Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3951) csiziktomi válasza chaval (#3950) üzenetére


csiziktomi
senior tag

A telefonszámaidat tudod a google fiókkal szinkronizálni,a program lementésre ajánlott a titanium backup vagy az appmonster (market).Vagy ha rootolod a telód akkor a clockworkmoddal letudod a teljes memóriát menteni(a mentés pillanatában lévü összes program és beállítás lementődik)

(#3952) jimhun


jimhun
senior tag

Sziasztok,
egy gyors kerdes, az iranytu nalatok is szarakodik?
Marmint a googleMaps-on belul osszevissza mutatja az iranyt, vagyis nem jo iranyba mutat, akkor is ha nincs semmi zavaro tenyezo. Az Iphone-omat hasznaltam referencianak, az mindig jo iranyt mutatott.
Lehet ezt valahogy kalibralini vagy valami?

(#3953) adam10980


adam10980
tag

Nekem még semmit nem dobott ki az a fránya pc companion :)

(#3954) bazsi0322


bazsi0322
tag

Vki leírhatná pls, h hogy lehet a legkönnyebben rootolni a telót!!
Meg mi az h zárt bootloader??

Megcsillan a fény az Emirates-en, átszáguld a labda a gólvonalon, együtt forog a labda és a lélek , Arsenal-os leszek, amíg élek!

(#3955) Elek23Elek23


Elek23Elek23
tag

valaki próbálta ezt a játékot már:
The Adventures of Tintin HD v1.0.9

menne ezen a telefonon? vagy csak oylanokon aminek a nevében is benne van h HD? pl HTC Desire HD?

(#3956) bazsi0322


bazsi0322
tag

Meg az miért van, hogy feltelepítek egy játékot, bemásolom a mappát ami tartalmazza a fájlokat oda ahova kell és mégis a netre akar menni de hiába megyek a nemre akk ugye el sem indul...

Megcsillan a fény az Emirates-en, átszáguld a labda a gólvonalon, együtt forog a labda és a lélek , Arsenal-os leszek, amíg élek!

(#3957) iidavid válasza bazsi0322 (#3956) üzenetére


iidavid
csendes tag

Általában egy darab .apk fájlnak kell lennie, amit bemásolsz a memkarira, majd egy file manager-rel telepíted (legyen kipipálva az ismeretlen források). Igen van olyan játék ami fel akar menni a netre, azért mert csak a telepítőt tölti le először, majd indítás után kell letölteni magát a játékot!

Elek23Elek23: Market szerint kompatibilis a Neo-val, a HD játékok nem feltétlenül csak a HD jelű telókkal mennek! :)

[ Szerkesztve ]

(#3958) cucinho válasza bazsi0322 (#3956) üzenetére


cucinho
aktív tag

Állítólag nemhivatalosakon is megy a letöltés gond nélkül, csak érdemes wifin nekiállni nem pedig mobilneten.

(#3959) Elek23Elek23 válasza iidavid (#3957) üzenetére


Elek23Elek23
tag

én felraktam, de váratlan hiba miatt leállt:S ez amiatt lenne, mert nem rootolt a telo?

(#3960) cucinho válasza Elek23Elek23 (#3959) üzenetére


cucinho
aktív tag

Amiatt nem force close-ol egy program sem, kivéve esetleg azokat, amiket rootolt telefonra írtak. Egy játék nem lehet ilyen, szóval nem a root miatt force close-ol.

The Adventures of Tintin-nél 1.1.2 az aktuális verziószám.

[ Szerkesztve ]

(#3961) Abus2 válasza sajo13 (#3949) üzenetére


Abus2
tag

Az SE honlapján az alábbi infókat találtam az új frissítésről:
"- Az okostelefonokhoz készült legújabb Android platform
- A GoogleTalk videocsevegés támogatása
- Újabb integrált Facebook funkciók az alkalmazások és játékok felfedezéséhez, megosztásához és a tetszésnyilvánításhoz
- Már 3D és 2D panorámaképeket is lehet készíteni, és 16x-os nagyítás is használható a videóknál
- Sony Entertainment Network szolgáltatások (csak bizonyos országokban)
Az új szoftvert közvetlenül is letöltheted a telefonodra, vagy egy számítógéphez csatlakoztatva a PC Companion segítségével is megteheted ezt."

Sörhassal nem lehet születni. Azért meg kell dolgozni!

(#3962) Abus2 válasza eladogeppc (#3944) üzenetére


Abus2
tag

Nekem megmarad a root a frissítés után.

Sörhassal nem lehet születni. Azért meg kell dolgozni!

(#3963) Richee11


Richee11
senior tag

Sziasztok, két telefon között vacilálok a Neo és a Galaxy W. A galaxy w fórumon írták, hogy nagyon jó a telefon, csak néha, csinál olyant, hogy a telefonkönyv betöltésénél belassul, meg amikor valakit hív az ember akkor nem lehet hallani hogy kicsöng, de ezek csak 1x fordultak elő.
Esetleg erről a telefonról tud valaki valamit mondani? Mik azok amit vásárlás előtt érdemes tudni?

(#3964) rtzmp válasza Abus2 (#3961) üzenetére


rtzmp
aktív tag

(#3961) Abus2:
ez a leírás az előző, 2.3.3 => 2.3.4-s frissítésre vonatkozik

(#3963) Richee11:
Igyekeztünk korábban összeszedni néhány infot erről az #1 hsz-be.

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#3965) marlboromen


marlboromen
aktív tag

Megjött OTA-n ez a legújabb frissítés. Semmi változást nem vettem észre.

(#3966) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Abus2: NEM MARAD A ROOT frissítés után !! SENKI NE PRÓBÁLJA !!

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#3967) rtzmp válasza eladogeppc (#3966) üzenetére


rtzmp
aktív tag

Nekem is megmaradt...

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#3968) eladogeppc válasza rtzmp (#3967) üzenetére


eladogeppc
veterán

Nem marad meg ! Ott marad a SuperUser, de a root jog nincs meg.
Nyiss meg egy root explorer-t és látni fogod.

Gondolom PC Companionnal frissítettetek ti is, nem OTA-n.

Szerk: Gondoljátok ezért görcsölnek a külföldi oldalakon avval, hogy csak nyitott
bootloader-el oldható meg a dolog ? Biztos annyira hülyék, hogy nem PC Companionnal
frissítették első sorban.

Szerk2: Root explorerben egyből látszik, hogy nem kér root jogot.. hoppá !

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#3969) rtzmp válasza eladogeppc (#3968) üzenetére


rtzmp
aktív tag

Ja, igazad van. Leellenőrízhettem volna...

[ Szerkesztve ]

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#3970) eladogeppc válasza rtzmp (#3969) üzenetére


eladogeppc
veterán

Akkor tehát nincs megoldás !

CyanogenMod-ot próbálta már valaki ? Mennyire fut jól, ilyenek ?
Kell-e nyitott bootloader, vagy zártra is felmegy ???

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#3971) kmisi99


kmisi99
addikt

Lehet tudnék egy ilyen telót venni mi a véleményetek róla? Nekem képeken és vidiken nagyon gagyinak hat. Valóságban milyen? Mert képeken olyan mintha a leg gagyibb műanyagot kapta volna meg. Egyébként mi a véleményetek róla? 55-60 000 ret megér? Vannak bakadások vagy ilyesmik mert az engem nagyon zavar.

(#3972) cucinho válasza kmisi99 (#3971) üzenetére


cucinho
aktív tag

Az biztos, hogy nem gagyi a műanyag minősége, szerintem egy nagyon jól összerakott telefon benyomását kelti.

(#3973) kmisi99 válasza cucinho (#3972) üzenetére


kmisi99
addikt

Szóval valóságban szép?

(#3974) darvinya válasza kmisi99 (#3973) üzenetére


darvinya
titán

Elmesz egy olyan helyre ahol kézbe veszed és személyesen megfoghatód és kiprobálhatód.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3975) kmisi99 válasza darvinya (#3974) üzenetére


kmisi99
addikt

Csakhogy helyileg ilyen nincs azért meg nem utazok 30 kilómétert. Olyan az anyaga mint az xperia mini nek az újnak? Mert olyan van haveromnak és az alapján nem rossz.

(#3976) adam10980 válasza kmisi99 (#3975) üzenetére


adam10980
tag

Hát ha nem utazol 30 kilométert akkor magadra vess. Különben nem fogsz szerintem 80-85 ezerért gagyi műanyagot kapni... és ne hasonlitsuk össze szerintem egy minivel mert eléggé különböznek. Ha meg nem sima Neo-t veszel hanem V-t akkor az is megéri az 50-65 ezret én szerintem.

(#3977) cucinho válasza kmisi99 (#3973) üzenetére


cucinho
aktív tag

Öcsémnek van ilyen telefonja, szerintem szép, jól össze van rakva, és egyáltalán nincs gagyi benyomása. Ránézésre és kézbe véve nekem elég strapabírónak is tűnik.

(#3978) cucinho


cucinho
aktív tag

Akik itt gondolkoznak Neo vásárláson, azoknak épp most láttam meg egy elég jó ajánlatot:
http://hardverapro.hu/apro/elado_xperia_neo/hsz_1-50.html

(#3979) bazsi0322


bazsi0322
tag

Hali!

Véletlenül kitöröltem ezt a telóról: Sony Ericsson Főoldal 2.1.A.0.10
Ezáltal ugye a home gombot hiába nyomom nem csinál semmit! Vki vmi ötlet?? PLS HELP

Megcsillan a fény az Emirates-en, átszáguld a labda a gólvonalon, együtt forog a labda és a lélek , Arsenal-os leszek, amíg élek!

(#3980) iidavid válasza bazsi0322 (#3979) üzenetére


iidavid
csendes tag

Egy újraindítást próbáltál már?

(#3981) bazsi0322 válasza iidavid (#3980) üzenetére


bazsi0322
tag

igen, de nem használt:SS

Megcsillan a fény az Emirates-en, átszáguld a labda a gólvonalon, együtt forog a labda és a lélek , Arsenal-os leszek, amíg élek!

(#3982) iidavid válasza bazsi0322 (#3981) üzenetére


iidavid
csendes tag

Factory reset?

(#3983) csiziktomi válasza bazsi0322 (#3979) üzenetére


csiziktomi
senior tag

hello!

Legvégső esetre :újrarakod a telot seussal,vagy wotannal:)

(#3984) cucinho válasza bazsi0322 (#3979) üzenetére


cucinho
aktív tag

Nincs esetleg Titanium Backup-od?

B-terv újrarakás helyett: Keresel valakit itt a fórumon aki rootolva van, csinál neked egy backupot az apk-ról, átküldi neked, felteszed. :)

[ Szerkesztve ]

(#3985) sajo13 válasza kmisi99 (#3975) üzenetére


sajo13
senior tag

Én elégedett vagyok a Neo-val, de azért jónak nem nevezném az összeszerelést és az anyagát. Néha kicsit ropog a műanyag burkolat, de csak néha. Erre itt a fórumon valaki írt kitámasztósdi megoldást az aksi mellé. Talán a #1-ben benne van...

Ami a műanyag típusát illeti, hát nekem eddig még egyetlen egy telóm sem gyűjtötte így az ujjlenyomatokat, mint ez. Ez a műanyag a csúszós-fényes fajtából való.

Azt mondom menj és vedd kézbe valahol, mert nem olyan, mint az Xperia Mini. A Mininek a hátoldala normálisabb, nem csúszik.

(#3986) kmisi99 válasza sajo13 (#3985) üzenetére


kmisi99
addikt

De valóságba látni rajta hogy egy szép telefon és nem pedig egy olcsó szar? (a kinézetre gondolok)

(#3987) cucinho válasza kmisi99 (#3986) üzenetére


cucinho
aktív tag

még kérdezd meg 3-szor...

(#3988) eladogeppc


eladogeppc
veterán

CM 7.1-et senki nem próbálta ?
Fókuszáljatok már kicsit ide :)

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#3989) sajo13 válasza kmisi99 (#3986) üzenetére


sajo13
senior tag

Igen, amúgy szerintem szép telefon, nincs olcsó gagyi hatása, ezt a sikamlós, fényes, ujjlenyomatgyűjtő külsőt meg el kell fogadni(a belső kárpótol) vagy tenni kell rá a sokak által emlegetett védőtokot, ami körbeöleli, csak a kijelző marad szabadon és a csatlakozók helye.

(#3990) adam10980


adam10980
tag

Az áráért biztos gagyi szart kapsz stb...

(#3991) sunahunter válasza kmisi99 (#3986) üzenetére


sunahunter
senior tag

Nem, nem latni nyugodj meg.
A ZTE Blade-n sem latni, hogy olcso, pedig az, ezen meg nem latni, hogy nem olcso pedig nem draga, de ha Neked az a fontos, hogy ne latszodjon rajta, hogy gagyi, es nem az, hanem latszodjon, hogy egy draga telefon, ami nem igaz, mert nem draga, ugyanakkor fontos, hogy kinezzek a kezedbol, de nincs penzed szazezrekert dragabbat venni, vehetsz egy barmilyen dizajnos masfele tipust is ami olcsobb mint ez, de senki nem tudja majd milyen olcso, csak Te, de ha ez rossz Neked, vegyel egy ilyet, es mindenki azt hiszi mikor meglatja a kezedben, hogy hudefasza tella, pedig az is, de nem draga, es megsem egy kis fos, mert nem latni rajta semmi vagis dolgot, vagy lehet, hogy van valami ami kell.
Ennyi a lenyeg azt hiszem ami fontos, vagy az ara is jo, meg minden tudod.


:D

(#3992) Jarod1


Jarod1
addikt

Hali! Valaahogy lehet programozni a headset gombját? hogy ne a saját zenelejátszója induljon el hanem Nrgplayer

(#3993) iidavid válasza Jarod1 (#3992) üzenetére


iidavid
csendes tag

Hali! A gombot nem tudom, hogy lehet-e programozni, viszont van egy előre telepített alkalmazás a LiveWare kezelő, amiben be tudod állítani, hogy ha rádugsz valamilyen eszközt a telóra akkor milyen program induljon el.

(#3994) Jarod1 válasza iidavid (#3993) üzenetére


Jarod1
addikt

thanx

(#3995) kmisi99 válasza sunahunter (#3991) üzenetére


kmisi99
addikt

Nekem az számít hogy nekem nézzen ki jól a más véleménye nem fontos. Most pl LG optimus 2x em van aminek imádom a kinézetét csak nincs rá szükségem és egyel lejebb váltok és a neo-t is nézegetem.

(#3996) kovacszk


kovacszk
senior tag

Nem tudja valaki hogy az értesítési sávból hogy lehet kilőni hogy ne mutassa folyton hogy új szoftver érhető el, amíg nincs root nem akarom frissíteni, de én állat megnéztem hogy van e már :)

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#3997) Szider


Szider
csendes tag

Hy all..

Érdeklődni szeretnék az iránt, vettem egy sony ericsson xperia neo v készűléket és memória kártyát szeretnék venni bele. És az érdekelne hogy a készülék kezeli e a microSdHc kártyát ugyanis én 32 GB os méretbe mást nem nagyon találtam. Csak nem merem megvenni mert nem tudom hogy fogja e kezelni.

Loller

(#3998) cucinho válasza Szider (#3997) üzenetére


cucinho
aktív tag

Az a legnagyobb amit kezel, és természetesen működik az SDHC, mást nem is lehet kapni ilyen méretben. Arra figyelj, hogy legalább class6-ost vegyél, ha már veszel. :)

@kovacszk: Ha rájössz, akkor nekem is áruld majd el. :)

(#3999) Szider válasza cucinho (#3998) üzenetére


Szider
csendes tag

rendben köszönöm szépen
:C

Loller

(#4000) kovacszk válasza cucinho (#3998) üzenetére


kovacszk
senior tag

a build prop-ban kellene kiadni a "parancsot", legalábbis a usb hibakeresés jelzést úgy le lehet tiltani, gondolom ezt is, csak kéne a sor :)

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.