Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4501) imis válasza lmno (#4490) üzenetére


imis
senior tag

nekem is sikerült Lasy javaslata alapján ;)

(#4502) zhata válasza tomy86 (#4500) üzenetére


zhata
senior tag

Természetesen tudtam, hogy tudod.
Csak annyira felháborított ez a garis szöveg, hogy ... bocs. :R

Ez a kis teló voltaképp egy kis (Linux alapú) számítógép.
Egészen elképzelhetetlennek tartom, hogy ha veszek hivatalos forgalmazótól egy PC-t, és felteszem rá pl. a Total Commancert - mert az nem volt rajta -, hogy ettől vesszen a gari.
Vagy a PC-re nem tölthetem le még a gyári javítást se, programot mag pláne! :(((

Linuxos gép esetében meg azt csinálok, amit akarok.

(#4503) lmno válasza zhata (#4499) üzenetére


lmno
őstag

Ez véletlenül nem valami sufni gsm bolt jótállása?

(#4504) pokers válasza riszter (#4498) üzenetére


pokers
senior tag

Én egy 8GB Class10-es kártyát raktam bele.
De szvsz a teló nem használja ki a C10-et. A gyári C4-es 4GB kártyával is ugyanannyi idő alatt mentette a képeket, videókat, mint a C10-zel. Nem érzékelhető a gyorsulás. Viszont ha nagy fájlokat másolgatsz a pc-teló között, ott már érezhető a sebességkülönbség.

(#4505) zhata válasza lmno (#4503) üzenetére


zhata
senior tag

Szerintem (is) az.

(#4506) pokers válasza sebgutkopf (#4465) üzenetére


pokers
senior tag

Akkor az ICS-ben ezt a részt is módosították, én azt használom. Ebben pedig úgy tudod változtatni a láthatóságot, ahogy írtam korábban.

(#4507) tomy86 válasza ntomi0730 (#4495) üzenetére


tomy86
addikt

Priviben írtam egy részletes leírást screenshotokkal.

(#4508) Rossi válasza riszter (#4497) üzenetére


Rossi
addikt

Kis barátom, 2012-ben nem tudni, hogy Li-polymer akksit nem formázunk, az elég ciki. Hogy még neked áll feljebb, miután ekkora baromságot kérdezel, nos, szintén ciki...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#4509) LEFTHORSE1 válasza trita (#4480) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Lám lám, a gyanum beigazolódott, előre tudtam hogy nekem nem szabad ICS-re frisitenem mert semmivel sem fog többet nyújtani mint a GB, sőt ezen a telón visszalépés lesz. Szerintem mindenképp rakasd vissza a GB-t, kerűl amenyibe kerűl, de legalább még jó két évig használható lesz

Cseberből vederbe

(#4510) ntomi0730 válasza tomy86 (#4507) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Köszönöm megkaptam: Írtam vissza!

(#4511) ntomi0730


ntomi0730
senior tag

Valaki megtudja mondani hol van pontosan hivatalos szerviz? (cím, esetleg tel.szám)

(#4512) ronda válasza Rossi (#4508) üzenetére


ronda
aktív tag

Mi van veled öreg? Elgurult a gyógyszered? Szerintem elég gyökér voltál vele.

[ Szerkesztve ]

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#4513) Rossi válasza riszter (#4497) üzenetére


Rossi
addikt

Csak azért, hogy "meghajolhass" a google kereső használatában "keservesen megszerzett tudásom" előtt is, kapsz egy linket a témával kapcsolatban.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#4514) LEFTHORSE1 válasza Rossi (#4508) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Az én Xperia Ray telómba Litium-Ion aksi van, ez érdekes mert eddig a SE Li-pol aksikat használt, el is gondolkoztam hogy valyon miért váltották le a li-pol akukat, talán mert olcsóbbak a li-ionok? (és gagyibbak?)

Cseberből vederbe

(#4515) tomy86 válasza ntomi0730 (#4511) üzenetére


tomy86
addikt

Ha jól tudom ők azok: Cordon Kft.

(#4516) riszter válasza pokers (#4504) üzenetére


riszter
senior tag

Köszi!
Én csak arra gondoltam igazából, hogy jól müködik-e ezzel, vagy azzal az osztályú kártyával. Nokia e szérián tapasztaltam sajnos olyat, hogy folyton lefagyott a Kingston 8Gb class4-es kártyától. Tudom, az symbian volt...

(#4513) Rossi: :R

[ Szerkesztve ]

Vivere militare est

(#4517) ntomi0730 válasza tomy86 (#4515) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Köszönöm!

(#4518) tomy86 válasza riszter (#4516) üzenetére


tomy86
addikt

Én egy 16GB-os Kingmaxot használok gond nélkül. Class 6.

(#4517) ntomi0730: nincs mit.

(#4519) -HajTömeg-: azt én sem állított, hogy agyondicsérik őket :D Első találat a Cordon Kft.-re. Bár nyilván van ellenkező irányú tapasztalat is.

[ Szerkesztve ]

(#4519) -HajTömeg- válasza ntomi0730 (#4517) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Javaslom mielőtt beviszed fotózd le és közjegyző jelenlétében készíts róla videofelvételt :)
Annyi rosszat írnak róluk... ( a kapott linken is egyébként)

Rossi

Jó,azért a fszba nem kell elküldeni senkit,csak meg megkérdezte,hogy hozhatja ki az aksiból a legtöbbet...

Tomy 86

Ezt csekkold: [link] :DDD

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

(#4520) trita válasza Rossi (#4508) üzenetére


trita
tag

A stílus minősíti az embert.Jó,és igaz mondás.Hidd el,még sok eladó sem tudja az üzletekben.És ezt nem kötekedésként irtam,csak hogy tudd,itt segitjük,támogatjuk egymást,nem minősítjük.

Rita

(#4521) -HajTömeg- válasza tomy86 (#4518) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Ja,bocs, nem láttam ,hogy linkeltél :B

TOMY86
Persze ez igaz.
MOndjuk valaki írta,hogy azzal a hibával vonták meg a garanciát,hogy "meghajlott az alaplap" :D a telefonjában.
Kiváncsi lennék ezt mégis hogy értették... :DD

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

(#4522) tomy86 válasza -HajTömeg- (#4519) üzenetére


tomy86
addikt

Ebben azért nyilván az is benne van, hogy aki elégedett velük az kisebb eséllyel írogat a neten.

(#4523) Joe.36


Joe.36
addikt

Én már lassan 1 hete használom az ICS semmi bajom nincs vele, stabil, megbízható, gyors, az aksi nagyon jól bírja, és nekem érdekes módon működik a led villogása is ha sms, vagy nem fogadott hívás jön.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#4524) tomy86 válasza Joe.36 (#4523) üzenetére


tomy86
addikt

Nekem a nem fogadott hívásra nem jelez :(( .

(#4525) Joe.36 válasza tomy86 (#4524) üzenetére


Joe.36
addikt

Nem tudom mi lehet az oka, felraktam az ICS flashtool al, aztán SEUS al újra raktam hogy tuti legyen jó, aztán root, titánium backup nagytakarítás, azóta csak használom.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#4526) tomy86 válasza Joe.36 (#4525) üzenetére


tomy86
addikt

Szintén. Titaniumot kihagytam, de ez ebből a szempontból lényegtelen. Csak a nem fogadott hívásra nem jelez.

[ Szerkesztve ]

(#4527) Joe.36 válasza tomy86 (#4526) üzenetére


Joe.36
addikt

Nem tudom, az enyém 1 hetes, talán azért, vagy nem tudom, de nekem semmi bajom vele.
Pedig én vagyok az akinél ha vacakol a rom azonnal lecserélem, volt nagy X10 em egy rémálom volt, a gyári rom használhatatlan, a custom romok nak meg mindnek van valami hülyesége.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#4528) LEFTHORSE1 válasza Joe.36 (#4523) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Csak várd ki a végét, a SE-nél vagyis most mára Sonynál Bert Nordberg gárdája tudja hogy mikorra kell időziteni azt hogy a Ray leváltását fontolgasd és egy újabb Xperiát vásároljál

Cseberből vederbe

(#4529) Joe.36 válasza LEFTHORSE1 (#4528) üzenetére


Joe.36
addikt

Szerintem sem fognak foglalkozni nagyon az régi se telefonokkal, hanem vedd meg a sony-t, na majd talán 2 év múlva... akkor tudok megint nagyon olcsón venni, ez most 2 évig megmarad, szerencsére nagyon tetszik, persze jobb lenne egy új sony, de arra nincs keret.
Én ennek is örülök :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#4530) zhata válasza tomy86 (#4518) üzenetére


zhata
senior tag

Na ez egy nagyon tanulságos link a Cordon Kft-re!
Mindenkinek ajánlom az átolvasását!
(Ezekután már csak az a kérdésem, hogy mit tegyek a telómmal, ha valami baja lesz!)

[ Szerkesztve ]

(#4531) tomy86 válasza ntomi0730 (#4511) üzenetére


tomy86
addikt

Egyébként, ha csak a szofvercsere miatt kérdezed, akkor ahhoz szerintem nem kell Budapestre jönni. A Telenor üzletkeresője szerint Szombathelyen is van 3 üzlet. Hívd fel őket, egy szoftvercserét szerintem helyben is meg tudnak oldani.

[ Szerkesztve ]

(#4532) amerigo


amerigo
aktív tag

Azért ennél kicsit árnyaltabb a probléma. Két gyerekem kettő darab ASUS netbookja két év alatt öszessen 3 alkalommal volt a Cordonnál. Mindig bazi gyorsan, pontosan, és jól dolgoztak.
Miért van az, hogy a Sony-val csak a gond van. Nem is merek arra gondolni, hogy esetleg a szervizelt márkák eltérő utsításokat adnak nekik a garanciális javításokat illetően...

[ Szerkesztve ]

(#4533) tomy86 válasza amerigo (#4532) üzenetére


tomy86
addikt

Nekem az a tapasztalatom, hogy ebben az országban eleve nehezebb bármilyen garanciát érvényesíteni. Vonatkozzon ez bármire és legyen szó bármilyen márkáról. Rokonaim élnek Németországban, ezért van viszonyítási alapom. Nálunk sokkal nagyobb lelkesedéssel és rutinnal próbálják megmagyarázni, hogy pont a te esetedre miért nem vonatkozik a garancia. Tisztelet a kivételnek.

(#4534) amerigo válasza tomy86 (#4533) üzenetére


amerigo
aktív tag

Az ASUS notebook garanciája példaértékü. Online beregisztrálom, másnap futár jön, két-három munkanap és hozza vissza. Ingyen. Ha a gyártástól nem telt el kettő év (gyári szám alapján) semmiféle papírt nem kérnek. Ja, és nem nézik honnan származó, és milyen oprendszer van rajta

[ Szerkesztve ]

(#4535) -HajTömeg- válasza tomy86 (#4533) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Csodákat tudnék mesélni én is... :P
Németország fényévekre van tőlünk,ebben is...

Alias: Júzer error

(#4536) fPApi válasza Rossi (#4508) üzenetére


fPApi
őstag

Szerintem inkább az a ciki, ahogy Te gondolkodsz. Valószínűleg mindenkinek van olyan témája, melyben jobb, mint más, csak a többség ezt arra használja, hogy segítsen annak, aki épp azt nem tudja (valahol pont az a fórum lényege, hogy ha valaki nem tud valamit, akkor az, aki tudja megválaszolja).

(#4537) Joe.36 válasza fPApi (#4536) üzenetére


Joe.36
addikt

Garancia... ebben az országban , Egy vicc... speedsopban vettem egy SE MW600 bt headset et, 1 hónap múlva valahogy kiestek a léptető gombok, és elhagytam a gumi gombokat, azt mondák hogy nem rendeltetés szerű használat miatt van... pedig csak használtam... most fogysztóvédelemnél van az ügy....

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#4538) cirx


cirx
senior tag

Szerintetek?
Adott egy T-s ray. Flashtool-al felment rá a 4.0.3 nordic rom. SUS-el biztos ami fix utána javítottam.
Viszont ha én most visszarakom central europe 2.3.4-et akkor az SUS-el ismét rá tudok javítani? Vagy az már 4.0.3-at akarja velem felrakatni? :D

S23 GREEN

(#4539) Syl válasza Joe.36 (#4525) üzenetére


Syl
nagyúr

Dettó! Több mint egy hónapja raktam fel ugyanígy és semmi gondom vele! Nem akad, nem vacakol, nem kell újraindítani! Jelenleg 400 óra az uptime. Egyszerűen tökéletes. :C

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#4540) tomy86 válasza Syl (#4539) üzenetére


tomy86
addikt

Neked is jelez nem fogadott hívásnál a LED? Ez az egy gondom van eddig vele. Mármint, hogy nálam nem.

(#4541) Joe.36 válasza cirx (#4538) üzenetére


Joe.36
addikt

2.3.4 re a rá való legfrissebb verziót fogja rakni most 2.3.4 et idővel 4.0.....

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#4542) cirx válasza tomy86 (#4540) üzenetére


cirx
senior tag

nálam sem! ezen kívűl minden ok! :)

Joe.36:
köszi! :D

[ Szerkesztve ]

S23 GREEN

(#4543) tomy86 válasza cirx (#4542) üzenetére


tomy86
addikt

Köszi. Aki esetleg a hivatalos ICS frissítésre vár, annak ezt a listát (is) érdemes néznie szerintem.

(#4544) Syl válasza tomy86 (#4540) üzenetére


Syl
nagyúr

Ezzel megfogtál :D Nem tudom.
Egyrészt nincs nem fogadott hívásom, másrészt meg járt a készülékemen a Light Flow (ezért volt egy restartom 17 napja) ami totálisan összekavarta a LED működését.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#4545) tomy86 válasza Syl (#4544) üzenetére


tomy86
addikt

A Light Flown én is gondolkoztam, de aztán a sok rossz tapasztalatot olvasva kihagytam. Ezek szerint jól tettem.

(#4546) Syl válasza tomy86 (#4545) üzenetére


Syl
nagyúr

Jól ám. Például: jött e-mail, jelzett. Elolvastam a levelet, tovább jelzett. :F
A programot fél nap után kilakoltattam, de az óta se 100-as a LED. Néha az app draver megnyitására elkezd fehéren világítani.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#4547) adam3 válasza Syl (#4546) üzenetére


adam3
aktív tag

Annyira kell figyelni, hogy ne Home-al lépj ki az adott alkalmazásból, hanem a vissza gombbal. Szóval ha elolvastál egy e-mailt gondolom nyomtál egy Home-ot, majd lezártad és tovább villogott. Ha ezt úgy csináltad volna meg, hogy eolvasod az e-mailt majd kétszer megnyomod a vissza gombot (egyszer h kilépjen az adott e-mail olvasásából, második pedig az alkalmazásból), majd lezárod, máris nem fog villogni.

Nekem tökéletesen működik a LightFlow, persze úgy, hogy a fenti folyamat szeritn lépek ki az sms-ekből és az e-mailekből is. GMail-nél intelligensebb, ott ha gépen elolvasom a levelet, telefonon nem, már akkor sem villog tovább. Emellett a nem fogadott hívásoknál is, ahogy eltűnik a jelzés az állapotsorból fent, már nem is villog tovább.

Nekem bejött, sok színt tud, így ha ránézek egyszerre tudom hogy mi a helyzet.

(#4548) rw-ultra válasza tomy86 (#4543) üzenetére


rw-ultra
tag

Az enyém nincs rajta.

*http://www.youtube.com/watch?v=ZTu0yvlI8MA*http://jelvenyem.hu/gar/index.html*

(#4549) tomy86 válasza Syl (#4546) üzenetére


tomy86
addikt

Ehhez hasonlókat olvastam én is. De mivel csak a nem fogadott hívásra nem jelez a telefon, így inkább kihagytam. Később gondolom úgyis javítja a Sony.

(#4547) adam3: "Nekem bejött, sok színt tud, így ha ránézek egyszerre tudom hogy mi a helyzet" Ez tényleg jó benne.

(#4548) rw-ultra: az enyém se, csak gondoltam ez áttekinthetőbb, mint a másik, mivel csak a Ray van rajta.

(#4550) trita


trita
tag

Nem tudtok esetleg valamit ajánlani a futóprogramok egyszerű,gyors bezárására, ?Vmi olyanra gondolok mint ami a samsung telókon van gyárilag.(fiamén láttam,praktikus) :U

Rita

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.