Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4851) Atawallpa válasza legenda007 (#4850) üzenetére


Atawallpa
aktív tag

holnap felteszem a netre, remélem akkor is ráér.
(Meg a 4.0.3 és 4.0.4 ftf fájlokat is.)

[ Szerkesztve ]

Sajnos semmit nem tudok elintézni, de bármit meg tudok akadályozni

(#4852) #89324928 válasza Atawallpa (#4848) üzenetére


#89324928
törölt tag

Az jó lenne, köszönöm!

(#4853) Atawallpa


Atawallpa
aktív tag

Arra valakinek van valami ötlete, hogy a kezdőképen az ikonok szövegét hogyan lehetne eltüntetni, létezik ilyen beállítás (ICS), vagy csak luncher cserével megy?

Sajnos semmit nem tudok elintézni, de bármit meg tudok akadályozni

(#4854) Lasy válasza Atawallpa (#4853) üzenetére


Lasy
veterán

pl go launcherben ki lehet kapcsolni.

+36702778032

(#4856) correctman


correctman
tag

Üdv.

4.0.3. tapasztalatok kb 2 hét használat után.
Elsőre PCC-vel frissítettem ezért megmaradtak a beállításaim.
- Akkuidő felkúszott stabilan 2 napra (1-2 óra wifi , folyamatos 3g frissítés , 1-2 film). Nem vagyok egy heavy user de azért küldöm neki rendesen. Volt majdnem 3 nap is !
- Gmail jobb , gyorsabb.
- LED visszajelzés működik (hívás , sms , face , mail).
- Menü gyorsabb , átláthatóbb.
- Gyári launcher néha megakadt ezért NOVÁra váltottam (ég és föld a különbség).
Ami negatívum volt hogy néha beakadtak a programok (pl opera) majd 5-10 mp után észhez tért és ment minden tovább mint ha mi sem történt volna. Zavart a dolog mert GB-en megszoktam hogy stabil volt mint a forint :)
1 hét után lepucoltam mindent FR majd újraraktam de most már a SONY Update service megoldással bízva abban hogy megszűnnek a fagyások.
Ismét 1 hete használom de sajnos nem hogy javult volna a helyzet de szerintem szarabb lett.
Néha úgy beakad hogy csak az akksi kivétele segít !!!
Szeretném megtudakolni tőletek hogy nálatok van-e ilyen jelenség. Azt tudni kell hogy rootolva van a vas.
Amiket használok :
- NOVA launcher , volt APEX is de azzal is voltak fagyások.
- Opera , PowerAMP , FB , főképernyőn 1 widget + google kereső , néhány mappa.
Szerintem ez elég minimál tehát kizárnám azt hogy valami progi kavarna be.
Kérdésem a következő. Aki használ huzamosabb ideje 4.0.3-mat és nincsenek fagyásai , ők/ti rootoltátok a telót ? Milyen launcher használtok ? Melyen progik vannak rendszeresen használva ?
Még annyit hozzátennék hogy root után letakarítottam a felesleges dolgokat (de semmi olyat ami integrált redszercucc).
Nem hiszem el hogy ennek ilyennek kell lennie. Szerintem vagy a rootolás kavart be vagy esetleg a felrakás módja. Várom az építő jellegű hozzászólásokat.

(#4857) lmno válasza correctman (#4856) üzenetére


lmno
őstag

Rootolás nélkül is ilyen volt nekem is

(#4858) tomy86 válasza correctman (#4856) üzenetére


tomy86
addikt

Én valamivel több, mint egy hete használom a 4.0.3-at. Fagyás nem volt, kisebb akadás néha előfordul, akkuidő sokkal jobb, mint GB alatt (az nem volt rootolva). Gyári launcher, gyári böngésző, 5 főképernyőn 18 widget. Root után kb. 30-40 appot töröltem. Rendszeresen használt appok: böngésző, gmail, mort player, es file explorer, call meter 3g, quickpic, rádió, nhl game center, játékok.

[ Szerkesztve ]

(#4859) kisgaBOR


kisgaBOR
csendes tag

Sziasztok. Előre is bocsi ha hülyeségeket kérdezek. Eddig nekem SE k800i-m van. Ezt szeretném lecserélni. Úgy tűnik h a Ray lesz a befutó. Esetleg valaki adhatna tanácsot, hogy a fülesen kívül mit érdemes még hozzá venni?
( ne haragudjatok h nem olvasom vissza a >4000 kommentet)
1, milyen programot érdemes leszedni hozzá?
2, miket lenne érdemes törölni amik lassíthatják?
esetleg van-e valamilyen roppantúl jó lenne ha tudnám infója valakinek?:)

[ Szerkesztve ]

(#4860) tomy86 válasza kisgaBOR (#4859) üzenetére


tomy86
addikt

Fülesen kívül microsd kártyát érdemes venni (bár adnak hozzá egy 4 gigásat).
Ha kezdő droidos vagy, ezeket érdemes átolvasni, bár nem a legfrissebbek: 1, 2
Első körben mindenképpen érdemes egy fájlkezelő feltenni. pl. ES file explorer vagy Astro. Az meg menet közben kialakul, hogy neked mire van még szükséged.

(#4861) sir fg válasza correctman (#4856) üzenetére


sir fg
aktív tag

Én több. mint 1 hónapig használtam a 4.0.3-at. SUS-os újratelepítős módszerrel raktam fel. Nem rootoltam. Launcher Pro-t használok. Rendszeresen használt appok: Opera mini, Google tremékek (gmail, maps, gtalk), Astrid tasks, Handcent SMS, lightflow, Anysoftkeyboard, Poweramp, exdialer. Nekem nem volt stabilitási gond. Na jó, talán egyszer fagyott, már nem emlékszem, milyen körülmények között. De semmi zavaró.
Most már 4.0.4 van fent.

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#4863) correctman válasza sir fg (#4861) üzenetére


correctman
tag

Akkor a taktika az lesz hogy felpattintom a 4.0.4-et és csak néhány appot installálok indulásnak. Na nincs gond akkor csepegtetős módszerrel jöhet a többi is. Ha elkezd fagyogatni akkor ki lehet szűrni hogy mi a fostos. Root max 1 hét után......
Szerintetek lehet hogy a launcher (NOVA) a ludas ?

(#4864) correctman válasza tomy86 (#4860) üzenetére


correctman
tag

Javaslom ennek a kipróbálását. Sok file managert kipróbáltam de ez a mindent visz :
X-plore

(#4865) Ear001 válasza correctman (#4863) üzenetére


Ear001
addikt

Nagyon is elképzelhető.

(#4866) LEFTHORSE1 válasza kisgaBOR (#4859) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Amiket érdemes még venni: sztereo bluetooth fülest SE MW600-at, és kapsz vele egy töltőt is melyet használhatsz a munkahelyeden, én egy HP 16 GB clas 10-es mem karit tettem bele, egy zokoni szerü huzatot mely mindig tisztitja a kamerát elővevéskor (a sajátomat anyagát magam választottam és vartam meg), egy csuklópánt sem árt de én egy magam gyártotta gyürüt használok mely egy max 2,5 centis zsinórral kapcsolódik a telóhoz, esetleg érdemes bedugni a teló tetején levő 3,5 jack lyukát, pl számomra rém idegesitő az abból kinyúló kábel, nagyon zavar mert mindig útban van

Cseberből vederbe

(#4867) Atawallpa


Atawallpa
aktív tag

cirx, OTTO87, legenda007
PÜ-ben elment a 062 linkje

Sajnos semmit nem tudok elintézni, de bármit meg tudok akadályozni

(#4868) fPApi válasza correctman (#4863) üzenetére


fPApi
őstag

Én használom már egy jó ideje a nova launchert (4.0.3-al) és root-olva is van a telefon, de fagyás egyszer sem fordult elő.

(#4869) resch13 válasza Atawallpa (#4867) üzenetére


resch13
tag

Nekem is elküldenéd?
Köszi!

(#4870) Lasy


Lasy
veterán

a 062 link nem warez miért nem tedzed mindenkinek elérhetővé?

+36702778032

(#4871) Atawallpa


Atawallpa
aktív tag

Ide tudtam feltenni (T-mobile GB .62):
[ROM] GB 4.0.2.A.0.62_T-mobile_HU
mivel a box csak 25 MB-os darabokban engedte feltölteni, ezért fel kellett darabolnom.
mind a 7 fájlt töltsd le egy könyvtárba.
Kicsomagolás után az ftf mérete: 279 545 591 byte

Sajnos semmit nem tudok elintézni, de bármit meg tudok akadályozni

(#4872) Atawallpa


Atawallpa
aktív tag

Lassan (még kb 1,5 óra) megy fel a Ray 4.0.4 General Central Europe is, ha meglesz annak a linkjét is kiteszem.

Sajnos semmit nem tudok elintézni, de bármit meg tudok akadályozni

(#4873) tomy86 válasza correctman (#4864) üzenetére


tomy86
addikt

Köszi én teljesen elégedett vagyok az ES-el. Ez mennyiben jobb?

(#4871) Atawallpa: tudom, hogy 25MB-ot írnak max, de nekem 100 megáig engedi a fájlokat és csak annál nagyobbnál reklamál.

(#4874) Atawallpa válasza tomy86 (#4873) üzenetére


Atawallpa
aktív tag

Örülök, hogy feltöltöttem, nem baj, ha már nem töltöm újra? :DDD

Sajnos semmit nem tudok elintézni, de bármit meg tudok akadályozni

(#4875) kovi1980


kovi1980
csendes tag

Segítséget szeretnék kérni! Kb két hete van egy SEX Ray-m! Egyetlen problémával küzdők, időnként eltűnnek a képeim, videóim. Elvileg az sd kártyára ment mindent amit 14giga hely van. De mikor új képeket csinálok a régiek közül törlődnek. Fogalmam sincs mi lehet a probléma. Aki már találkozott hasonlóval kérem írjon, megőrülök tőle!!!!!!!!

(#4876) Atawallpa válasza Lasy (#4870) üzenetére


Atawallpa
aktív tag

a seria-ra is kiraktam, hátha nem mindenki olvassa ezt a fórumot.

Sajnos semmit nem tudok elintézni, de bármit meg tudok akadályozni

(#4877) correctman válasza tomy86 (#4873) üzenetére


correctman
tag

ES is jó de szerintem X jobban átlátható és könyebb a használata.
Kinek a pap..........

(#4878) tomy86 válasza Atawallpa (#4874) üzenetére


tomy86
addikt

Nyilván nem azért írtam. Gondoltam jól jön az info.

[ Szerkesztve ]

(#4879) huk06 válasza kovi1980 (#4875) üzenetére


huk06
csendes tag

Nekem is volt ilyen problémám.A memkártya volt a ludas.
Vettem bele egy 32 gigást.Én is napokig szenvedtem vele,de mikor a gyárilag kapott 4 gigást raktam bele,eltüntek a hasonló problémáim.
Futtas le egy tesztet a kártyán.

(#4880) kovi1980 válasza huk06 (#4879) üzenetére


kovi1980
csendes tag

A gond hogy négy gigással nem megyek sokra :D !!! Azt a tippet is kaptam hogy formázzam le a kártyát hátha utána nem lesz ilyen gondom. Milyen tesztre gondoltál, mit futtassak le rajta???

(#4881) fPApi válasza correctman (#4877) üzenetére


fPApi
őstag

Azért említsük meg a total commandert is, mert már elérhető a play-en.

(#4882) Atawallpa válasza tomy86 (#4878) üzenetére


Atawallpa
aktív tag

Legközelebb már odafigyelek erre. Az info tényleg jól jött. :R

Sajnos semmit nem tudok elintézni, de bármit meg tudok akadályozni

(#4883) Atawallpa


Atawallpa
aktív tag

Ray ICS 4.0.4 ftf Általános Közép-európai
[[FTF] ICS (4.0.4) ST18i_4.1.B.0.431_CE_GENERIC]

Sajnos semmit nem tudok elintézni, de bármit meg tudok akadályozni

(#4884) Lasy válasza Atawallpa (#4876) üzenetére


Lasy
veterán

én a 042-est toltam fel, meg a 4.0.3-ast.
DE te tudod.. én ha jól emlékszem adtam egy xda-s linket is, ahol minden elérhető. ezért nem töltögetem fel a mobilnetemmel. :D

+36702778032

(#4885) thomikaf1


thomikaf1
tag

Nekem frissítette a PCC 4.0-ra. T-mobile függő a teló.

(#4886) Lasy válasza thomikaf1 (#4885) üzenetére


Lasy
veterán

4.0.3, vagy már a 4.0.4?

+36702778032

(#4887) tomy86 válasza Atawallpa (#4882) üzenetére


tomy86
addikt

Én is csak úgy vettem észre, hogy egy mappából több fájlt töltöttem fel és az egyiknél kiírta, hogy nem jó, mert nagyobb, mint 100MB.

(#4885) thomikaf1: ez jó hír :R . Az engem is érdekelne, hogy 4.0.3 vagy 4.0.4?

(#4888) hurrikan


hurrikan
addikt

Itt írtam egy részletes cikket a Sony és mások ICS frissítéseiről, valamint a PLAY történetéről, és a 4.0.3 valamint a 4.0.4-ről amiket a Sony kiadott:

[Sony Ericsson 2011-es modellek ICS frissítése]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#4889) thomikaf1 válasza tomy86 (#4887) üzenetére


thomikaf1
tag

4.0.4.!

de kicsit érdekes volt. a történet :) én csak javítani akartam a GB-t mert már nagyon lassú volt meg nagyon sok FC volt. aztán feldobott egy ablakot a folyamat közben, h ismerje meg az Android 4.0-t :) ja és persze ez mind úgy, hogy előtte a PCC azt írta ki, h " Telefonja naprakész"

(#4890) tomy86 válasza thomikaf1 (#4889) üzenetére


tomy86
addikt

Már csak azt felejtettem el megkérdezni, hogy mi a telefonod SI száma, mert az enyém (1252-4362) nincs a frissítési listában, de ha mégis van rá hivatalos ICS, akkor visszateszem a T-s GB romot és frissítek.

(#4888) hurrikan: :R

[ Szerkesztve ]

(#4891) -HajTömeg- válasza tomy86 (#4890) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Neked akkor inkább bejön az ICS,mint a GB? (a sok helyen olvasható hibák ellenére?)
MIért,miben jobb?

Alias: Júzer error

(#4892) Atawallpa válasza tomy86 (#4890) üzenetére


Atawallpa
aktív tag

Én megvárnám, hogy nálad mi lesz a végeredmény :), az én SI számom is ugyanez. Ha megy, akkor lehet én is áttérek a hivatalos T-mobilos ICS-re.

Sajnos semmit nem tudok elintézni, de bármit meg tudok akadályozni

(#4893) tomy86 válasza -HajTömeg- (#4891) üzenetére


tomy86
addikt

Mivel nálam nincs fagyás és a legtöbb emberrel ellentétben a kamera hibái nem zavarnak (felőlem a komplett kamerát is kihagyhatnák a telefonból) így nekem bejön az ICS. Általában ez a két dolog szokott másoknak gondot jelenteni. Engem csak a nem minden esetben működő LED jelzés zavar elmulasztott eseménynél. Javaslom hurrikan cikkét. Korrekten leírja az előnyöket, hátrányokat.

(#4892) Atawallpa: Ha thomikaf1 telefonjának is ez az SI száma már teszem is vissza a T-s GB-t és beszámolok az eredményről.

(#4894) szabogabor10 válasza thomikaf1 (#4889) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nekem is jelzi a 4.0.4-et (szintén T-s függő). Kellemes meglepetés, most kivételesen gyorsak voltak. :) Még nincs benne a telóm SI száma a hivatalos listában.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#4895) tomika04


tomika04
csendes tag

Én Vodás vagyok és nem jelezte még a frissítést.Az SI számom:1252-4363.Erre elvileg már elérhető.

(#4896) -HajTömeg- válasza tomika04 (#4895) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Vodásokra még nem jött ki.
(nekem mondjuk nem kell,csak mondom)

Alias: Júzer error

(#4897) Lasy


Lasy
veterán

itt root-olgat mindenki, és romot cserél, de csak azt veszem észre, hogy mindenki a szolgáltatósat várja.
Miért is?
Hiszten ugyan az, és semmiben nem változik, ha már flasheled, nem mindegy mit teszel rá?
Illetve ha meg úgyis gariban szeretnéd bevinni, akkor visszateszed az egyiket, amd már megvan, és kész.
Így nem értem mire kell ennyit várni. :F

+36702778032

(#4898) rObika8802


rObika8802
aktív tag

hurrrá nekem is most kezdi rakni az ICS-t :) (T-s)

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#4899) Atawallpa válasza Lasy (#4897) üzenetére


Atawallpa
aktív tag

Én csak azért vártam, hogy csinálhassak magamnak egy ftf-et a 4.0.4-ből, de újratelepítés nélkül megoldottam thomikaf1 volt olyan kedves, és elküldte nekem a blob_fs fájljait :)

Így egyből 4.0.4-et tudok rátenni, ha kell a garanciához....

[ Szerkesztve ]

Sajnos semmit nem tudok elintézni, de bármit meg tudok akadályozni

(#4900) Atawallpa


Atawallpa
aktív tag

Szerintem azért várták olyan sokan, mert nem akarnak flashtoollal foglalkozni, meg nekik nem érdekes a root. Nekem is majd egy hónapnyi olvasgatásomba telt, mire bele mertem vágni. :DD

Sajnos semmit nem tudok elintézni, de bármit meg tudok akadályozni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.