Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3801) Mcfery válasza blt.62 (#3790) üzenetére


Mcfery
tag

Hi !

Talán egy megoldás:
Használj másik billentyűzetet!
Én ezt használom jó nagyok a billentyűk és engedi a 160-at,
"Big Buttons Keyboard Standard" marketen free.
Ha letöltötted : beállítások: nyelv és billentyűzet:a bill. neve mellé pipa.
Első sms írásnál hosszan nyomj a szöveg mezőre és válaszd ki melyik billentyűzetet akarod alapértelmezettként használni.
Ha nem tetszik próbálkozz másikkal!
BUÉK mindenkinek, megyek estére dolgozni (Mentők) Vigyázzatok magatokra és másokra, ne adjatok sok munkát!

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#3802) blt.62 válasza Mcfery (#3801) üzenetére


blt.62
őstag

Ok! Kipróbálom! BUÉK!

MegtorloXp

(#3803) chaval


chaval
tag

GTA 3 hogy fut rajta?:)

(#3804) rtzmp


rtzmp
aktív tag

Megvettem SlideIT billentyűzetet, közben a neo alapból tudja ezt. Király.

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#3805) sajo13 válasza blt.62 (#3802) üzenetére


sajo13
senior tag

Hali! Nekem nincs semmilyen extra billentyűzet progim, annyi a titok SMS írásnál, hogy ő és ű karaktert ne használj, akkor 160-ig el tudsz menni.

BUÉK!

[ Szerkesztve ]

(#3806) csiziktomi


csiziktomi
senior tag

Tisztelt Társaság !

Ezúton kívánok Békés Boldog Új Évet mindenkinek ,legyen olyan a 2012 amilyennek szeretnénk:) :C

(#3807) roti86 válasza chaval (#3803) üzenetére


roti86
őstag

(#3808) cucinho válasza roti86 (#3807) üzenetére


cucinho
aktív tag

1600 MHz-n pörög a teló játék közben.

(#3809) Damage401 válasza cucinho (#3808) üzenetére


Damage401
senior tag

Én megvettem az első nap. azóta 1.0.2 verzió van fent. Kisebb javításokkal. Nekem gyári nem rootolt romon megy úgy mint a videóba :)

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#3810) csiziktomi


csiziktomi
senior tag

Sziasztok!
valaki megadhatná a telenoros telo cid számát.a bulid.prop-ban megtalálható.valami 1247-***

Köszi

(#3811) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Hi !

Valaki tudna segíteni nekem kernel cseréhez, illetve hogy hogyan tudnám OC-zni a
gyári ROM-ot ? Rootolva van a teló !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#3812) cucinho válasza Damage401 (#3809) üzenetére


cucinho
aktív tag

Nem is azért mondtam mert OC nélkül nem menne, csak oda volt írva a leírásban. :)
Amúgy mostmár kompatibilis megint? Mert amikor meg akartam venni öcsémnek, akkor éppen nem volt az...

[ Szerkesztve ]

(#3813) iidavid válasza cucinho (#3812) üzenetére


iidavid
csendes tag

Nekem a market még mindig azt írja, hogy nem kompatibilis a Neo-val. :Y

(#3814) eladogeppc


eladogeppc
veterán

#3811 Evvel kapcsolatban valaki ? :Y

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#3815) cucinho válasza iidavid (#3813) üzenetére


cucinho
aktív tag

1-2 napig volt csak az, azóta nem kompatibilis...
DesireHD-vel is ugyanez a helyzet, bár mindkét készüléken tökéletesen megy... (kipróbáltam)

(#3816) cucinho válasza eladogeppc (#3814) üzenetére


cucinho
aktív tag

Ezzel próbáltad? SetCPU

(#3817) eladogeppc válasza cucinho (#3816) üzenetére


eladogeppc
veterán

Nem, még nem.
A kérdés, hogy gyári kernellel megy-e, vagy cserélni kell hozzá ??

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#3818) csiziktomi válasza eladogeppc (#3817) üzenetére


csiziktomi
senior tag

cserélned kell a kernelt,ehhez meg ki kell nyitni a bootloadert

(#3819) eladogeppc válasza csiziktomi (#3818) üzenetére


eladogeppc
veterán

A kérdés, hogy a folyamat visszafordítható ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#3820) Damage401 válasza iidavid (#3813) üzenetére


Damage401
senior tag

Én aznap vettem meg mikor még felvolt oldva minden készülékre :)

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#3821) Andre90


Andre90
tag

Sziasztok!

Neo tulajokat kérdeznék, hogy bekapcsoláskor körülbelül mennyi a szabad RAM mennyisége a telefonotokban?

Üdv: András

(#3822) Damage401 válasza Andre90 (#3821) üzenetére


Damage401
senior tag

Hello,

Nekem 173Mb.

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#3823) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Valaki tudna nekem segíteni 4.0.2.A.0.62 Rootolt ftf-ben.
Nem akarom kinyitni a bootloadert.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#3824) fateless


fateless
veterán

Tapasztalatokat keresek, ha valakinek van, kérem, ossza meg velem.

Az egyik kérdés, hogy használ-e valaki Mugen akkut a készülékhez?
Mivel többnyire este 6-7 órára már pirosba fordul az akku jelzése, ezért szükségem van egy nagyobb akkura. (Állandó WiFi, HSDPA, az e-mail és egyéb frissítések instant frissítésre vannak állítva, emellett napi kb 1 óra telefonálás, állandó BT - MBW-150 órával és MW600 headset-tel - sok határidőnapló-használat, jegyzetelés, néha net - ezek eszik az akkut)
A Mugennál kétfajta akku van. A kisebb 1700-as, elvileg ez is elég lenne, hogy estig nyugodtan kibírja, és ne azon kelljen gondolkodnom délután ötkor, hogy jegyzetelhetek-e még, vagy már a laptopot kell elővennem.
Ehhez képest a nagyobb, ami 3400-as, biztosan elég lenne, talán még két napra is, ráadásul a hátlap sem olyan szörnyű, mint jópár HTC esetében.
A Mugen akkuk híresen jók és megbízhatók, de nem tudom, hogy +200mAh elég lenne-e...
Esetleg valaki ismer olyan helyet, ahol Mugen akkukkal foglalkoznak idehaza, vagy a linkelt árnál olcsóbb, de megbízható Mugen akku forgalmazót?

A másik kérdés, hogy van-e valakinek tapasztalata ezzel a gyártóval:
Ez egy ebay-es termék, egy japán akku, de ezt a gyártót nem ismerem, és nehéz elhinnem, hogy képesek ekkora méretben ilyen energiasűrűséget elérniük, ráadásul túl olcsónak találom, de nincs kedvem potyára kifizetni 5k-t egy akkura, ha nem garantált, hogy jó lesz...

Akku szempontjából azért csalódás lett számomra a Neo. A Defy simán bírta az 1 napot a fent említett használat mellett, de még a Nexus S is csak este 7-8 között kezdett el "pirosodni" Persze nem nagy különbség, de épp az a két óra hiányzik...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#3825) Mcfery


Mcfery
tag

Hi!

Egy olyan Call Recorder-féle progit keresnék ami rendesen felveszi mindkét fél hangját, automatán indul és kipróbáltan működik NEO-n.(szóval amit használtok és JÓ )

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#3826) solyomferi válasza Mcfery (#3825) üzenetére


solyomferi
tag

Lehet a japán engem is érdekelne, ha megrendelted ird meg az eredményt.

(#3827) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Nem értem ezt a fórumot, itt nemsokan válaszolnak egymás kérdéseire.
Máshol azért pötgősebben megy a téma.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#3828) csiziktomi válasza eladogeppc (#3827) üzenetére


csiziktomi
senior tag

A helyzet legalábbis részemről a következő:nem mindenre tudok válaszolni,de amit lehet utána nézek és keresek.De ,azt hogy ki milyen programot használjon arra nem tudok tanácsot adni mert ami nekem jó az nem biztos ,hogy másnak is.
Plusz szerintem itt elég sok a kezdő androidos,akinek még nincs tapasztalata.

A Te gondoddal foglalkoznak az xda-n is .ott azt tanácsolják,hogy tegyél fel egy cwm-et majd utána feltudod updatelni a RootXperia.zip-et.Ezzel rootolva lesz a telód.
Itt tájékozodhatsz:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1409352

A bootloader nyitásról:http://www.seria.hu/forum/viewtopic.php?t=2506

[ Szerkesztve ]

(#3829) Jarod1


Jarod1
addikt

Hali! a Camera gombal eel lehet indítani a fény képezőt?

(#3830) csiziktomi válasza Jarod1 (#3829) üzenetére


csiziktomi
senior tag

persze :) hosszan nyomod és elindul

(#3831) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Erre mondjatok nekem valamit, ez mitől van?

[link]

Gyors egymásutánban 2x játszotta el, ebből ma reggel ébresztenie kellett volna, szerencsére felébredtem telefon nélkül is...

A lényeg annyi, hogy az akku töltöttség 50% környékéről leesik 0-ra és kikapcsol a telefon, ha megnyomod a bekapcsoló gombot 3at villlan a led és nem kapcsolódik be amíg töltőre nem dugod és nem vársz egy kicsit. Tegnap este 6 körül dugtam rá töltőre miután ezt eljátszotta, feltöltöttem 100%-ra, este 11 körül már csak 65% körül volt reggel meg ismét kikapcsolva... :W

Ja és az is fontos, hogy akkuhasználatnál a beszélgetés és a wifi van az élen, azaz semmi olyan program ami hirtelen leszívná az akksit.

[ Szerkesztve ]

(#3832) rtzmp válasza BaLee (#3831) üzenetére


rtzmp
aktív tag

laikusként:
1. vagy a akksi elektronikája romlott el, megoldás egy új akku beszerzése,
2. vagy a telón vmi bukfencezett egyet, megoldás lehet:
- #1 hozzászólásba linkelt akku leírásban leírt műveletek végrehajtása,
- gyári beállításokra való visszatérés és újra "építése" a telónak csak a szükséges progikkal, és utána időközönként egy-egy progi installja, hátha azok közül ludas vmelyik

(Itt érzékelési hiba van, nem hirtelen leszívás problem, mert a görbe egyből visszaáll az eredeti értékre)

[ Szerkesztve ]

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#3833) Mcfery válasza BaLee (#3831) üzenetére


Mcfery
tag

Hi!

Nekem a S.G.Spica-m játszotta el 2X kb ugyanígy, aksi ki-be megoldotta, legalábbis
ezután nem jelentkezett. Ezekután kb 2 hetente mindig megcsináltam magamtól az
aksi ki-be-t.
NEO-n még nem jött ez elő.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#3834) chaval


chaval
tag

Aksi időt írtok?:) Kinél mennyit bír? Esetlegesen akadás döcögés a készülékkel? SOS válasz kéne, ha minden klappol holnap rendelem :)

(#3835) Damage401 válasza chaval (#3834) üzenetére


Damage401
senior tag

Hello!

Ha Nagyon használod 2 óra játék, állandó, folyamatos szinkronizálás akkor estére tápot kér.
Ha viszont szolid vagy és csak telefonálgatsz max 45 percet, illetve Wifizel 2 órát és játszol 15 percet illetve 1 órát zenélgetsz, akkor 1,5 nap (nálam ennyi, negyed fényerőn BE aktív), de ha csak telefonálgatsz meg, néha fész akkor 2-3 nap is

Szerk. Akadás nincs mivel hál istennek a SE mérnökei profi munkát végeztek mind felület mind optimalizáció terén

[ Szerkesztve ]

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#3836) chaval válasza Damage401 (#3835) üzenetére


chaval
tag

Fényképezővel elégedett vagy?:)

(#3837) BaLee válasza rtzmp (#3832) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Köszönöm a tippeket, megpróbálom őket aztán kiderül...

(#3838) csiziktomi


csiziktomi
senior tag

Sziasztok!

Kipróbáltam,sikerült,tehát biztos lehet visszafele is frissíteni a wotanclient 3.5.0 verzióval. :C

(#3839) Damage401 válasza chaval (#3836) üzenetére


Damage401
senior tag

Teljes mértékben :)

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#3840) jimhun válasza chaval (#3834) üzenetére


jimhun
senior tag

Hali,

Egyetertek Damage041 kollegaval ebben:

"Ha Nagyon használod 2 óra játék, állandó, folyamatos szinkronizálás akkor estére tápot kér.
Ha viszont szolid vagy és csak telefonálgatsz max 45 percet, illetve Wifizel 2 órát és játszol 15 percet illetve 1 órát zenélgetsz, akkor 1,5 nap (nálam ennyi, negyed fényerőn BE aktív), de ha csak telefonálgatsz meg, néha fész akkor 2-3 nap is."

Viszont azert nekem neha igencsak docogosen fut, ha tobbmindent akarok csinalni....biztos hogy jo munkat vegeztek a Sony mernokei, mert amikor reset-elsz mindent vagy uj a telod akkor nagyon gyors nincs docoges, de sajnos ahogy egyre tobb progit raksz fel, ugy lesz egyre akadosabb.
Ez nem a Sony hibaja.
Nagyon sok olyan progi van ami ha kilepsz akkor is bent marad a memoriaban es hasznalja.
Nekem pl,
Accuweather 9Mb
Maps 5Mb
SwiftkeyX 34Mb
Facebook 6Mb
Avast 25Mb

Igy is marad egy csomo memoria, de ha elkezdek zenet hallgatni(PowerAmp), meg szorakozok a Maps-szel, akkor azert meg meg akad.
Meg hatarozottan nem olyan gyorsan lep be mondjuk a contact-ok koze, mint reset utan.
Egyebkent meg igy is egy nagyon jo telefon.

A kamera meg kiraly szerintem. Par kep:

Sima kamera:
[link]
[link]
[link]

HDR kamera:
[link]
[link]
[link]

(#3841) Damage401 válasza jimhun (#3840) üzenetére


Damage401
senior tag

Köszönöm az egyetértést :)

Torrent mellett szoktam msnezni, meg zenélni nekem nem akad meg, mondjuk én használok taskillert :)
Ám a képek tényleg jók amiket linkeltél :)

[ Szerkesztve ]

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#3842) chaval válasza jimhun (#3840) üzenetére


chaval
tag

Köszönöm srácok! Van olyan kép is, ami sötétben, vagy sötétebb helyen készült?:)

(#3843) jimhun válasza chaval (#3842) üzenetére


jimhun
senior tag

(#3844) chaval válasza jimhun (#3843) üzenetére


chaval
tag

Köszönöm szépen mindenkitől a segítséget :) Ma megrendeltem az utolsó darabot a Telenortól :) Remélem meg is lesz, holnapra ígérték :)

(#3845) toma37


toma37
tag

Sziasztok!
Nekem az internettel akadt egy kisebb problémám. T-Mobilnál vagyok, eddig Go Net M-em volt, a díjcsomagom pedig Like. Erről azt kell tudni, hogy tartalmaz 50mega adatforgalmat. Valamelyik nap megszüntettem a Go Net-et és azóta nincs netem. Pedig a díjcsomag tartalmaz 50megát. Eddig pedig még nem használtam el. Próbáltam a net beállításokat lekérni, de semmi. Valakinek valamilyen 5lete?

(#3846) darvinya válasza toma37 (#3845) üzenetére


darvinya
titán

Hátha megszűntetted akkor miért csodálkozol, hogy nincs net!
pl: a félig elnyalt fagyit visszaadod mi marad nálad?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3847) toma37 válasza darvinya (#3846) üzenetére


toma37
tag

Akkor kérlek olvasd el még egyszer! :)

(#3848) Jarod1


Jarod1
addikt

jó áron tudtok új Neót?

(#3849) darvinya válasza toma37 (#3847) üzenetére


darvinya
titán

"Valamelyik nap megszüntettem a Go Net-et és azóta nincs netem."
Te írtad, hogy megszünteted pont.
Ekkor már nem vagy jogosult a net-re, hiába nem használtad el az adatforgalmadat pont.
A havi forduló előtt kell megszüntetni, mert akkor nem veszik el a havi net keret pont.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3850) csiziktomi válasza Jarod1 (#3848) üzenetére


csiziktomi
senior tag

60 e ft telenor 2 hónapos

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.