Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12871) s4tch válasza Bukoba (#12837) üzenetére


s4tch
veterán

Mire begépelem, kapsz 5 választ, annyira pörög ez a topik, de sebaj. :DDD

Fagyás nincs. Újraindulás már előfordult: betettem a zsebembe lezárt billentyűzárral a telefont, és mikor kivettem, kérte a PIN-t. Friss szoftverrel ez egyelőre nem jelentkezett. Alapvetően stabil a szoftver, a legutolsó hivatalos frissítéssel a bugok jelentős része eltűnt, alapvetően kezdek megbarátkozni a rendszerrel, pedig fújtam rá rendesen. A Kies egy komoly gyenge pont, az tény.

Android vs. Wave/Bada: na, itt komoly különbség van, az Android szoftveres támogatottsága nagyon komoly. Hiába stabil a Wave, hiába okos a bada, ha a widget SDK hiányosságai miatt nincs rá egy tisztességes naptár widget. A tört programokról itt nem beszélünk, de nem is lenne miről, lévén nincs ilyen; androidra kismillió. A bada app store csak ügyeskedéssel működik itthon, és pl. navigációs programból egyelőre slussz-passz 1 azaz egy db van, miközben Androdira, iPhone-ra fél tucatnyi. Szóval van hová fejlődnie a szoftvernek.

A hardver viszont büntet, abba csak belekötni lehet.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.