelmes az meg használja azt .

...az emberek többségével nincs baj . Csak az a néhány aljas és ostoba minek van ezen a bolygón ...?

(#11007) pit stop válasza arti1121 (#11005) üzenetére


pit stop
addikt

Ha a nagyobb memória számít akkor egyértelműen Ion, mert az bővíthető. Mellesleg még fém hátlappal az az egyik legszebb és kijelzőjét is dícsérik.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#11008) Csatsa


Csatsa
tag

[link]

Valaki használta már ezt az ICS-t?

6.1.1.B.1.89

(#11009) Boonen007 válasza Csatsa (#11008) üzenetére


Boonen007
őstag

A Sony mérnökei igen.

(#11010) ThePatriot


ThePatriot
csendes tag

Na hát problémám akadt a frissitéssel:
Eljutok a szokásos, húzd ki, kapcsold ki, dugd be és a hangerőt kell nyomvatartani, nekem ilyenkor viszont nem ugrik át és nem csinál semmit. Mit csináljak? Ja és a B 1. 10-es verziót ajánlja fel. Erről mit tudtok? Mik a tapasztalatok?(pl. wifi problem)

(#11011) freemanone válasza ThePatriot (#11010) üzenetére


freemanone
őstag

a sorrendet véletlenül írtad el, vagy nem? lehúz, kikapcs, hangerőle nyomvatart, majd rádug.
Ne SUS-al frissíts, ha már ICS-re váltasz hanem flashtool-al és a generic .54 végű romot tedd fel. Újabb és jobb is mint amit a SUS felajánlj neked. A keresőt használva itt a topicban is találsz hozzá linket.
Legfőképp azért, mert a GB-t is csak ezzel fogod tudni visszatenni. Első alkalommal a driverek települnek és nem fog sikerülni a folyamat. XP szintén egy nehezítés és win8 is, mert ott ki kell kapcsolni a driver aláírás ellenőrzést is. Második alkalommal is van, hogy szórakozik, de utánna működni fog. USB3 portot pedig messze kerülni, mert bugos működést okoz, vagy pont nem működést.
A wifi bug általában hibás router beállításból fakad, ritkán fordul elő.

(#11012) gaborm69 válasza huhuhuu... (#11006) üzenetére


gaborm69
aktív tag

Csak egy kérdésre mondtam el a saját véleményem.Tapasztalatokra volt kíváncsi az úriember.

Samsung Galaxy S20 FE

(#11013) sesshou


sesshou
senior tag

Üdv urak.

Nemrég szereztem be egy ilyen kis ketyerét. vissza olvasgatva láttam hogy az 500 mb nyi memória matti lassulás nem csak nálam jelentkezik hanem úgymond széria tartozék.

Jelenleg a hivatalos 4.0.x rom fut a telefonon.

Született már valami megoldás erre a problémára?

(#11014) pit stop válasza sesshou (#11013) üzenetére


pit stop
addikt

Megpróbálhatsz forrasztani még 1 GB RAM-ot a készülékbe, de a siker erősen kérdéses ;]
Egyébként van jópár rom hozzá: van akinek ez, van akinek az vált be. De a többség Mircinkót elégedetten használja.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#11015) sutszi válasza LantosBerry8 (#10987) üzenetére


sutszi
veterán

Nincs gond a rendszerrel szerintem nálam van a hiba.
Aki T-s az be tudná másolni ide, vagy privátban is elküldheti, hogy neki milyen hozzáférési pontok vannak felvéve?
Nekem web'n'walk és mms van.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#11016) LantosBerry8 válasza sutszi (#11015) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

a szolgáltató honlapján elérhető az összes beállítás

(#11017) sutszi válasza LantosBerry8 (#11016) üzenetére


sutszi
veterán

Ja azt már néztem...nem az kell...Hanem ez:

Mert lehet, hogy itt nincs annyi mint kéne...

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#11018) kali válasza sutszi (#11017) üzenetére


kali
legenda

szia,

a wnw hozzáférési pont végén pöttyints be egy zöld pontot - ott a helye -, akkor lesz aktív a hozzáférési pont!

[ Szerkesztve ]

(#11019) duo válasza pit stop (#11014) üzenetére


duo
őstag

ezen amúgy én is gondolkodtam :) tiszta Fallout lenne a hátlaphoz odaforrasztott ddr2-es csík :D

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#11020) sutszi válasza kali (#11018) üzenetére


sutszi
veterán

Kösz, de sajnos így sem jó.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#11021) kali válasza sutszi (#11020) üzenetére


kali
legenda

megjelent a zöld pötty?
a wifi kikapcsolásakor megjelenik a 3g...stb ikon a hálózat jele felett?
beállítások itt; link, ellenőrizd, hogy minden érték pontos legyen, illetve mepróbálhatod az internet hozzáféréssel is.
van előfizetve/aktiválva mobilinternet a szolgáltatónál?

[ Szerkesztve ]

(#11022) sutszi válasza kali (#11021) üzenetére


sutszi
veterán

Nem jelenik meg a 3g a hálózat jele felett. Szerintem az aktiválással lesz valami gond...Mert a többi stimmel.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#11023) kali válasza sutszi (#11022) üzenetére


kali
legenda

akkor kérdezz rá a szolgáltatónál, hátha tényleg csak nincs aktív mobilinternet a sim kártyához társítva.

(#11024) Lasy válasza sutszi (#11022) üzenetére


Lasy
veterán

az apncímet írd át.
csak annyi legyen ott, hogy
online
és menni fog.

+36702778032

(#11025) Lasy válasza gaborm69 (#10995) üzenetére


Lasy
veterán

szerintem csak te rontod el a frissítést.
nem akarod elveszíteni az adatokat.
pedig gb, és ics között érdemes wipe-olni akár kétszer is.

+36702778032

(#11026) sutszi


sutszi
veterán

Sikerült. Kösz. Szolgáltatós probléma volt.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#11027) darvinya válasza Lasy (#11024) üzenetére


darvinya
titán

Tmobil-os nem Telenor-os.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#11028) pit stop válasza Lasy (#11025) üzenetére


pit stop
addikt

5 percen belül szerkeszteni illik, ezt egy PH!Kedvence tudhatná :P ;]

De mondandóra +1.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#11029) sutszi válasza sutszi (#11026) üzenetére


sutszi
veterán

Viszont lett némi üröm az örömben.

Direkt kikapcsoltam a Wifi-t, hogy lássam mit csinál alap helyzetben. Erre 12KB-ot egyből kiharapott valami Google háttérszolgáltatás...
A menü gombra feljön egy lista aminek egyik eleme a háttrészolgáltatások korlátozása mobilnet esetében. Viszont ezt nem tudom aktiválni mert csak akkor lehet, ha adatforgalom korlátot állítok be. Ezt pedig sehol sem találtam. Tipp?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#11030) darvinya válasza sutszi (#11029) üzenetére


darvinya
titán

Utána a piros sávot a grafikus diagramon állítani.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#11031) sutszi válasza darvinya (#11030) üzenetére


sutszi
veterán

Köszi. :R

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#11032) kali válasza sutszi (#11029) üzenetére


kali
legenda

azért nézd majd meg, hogy milyen háttérszolgáltatásokat korlátozol, mert előfordulhat, hogy olyat is kikapcsolsz, ami a későbbiekben kell(het)!
amennyiben nagyon kicsi keretes csomagod van, vagy olyan, ahol minimális kilobyte forgalom is drága, úgy kikapcsolhatsz mindent, ellenkező esetben nem érdemes foglalkozni ilyen minimális forgalommal.

[ Szerkesztve ]

(#11033) sutszi válasza kali (#11032) üzenetére


sutszi
veterán

Ezek az programok szerepelnek az adathasználatnál. Innen nekem egyedül a whatsapp kell. A többire tudtommal nincs szükségem. De ha a kapcsolat működéséhez szükség van mondjuk pl Android op rendszerre akkor azt nem korlátozom...

Google szolgáltatások
Whatsapp
Youtube
Android operációs rendszer

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#11034) kali válasza sutszi (#11033) üzenetére


kali
legenda

igen, pont ezért írtam, mert vannak olyan alkalmazások és/vagy funkciók, amik nem működnek megfelelően, ha bizonyos folyamatokat korlátoz az ember.
a whatsapp esetén nem tudok nyilatkozni, mivel sosem használtam, de biztos kitapasztalod majd, viszont sokkal alapvetőbb folyamatokkal is probléma lehet, bizonyos korlátozások esetén.

(#11035) sesshou válasza pit stop (#11014) üzenetére


sesshou
senior tag

És itt jön az örök kérdés amire eddig sehol nem lattal tiszta választ ezzel elszall a gari vagy sem.

(#11036) kllzslt


kllzslt
tag

Tudom, hogy nem pont ide tartozik, de mivel U-m van és itt kaptam az ötletet, ezért gondoltam megosztom veletek, hogy az Unified Remote Full verziója 2 napig 70%-al olcsóbban vásárolható meg a play áruházban.

(#11037) LantosBerry8 válasza kllzslt (#11036) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

tudnál írni akár privátban is, hogy hogyan tudom a géppel összekapcsolni(mit tegyek, hogy csatlakozzon a pc IP címéhez?)

(#11038) kllzslt válasza LantosBerry8 (#11037) üzenetére


kllzslt
tag

Hát az az igazság, hogy én Bluetooth-on keresztül csatlakozok, de biztos van aki járatosabb benne nálam.

(#11039) sutszi válasza LantosBerry8 (#11037) üzenetére


sutszi
veterán

Eddig bluetooth-on használtam. Most kipróbáltam milyen wifi-n keresztül. Simán megy. Friss legyen a gépen lévő server program. Elindítod és nézd, hogy a beállításokban engedélyezve legyen a TCP és az UDP kapcsolat is.
A telefonon pedig a Servers-be megkeresteted a gépet. Ennyi.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#11040) duo


duo
őstag

itt egy CM9 ZÁRT bootloaderre.

[link]

ha valakit érdekel.

@air: "mondd te süket vagy? a pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" :D

[ Szerkesztve ]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#11041) arti1121


arti1121
senior tag

fiuk EZ a rom rakhato zárt bootloader-re?? esetleg mit szoltok hozzá??

[ Szerkesztve ]

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#11042) csacsi67 válasza duo (#11040) üzenetére


csacsi67
addikt

Legalább ezen müködik a kamera nem ugy mint a P-n sajna.

(#11043) sutszi válasza arti1121 (#11041) üzenetére


sutszi
veterán

Szerintem a Feature rész 3. és 4. sora alapján következtetem, hogy nem megy fel zárt BL-re.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#11044) csacsi67 válasza arti1121 (#11041) üzenetére


csacsi67
addikt

Szerintem meg megy.

(#11045) Csatsa válasza arti1121 (#11041) üzenetére


Csatsa
tag

Kell neki menni zárton, ez van odaírva "Working on Locked BL"

(#11046) air válasza duo (#11040) üzenetére


air
nagyúr

- Ruby! - B+! - B+! - Ruby! :DD

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#11047) pit stop válasza air (#11046) üzenetére


pit stop
addikt

Pofa be egyik legnagyobb film, azt is adhatnák többször :D
- Várj lopok egy másik kocsit! -B+ hoztál még egy rendőrautót?!

Hogy kapcsolódjon telefonhoz: Új Sonykban rendőrvillogót nem is lehet csinálni csak U-ból.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#11048) Mircinko


Mircinko
senior tag

...sajnos elérkezett az, amitől minden okostelefonos ember fél!

A beázástól!

Ma ugyanis elmentünk kirándulni a családdal, és volt egy (több) patakátkelés. Az egyik követ benéztem és beleestem a vízbe...sajnos az a zsebem is vízes lett, amelyikben ott volt az U.

Csontörések megvizítálása után az volt az első, hogy megnézzem, müködik-e?

..A válasz az volt, hogy nem, ezért gyorsan kiszedtem az aksit és a Sim kártyát+leszedtem az alsó sávot, és beletettem a táskába.

Aztán hazafele menet megpróbáltam, és bekapcsolt!, de sajnos nem érzékeli az érintést, és az alsó kapacítív gombok sem mükődnek.

Tudom, hogy a teljes kiszáradás minimum 2 nap, de mit lehet tenni ennek felgyorsítása érdekében?
Illetve, ha nem müködik hogy,hol javítassam meg?. Igaz, hogy még garanciális, de sajnos az aksi alatt, belilult az a kis pötty, vajon még így is bevennék?

A probléma megoldásáig sajnos a Mircinko Romok szünetelnek... :(

Gyorsaság+Stabilitás+Dizájn= Mircinko Rom. Régi szép idők. :)

(#11049) air válasza Mircinko (#11048) üzenetére


air
nagyúr

Ez a legrosszabb hír, amit mostanában U tulaj hallhatott.
Azért jó, hogy benned nem esett kár. Én ezért nem a zsebemben tartom a telefont túrázáskor.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#11050) nash2 válasza Csatsa (#11045) üzenetére


nash2
tag

Működik zárt bootloaderen, most raktam fel éppen.....

Nash

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.