Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3151) blt.62 válasza Imike_80 (#3149) üzenetére


blt.62
őstag

Igazad van! Csak idegesít.hogy nem működik.

MegtorloXp

(#3152) rtzmp válasza blt.62 (#3151) üzenetére


rtzmp
aktív tag

próbáld meg azzal a verzióval, hogy az SD kártyán létrehozol egy /ringtones mappát, és oda másolod be azon zenéket, amiket csengőhangként akarsz beválasztani. Akkor a "zenetár" gombot sem kell megnyomni a hang beállításokon belül, mert egyből felhozza a listában ezen mp3-kat.

(ha eleve így próbáltad, bocs)

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#3153) hitman, válasza Rotate (#3147) üzenetére


hitman,
őstag

google maps

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#3154) Damage401


Damage401
senior tag

Sziasztok!

Nos Android téren már nem vagyok "szűz" mert volt egy HTC Desire-m. De tegnap óta egy nagyon de nagyon-nagyon Boldog tulajdonosa vagyok a fórumban "kibeszélt" telefonnak :).
Imádom minden egyes részecskéjét kicsit más sznobság, de hihetetlen :). Nos telenor függő. Jöjjön az igazán laikus kérdés. Mivel a készüléket tegnap este 19:12 perc vásároltam így nem töltöttem még fel teljesen 50% mentem el dolgozni. Igaz tegnap is az akkumulátor státusznál "kisütés" felirat van. Kérdem én ez most mit jelentene? mert ha jól tudom akkor ezeket az aksikat már nem szükséges "kisüttetni". Mit szóltok ehhez? Kicsit furcsának véltem

Maradok Tisztelettel és Hű:
István

[ Szerkesztve ]

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#3155) Rotate válasza hitman, (#3153) üzenetére


Rotate
veterán

akkor ne csodálkozz, az nem a telefonon tárolja a térképeket, hanem a netről tölti menet közben...

próbáld Sygic Aurával :)

(#3156) iidavid válasza Damage401 (#3154) üzenetére


iidavid
csendes tag

Gratula a telóhoz! :)

Nekem 3 hónap után is kisütés felirat van!

(#3157) ajca válasza Damage401 (#3154) üzenetére


ajca
tag

Ne értsd szószerint a kisütést! Csak fordítási hiba,használatban van az akku ,ennyi a jelentése,mi másképp értelmezzük a kisütést...

(#3158) Damage401 válasza ajca (#3157) üzenetére


Damage401
senior tag

Ja jó, mert az X10i nél merülést írt :D. Ej ezek a fordítók :)

Köszönöm

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#3159) marlboromen


marlboromen
aktív tag

üdv. Van egy kis gondom, szeretném frissíteni az egyik neonkat 2.3.4-re. A laptopon leáll a pc compilation hogy nem tudja elindítani a frissitést, egy másik asztali gépen meg eljutok odáig hogy húzzam ki a kábelt a gépből meg a telóból, majd úgy dugjam vissza hogy lenyomva van a telefonon a vissza gomb. A bibi csak az hogy marhára nem csinál utána .semmit. Mindkét gép win7 64 bit, akksi 96%-ra feltöltve, a teló teljesen gyári 2.3.3, van valakinek valami ötlete?

Már mindent többször újraindítottam, illetve a pc compilationt újra telepítettem.

[ Szerkesztve ]

(#3160) marlboromen válasza marlboromen (#3159) üzenetére


marlboromen
aktív tag

Pc companion

(#3161) Hanon


Hanon
tag

Rég jártam itt, jövök megint kicsit hurrdurrogni.

Szóval a leggyakoribb dolog ami elhangzik olyankor, mikor más kezébe adom a telefont az a "szóval erről a recsegésről beszéltél" után a "...most meg miért sötétedett el a képernyő?".
Most komolyan. Biztos teljesen normális dolog az, hogy pl tévénézős félhomályban szó szerint villog a képernyő, mert nem tudja rendesen felfogni épp milyen fényviszonyok közt van? A leggyörűbb pedig még mindig az, hogy fektetve tartva böngészés vagy játék közben elkerülhetetlen, hogy rácsúszik az ujjad az érzékelőre.
Szóval ez biztos oké? Nem létezik, hogy túlérzékeny az enyémben?

A másik, látom épp most volt róla szó. Eddig csak wifiről neteztem, szóval totálisan hülye vagyok a témában. Azt szeretném kérdezni, hogy ha mondjuk most teszem azt veszek egy fél gigás mobilnet csomagot, akkor az ilyen időjárás meg egyéb maguktól frissülő dolgokat lehet a háttérben hagyni, ahogy elnézem a korábbi válaszokat, ugye? A lehaloványabb gőzöm sincs arról, mennyit szívnak el (fb alkalmazás pedig még el is indul automatán ha internetkapcsolatot észlel, a köcsög).
És mégegy totál noob kérdés, mobilnettel a beállításoknál az "adatok engedélyezve" bekapcsolása mellett át kell váltani WCDMA-ra is?

Ezt gigászi küzdelem volt a mobilról begépelni.

Sony Ericsson Xperia neo > Sony Xperia SP > Sony Xperia Z3 Compact | Superlux HD681 EVO; JVC HA-SZ1000

(#3162) Rotate válasza Hanon (#3161) üzenetére


Rotate
veterán

nem muszáj átváltani, szinkronizációra elég a 2G EDGE sebesség is, és nem szívja annyira az aksit, hátránya, hogy csak 256/256k sebességre képes... WCDMA gyorsabb, de jobban merül... egyébként érdemes felraknod egy adatforgalom számlálót, aztán látni fogod, hogy mennyire fogyasztanak ezek a dolgok... ha látod, hogy túlságosan pörög a számláló, akkor legfeljebb valamit kevésbé gyakori frissítésre raksz, és kész...

My Data Manager Free-t ajánlom erre a célra...

Egyébként a legjobb megoldás, hogy felraksz egy 2G/3G kapcsoló widgetet, és alapjáraton 2G-n használod, hogy ne merüljön, ha meg netezni akarsz váltasz 3G-re, hogy gyorsabb legyen a böngészés :)

(#3163) skul0 válasza Hanon (#3161) üzenetére


skul0
aktív tag

Ha már ennyire zavaró a képernyő vibrálása, akkor lehet jobban jársz, ha elviszed gariba (ha van). Nálam állítgatja a fényerőt, de cseppet sem zavaróan, kültéren emeli, beltéren csökkenti a fényerőt, de pl tv-től nem kezdi el állítgatni.

(#3164) hurrikan


hurrikan
addikt

Aki még esetleg nem látta a topikot.
És emlékeztetőül újra mindenkitől kérem aki tud segítsen a szolgáltatós ROM-ok FLASHTOOL kompatibilis legyártásában. Hogy a garancia könnyen és egyszerűen visszaállítható legyen.

Felhivás-Kérés neo/neoV/pro rom gyártáshoz

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#3165) Mcfery válasza Damage401 (#3154) üzenetére


Mcfery
tag

Szia!

Most vacilálok Neo-t v. Desire-t?
Nem voltál elégedett Desire-vel?
Neo miben jobb?
Miért döntöttél a Neo mellett?

Üdv

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#3166) Rotate válasza Mcfery (#3165) üzenetére


Rotate
veterán

újabb/erősebb proci, jobb kamera... jobb gpu...

(#3167) Damage401 válasza Mcfery (#3165) üzenetére


Damage401
senior tag

Szia!

Nekem a Neo nagy előre lépés a Desire után, mindenben (még supportban is)
De megvoltam egy ideig elégedve ,de mikor nőttek az igények tehát több app akkor a benne lévő 130 mb igen kevésnek bizonyult hiába hogy valamit át is lehetett tenni az SD-re a másik valami végett mindig fogyott a tárhelyből, hiába indítottam újra.

Neo:
-2x akkor belső memória
-Nagyon jó support
-alapból 2.3 jön
- HD 8,1 kamera
- Mini HDMI
- szebb kijelző
- ba*tt jó fülhallgató 2 év garancia
-Jobb az aksi ideje
- Ice Scream Sandwichre is majd frissíthető
- Adreno 205 nagyon sokat számít
-Gyors, nincs akadás
- előlapi kamera for Skype és társai

Desire:
-HTC Sense 1.0
-Minőségi ház amiben az SoC fekszik
-Android 2.2 (lehet 2.3 feltenni ami developpereknek szánt de sajnos úgy WC töltelék ahogy van
-Adreno 200

Dézi mellett nem sok érv szól csak a prémium kivitel, de a belsőleg 2.3 ha frissíted katasztrófa, mellesleg a belső tárhely hát az meg egyenesen röhej

Üdv

[ Szerkesztve ]

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#3168) Mcfery válasza Damage401 (#3167) üzenetére


Mcfery
tag

Hi !

Köszönöm a gyors választ!
A Spicam még jól müxik, de NEO lesz belőle !!!!!!!
Már csak valami Telenor karácsonyi akcióra várok.

Üdv

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#3169) MrTwister válasza hurrikan (#3164) üzenetére


MrTwister
őstag

Segítettem... :K

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#3170) Rizzo


Rizzo
aktív tag

A Vodafone tervezi vajon a forgalmazását? :U

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#3171) marlboromen válasza marlboromen (#3159) üzenetére


marlboromen
aktív tag

Megprobaltam a masik neoval, ugyanez a hiba. Azert ez eleg gaz. Ket neo, mindketto gyari , ket kulon pc, es egyik sem frissul semelyik geprol sem. Lesz majd ics, csak felrakni nem lehet majd :(((

(#3172) adam10980 válasza Rizzo (#3170) üzenetére


adam10980
tag

Úgy tudom csak a telenor vette meg a Neo árusitásának a jogát vagy nyerte el.

(#3173) adam10980 válasza marlboromen (#3171) üzenetére


adam10980
tag

Nálam tökéletesen frissült gépen keresztül xp-n és win 7en is kihozta a dolgokat haveromnál is.

(#3174) marlboromen válasza adam10980 (#3173) üzenetére


marlboromen
aktív tag

Ennek igazan orulok. De kicsit keresgeltem, mas is sziv ezzel a szarral. Ennel azert illenek jobban megoldani egy egyszeru frissitest. Ota-n fog ez jonni elobb utobb?

(#3175) szaki04 válasza marlboromen (#3174) üzenetére


szaki04
senior tag

Igen, Én voltam az egyik, akinek problémás volt a frissítés. Samsung,LG, Nokia telefonok szoftverei egyidejűleg fent voltak, semmi bajuk nem volt egymással. Az SE szoftvere, meg nekem sem akart működni. Leszedtem mindent, de úgysem lett jó. Majd a párom netbook-jára felraktam az SE programot, ebből a szempontból szűz gépre, láss csodát ment minden.

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#3176) marlboromen válasza szaki04 (#3175) üzenetére


marlboromen
aktív tag

Tehát csináljak egy windows újratelepítést, hogy frissíteni tudjam a telefonokat? Ez a sony ericsson szerint így normális? Vagy menjek amíg nem lelek egy olyan gépet, amin semmilyen más telefonos program nem volt még soha telepítve? Vicces.

(#3177) szaki04 válasza marlboromen (#3176) üzenetére


szaki04
senior tag

Nagyjából Én is így érzem/gondolom ahogy Te. Szvsz.a programnak kellene a Windows-hoz igazodnia, nem pedig fordítva. Nekem más ötletem nincs sajnos, szerencsére volt itthon másik gép amin ki tudtam próbálni.

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#3178) marlboromen válasza szaki04 (#3177) üzenetére


marlboromen
aktív tag

Merre laksz? :)) :D :D :W

[ Szerkesztve ]

(#3179) szaki04 válasza marlboromen (#3178) üzenetére


szaki04
senior tag

Győrött...

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#3180) TaNbEaRo


TaNbEaRo
tag

Ha már az előbb előjött, hogy mennyivel több a memória a Neoban, akkor megkérdezném, hogy kinek mennyi átlagosan a szabad ram a telón? Nálam most csak olyan 80-90 mega, ha kilövöm a futó alkalmazásokat, akkor felugrik olyan 115-120 közé, de utána szépen visszaáll 90 környékére.

(#3181) jimhun


jimhun
senior tag

Sziasztok,

Keszulok ilyen telefont venni, de nem tudom a Pro HDR progi futna-e rajta. Megnezne nekem valaki hogy felmegy a marketre, ott letoltheto-e hozza, vagy azt irja hogy nem kompatibils?

Itt a link hozza: Pro HDR

Sajna nekem androidban HTC Wildfire van, ezert nem tudom megnezni hogy mi kompatibilis a Neo-hoz.
Esetleg valaki hasznalja progit? Ha jol tudom ez az egyetlem ami igazi HDR-t keszit androidon. Nekem Iphone alatt nagyon jol mukodik.

Koszi.

(#3183) rtzmp válasza jimhun (#3181) üzenetére


rtzmp
aktív tag

(#3181) jimhun: engedné letölteni...

(#3180) TaNbEaRo: nekem 115MB környékén van a szabad memória

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#3184) Imike_80 válasza frikfrak (#3182) üzenetére


Imike_80
aktív tag

És elég drágák.... Szegeden 1500-at kérnek érte, E-bayen találtam Ł2.49-ért olyat, ami 1 szilikon tokot, képernyővédő fóliát + egy szürke zoknit tartalmaz.

(#3185) Hanon válasza TaNbEaRo (#3180) üzenetére


Hanon
tag

Nekem ebben a pillanatban 100. Facebook szokott elszívni akár 40-et is, érdemes kilőni minden netre felkapcsolódáskor.

Sony Ericsson Xperia neo > Sony Xperia SP > Sony Xperia Z3 Compact | Superlux HD681 EVO; JVC HA-SZ1000

(#3186) blt.62


blt.62
őstag

Segítsetek légyszíves! Tudtok olyan nagyon egyszerű hívásszűrő programot a Neo-ra amelyikben fekete és fehér listát tudok beállítani? Olyat mint a Handy Blacklist a symbiánra?
Csak a hívásokat kellene megszűrni.
A másik kérdésem a Markettel kapcsolatos: Ha eddig letőltöttem bármit az éretsítési oldalon megyarul írta ki,hogy sikeres letőltés,de most angolul írja. Megváltozott a Market kinézete is,nem írja ki,hogy ingyenes oldal,legjobb fizetős,stb. Ilyen 3D-s kinézeű lett a teteje,és azt lehet forgatni. Rezetelve lett a Neo,és azóta csinálja ezeket. :F

A futó programokat hogyan lehet megnézni,és hogyan lehet törölni őket?

[ Szerkesztve ]

MegtorloXp

(#3187) rtzmp válasza blt.62 (#3186) üzenetére


rtzmp
aktív tag

call filter: van, amiből lehet csemegézni

market: passz, esetleg nézd meg a beállításoknál, hogy mi a build verzió száma. Lehet, hogy neked vmi új van :) . A telómon a 3.3.11 van, az a szokott módon működik...

[ Szerkesztve ]

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#3188) ajca válasza blt.62 (#3186) üzenetére


ajca
tag

http://pdafanclub.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1866:sanity-amit-az-elme-diktal-egy-telefonhivasnal-programteszt&catid=44:program&Itemid=257 Ebben az alkalmazásban nem csak hívászszűrőt találsz hanem sok okos és hasznos dolgot!

[ Szerkesztve ]

(#3189) tomee77 válasza frikfrak (#3182) üzenetére


tomee77
csendes tag

Kösz, de már amazonról rendeltem autós tartót, bőrtokot meg kijelzővédő fóliát.

Z3c->i7

(#3190) blt.62 válasza rtzmp (#3187) üzenetére


blt.62
őstag

Köszi!
Az a gondom,hogy semmi angol tudásom sincs és ezért kerestem egy egyszerű,fapados hívásszűrést.

MegtorloXp

(#3191) blt.62 válasza ajca (#3188) üzenetére


blt.62
őstag

Köszi neked is! Baromi jó csak angol nélkül nem megy,pedig ez nagyon jó lenne,mert minden benne van.

MegtorloXp

(#3192) rtzmp válasza blt.62 (#3191) üzenetére


rtzmp
aktív tag

Magyar alkalmazások gyűjteménye [link]. hátha itt találsz...

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#3193) Damage401


Damage401
senior tag

Ki próbáltam már ezt a Google+ belüli hangoutot :). Valami fenomenális ezzel a telóval :)

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#3194) rtzmp válasza blt.62 (#3191) üzenetére


rtzmp
aktív tag

Dupla lett

[ Szerkesztve ]

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#3195) blt.62 válasza rtzmp (#3194) üzenetére


blt.62
őstag

Oké,köszi szépen!

MegtorloXp

(#3196) blt.62 válasza ajca (#3188) üzenetére


blt.62
őstag

Letöltöttem,de még nem tudtam kipróbálni,hogy magyar hanggal olvassa el az sms-t,és bemondja a hívó nevét mint a symbis nokiáknál. A női magyar hang már fent van a telcsin.
Olyan progiról hallottál ami hangosabbá teszi a zene hallgatást,fülesen keresztül?
A futó programokat hol lehet megnézni,és hogyan tudom bezárni őket?
Tudnál nekem olyan jegyzet programot ajánlani,amiben a bejegyzéseket külön lehet jelszóval védeni? Mint a Samsung SGS2 gyári jegyzete. Szerintem az SGS jegyzete biztos nincs fent a Marketen.
Tudom,hogy millió jegyzet program van fent,de hátha valaki már töltött le ilyet. Fontos lenne a titkosíthatóság,ezért is tetszett az SGS2-ben a jegyzet.
Létezhet ilyen progi,esetleg magyar menüvel?

MegtorloXp

(#3197) ajca válasza blt.62 (#3196) üzenetére


ajca
tag

A hívónvét beolvassa így is meg a hívászűrés is működik,de a szövegfelolvasás csak a fizetős verzióban van meg,különben ha olvastad cikket is róla elég jól elmagyarázza mit hol tudsz beállítani én sem tudok angolul de megtudtam csinálni mindent rajta.A futóprogamokat a go launcher exe-vel nézheted és kezelheted is.

(#3198) blt.62 válasza ajca (#3197) üzenetére


blt.62
őstag

Akkor itt a futóprogramokat nem lehet úgy megnézni a menü gomb hosszú lenyomásával mint a symbis nokiáknál? Ehhez le kell tölteni azt a programot amit írtál?

MegtorloXp

(#3199) fateless válasza blt.62 (#3198) üzenetére


fateless
veterán

Androidnál is elég hosszan nyomni a menü gombot a futó probramok megtekintéséhez

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#3200) iidavid válasza fateless (#3199) üzenetére


iidavid
csendes tag

Azok csak a legutóbb használt alkalmazások, nem azok amik futnak szvsz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.