Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#43051) anrab válasza Goldmen75 (#43046) üzenetére


anrab
addikt

ezt hol írják? nem látom se a hozzászólásoknál, se a híreknél.

(#43052) ratam23 válasza anrab (#43051) üzenetére


ratam23
aktív tag

na én letöltöttem.. van benne boot file meg minden szóval full download-al teszem fel éppen.. még valami új usb driver is van hozzá..

(#43053) anrab válasza ratam23 (#43052) üzenetére


anrab
addikt

ugyan az az usb driver mint az előzőben.

azért kérdeztem hogy hol olvasta hogy nincs ffs.
boot az gondolom jó az előző.

[ Szerkesztve ]

(#43054) Goldmen75 válasza anrab (#43051) üzenetére


Goldmen75
őstag

Itt, kicsit lejebb

Kép is van a betöltött fileokról

(#43055) Goldmen75 válasza ratam23 (#43052) üzenetére


Goldmen75
őstag

Na ha silkerült azonnal jelezz:D Na meg hogy mi változott?:D

(#43056) anrab válasza Goldmen75 (#43054) üzenetére


anrab
addikt

ez nem mostani kép. már régóta ott van.
valamenyiknél valóban nem volt ffs. emlékszem rá.

[ Szerkesztve ]

(#43057) ratam23 válasza Goldmen75 (#43055) üzenetére


ratam23
aktív tag

nemsokára végez... :N kiváncsi vagyok változott e valami...

(#43058) Goldmen75 válasza ratam23 (#43057) üzenetére


Goldmen75
őstag

ijnye, Bruce Lee-t megint tölthetem le...hááát...:)

(#43059) Tomajdon


Tomajdon
aktív tag

Badaitalia hozzászólásai között van egy ilyen:

"Is this version totally stable?"
"offcourse not, 2.0 is not in final stage yet."
- vagyis még mindig nem teljesen stabil

"Then what changes does this firmware brings?"
"featurewise not any new things.
- nincs semmilyen nagy újítás

Its more stable than the previous versions and I noticed that there are some new sound effects"
- stabilabb mint az előző változatok, és van benne néhány új hang effekt (ez fontos :DDD)
"One last question, does this have LIVE WALLPAPERS?"
"No"
- nincs mozgó háttérkép. (nem értem miért vannak ennyire ráállva a mozgó háttérképekre...)

forrást nem írt a kommentelő...

(#43060) ratam23 válasza Tomajdon (#43059) üzenetére


ratam23
aktív tag

na fent is van... nagyobb változást eddig tényleg nem vettem észre de próbálgatom..

nekem egy fokkal talán gyorsabbnak tűnik a rendszer..

[ Szerkesztve ]

(#43061) Teaway válasza bokrosolajos (#43050) üzenetére


Teaway
veterán

Qva gyors a WaveII. Később indítják, de előbb van kész :)

Nincs itthon csokid??

(#43062) bokrosolajos válasza Teaway (#43061) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Hol, mikor? Nekem tök egyformának tűnik :)

De ha már ennyire a szubjektivitásokba megyünk, mi van ha egy mai modern, 2 magos szuper SGS II-t hasonlítunk egy papíron sokkkal-sokkal gyengébb, egymagos Arc-kal ?
Nézd végig, és megtudod: semmi. Az SGS II hamarabb lemerül. Ennyi :DDD

(#43063) Teaway válasza bokrosolajos (#43062) üzenetére


Teaway
veterán

Rögtön az elején, mikor a Samsung Apps töltődik.

Nincs itthon csokid??

(#43064) bokrosolajos válasza Teaway (#43063) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Ettől gyorsabb a Wave II? Hogy. melyik tölti be netről előbb a listát? Na ne... :D

Még egyszer mondom 43062!!! Pedig ott nem is egy kategóriás gépek csatáznak. User szemszögéből semmi különbség. Ha valaki bármit "észrevesz", az csak érzéki csalódás

[ Szerkesztve ]

(#43065) Teaway válasza bokrosolajos (#43064) üzenetére


Teaway
veterán

Nem azt mondtam, hogy gyorsabb bárminél is, de ott a videón annál a résznél gyors :))

Nincs itthon csokid??

(#43066) ratam23


ratam23
aktív tag

ha valaki rájött már h a 2.0nál h lehet beállítani h ne töltse le az összes emailemet a gmail-ről az segítsen légyszi.. 1.2-nél volt olyan h csak az utolsó 50-et pl.. most nem találok ilyet. Köszi! ja meg h a szerverről ne törölje le ha a telefonról törlöm. ezt sem találom! és még valami azt sem találom h megjelölés olvasottként :) csak ennyi amit nem találok :P

bokrosolajos: nekem úgy tűnik h nem úgy kell mint az 1.2-ben mert nem találok ilyen lehetőségeket sehol. 1.2-ben azért voltak ilyen beállítások ha nem tévedek :)

[ Szerkesztve ]

(#43067) bokrosolajos válasza Teaway (#43065) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Teaway: Akkor én kérek elnézést, ezek szerint a 43061-ben nem azt írtad, a Wave II gyors, előbb végez, mint a Wave I :DDD

ratam23: csak nem ugyanúgy, nem működik, mint az 1.2-nél? :)

[ Szerkesztve ]

(#43068) San398


San398
őstag

Tudja valaki mitől lehet hogy így indul az 5.65-ös Multi?
Teljesen összecsúszik!Nem látni a Boot change, Full download stb. jelölő négyzeteket! 5.62-es OK.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#43069) DjBlero válasza Teaway (#43061) üzenetére


DjBlero
őstag

a gyorsaság itt kezdödik :Y

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#43070) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Érdekelne van-e change log mert kb semmi változást nem vettem észre.
Max annyi hogy uninstalloknál nem fagy ki a telo, de ugyanaz így első körben mint a pkg6

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#43071) DjBlero válasza bokrosolajos (#43064) üzenetére


DjBlero
őstag

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#43072) anrab válasza ADAM1337 (#43070) üzenetére


anrab
addikt

azt hiszem a videó alatt láttam írva hogy csak stabilitási javítások vannak.

(#43073) ADAM1337 válasza anrab (#43072) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Reméltem hogy app inkompatibilitást is javítanak.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#43074) leslieke válasza ADAM1337 (#43073) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én azt a verziót várom és már telepítem is a 2.0-át.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#43075) s4tch


s4tch
veterán

Urak, valaki feltette már 2.0-ra az NDrive-ot? Megy rendesen?

(#43076) Endruboy007


Endruboy007
tag

Ha utalványozgatok, akkor ha később frissítek 2.0-ra, akkor meglesz az összes progi? Vissza fogom tudni rakni a telómra?

Üdvözlettel: Endruboy

(#43077) leslieke válasza Endruboy007 (#43076) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen. Ha nem lesznek kompatibilitási problémák.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#43078) Binyi01 válasza s4tch (#43075) üzenetére


Binyi01
aktív tag

Igen, feltettem, de nem indul el. Egy fórumon viszont azt írta az egyik júzer, hogy nála megy...
Endruboy007: igen, Én is így csináltam, simán feltelepült minden 2.0 ra, az már más kérdés, hogy nem indulnak el. :)

‎"Amikor Bell feltalálta a telefont, már 7 nem fogadott hívása volt az Apple jogi osztályáról..."

(#43079) s4tch válasza Binyi01 (#43078) üzenetére


s4tch
veterán

Köszi, akkor még megcsinálom az 1.2-vel az erdélyi és a horvát túrát, addig nem kísértem a sorsom.

(#43080) Binyi01 válasza s4tch (#43079) üzenetére


Binyi01
aktív tag

Nm. Én is azt mondom, hogy hagyjad, holnap megpróbálok megtudni vmit, hogy hogy lehet összehozni működőképesre, Nekem is fontos lenne. Ha sikerül, megírom. Csak már nem bírtam ellenállni a 2.0 - nak, nagyon nagy volt a csábítás. :DDD

[ Szerkesztve ]

‎"Amikor Bell feltalálta a telefont, már 7 nem fogadott hívása volt az Apple jogi osztályáról..."

(#43081) Con Troll


Con Troll
senior tag

Kipakoltam a "Feedek és frissítés" nevű widgetet, elsőre működött is, twitter és facebook postokat is megjelenítette. Majd újraindítottam a telót, azóta nem jelenít meg semmit. Annyit ír csak, hogy
"Érintse meg itt a Saját fiókokba való bejelentkezéshez"
Hiába érintgetem, nem történik semmi, a beállítások és a frissítés gomb is inaktív a widgeten. Saját fiókokban minden jól van beállítva, folyamatos a kapcsolat facebookkal és twitterrel is. Mi lelte a widgetet? :( :O

[ Szerkesztve ]

(#43082) Cymby


Cymby
tag

Alig fél órán belül többször is sikerült a legkülönbözőbb pontokon kékhalált dobatnom a telefonnal az új Bada 2-es firm-el.
Email megnyitásakor összeomlik, kontakok görgetésekor összeomlik Samsung fiókomba nem enged be :( megy vissza a jó öreg JL2, aztán majd szeptemberben ha végre lesz egy használható kiadás akkor előhalászom újra a multiloadert.

[ Szerkesztve ]

Úgy még nem volt, hogy valahogy ne lett volna...

(#43083) consono válasza Cymby (#43082) üzenetére


consono
nagyúr

ugye a debug módot levetted low-ra? Addig nem is érdemes komolyabban próbálkozni...

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#43084) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Nekem semmi gondom a 6-os firm-el! De tényleg! Napi használat simán megy minden amire kell!

(#43085) Cymby válasza consono (#43083) üzenetére


Cymby
tag

Azt mondjuk nem ártott volna :) De ami jobban zavart, hogy nagyon elkezdett melegedni a telefon hátlapja, töltőre kellett tennem akkor meg egy idő után szinte forró lett a hátlap.

No meg a PSH nekem eléggé hiányzik, és sajnos nem jöttem rá hogy tudom ez alatt beaktiválni. Kétszer bepróbálkoztam hekkelni a PSH-t de már a boot után hanyattvágta magát a Bada 2, szóval egyelőre türelmesen várok :)

Egyébiránt nekem is van droidos telefonom, egy céges xperia X10 mini pro, és ZABÁLJA az akkumulátort. Minden nap végén töltőre kell raknom, hogy kibírja a következő napot, míg a Wave folyamatosan bekapcsolt wifivel simán eldöcög 2 napot.
A droidok mind akksizabálók...

[ Szerkesztve ]

Úgy még nem volt, hogy valahogy ne lett volna...

(#43086) SlyChocolate válasza anrab (#43072) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Remélem a 720p felvételt javították.
Mert a KG6 esetében a felvétel indítást követően össze-vissza ugrál az időszámláló.
Illetve az élő kép is akadozik.
Ami sajna az első pár másodpercen meg is látszik vissza játszva a felvételt.

[ Szerkesztve ]

(#43087) anrab válasza Cymby (#43085) üzenetére


anrab
addikt

nem kell semmit hekkelgetni csak a PKG 6-ra rámásolni az utána kiadott PKG 6 + PSH-t.
nálam simán megy minden.
no és persze a debig levelt low-ra, ahogy consono írta.

(#43088) s4hu|SyD^ válasza Goldmen75 (#43084) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Na felraktad az új firmet? A szokásos menet? Semmi extra benne? Mindjárt én is felvarázsolom. Bár nekem ez is stabil.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#43089) Tomajdon


Tomajdon
aktív tag

Elvileg a legtöbb widget és alkalmazás működik a kg7-en. Lehet fel kéne rakni...
"Most of the apps and widgets works in this firmware!!!!!!!!!"

Hirtelen milyen nagy érdeklődés lett! :DDD
Itt van egy komment, ahol ezt írja az ember. De ugye ez semmit sem jelent, ehhez valakinek ki kéne próbálnia, mondjuk kirakni a névnap widgetet és felrakni a HVG alkalmazást... ha azok mennek, valószínű hogy a többi is megy.

[ Szerkesztve ]

(#43090) ADAM1337 válasza Tomajdon (#43089) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Erről egy listát is kérnék ha találsz. :B

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#43091) leslieke válasza Tomajdon (#43089) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hol olvastad ezt?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#43092) s4hu|SyD^ válasza leslieke (#43091) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nincs valami alternatív linked az új béta firmhez? 1 óra mire leszedi a hotfile-ról... :(((

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#43093) San398 válasza s4hu|SyD^ (#43092) üzenetére


San398
őstag

S8500XPKG7

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#43094) Tomajdon válasza s4hu|SyD^ (#43092) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Próbáld meg ezt: fileserve.com Nekem hotfile-ról 10 perc alatt le is töltötte...

(#43095) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Telefonálás közben biztonsági mentést csináltam, ez is f@sza. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#43096) Binyi01


Binyi01
aktív tag

KG6 van most fent, ha felrakom a KG7 - et, akkor a bootfile - t nem kell cserélni, ugye? Meg a factory is kimaradhat?

‎"Amikor Bell feltalálta a telefont, már 7 nem fogadott hívása volt az Apple jogi osztályáról..."

(#43097) dave182 válasza Tomajdon (#43089) üzenetére


dave182
senior tag

hali,nekem a névnapwidget kint van és működik mást még nem próbáltam de akk elkezdek tesztelni...

(#43098) s4hu|SyD^ válasza Binyi01 (#43096) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Jó lenne ezt tudni, de a boot fájl pár másodperc, azon ne múljon a factory már hosszabb, remélem van jelen valami nagy multis és megmondja nekünk. Egyébként van arra lehetőség itt, hogy úgy rakjam fel az új bétát, hogy ne formázzon? Mármint maradjanak beállítások stb.?
Vagy az a factory-s dolog?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#43099) dave182 válasza s4hu|SyD^ (#43098) üzenetére


dave182
senior tag

sztem nem véletlen vannak benne a boot és factory fájlok...
más:ha cstlakozok kies-hez wifivel utána minden esetben restart:S:S
fruit ninja nem megy:S

[ Szerkesztve ]

(#43100) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Aki felrakta a legújabb 2.0 firm.-t, az meg tudja nekem mondani, hogy az FB alkalmazás gyorsult e valamit ? :F

(#43062) bokrosolajos : lenne különbség, ha ki is használná valami a + 1 magot, a böngészőn kívül.

[ Szerkesztve ]

PS4

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.