Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3801) tomy86 válasza tomi9004 (#3798) üzenetére


tomy86
addikt

GB. Flashtool és ST18i_4.0.2.A.0.42_Central Europe 2.3.4.ftf
szerk: ahogy előttem írták (lelassultam :) )

[ Szerkesztve ]

(#3802) Omni


Omni
aktív tag

(#3803) tomi9004


tomi9004
csendes tag

köszönöm szépen a segítségeteket!

(#3804) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

A Home gomb körüli notification led-et hogy lehet működésre bírni? Mármint működik, szép fehéren világít amikor aktív, sárga amikor tölt, zöld amikor fel van töltve. Sőt találtam egy ilyen kódot *#*#7378423#*#* ami után a service test menüben tesztelhető, szóval minden szín működik elvileg. De nem fogadott hívásnál ettől függetlenül nem akar jelezni. Olvastam olyat is, hogy ez ICS bug. Nálatok megy? A menüben nem találok erre semmi beállítást egyelőre.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#3805) mrlujoak válasza Pompi (#3804) üzenetére


mrlujoak
veterán

sms-nél zölden villog. Nem fogadottat aztat még nem néztem, kéken meg FaceBook üzenetemnél villogott.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#3806) Pompi válasza mrlujoak (#3805) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Köszi, én még csak nem fogadottal próbáltam, ezzel volt a legegyszerűbb, de arra nem csinált semmit. Majd kipróbálom sms-sel.
Viszont közben feltettem ezt a progit, ezzel működik.

Szerk: kipróbáltam sms-sel, azzal működik alapból, zölden villog. Viszont utána lesz egy nem fogadott hívásom, akkor már sehogy sem villog. Egyelőre marad a külső program.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#3807) sir fg válasza Pompi (#3804) üzenetére


sir fg
aktív tag

Nem fogadott hívásnál ICS alatt nem villog. GB-nél már nem emlékszem, hogy volt. Hogy rendbetegyem a dolgot, kipróbáltam a Light Flow Lite-ot. Sőt, már megvettem azóta a teljes verziót. (Lehet, meggondolatlan voltam, mert esélyes, hogy van ingyenes alternatíva). Ebben a programban egy helyen összegyűjtve lehet beállítani az összes lehetséges esemény jelzését (milyen színűen, milyen sebességgel villogjon a LED, hangjelzés, rezgés. Abbahagyja-e egy idő után, vagy ne, másképp viselkedjen-e, ha töltöd, illetve ha nem, stb. Palettáról lehet színt választani...)
Keress erre programot a Play-en.
Szerk: most látom, te is megtaláltad. Elnézést a figyelmetlenségért.

És igen, lehet hőbörögni, hogy ilyen alap dologra is küldő program kell a Play-ről. Hümmögtem én is, de hát ez van. Viszont pár app letöltésével mindenki úgy szabja testre a telót, ahogy akarja (pl. exDialer, Handcent SMS, Launcher Pro, Light Flow az én esetemben), és még gyorsulhat is a telefon, ha nem a gyári alkalmazást használom. (Pl. exDialer gyorsabban indul, mint a gyári tárcsázó).
Én abszolút használhatónak tartom az ICS-t, de mivel visszalépett 1-2 dologban a GB-hez képest (pl. a videó, bár én nem teszteltem), ezért én is elvárok egy olyan hibajavítást, ami visszahozza a GB színvonalát és minőségét, az ICS újításainak megtartása mellett. Esetleg új kernelt. Persze tisztában vagyok vele, hogy erre jó darabig várni kell, ha lesz egyáltalán ilyen, de jelen ICS mellett türelmes vagyok, mert egyáltalán nem használhatatlan, sőt.

[ Szerkesztve ]

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#3808) trita


trita
tag

Sokan irjátok,hogy lecseréliteg a gyári alkalmazásokat alkalomadtán.Buta kérdés,de hogyan? Felteszem az ujat,akkor a régi eltűnik,vagy az is megmarad valahol? Pl ha másik billentyűzetet(vagy mi a szöszt) használok.Más! itt a nevek alatt ezek a tag ,stb mitől értem ezalatt milyen sűrűn,milyen időközönként,és mitől változik?Én pl eddig azt hiszem vmi kvázi tag,most meg tag lettem.tudom nem témába vág,de érdekelne.

[ Szerkesztve ]

Rita

(#3809) VD válasza trita (#3808) üzenetére


VD
őstag

Az eredeti alkalmazás megmarad, csak az új lesz használatban. Egyszerre több ugyanolyan funkcióval bíró program is lehete fenn.

A rangok tekintetében itt nézz körül: [link]

Pontosítottam a linket. Pompi

[ Módosította: Pompi ]

(#3810) Pompi válasza sir fg (#3807) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Én nem hőbörgök, elég régóta Droidozok, tudom, hogy (szinte) mindent meg lehet csinálni külső programokkal ;) csak elsőre egy ilyen opciót az alap szoftverben kerestem, mert olyan lehetőség ha már ott az a led amit vétek nem gyárilag kiaknázni, de hát ez van.
Jó ez a Light Flow, totál jól testreszabható. Néztem a fizetős verzióját, szeretem megvenni és ezzel támogatni az ilyen jellegű appok íróit, de egyelőre nem látom, hogy mitől tudna nekem többet nyújtani a fizetős. Itt az összehasonlító táblázat: [link]
Most jobban megnézve, majd lehet a Viber notification miatt mégis beruházok a fizetősre ;)

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#3811) trita válasza VD (#3809) üzenetére


trita
tag

Köszönöm! :R

Rita

(#3812) sir fg válasza Pompi (#3810) üzenetére


sir fg
aktív tag

"mert olyan lehetőség ha már ott az a led amit vétek nem gyárilag kiaknázni"

Pontosan így gondolom én is. A hőbörgős gondolatomat nem direkt neked címeztem, hanem mindenkinek (akinek inge, vegye magára :) ).
Én a fizetőset az Astrid miatt vettem meg elsősorban, de úgy vagyok vele, később másra is jó lehet (hosszú távra tervezek).

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#3813) Xray21


Xray21
csendes tag

Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék a telefonról!amikor bekapcsolom az adatforgalmat akkor kijön egy H betű föl-le nyilakkal a legfelső sávban! Máskor meg 3G föl le nyilakkal!Egyszer így egyszer úgy jelenik meg!
Ez mit jelent?Mind2 ugyanaz?
A válaszokat előre is köszönöm!

(#3814) csoe válasza Xray21 (#3813) üzenetére


csoe
tag

Mindkettő ugyanazt jelenti: adatot forgalmaz a telefon mobilhálózaton, 3G vagy HSDPA sebességgel.

UGYE VAN egyedi (nem listaáras) adatcsomagod aktiválva a telefonszámodon?!? ;]

(#3815) csoe válasza tomy86 (#3801) üzenetére


csoe
tag

Iletve annak, aki nem szeretne regelni, egy szabadon hozzáférhető közép-európai GB.

(#3816) Xray21 válasza csoe (#3815) üzenetére


Xray21
csendes tag

Igen elő van fizetve egy csomag, úgyhogy ha átlépem csak lelassul!
Köszönöm a válaszodat!
De miért?

[ Szerkesztve ]

(#3817) csoe válasza Xray21 (#3816) üzenetére


csoe
tag

Miért forgalmaz? Gondolom, van valami olyan programod telepítve, ami a háttérben küld/fogad adatot, esetleg valamelyik szinkronizáció be van kapcsolva.

Érdemes megvásárolni egy forgalomfigyelő programot, mint amilyen a 3G Watchdog Pro is - van ingyenes változata is. Az ICS-ben pedig már beépített a forgalom-számláló.

(#3818) Xray21


Xray21
csendes tag

Értelek, de ha átlépem azt a bizonyos menyniséget , akkor csak lelassul és nem számol fel érte díjat!úgyhogy nincs veszély nem!? :D :D

(#3819) csoe válasza Xray21 (#3818) üzenetére


csoe
tag

Nincs - csak gondoltam érdekel, mi forgalmaz. :)

(#3820) Xray21


Xray21
csendes tag

Köszi!:)
Most meg kijött egy sima E betű a nyilak felett :D
Gondolom az is hasonló funkció mint a H meg a 3G nem!? :D

[ Szerkesztve ]

(#3821) csoe válasza Xray21 (#3820) üzenetére


csoe
tag

EDGE.

(#3822) mandi30


mandi30
csendes tag

Sziasztok
Tegnap este töltöttem a telom(egész éjjel),előtte meg kikapcsoltam 1x ,mert állandóan akadt,stb...,és gondoltam talán rég volt már kikapcsolva és segítene rajta a dolog.

DE...most reggel vettem észre ,hogy nem küld értesítést ha emilem jön.Ez eddig jó volt,és ha wifire kapcsolok át,ott simán jó és küldi az értesítést.
Semmin nem lett álítva,csak kikapcsolva tegnap.
Mi lehet a baj?Miért nem kapok értesítést ha emilem érkezik?

(#3823) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Ma még 1 dollárért megvehető a telón alapból rajta levő OfficeSuite Pro verziója. Alapból csak a nézegetős verzió van fent. [link]

Feel Good Inc.

(#3824) sir fg válasza Xray21 (#3820) üzenetére


sir fg
aktív tag

Szépen sorban:
GSM hálózaton:
-- G: GPRS: ez a leglassabb, de mindenhol van, ahol van térerő.
-- E: EDGE: Opera Minivel netezésre, e-mail szinkronizálásra egész jól használható, amúgy nem túl gyors.
WCDMA hálózaton:
-- 3G
-- H

Ezek már elég gyorsak, ez már "mobil szélessáv".

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#3825) Greentea


Greentea
senior tag

Sziasztok!
Nektek már észlelte az ICS-t?
Nekem még nem :S
Budapesten vettem egy GSM boltba, dobozán az van irva hogy dél amerika...

GreenT

(#3826) tomy86 válasza Greentea (#3825) üzenetére


tomy86
addikt

Figyeld ezen a listán a telefonod SI számát!

(#3827) Greentea válasza tomy86 (#3826) üzenetére


Greentea
senior tag

megnéztem
Április 23. van kiirva

(#3828) Ear001 válasza Pompi (#3823) üzenetére


Ear001
addikt

Köszönöm a tippet, ennyit megér.

(#3829) tomy86 válasza Greentea (#3827) üzenetére


tomy86
addikt

Közben rájöttem, hogy az akksi alatti SI szám esetedben nem sokat jelent, mivel azt írtad, hogy Dél-Amerikai példány (amiben nyilván alapesetben nincs magyar nyelv). Ki tudja milyen romot raktak rá a boltban.

(#3830) Bryan65 válasza tomy86 (#3829) üzenetére


Bryan65
tag

Szia!
Szerintem én is így jártam nekem se frissült azóta sem,mi a megoldás,hivatalosan nem is fog soha ezek szerint,a rá erőltetett rom akadályozza a frissítést? Illetve kérdezném még hogy a Flashtool progival betudod e zárni úgy a telefont hogy használhatatlan lesz végleg? :R

You'll never walk alone

(#3831) Lasy válasza Bryan65 (#3830) üzenetére


Lasy
veterán

flashtool-al persze, ha más telefon romját teszed fel.
De az is csak 10% az esély.

+36702778032

(#3832) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Ti jártatok úgy hogy Opera Minivel épp egy hsz szerkesztettetek és egy bejövő hívás után eltünt a szöveg? Vagy BT-n (MW600) fogadott híváskor nem lehet lezárni a kijelzőt? A főnököm hívott volt egy nagyon kényes témával, fogadtam BT-n majd elő vettem az X-Rayt hogy megnézzem ki hív, majd zsebre szerettem volna vágni a telót, megnyomtam a lezáró gombot és erre bomlott a kapcsolat, rögtön vissza is hívott még ingerültebben, fogadtam BT-vel és zsebre vágtam a telót, hát megint bomlott a kapcsolat egy öt másodperc múlva, gondolom nem működött a proximity szenzor vagy mi, de a lényeg hogy szinte a munkahelyembe került ez "okos" telefon használata

Cseberből vederbe

(#3833) Lasy válasza LEFTHORSE1 (#3832) üzenetére


Lasy
veterán

igen, de ez az opera mini gondja...

+36702778032

(#3834) Robertoq


Robertoq
őstag

GPS-es kérdésem lenne: nem akar lockolni :( Szabadban a Gps Status lát 6 holdat és elméletileg meg is vannak, mert zöld, de a pozíciót nem írja ki. Próbáltam a Gps Testet, az is látja a holdakat, kettő narancs, azaz 10-20 méteres, de semmi kb 2 perc alatt. Ami érdekes még, hogy utóbbi programnál a térképes ábrázolásnál 1 pontra rakja mind a 6 holdat. SGSII mellette 10mp alatt lockolt (a hely rendben van)

(#3835) Bryan65 válasza Lasy (#3831) üzenetére


Bryan65
tag

Kérdeznék még egyet visszaállhat-e a szolgáltató függőség,tehát a sim lock az ICS felrakása után,mert nem tudom hogy gyári független volt vagy függetlenítették a telot. :R

You'll never walk alone

(#3836) Lasy válasza Bryan65 (#3835) üzenetére


Lasy
veterán

nem.
a függetlenség nem köthető hozzá.
az végleges.

+36702778032

(#3837) diane


diane
tag

Sziasztok! Én is a light flow alkalmazást használom, de olyan problémám akadt, hogy még akkor is villog és jelez,amikor már rég elolvastam az üzenetet, sőt ki is töröltem. Valami beállítás nem lehet jó?

(#3838) sir fg válasza diane (#3837) üzenetére


sir fg
aktív tag

Aha, valami beállítás. Sajnos nem tudom mi, nekem nem volt gondom vele, de mondjuk SMS-re Handcent-et használok, ebben lehet eltérés.
LightFlow - Notifications - <adott program> - Clear notification Style beállítással kísérletezz, illetve az alatta lévő "Pull down notification bar"-ral.

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#3839) direkt-x


direkt-x
tag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani valamilyen jó fülest a telóhoz?
Eddig ezt néztem ki, de bármilyen más márkára (típusra) rábeszélhető vagyok.

[link]

A lényeg, hogy agybedugós legyen, microfonos, szépen szóljon.

(#3840) mrlujoak válasza direkt-x (#3839) üzenetére


mrlujoak
veterán

Jó döntés! Én az egyenes csatlakozós verziót használom (610) és maximálisan elégedett vagyok. Szépen szól, és jó áron is van. Csak ajánlani tudom!

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#3841) tomy86 válasza direkt-x (#3839) üzenetére


tomy86
addikt

Szerintem jó az MH650, ha nem akarsz nagyobb összeget költeni fülesre.

szerk: megelőztek :) én is 610-est használok.

[ Szerkesztve ]

(#3842) direkt-x válasza mrlujoak (#3840) üzenetére


direkt-x
tag

A 2 között, csak a jack vége a különbség, mert nekem is jobb lenne az egyenes végű, mert a másik fajta hamar szálszakadásos lesz a megtörések miatt.

(#3843) rezme


rezme
tag

Rájöttem valamire. Panaszkodtam ugye hogy az ics nagyon be tud lassulni, kb naponta kell újraindítani van hogy többször is. Találtam egy olyan beállítást a fejlesztési lehetőségekben hogy háttérben futó alkalmazások szabályozása, és ott beállítottam hogy egyszerre csak 2 alkalmazás futhat a háttérben, és láss csodát azóta nincs komoly lassulás Csak gondoltam megosztom, hátha valakinek segít

Értékeléseim: 1. http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=rezme&submit= 2. http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=rezme&submit=

(#3844) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Ha ez kérdés volt, akkor a válasz, igen. A lényegi különbség a jack csati.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#3845) mandi30


mandi30
csendes tag

Sziasztok
Mióta frissítettem az újabb verzióra,egy kaka lett a telom.
Nem küld értesítést emilről,már jó sokszor előfordult ,hogy nem tudtam hívni-ledobott,stb......
Már telefonáltam a telenornak,ők frissítették a kártyám,mondván talán jobb lesz.Semmi.
Kaptam egy telefonszámot ahol a szervizzel tudnék beszélni,na ja ha felvennék,de nem veszik fel.
Olvasgattam hogy van akinek sikerült az Update servicel jobb eredményt elérni.
Kérdésem ha ezt végig csinálom,az adataim nem vesznek el?Minden marad a régiben?
Seus frissítés az a Update?Vagy az más?

(#3846) tomy86 válasza mandi30 (#3845) üzenetére


tomy86
addikt

Csinálj mentést az adataidról! Ha a SEUS-t elindítod, akkor gondolom most azt fogja kiírni, hogy naprakész a telefon. Itt kiválasztod a telepítés opciót és ha jól tudom, ilyenkor újrarakja a szoftvert. Viszont minden felhasználói adat ugrik.

(#3847) mandi30 válasza rezme (#3843) üzenetére


mandi30
csendes tag

Amikor kiválasztottad ,hogy 2 alkalmazás fusson,ott azt a teló magától választotta ki?Vagy ott tudtál választani mi fusson?
Kérdezem,hogy most hogy erre állítottad,rendesen kapsz értesítést,sms,stb....
Ez akkor működik a 2 alkalmazás amikor kikapcsol a telo azaz nem használod?Amikor meg bekapcsolod,pl.telefonálásra és újra világos a képernyőd akkor újra fut minden?
Bocsi ha butaságokat kérdezek,de szeretek tanulni,és csak így értem meg.

(#3848) mandi30 válasza tomy86 (#3846) üzenetére


mandi30
csendes tag

Csinálj mentést az adataidról..............Ezt hogy kell?

Viszont minden felhasználói adat ugrik............Mint pl?amiket én raktam rá?

(#3849) rezme válasza mandi30 (#3847) üzenetére


rezme
tag

igazából minden jelzés megy, minden működik csak gyorsabb a teló, kiválasztani nem lehet hogy mi fusson, mi nem.

Értékeléseim: 1. http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=rezme&submit= 2. http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=rezme&submit=

(#3850) zopet


zopet
tag

Sziasztok....
Olyan dijcsomagban vagyok, mely perc alapú számlázással próbál spórolni a vodafonenak. Ez nem újdonság, gondolom nem vagyok egyedül. Tisztában voltam vele hogy igy lesz, de valahogy sosem tudom befejezni egy vagy két vagy egész perc közelében, hanem rendszerint 1.02-t 2.10-et vagy hasonlót produkálok... apróság tudom, de jó lenne ha a telefon csippantana egyet mondjuk 0.55-nél, 1.55-nél és igy tovább. Na ezt hol lehet beállítani, ha lehet, vagy létezik-e erre vmi app...? Egyébként Call Meter NG-vel monitorozom a forgalmamat, ami teljesen ok, csak néha spontán lenullázza magát... majd jön a számlán plusz pár ezer, plusz pár percért... Vki segitsen PLZ, mert nőnek a költségek...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.