Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3701) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Sziasztok!
Nem vagyok vmi telefonguru, ezért itt megkérdezném hátha vki tudja, hogy
erre a telóra majd rá lehet telepíteni a Win8-at?? :F
Vagy úgy is kérdezhetném akár, hogy melyik telókra lehet majd feltelepíteni?

(#3702) rtzmp válasza RyanGiggs (#3701) üzenetére


rtzmp
aktív tag

Win8-t a neora biztos nem. Windows-s mobilokat keres, mint például HTC Radar/Titan, Nokia Lumia 800, Samsung Omnia 7, stb...

[ Szerkesztve ]

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#3703) szmorocz válasza RyanGiggs (#3701) üzenetére


szmorocz
csendes tag

Minden ARM-s telefonra fel lehet majd telepíteni a win8-at. Csak az a kérdés, hogy lesz-e hozzá olyan ember, aki a drivereket megírja. Valószínűleg nem.
Talán inkább a táblagépek felé keressél ilyen lehetőséget.

(#3704) darvinya


darvinya
titán

Kellemes karácsonyt kivanok mindenkinek.

Ne rontsa el az ünnepet a felháborító dolgok, hísz ők is emeber.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3705) eladogeppc válasza darvinya (#3704) üzenetére


eladogeppc
veterán

Mekkora rohadás, hogy Neo V-re fejlesztik a 4.0-át.
És miben különbözhet még a neo V ??? Merthogy eddig a kamerát emlegették.
Valószínűleg a memória felosztás is más lehet ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#3706) Kyller válasza rtzmp (#3688) üzenetére


Kyller
senior tag

Nekem max 6 nap volt...Szal, igaz sokat nem birizgáltam...:D

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#3707) Jarod1 válasza eladogeppc (#3705) üzenetére


Jarod1
addikt

én úgy tudtam az összes xperiára lesz ics..

(#3708) mrlujoak válasza eladogeppc (#3705) üzenetére


mrlujoak
veterán

Előbb informálódj...
...aztán rohadásozz...! :(((

MINDEGYIK idei androidos (nemzetközi) modellre lesz ICS!
Ez ugyebár az idei összes Xperia és a Live with Walkman modellre vonatkozik.

Az alfa 4.0 pedig azért a neoV-re jött ki (a másik két modell mellett) mert egyrészt ők a legfrissebbek, másrészt ők a mostanában vásárolható készülékek.

Ahogy az arc, úgy a neo is kezd elfogyni a polcokról, helyüket az arc S és neo V veszik át.

Az semmit sem jelent, hogy a neo V-re letölthető az alfa verzió - ami nemmellesleg napi használatra alkalmatlan, hiszen pl a híváskezelés nem támogatott, ergo telefonálni sem lehet vele...
Másodsorban az az alfa is csak a gyárilag független, felhasználó által - de SE segítségével legálisan - nyitott Bootloaderrel (ami ugyebár garanciavesztéssel jár) rendelkező modellekre érhető el a teszterek és a tesztre lelkes felhasználók számára...

Szóval nyugodj meg, a Te modelledre is lesz ICS.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#3709) eladogeppc válasza mrlujoak (#3708) üzenetére


eladogeppc
veterán

Üdvözöllek mrlujoak nagyúr ! :R

Nagyon szép az avatarod, van időd látom ilyesmivel tölteni az idődet a munka, vagy épp tanulás helytt, és külön köszönöm a mélybe ható kioktatásod. :B

Elvolvastam természetesen már a korábban megjelent cikkeket, és fel is fogtam erről az információkat, és természetesen megértettem, hogy milyen típusokra lesz elérhető. :F

Csak rosszul esett, hogy egyből már a Neo V-t rakják be alfába, és nem a simát.

És külön köszönöm aggódásodat a garanciavesztésemmel kapcsolatban ! :R

További szép napot !

Ui.: Külön köszönet, hogy nem magyaráztad el számomra, hogy mi az az ICS.
Kellemes ünnepeket !

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#3710) mrlujoak válasza eladogeppc (#3709) üzenetére


mrlujoak
veterán

Örülök hogy segíthettem... :P

Egyébként reakcióm a kevésbé pozitív utalásod miatt lett olyan, amilyen.

Tudod, pont a SE nem érdemli meg azt az alpári stílust, amivel a mondandód indítottad, hiszen a Te modelled is, és mindegyik idei androidos is kap ICS-t...

Ha azon hozzászólásod nem úgy indítod, nem kapsz "kioktató" stílusban választ, max annyit, hogy nyugi, a Te modelledre is jön, nem kell aggódni... :U

Jah, szerencsére a munkám mellett tudok tájékozódni, mert munkaköröm - ügyvezetői asszisztens - ezt megengedi. Sőt, sokszor a mobilkommunikáció ad ötleteket egy-egy új projekthez...

thx az avatarom okán :)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#3711) eladogeppc válasza mrlujoak (#3710) üzenetére


eladogeppc
veterán

Szervusz !

Ebből te mit olvasol ki ? :U

"Mekkora rohadás, hogy Neo V-re fejlesztik a 4.0-át."

A magyar nyelv szerint ez azt jelenti, hogy elsősorban a Neo V-re fejlesztik, és nekem ez nem tetszik. Nem becsméreltem a Sony Ericssont-t.

Annyit tennék hozzá, hogy jó lenne, ha az SE ott tartana, ahol a HTC.
Legalább a 2.3.5-nél.

Amúgy a legutolsó firmware óta gyorsabban merül az akksi. Tehát van min dolgozniuk.

HTC Desire S simán viszi a 2 napot, hát itt ez az utolsó ROM óta nyögvenyelősen.

:F

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#3712) mrlujoak válasza eladogeppc (#3711) üzenetére


mrlujoak
veterán

Van benne egy nem megérdemelt, alpári kifejezés...

Mekkora kár, hogy neo V-re fejlesztik a 4.0-át...lett volna a stílusilag beleköthetetlen véleményed...

Nemmellesleg még így is tartalmi hibás lenne, hiszen fejlesztik a neo-ra is a 4.0-át, csak az első, elérhető alfa verzió nem arra - többek között nem arra - a modellre történik, ami neked van...

De mivel ez a verzió fejlesztői, alfa verzió nem gondolom, hogy oly eget verő hiányt táplál benned, hogy ilyen kifejezést használj, egy, amúgy hatékonyan moderált fórumban...

Netán tévedek, és az elsők közt lettél volna, ha a SE a sima neo-ra adja ki a teszter alfa verziót, aki fel is teszi a készülékére?!

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#3713) eladogeppc válasza mrlujoak (#3712) üzenetére


eladogeppc
veterán

Ez téged mennyiben zavar ?
És ha felteszem ?

Te tényleg nem értelek téged. Hát hat csináljak már azt a telefonommal amit akarok...

De tudod mit ?
Hagyjuk !

Csak nem az SE-nél dolgozol, mert úgy véded, mintha valami isten gyártó lenne. :C

Azért ne felejtsük el, hogy az alapot nem az SE találta ki :)

A ROM dologra nem reagáltál...

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#3714) Dr. Maci


Dr. Maci
tag

Sziasztok!

Kivettem a Neoból az SD kártyát és amikor visszatettem a kártyán levő alkalmazásokat nem ismerte fel.
Miért lehet ez? Hogyan lehet visszahozni az alkalmazásokat? Valami tipp?

Köszi! :))

(#3715) mrlujoak válasza eladogeppc (#3713) üzenetére


mrlujoak
veterán

Egyáltalán nem zavar, amolyan szónoki kérdés volt, mert olyan vehemenciával alkottál véleményt a neo V-re elérhető alfáról...

Egyáltalán nem gátoltalak meg, vontalak kérdőre, hogy mit tennél tehetnél a telefonoddal, ezt a témától elkanyarodást nem értem...

Egyébként nem, nem a SE-nál, vagy nak dolgozom, és nem a gyártót védem, csupán az alpári kijelentésed miatt tettem helyre a dolgokat.

Te leszólsz valamit - ráadásul tartalmi hibásan, hiszen van fejlesztés a neo-ra is - majd azt piszkálod, aki helyreigazítja mind a stílusbeli, mind a tartalmi hibás reakciód...

A ROM dologra pedig nem tudok érdemben reagálni, mert nem neo-m van, ilyen tapasztalatot maximum a neo tulajdonosokkal tudsz egyeztetni, de nem emlékszem, hogy jelzett volna valaki ezzel kapcsolatban.

Lehet - több, mint valószínű - nálad is app lesz a ludas, mert bizony a szoftveres furcsaságok jó nagy %-át a nem optimalizált app okozza.

Szisztematikusan telepítsd fel az appokat és tapasztald ki, mi okozhatja a nálad fellépő hibajelenséget!

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#3716) eladogeppc válasza mrlujoak (#3715) üzenetére


eladogeppc
veterán

Továbbra sem értelek, de ez már az én problémám.
Mivel nagyon ráérek, ezért válaszolok a "fel nem tett" kérdésekre, illetve mondatokra.
Még mindíg nem értem a "Te leszólsz valamit ..." mondatodat, hisz nem leszóltam, csak megjegyeztem.

Fentebb olvasható véleményemet továbbra is tartom, mivel a gyártók törekednek arra, hogy megvedd az újabb készülékeit. Valószínűleg bugosabb lesz a Neo-ra készített ROM, mint a Neo V-re elkészült változat. Így rávéve a vevőket a váltásra. Különben minek vennének telefont.

Azt, hogy a régi Neo-ra ki, mit , mikor és hogy hogyan fejleszt a S.E., te sem tudhatod, ha csak nem vagy a csapatban. Szerintem már rég ünnepelnek, és a programozók pont le...ák hogy mikorra lesznek meg. Amúgy nem tudom mit várunk az ICS-től, hisz az inkább tabletre való.

SE-től amúgy igéretet kaptunk az ICS-re, fejlesztésről konkrétan még nem olvastam.
Samsung is bejelentett ezt-azt, de ezek igéretek.

Az igéret meg igéret mindaddíg, míg meg nem jelenik.

A stílusom az enyém, nem ütközött semmilyen jelenlegi fórum akadályba, de ha gondolod töröld a hozzászólásomat.

Továbbá mivel nem vagy SE tulaj, így fel sem tudod mérni, hogy lelkileg engem mennyire mélyen érintenek a telefonnal kapcsolatos dolgok. ;)

Én így gondolom !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#3717) mrlujoak válasza eladogeppc (#3716) üzenetére


mrlujoak
veterán

De, lassan már 10 éve SE tulaj vagyok, csak nem neo. Ezt írtam, és nem azt, hogy nincs Sony Ericssonom...

A SE már pár hete kinyilatkozta, hogy az idei összes androidos modell megkapja jövő év elején az ICS-t. Ennek metódusa március vége, április és május, miközben jönnek az új modellek.

A neo is megkapja az ICS-t. Az, hogy a fejlesztőknek szánt alfa verzió a neo V-re érhető el, már írtam, mert újabb, frissebb telefon.

Feltételezni, hogy mert régebbi és ezért biztosan bugosabb lesz a neo frissítése, kicsit merész elgondolás, de te tudod... Gondold így. :U

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#3718) kovacszk


kovacszk
senior tag

Most komolyan intézzétek már el privátban, vagy legalább valamelyikőtök unja meg és hagyja abba, akkor a másik sem ír többet.

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#3719) rtzmp


rtzmp
aktív tag

... és a friss hír. Lényeg: lesz ICS, csak türelemmel várni kell :)

[ Szerkesztve ]

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#3720) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Más..
Cyanogenmod-ot valaki próbálta már ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#3721) stevve válasza kovacszk (#3718) üzenetére


stevve
nagyúr

Egyetértek ezzel a megoldással.

Köszönöm

(#3722) mrlujoak válasza rtzmp (#3719) üzenetére


mrlujoak
veterán

Igen, pont erre utaltam pár hozzászólással előrébb...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#3723) Richee11


Richee11
senior tag

sziasztok. tudtok, olyan oldalt, ahol egész kedvező áron lehet venni telefonokat? ilyen telefont szeretnék, de a T-be nincsen, és szeretném megrendelni csak nem tudom, honnét lehet. Aki esetleg már rendelt telefont, és megbízható volt az üzlet, néhányat írjon le nekem. Előre is köszönöm

(#3724) mrlujoak válasza Richee11 (#3723) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ezen az oldalon látható üzletek korrektek is, és elég jó áron forgalmaznak neo-t.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#3725) sunahunter válasza mrlujoak (#3724) üzenetére


sunahunter
senior tag

Kivétel a GsmLine, már jópárszor leírtam, hogy hazudnak mint akik így születtek.

(#3726) Richee11 válasza mrlujoak (#3724) üzenetére


Richee11
senior tag

köszönöm! hát ha nem a gsline, akkoris van még két üzlet ami 70ezer ft alatt forgalmazza. Szerintetek megy még lejjebb ez az ár? vagy ez már egész korrekt

(#3727) sunahunter válasza Richee11 (#3726) üzenetére


sunahunter
senior tag

Én innen vettem, korrekt a srác.

(#3728) mrlujoak válasza sunahunter (#3725) üzenetére


mrlujoak
veterán

:) Lehet. Szerencsére nekem - még - nem volt közvetlen rossz tapasztalatom velük. Régebben fújtam az ÁSZF-jük miatt, mert a szoftverfrissítést, mint legális otthoni, gyártó által kiadott megoldást elfogadhatatlannak tartották, és így buktad a bolti garijukat...
Ezt megváltoztatták némiképp, így ez a hülyeségük az okostelefonokra nem vonatkozik...

A weboldalak infóit szerintem mindegyik bolt esetében fenntartással kell kezelni, és mindenre rá kell kérdezni...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#3729) sunahunter válasza mrlujoak (#3728) üzenetére


sunahunter
senior tag

Szó szerint igazad van.

(#3730) akyyy


akyyy
senior tag

hö, rohadt telenornál nem lehetet kapni már sima neo-t

úgyhogy "muszáj" voltam megelégedni egy neo V-vel

így remélem bevesztek a klubba, most jöhet a nagy topik olvasás, mi mindenre lesz jó a kis kütyüm :)

és vehetem fel rss-be a jó kis andreoidos blogokat :D

Boldog Karácsonyt!

(#3731) Elek23Elek23


Elek23Elek23
tag

sziasztok. nekem egy olyan problémám van, hogy van egy neo v-m és volt benne a gyári 2 gigás memóriakártya. ezzel tökéletesen működött, nem volt semmi baj. most vettem egy kingston 32gigás kártyát, mert ha jól tudom 32gigáig ismeri fel. hát felismerni felismeri, de rengeteget szenvedek vele.
- ha csatlakoztatom pc-re és rá akarok másolni dolgokat, akkor van amit rámásol, és van amit nem, mert kiírja, hogy nem másolható. aztán ha a kártyát a telefonon belül biztonságosan lecsatolom, majd vissza, utána ugyanazt a fájlt már rá lehet másolni. aztán meg a rámásolt dolgok törlésénél ugyanez. törölni akarok egy mappát, és azt írja, hogy írásvédett, nem törölhető.
- most letöltöttem a modern combat 3-at, és kb 30Gb szabad helyem van. és feltelepítettem, majd belépek a járékba, és írja, hogy le kellene tölteni X Mb valamit, de nincs helyem
- továbbá, mostanában látok olyan alkalmazásokat, amiket nem tudok feltelepíteni, mert rámegyek az apk-ra és azt írja, hogy "elemzési hiba, a csomag elemzése során hiba lépett fel." (ez lehet nem függ össze az előzőkkel, csak gondoltam leírom)

van valami ötletetek, hogy mit kellene tennem? vagy hogy mi rossz. a memóriakártya? belefutottam volna a kínai hamisítványokba? kingston-t is hamisítanák?

(#3732) akyyy


akyyy
senior tag

első hibám az, hogy ha frissitem a facebookot, akkor ha a menüben rámegyek az ikonjára, nem csinál semmit, elindul a piactér :S

ha a piactérről indítom, akkor jó...
volt erről szó a forumban, de a megoldás menetét nem irták le, csak azt hogy töröljem le a facebook alkalmazást, hát ez picit nehézséget okoz :D

a másik hogy hogyk ell megoldani hogy a facebookos profilképek jelenjenek meg a telefonkönyvben képként?

(#3733) drzsoo1 válasza akyyy (#3730) üzenetére


drzsoo1
aktív tag

Én kaptam, igaz csak tesztelésre, de sok egyéb tipusból is kifogytak, neo is csak egy volt.

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#3734) cucinho válasza akyyy (#3732) üzenetére


cucinho
aktív tag

A frissítéseket távolítsd el, meg ürítsd ki a gyorsítótárat. Aztán frissítés és elvileg jónak kell lennie. :)

(#3735) RyanGiggs válasza rtzmp (#3702) üzenetére


RyanGiggs
őstag

(#3703) szmorocz Köszönöm a segítséget. :R

(#3736) csiziktomi


csiziktomi
senior tag

Sziasztok!

Valaki mondja meg nekem a független neo régió kódját, mert állítólag megjelent egy frissítés ,de a telenoros még nem látja.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1406884

[ Szerkesztve ]

(#3737) EJAYY


EJAYY
csendes tag

Sziasztok!
(Tudom hogy ez a Neo topicja:D de a két telefon eléggé hasonlít,gondoltam itt is megkérdezem,hátha tudja valaki:) )

Tudja valaki véletlenül,hogy hogyan lehet(lehet e) a Ray-t mondjuk kocsiba használni zenelejátszónak,=a kocsi rádióján keresztül hallgatni a telefonról zenét? és ha lehet akkor hol és hogyan kell beállítani?
Köszi!!!

(#3738) Elek23Elek23


Elek23Elek23
tag

Sziasztok. Valakinek megy az asphalt 6? Mert én felraktam, de a hang megy kép pedig nincs. Ncorerol van az Asphalt 6 Adrenaline HD v1.0.9
Ötlet?

(#3739) rtzmp válasza Elek23Elek23 (#3738) üzenetére


rtzmp
aktív tag

Nekem 1.0.8 verzió van a fenn. Az hibátlanul dübörög :). Lehet, ez is összefügg a kártyaproblémáddal...

[ Szerkesztve ]

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#3740) Elek23Elek23 válasza rtzmp (#3739) üzenetére


Elek23Elek23
tag

visszaraktam a régi kártyát, és azzal nem jó.

(#3741) akyyy


akyyy
senior tag

elég sok mindent rátettem m ár a telefon 2 gigás kártyájára ( annyira azért mégsem:D csak a beállitások, telefonkönyv, stb.) és tennék bele egy 8 gigás karit. a beállitások megmaradnak, vagy mi fog történni?

(#3742) cucinho válasza akyyy (#3741) üzenetére


cucinho
aktív tag

Én anno átmásoltam a régi tartalmát total commanderrel az újra, és kicseréltem. Ment minden tovább, csak több volt a hely. :)

@Elek23Elek23: A Marketről letöltött példány hibátlanul működik (22 Ft volt kb egy hete), úgyhogy valószínű a te verzióddal van a gond.

(#3743) akyyy


akyyy
senior tag

Nem tudom hány percenként értesítést kapok az FB-tól, hogy új üzenetem jött, pedig elvileg azt rég elolvastam, ezt hogyan lehetne kikapcsolni?

(#3744) Richee11


Richee11
senior tag

Telefonról érdekelne pár infó :) (azért a tulajdonosoktól jobban elhiszem, mint amit össze vissza irogatnak a reklámok)
Szóval: Ha éjjel nappal be van kapcsolva a wifi, és mondjuk nap fél órát beszélek, meg még jászok is vele, akkor átlagba mennyit bír az akkumulátor?
Esetleg szokott kifagyni a telefon?
Milyen a wifi gyorsasága?
Milyen a telefon összerakása, meg karcolódik e a hátlap?? (mondjuk ha ilyen telefont veszek, akkor szerintem rendelek hozzá vagy műanyag, vagy szilikon tokot)
egyenlőre csak ezek merültek fel, de ha esetleg van valami amit érdemes tudni, meg megfontolni a telefonról, legyen szíves valaki írja le :)
Előre is Köszönöm Szépen!!

(#3745) rtzmp válasza Richee11 (#3744) üzenetére


rtzmp
aktív tag

Ha éjjel nappal be van kapcsolva a wifi, és mondjuk nap fél órát beszélek, meg még jászok is vele, akkor átlagba mennyit bír az akkumulátor?
kb. 1-1.5 nap (a játék erősen befolyásolja)

Esetleg szokott kifagyni a telefon?
nem

Milyen a wifi gyorsasága?
uazon hálón (linksys WRT120N-n tesztelve speedtest.net):
PC (LAN): 26 Mbps (down) / 5.3 Mbps (up)
neo (WiFi ): 20 Mpbs (down) / 5.5 Mbps (up)
neo (telenor háló): 4.4 Mpbs (down) / 1.5 Mbps (up)

Milyen a telefon összerakása, meg karcolódik e a hátlap?? (mondjuk ha ilyen telefont veszek, akkor szerintem rendelek hozzá vagy műanyag, vagy szilikon tokot)
a kialakítása miatt karcolódhat, mivel nagyjából egy ponton fekszik fel a hátlap (nem teljes felületen), javasolt a védelem

egyenlőre csak ezek merültek fel, de ha esetleg van valami amit érdemes tudni, meg megfontolni a telefonról, legyen szíves valaki írja le
#1 hozzászólásban van még néhány info

[ Szerkesztve ]

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#3746) Damage401


Damage401
senior tag

Kellemes Ünnepeket minden fórum társamnak és azok Szeretteinek

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#3747) skul0 válasza akyyy (#3743) üzenetére


skul0
aktív tag

Mindig kijelentkezel mikor már nem facebookozol. Sokan azt mondják az "új" facebook már jó, de az én véleményem hogy még mindig egy rakás bugos ...

(#3748) akyyy válasza skul0 (#3747) üzenetére


akyyy
senior tag

rájöttem hogy az fb volt a ludas, volt benne pár olvasatlan üzeneten és azt jelezte :O

(#3749) akyyy


akyyy
senior tag

sms utáni jelentés merre található?

(#3750) rtzmp válasza akyyy (#3749) üzenetére


rtzmp
aktív tag

Pipa jel a küldött sms ablakában

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.