Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32301) BalanceR válasza O_L_I (#32299) üzenetére


BalanceR
addikt

Te még mindig 2.1en?
Hogy megy?
Volt valami gond vele? :R

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#32302) O_L_I válasza BalanceR (#32301) üzenetére


O_L_I
őstag

Volt fenet egy SGM 2.1 Yonip v12-vel de 1 hét után konkrétam öszeomlott... pedig clean install volt.
Úh visszamentem Ultimate SpicaClair 1.5-re.
Bár valsz akkor is visszatettem volna előbb utóbb ha nem nyekken meg.
Pl 2.2-n a 3d-s app drawer mindig akadozott egy kicsit. 2.1-en ugyanez teljesen síma.
Tettem rá egy greendevdroidod így még szép is :)

Így most: Ultimate SpicaClair 1.5 - alltoext2 - dalvik to cache - greendevdroid v8

Mióta visszatettem megint nem láttam FC-t...

(#32303) rutyika68 válasza galaxy07 (#32298) üzenetére


rutyika68
őstag

Honeycomb.v3
Parancsolj, zár módosítva.

[ Szerkesztve ]

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#32304) galaxy07 válasza rutyika68 (#32303) üzenetére


galaxy07
tag

nagyon szépen köszönöm
mihelyst lesz időm kipróbálom:)

...

(#32305) galaxy07


galaxy07
tag

[link]
készítettem egy kisebb csomagot abból a programokból és játékokból amiket én használok!!
töltsétek és próbáljátok ki! Használjátok egészséggel :))

...

(#32306) BalanceR válasza O_L_I (#32302) üzenetére


BalanceR
addikt

Lehet, hogy rámegyek...
Telepítése ez lenne:
Odin JD1 - Odin 2.08LK PDA- Recovery Spiclar -Recovery EXT2all /LibSQL/3D drivers/ dalvil ti cache?
Illetve van külön 2.1es all2 EXT vagy a lidismaf( vagymi) :DDD is jó?
a dalvik 2 cache-t hol találom?

:R :R

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#32307) O_L_I válasza BalanceR (#32306) üzenetére


O_L_I
őstag

Nem odinoztam.
Recoveryben:
format minden: cache, data, system., dalvik
Az ext2-re format fakultatív sztem tök mid1 mikor csinálod én még a rom elött tenném.
ha ezek megvannak mehet a ROM.
egy két restart - aztán mehet a dalvik to cache recoveryből de ez is fakultatív.
Én nem használok olyan sok progit mivel nem játszok a telón tehát bőven jó az a + kb 40-45 mega amit a dalvik átmozgatása a cache-be felszabadít a data partíción nekem bőven elég a samdroidos app2sd meg egy elég érzékeny valami azt lássuk be.
Viszont néha le kell csekkolni mi van a cache könyvtárban mivel a market rendszeresen ott felejti a letöltött progikat, azokat törölgetni kell.
Libsql, intercept, yonip kernel meg mind benne van alapból tehát nem kell semmit utólag feltenni.
A téma meg mehet a végén.

[ Szerkesztve ]

(#32308) mm89 válasza adamfriday (#32300) üzenetére


mm89
őstag

akkor nem is erőltetem, bár ami most van fent v3 (2.5 óta updatelem) az nekem nagyon bejött. nem cseréltem kernelt se, ssswitch et se használok és tök jó így. 2 napig bírja az akksi de pont elég gyors, zene pattogást nem figyeltem még, bár nem is hallgatok zenét rajta. nekem bejött nagyon ez a rom!

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#32309) membrandj válasza rutyika68 (#32037) üzenetére


membrandj
nagyúr

Ebbe a 3d driverek és a többi lényeges dolog ugye benne van?

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#32310) adamfriday válasza mm89 (#32308) üzenetére


adamfriday
senior tag

Nekem még a 2.5 van, gondoltam felrakom a legújabbat (3.1), de ebben meg már a voku kernel van.

(#32311) membrandj


membrandj
nagyúr

Kéne egy kis segítség. Rutyika féle SGM telepítése után a boot animáció már 2x újraindult.. várjak v indítsam újra én magam?
Közbe rájöttem,hogy nem wipeoltam.. Kezdjem előröl vagy mi legyen?

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#32312) membrandj válasza membrandj (#32311) üzenetére


membrandj
nagyúr

Jah és újraflasheltem odinnal stb és most elindult és ugyan az a régi saját háttérképem van, meg 1-2 appot amit én tettem fel, feltett magától. Ez vmi új Google szolgáltatás vagy ezért kellett volna a wipe data?:D ( közbe megcsináltam.. így gondolom nem lesz jó..)

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#32313) membrandj válasza membrandj (#32312) üzenetére


membrandj
nagyúr

Úgy döntöttem, hogy inkább újraflashalem az egészet. Azt h zöld helyett kék legyen azt a beállításokba találom, igaz? Bocsi a sok kérdésért.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#32314) zoleee24


zoleee24
tag

Sziasztok!

Mostanában megint elkezdett szórakozni a telefonom , gyakorlatilag random újraindulgat. :(
Volt már fenn másik rom is.
Most arra gondoltam ezt raknám fel: [link] Frozen Spicaclair , próbálta már valaki, illetve mit kell ehhez még felrakni. Ha jól gondolom akkor kell egy alap ROM (JD1, JH6) rootolni kell ahogy Rutyika mutatta nekem múltkor ;) , aztán wipe, és factory reset? :B
Ami nagyon lényeges az a videó , és zenelejátszás, bár ebben jól működik elvileg. :)

[ Szerkesztve ]

(#32315) O_L_I válasza BalanceR (#32306) üzenetére


O_L_I
őstag

Ha már úgy is nekifutsz próbáld ki EZT

Azért az jelent valamit hogy ennyi idő után újra elkezdtek szállingózni a 2.1-es ROMok

[ Szerkesztve ]

(#32316) honeker válasza membrandj (#32313) üzenetére


honeker
őstag

ha nem fagy le akkor hagyd legalább 10 perc kell neki

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#32317) zoleee24 válasza O_L_I (#32315) üzenetére


zoleee24
tag

azért választottam a spicaclair, mert ebben tuti jó a videolejátszás, is meg az audio is elvileg.....
csak nem tudom melyik romot rakjam fel hozzá, talán JH6 lesz

[ Szerkesztve ]

(#32318) membrandj


membrandj
nagyúr

Na, újratettem az egészet és most egész jó. 3d drivert tartalmazza? Mert az angry birds rio nekem még egy kicsit laggos.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#32319) Teko001


Teko001
őstag

Eléggé elvesztem a sok rom között. Szerintetek melyik Kernel + FW + ROM párosítást érdemes feltenni?

(#32320) O_L_I válasza zoleee24 (#32317) üzenetére


O_L_I
őstag

ha mar rootolt a telo nem kell elorol kezdeni. recoveryben torolsz mimdent install elott es kesz.

(#32321) person


person
senior tag

Nem tud valaki valami jó alternatívát imo , imo beta , IM+ helyett? a lényeg hogy msn-t és skype-ot kezelje (hangívás nem kell) és stabil megbízható legyen ne szakadozzon és ha mégis akkor önállóan újracsatlakozzon. Nimbuzz-t régebben próbáltam akkor nem volt megbízható most viszont semmi áron nem akar települni.

[ Szerkesztve ]

(#32322) Teko001 válasza person (#32321) üzenetére


Teko001
őstag

Fring?

(#32323) person válasza Teko001 (#32322) üzenetére


person
senior tag

Skype van?

(#32324) BalanceR


BalanceR
addikt

Van ugye a 2.2 en működő VGA videó felvételi mód...
2.1re sajnos nincs ilyen, (mert egy olyan XMLben van tárolva a paraméterezés, amit a 2.1 nem olvas) viszont a 2.1es build.prop ban van egy ilyen blokk:
osufishman HQ video Recording
ro.media.enc.hprof.file.format=mp4
ro.media.enc.hprof.codec.vid=h263
ro.media.enc.hprof.codec.aud=amrnb
ro.media.enc.hprof.vid.width=352
ro.media.enc.hprof.vid.height=288
ro.media.enc.hprof.vid.fps=24
ro.media.enc.hprof.vid.bps=1536000
ro.media.enc.hprof.aud.bps=28000
ro.media.enc.hprof.aud.hz=8000
ro.media.enc.hprof.aud.ch=1

Ezeket átlőve esetleg működhet a VGA 2.1en is?
most még 2.2-n vagyok, és nem tudom megnézni, szerintetek?
(Nem bíztatok senkit, hogy próbálja, ki, mert nem tudom ha hibásan van paraméterezve, nem fossa-e össze magát a rendszer, csak véleményekre vagyok kíváncsi...)

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#32325) Tharkoul


Tharkoul
tag

Hello!
Szeretném azzal kezdeni, hogy "gyári" - telenornál updatelt - 2.1-es OS van a telefonon (természetesen Spica, topichoz hűen), így a rootolós válaszok kiesnek.

Tegnap este (04.28) vettem észre, hogy android marketen ja a 'just in' programokra kattintok, kapok egy ilyen hibaüzentet:
"The application Market (processs com.android.vending) has stopped unexpectedly. Please try again."
Nem kerítettem neki különösebb ügyet, megpróbáltam megint. És megint. És megint, de csak nem volt jó. A kereső és a toplistás appok letölthetőek, jól mennek, csak a market ezen része nem. Kerestem-kutakodtam, a lehetséges válaszok közül ezeket próbáltam ki:
a, market cache törlése
b, market update törlése
c, böngésző cache és update törlés
d, hard reset / factory defaults

Egyik se vált be, a 'just in' fülre még mindig nem tudok rámenni. A frissen érkezett programokat megjeleníti, de amint "kattintani" vagy görgetni akarnék, azonnal errorozik. Ilyenkor mi a teendő? Azt hittem, hogy ez új keletű dolog és biztos valamit elcsesztek, de nem, találtam már 2009-es, ugyanilyen problémát. Meg tudta ezt oldani már valaki valahogy, ilyenkor mi a teendő?

ps.: a régi market jól működik, de amint updateli, meghal az egész 'just in' rész.

[ Szerkesztve ]

(#32326) Teko001 válasza person (#32323) üzenetére


Teko001
őstag

Régen volt, de most látom hogy a Skype miatt kiszedték:
http://blog.fring.com/en/?p=2322

Egy éve használtam utoljára, akkor még volt.

(#32327) Gaberiellb válasza Tharkoul (#32325) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

valszeg szarakszik a market, nállam is pont ezt csinálja amit leirtál, érdekes hogy csak a just in-nél. :W

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#32328) BloodRay válasza zoleee24 (#32317) üzenetére


BloodRay
veterán

Tényleg laggmentesen működik a DivX lejátszás ennél a ROM-nál?

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#32329) LacckaGy válasza BloodRay (#32328) üzenetére


LacckaGy
csendes tag

Ez engem is érdekelne, mivel kizárólag a divx lejátszás hiánya miatt, nem vagyok hajlandó semmiféle 2.2-re váltani! Nálam ez alapkövetelmény.

(#32330) Tharkoul


Tharkoul
tag

Az az érdekes, hogy haverom ugyanakkor vette a telefont, mint én, és nála tökéletesen működik a market...

(#32331) zoleee24 válasza LacckaGy (#32329) üzenetére


zoleee24
tag

Még nem volt időm kipróbálni, de én is pont ezért tértem vissza, mert lényeges, hogy tudjak divx-et is nézni. ha kiderült szólok. A leírás szerint működik. :DDD Most alap rom van fenn root nélkül

(#32332) janes74


janes74
senior tag

Én is megnéztem 1 filmet DIVX-ben a telón,szépen vitte.De rájöttem,hogy inkább a nagyképernyős lcd-n HD-ben nézve az igazi nem 3.2 collon.

(#32333) kovacszk válasza janes74 (#32332) üzenetére


kovacszk
senior tag

Nem mondod!! Pedig már szét akratam verni az lcd-t hogy minek az. :W
De akkor csak beletuszkolom a zsebembe hogy a vonaton ne unatkozzak. :C

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#32334) kovacszk


kovacszk
senior tag

Na hogy valami értelmeset is írjak, ma feltettem a pixie 7 kernelt. Hát azt kell ondjam a yonip egy kalap szar ehhez képest. Végre megszűntek az érthetettlen laggolások, névjegyzék végre normális tempóban jön meg stb...
Csak ajánlani tudom annak akinek nem a quadrant pont számít.
Ja és szépen működik rajta a 30fps vga video mód.

[ Szerkesztve ]

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#32335) O_L_I válasza kovacszk (#32334) üzenetére


O_L_I
őstag

Hát igen az OC miatt nagyon fel lett kapva a YONIP kernel de így visszanézve nagyobb volt a füstje minta lángja.
Mivel nem itt van a szűk keresztmetszet a telóban az a +266Mhz nem sokat osz-szoroz.

[ Szerkesztve ]

(#32336) kovacszk válasza O_L_I (#32335) üzenetére


kovacszk
senior tag

Sőt véleményem szerint igazándiból nem gyorsult tőle a teló hanem nagyon is lassult. Egyszerűen olyan laggokat művelt hogy az már bosszantó volt. Lehet hogy az én telóm nem bírta a 1066mhz-et, lehet hogy másnál gyönyörűen megy, de értelmét nem látom. Viszont ez a pixie ez valami egészen más, ilyen sima még soha nem volt a teló. Szerintem én azt érzem most mint te mikor visszamentél 2.1-re.

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#32337) rutyika68 válasza kovacszk (#32336) üzenetére


rutyika68
őstag

Osztom a véleményed, 12 napos a rendszerem (annyi mindent szeretem volna csinálni ,kipróbálni) sajnálom meg piszkálni, vagy cserélni. Szinte jó használni a telót. :K

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#32338) Twitch válasza kovacszk (#32334) üzenetére


Twitch
tag

úú ez a pixie07 tényleg nagyon adja. a vga video felvételnél a hang nincs elcsúszva egyáltalán ezzel a kernellel, a yonipnál eléggé csúszott!

Samsung Galaxy S [ ROM: TsunamICS 2.5 | Kernel: Devil3_1.0.3_VC | Modem: KB3 ]

(#32339) Maximum1 válasza Twitch (#32338) üzenetére


Maximum1
őstag

Beleszóljak a Kernelesdibe :) !
MOD+X 3.2 új Kernellel!
Most Voku kernelét tette az új romjába!
Ki vállalja a kernel próbát?

(#32340) kovacszk válasza Twitch (#32338) üzenetére


kovacszk
senior tag

A yonip-nak elég komoly szikronizálási problémái vannak, még a kezdeti időszakban sok bajuk volt az órajellel, és szerintem ezt nem megoldották hanem csak kikerülték a problémát.
Én csak azon csodálkozom hogy a samdroidon éltetik, most vagy mi kaptunk ki rossz szériás spicakat, vagy ők még nem látták még normálisan futni a telefont, és azt hiszik az a normális.

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#32341) kovacszk válasza Maximum1 (#32339) üzenetére


kovacszk
senior tag

Á az most biztos nem én leszek, fél nap alatt túlságosan megszoktam hogy rögtön várakozás nélkül tudok telefonálni :)) azért ez egy telefonnal nem semmi :C

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#32342) kovacszk válasza Maximum1 (#32339) üzenetére


kovacszk
senior tag

Tested on SpicagenMod + X
- Performance is just the same as PIXIE-Kernel (Quadrant score about 670). Everything is smooth as well as PIXIE
- I noticed some interruptions in music playback (music sometimes hang for a moment) !!

Samdroid tapasztalat. Ahogy olvasgattam ez az átlag.

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#32343) Maximum1 válasza kovacszk (#32342) üzenetére


Maximum1
őstag

Feldobtam a Voku kernelt.
Azt írja a telefon v0.1, pedig v0.2 kéne, ez legyen a legkevesebb.
Elsőre gyorsabbnak tűnik mint a Pixie07, bár itt mások az ssswich értékeim, ne kérdezd miben mert meg nem mondom :).
Az aksi időre leszek kíváncsi, Pixie 2 napot bírt, ebben nem volt túl jó, viszont soha nem volt ilyen stabil a teló mint vele.

(#32344) honeker válasza rutyika68 (#32337) üzenetére


honeker
őstag

szia ez van fent---SGM-froyo-BETA2.1_UP_v3 HoneycombMod Eredeti kernel, régi videó. eben a pixel 7 a kerner ? :Y

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#32345) janes74 válasza kovacszk (#32333) üzenetére


janes74
senior tag

Frenetikus a humorod. :N

Nem vitattam a telefonon való filmnézés létjogosultságát,csak én nem találtam benne komoly élvezetet3.2 collon.Utazni persze unalmas,de ilyenkor inkább olvasok.

(#32346) kovacszk válasza Maximum1 (#32343) üzenetére


kovacszk
senior tag

Én már annak is örülök ha erős használat mellett elmegy 12-14 órát. Nekem napi használatban folyamatosan neten van, hol wifi-vel hol 3g-vel. Két emil fiókot szinkronizál percenkét K9-el. Napi kb 1 óra telefonálással. Ha már navit is használni szeretnék 1-2 órát akkor már nem biztos hogy kibírja estig.

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#32347) kovacszk válasza janes74 (#32345) üzenetére


kovacszk
senior tag

De legalább értékeled :)
Tényleg csak viccnek szántam, nem kötöszködni akartam :R

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#32348) membrandj


membrandj
nagyúr

Üdv! Felraktam a rutyika féle SGM-et és meglepődve tapasztaltam,hogy nincs benne a google maps. Gondoltam leszedem a marketről, de nem tudom..azt írja ki hogy nem tudja telepíteni.. Először letöltötte de az installnál hibaüzenetet írt ki, most meg már nem is ír ki semmit, csak letölti.. Ötlet?

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#32349) tukko1


tukko1
aktív tag

Ebben milyen billentyűzet és téma van? Linket is kérnék! :R

(#32350) honeker válasza tukko1 (#32349) üzenetére


honeker
őstag

a téma méhecskés a billentyűzet smart

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.