Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2301) szokelaszlo válasza yodamester10 (#2300) üzenetére


szokelaszlo
tag

Én mindíg bekapcsolom.
Telefon nélkül futok.
Hazaérve látom a térképen merre jártam.

(#2302) yodamester10 válasza szokelaszlo (#2301) üzenetére


yodamester10
őstag

Köszi,amúgy kell még valami app vagy elég az s -healt mert most nem találok semmi térképet csak az adatokat.

(#2303) PedroPascal válasza szokelaszlo (#2299) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Köszi az infót. Üzemidővel még nem volt bajom, 3-4 napot kibír. December óta van meg és kétszer cserélték ki az egész belsejét mert egymás után meghaltak az érzékelők. Ez inkább bosszant. :D

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#2304) Shader válasza sbalu1 (#2291) üzenetére


Shader
aktív tag

Nem használtam ezt a funkcit soha... :)

--- Sent from mobile device ---

(#2305) Shader válasza szokelaszlo (#2299) üzenetére


Shader
aktív tag

Én nem tapasztalok ilyen extra merülést frissítés után.

--- Sent from mobile device ---

(#2306) kali_c


kali_c
tag

Sziasztok!
Az esimes watch ugyebár önállóan is használható. Az lenne a kérdésem, hogy maga az óra csatlakoztatható bt füleshez?

(#2307) goop válasza kali_c (#2306) üzenetére


goop
őstag

Persze, csak azzal számolj, hogy ha így használod (önálló + bt füles) 1-2 óra beszéd, akkor kb 12 óra és lemerül.

(#2308) kali_c válasza goop (#2307) üzenetére


kali_c
tag

Köszi szépen, hát gondolom merül nagyon. A munkámat könnyítené meg. GPSt nem használnék. Ha egy napot bír nár jó vagyok.
1-2 óra beszéddel btn ennyire merül?

(#2309) kovacs65 válasza kali_c (#2308) üzenetére


kovacs65
senior tag

Az akku kapacitását nézd! Hasonlít egy telóéhoz? Nem, kb a heted-nyolcad része.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#2310) kali_c válasza kovacs65 (#2309) üzenetére


kali_c
tag

Az tuti :) .
Na majd meglátom. Köszi

(#2311) Attiba válasza yodamester10 (#2302) üzenetére


Attiba
tag

Na erre én is kíváncsi lennék: az S Helath-en belül hol látom a térképes bejegyzéseket?
Csak a statisztikai adatok jelennek meg

Iphone 13 Pro, Apple Watch Series 7, Airpods Pro 2, Samsung 55QN95B,

(#2312) VIBO válasza Attiba (#2311) üzenetére


VIBO
őstag

Így kellene. Nekem se látszott. Órát kellett resetelni utána jó lett.

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#2313) yodamester10 válasza VIBO (#2312) üzenetére


yodamester10
őstag

És amit eddig elmentett az bukta?

(#2314) Attiba válasza yodamester10 (#2313) üzenetére


Attiba
tag

igen, sajnos kuka (térkép ügyileg) :(
de amit most észrevettem, hogy a nyitó lapon az Edzés feliratra bökve lehet kiválasztani a Edzés fajtáját.
Ott az aktuális mellett, jobb oldalt van egy kis ikon (mint a térképjelölő), arra kell rábökni, hogy aktív legyen, azaz full zöld
Gyanítom onnantól fogva tudja majd megjeleníteni a térkép funkciókat. Én most ezt nem tudom kipróbálni, majd csak délután.

Iphone 13 Pro, Apple Watch Series 7, Airpods Pro 2, Samsung 55QN95B,

(#2315) yodamester10 válasza Attiba (#2314) üzenetére


yodamester10
őstag

Na reseteltem az órát,de vissza lehet állítani oda ahol volt,a jelöléseket is zöldre raktam,de teszt csak este ha nem esik.Lehet melóba menet kipróbálom az autóban hátha át tudom vágni :DDD

(#2316) szokelaszlo válasza Shader (#2305) üzenetére


szokelaszlo
tag

Köszi ez biztató! Nekem még nem dobta fel de remélem nálam sem lesz vele gond.
Van még időm olvasgatni kinek hogyan alakul az üzemidő a frissítés után.

(#2317) szokelaszlo válasza yodamester10 (#2302) üzenetére


szokelaszlo
tag

Én futásra -bringázásra a Strava-programot használom.
Multi program.
Így ha platformot váltok minden megmarad a szokásos programban.
De a Samsung Pear alkalmazás sem rossz és ingyenes.

(#2318) szokelaszlo válasza PedroPascal (#2303) üzenetére


szokelaszlo
tag

Szintén December óta van meg ,de szerencsére még nem volt vele problémám.

(#2319) taranis


taranis
addikt

Most jött meg nekem is az emagos olcsó 4db-os üveg: [link]
Feltettem 2 órára is, jó minőségűnek tűnik, passzentos, könnyű feltenni a mellékelt cuccokkal, szóval ajánlott.

colorizer.net

(#2320) TOZ válasza zeus_2k14 (#2298) üzenetére


TOZ
addikt

Arra, hogy a apple watch egyik, ha nem a legjobb almas cucc ever. Szerintem.

(#2321) kali_c


kali_c
tag

Na megkaptam én is. esim aktív .
whatsappot vagy google mapset lehet valahogy rátelepíteni? nem találom sehol.
Meg ha leválasztom az órát a telefonról, az óra számlapon 12 óránál van egy kis óra jel, nyilván mert le van választva. Hogy lehet azt eltűntetni? nem akarom telefonnal használni

(#2322) yodamester10 válasza yodamester10 (#2315) üzenetére


yodamester10
őstag

Na reset után sincs térkép,lehet ott rontottam el mikor megkérdezte,hogy a mentéseket az s-healt vissza állítsa?

(#2323) yodamester10 válasza Attiba (#2314) üzenetére


yodamester10
őstag

Nem tudom voltál-e futni de megfejtettem a térkép rejtélyt :D A GPS-t a futás elindítása előtt kapcsoltam be az s-healt nél és nem csak simán a kapcsolatoknál,így már van térkép.

(#2324) Attiba válasza yodamester10 (#2323) üzenetére


Attiba
tag

Sajnos nem voltam. Ez a térképjelölő dolog nem vált be nálam.
Ezek szerint neked sikerült?
Hol kell kapcsolgatni a GPS-t? Az órán az S-Health alkalmazásban?

Iphone 13 Pro, Apple Watch Series 7, Airpods Pro 2, Samsung 55QN95B,

(#2325) nagyamte


nagyamte
tag

Sziasztok.
Csendes felhasznaloja vagyok a forumnak, de most problemaba utkoztam. Segitseget szeretnek kerni toletek, hatha tudtok segiteni.

Problema a kovetkezo. Az ora nem mer pulzust. Illetv meri, ha kijelzo bekapcsolva van es csak nezem a pulzus lapot(nem tudom, h nevezik, oralap? )
Viszont nyugalmi allapotban nem meri, vagy csak ritkan. Es ha ramegyek a meresre, a kovetkezot irja:
[kép]
[kép]

Ujrainditas utan 1x merte, de aztan megint nem. Kb 1 hete csinalja, a frissites elott is volt.

Van esetleg otlet, mit lehet tenni vele? Szerviz?

(#2326) yodamester10 válasza Attiba (#2324) üzenetére


yodamester10
őstag

Az első 2 képen a normál GPS bekapcsolás aminél még nem volt térkép és egy videó alapján mikor már csak startot kell nyomni a futásra kell még lejjebb menni és bekapcsolni a GPS funkciót láttam,hogy nálam a bal oldalon nem villog a kis GPS jel,a másik 2 fotó azt ábrázolja így már nálad is jónak kell lennie.



(#2327) zumics


zumics
tag

Sziasztok!

Mit gondoltok, hogy fogyaszt vajon többet az óra?
A, always on kikapcsolva, de ébresztés karmozdulattal bekapcsolva (értesítések is ébresztik)
B, always on bekapcsolva, ébresztés karmozdulattal tiltva, csak gombra ébred, vagy értesítésre.

(#2328) ferenck válasza zumics (#2327) üzenetére


ferenck
senior tag

A második esetben fogyaszt többet.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#2329) zumics válasza ferenck (#2328) üzenetére


zumics
tag

Én is azt gondolnám logikusnak, de most belegondolva szerintem nem biztos, hogy így van:
A esetben mondjuk egy nap felébresztem 100x (amiből mondjuk 30-40 véletlen) és full fényerővel bekapcsol a kijelző 5-10 msp-re - VS - egész nap megy, de low módban, minimál fényerővel.

Még új az óra, de majd tesztelem.

(#2330) ferenck válasza zumics (#2329) üzenetére


ferenck
senior tag

Tapasztalatból mondom, nem csak gondolom. Nálam 1 nappal többet bír az első esetben.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#2331) zumics válasza ferenck (#2330) üzenetére


zumics
tag

Ok, köszi, akkor tehát az a kb 20-30 perc teljes fényerős idő kevesebbet fogyaszt, mint a 12 óra low bit módban, alacsony fényerővel. Mondjuk így leírva én is látom, hogy az "A" lesz a nyerő :)

(#2332) ferenck válasza zumics (#2331) üzenetére


ferenck
senior tag

Az ébresztési mozdulat 5 mp-ig tartja ébren a képernyőt, ha direkt úgy emeled és ott tartod (ez nem lehet több, hiába van beállítva több, az csak az aod-nál érvényes). Ha véletlenül kapcsol be és újra mozdul a kezed, azonnal ki is kapcsol.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#2333) PedroPascal válasza zumics (#2327) üzenetére


PedroPascal
senior tag

*#0*# Ezt írd be a tárcsázóba. Szervíz menü fog betölteni, ott nézd meg a szenzorokat. Ha nem müködik valami akkor vidd szervízben. Nekem 2x cserélték már ki az óra belsejét emiatt.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#2334) Shader válasza nagyamte (#2325) üzenetére


Shader
aktív tag

Tedd át folyamatos mérésre.
Nem értem a Samsungot ezzel a "nyugalmi" szarsággal.
Megatak egy nyugalmi tartományt kb. 60-77 között.
Na most egy meglett ffi embernek ritkán van ebben. Jellemzőbb a 78-85.
Ezért az óra szarik mérni.
Egy alap kínai androidos órán be lehet állítani az időközöket és akkor mér. Ha tetszik neki ha nem...

--- Sent from mobile device ---

(#2335) kdennis


kdennis
aktív tag

Annyira király ez az új frissítés az órára. Már rég megjött, csak kiélvezem minden cseppjét! :D Akinek nincs pontosan meg hogy mi is volt újítva belinkelem, hogy emlékezzen. :)

(#2336) sid87 válasza kdennis (#2335) üzenetére


sid87
senior tag

Már én is várom hogy felrakhassam, de nem ajánlja fel még. :(((

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#2337) kdennis válasza sid87 (#2336) üzenetére


kdennis
aktív tag

Én rámentem a programon belül hogy frissítés keresése kézzel. Hát mondom ezt hogy hogy eddig nem ajánlotta fel?

És vééégre, a felső rolóba ott van minden. Nem kell agyalnom hogy most vajon melyiket szedjem ki hogy betegyem a bluetooth kapcsolót.

[ Szerkesztve ]

(#2338) sid87 válasza kdennis (#2337) üzenetére


sid87
senior tag

Igen, és is manuálisan frissítgetem egy két napja, de még nem jött semmi. Pedig várom. :D

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#2339) dannyl


dannyl
addikt

Nem értem ezt a rohadt órát. Ha nincs BT, akkor állandóan (3-4 mp-enként) jelez a telefon, hogy megszakadt a kapcsolat az órával. Így a távoli kapcsolat elég idegesítő... Meg a múltkor írtam, hogy távoli kapcsolatban az óra itthon volt, a teló nálam edzésen. Hívtak. Az óra csörögtt, a telefon nem... Nem értem ezt az egészet.

(#2340) Sungoo válasza kdennis (#2335) üzenetére


Sungoo
addikt

Én új számlappal nem találkoztam. :N

(#2341) Attiba válasza Sungoo (#2340) üzenetére


Attiba
tag

Én sem. Igéretek szerint megkaptuk volna az Active számlapjait.
Ellenben yodamester10 útmutatása alapján végre van térkép rögzítés az S-Health-ban. Szuper :)

Iphone 13 Pro, Apple Watch Series 7, Airpods Pro 2, Samsung 55QN95B,

(#2342) Shader válasza dannyl (#2339) üzenetére


Shader
aktív tag

Ha az óra otthon volt, a wifi be volt kapcsolva az órán?
Ha igen, kapcsold ki. Felesleges.
Ha bebújik router mögé előfordul, hogy ide-oda kapcsolgat az óra, vagy a router időnként akadályozza a netes csatlakozást.
Elég ha csak a teflonon van bekapcsolva a wifi.
De már leírtam,hogy sajnos ez esetben is lehet szakaszos a távoli elérés.

[ Szerkesztve ]

--- Sent from mobile device ---

(#2343) kdennis válasza Sungoo (#2340) üzenetére


kdennis
aktív tag

Azzal én sem, de ez a számlapos dolog mindig egy kicsit felborzol. Annyi szép számlapot találok meg már annyit megvettem, a bőség zavarában már nem tudom melyiket használjam. :D

(#2344) dannyl válasza Shader (#2342) üzenetére


dannyl
addikt

Ki van/volt kapcsolva a wifi. De ha megszűnik a távoli kapcs, akkor miért nem a teló csörög, és az óra nem?

(#2345) Shader válasza dannyl (#2344) üzenetére


Shader
aktív tag

Nem tudom.
Pedig a logikus az lenne...

--- Sent from mobile device ---

(#2346) kdennis válasza dannyl (#2344) üzenetére


kdennis
aktív tag

Szerintem ez csak egyszeri alkalom. Milyen teló az? Olyan nincs hogy csak az óra csörög, a telefon mindig csörög. Távoli kapcsolattal meg az óra biztos hogy nem fog csörögni. Viszont ha eSIM-es akkor az már más tészta.

[ Szerkesztve ]

(#2347) dannyl válasza kdennis (#2346) üzenetére


dannyl
addikt

Multi sim-es. Tehát ugyan az a száma (technikailag nem, de ebbe ne menjünk bele). Én is azt hittem, hogy nincs ilyen. De megtörtént. Hazaérve az órán 2 nem fogadott hívás volt. A telón semmi nyoma. Még a híváslistában se.

(#2348) Vicus83


Vicus83
újonc

Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Kaptam egy ilyen órát, nagyon tetszik, de sehol nem találom a kis email ikont. A telefonom egy huawei mate 20 lite. Mondták, hogy azért nincs,mert nem samsung telefon, de ismerősömnek is ilyen a telója és neki van email az órán. Más is járt így?

(#2349) Peti N95 válasza Vicus83 (#2348) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Nekem sincs email ikon, de ha jön Gmail arról jön az órára értesítés, és el is tudom olvasni. Talán még válaszolni is lehet, ezt nem próbáltam.

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#2350) TOZ válasza Vicus83 (#2348) üzenetére


TOZ
addikt

Szerintem kell a Samsung mail app a telefonon.
De én utálom. Gmail és cégesnek Nine. Pedig Samsungom van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.