Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2351) hyperst74


hyperst74
csendes tag

Üdv
Beléptem és is a clubba egy 46mm-el. Egy Huawei Gt-t váltott le. Pozitívum sok van a Samu javára, igaz nem fogom kihasználni őket, de az üzemidő nagyon gyenge, értesítések kikapcsolva és még amit lehetett, igy 3 nap. De barátok leszünk egy darabig az biztos :DD

(#2352) TOZ válasza hyperst74 (#2351) üzenetére


TOZ
addikt

Három napot (este repülő mód) nekem elmegy úgy, hogy minden be van reggel 5-től este kilencig kapcsolva.

(#2353) sinak válasza TOZ (#2352) üzenetére


sinak
tag

Ha már üzemidő. Nálam legutóbbi 5 nap és 5 óra. Ekkor volt 8 százalékon. De 4 és fél napnál kevesebb soha nem volt. Wifi kivételével minden fut és éjjel nappal. 10 percenként pukzusmérés stb. Tehát szerintem a 3 nap nagyon karcsú. Ja 46mm és wifi nem LTE.

[ Szerkesztve ]

(#2354) kdennis válasza dannyl (#2347) üzenetére


kdennis
aktív tag

Akkor szerintem ez a t-home hibája lesz.

(#2355) TOZ válasza sinak (#2353) üzenetére


TOZ
addikt

GPS, WiFi, 10 perces pulzus, rengeteg üzenet. Én elégedett vagyok így is. És nem maxolom ki ilyenkor. Tehát lehet meglenne a negyedik nap is, de nem centizem ki.
A wifi marha jó. Az előbb jártam úgy, hogy anyósnál kellett valamihez 2FA. Telefon meg otthon. De az órára megjott az értesítő üzenet.

[ Szerkesztve ]

(#2356) hyperst74


hyperst74
csendes tag

Most vettem le a töltöröl :Y és ezt irja..Nyoma sincs 4 napnak :(

(#2357) zeus_2k14


zeus_2k14
senior tag

Üdv.

Olyan kérdésem lenne, hogy van olyan, aki esetleg nem Samsung telefonnal használja az órát? Mert én Honor/Huawei-hez szeretném használni. Van rá lehetőség hogy normálisan működjön vele?

(#2358) yodamester10 válasza zeus_2k14 (#2357) üzenetére


yodamester10
őstag

Én Mate 10 pro-val nyomom,tökéletes.

(#2359) zeus_2k14 válasza yodamester10 (#2358) üzenetére


zeus_2k14
senior tag

Minden funkció normálisan működik? Egy a bajom, az óra nagyon bejön, viszont a Samsung telók nem,így azt nem akarok, viszont a a Huawei/Honor az bejön.

(#2360) yodamester10 válasza zeus_2k14 (#2359) üzenetére


yodamester10
őstag

Minden ;)

(#2361) sinak válasza hyperst74 (#2356) üzenetére


sinak
tag

Valami ott szerintem nincs rendben. Sokkal többet kellene tudnia.
Nekem már lassan egy napja megy. És minden be van kapcsolva.


(#2362) snecizero


snecizero
senior tag

Sziasztok ! Az lenne a kérdésem, hogy az s3 frontierhez képest. Mennyire jobb az akumlátor ? Egy feltőltéssel mennyivel jobb ez mint az s3 frontier ? Válaszomat előre is köszönöm.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#2363) kdennis válasza sinak (#2361) üzenetére


kdennis
aktív tag

:-O nekem soha nem mutatott olyan sokat. Az enyém eSIM-es de nincs benne regisztrálva a sim.

(#2364) hyperst74 válasza sinak (#2361) üzenetére


hyperst74
csendes tag

24 perce vettem le most a töltőről. Merre nézelődjek, hátha. :((

(#2365) kdennis


kdennis
aktív tag

Mondjuk én sose töltöm fel maxra csak 80%-ig minden este 50 körülről 80-ra.Most kipróbálom mennyi lesz 100-ról.

(#2366) kdennis


kdennis
aktív tag

Hát ez az extra max. Lehet figyeli a fogyasztási szokásaimat, mert szeretek AOD módot használni meg állandó pulzusmérést, és az nagyon zabál.

(#2367) Leftwitch


Leftwitch
csendes tag

Sziasztok. Egy kérdésem lenne, az órához lehet csatlakoztatni bluetoothos mellkaspántot? A teszten azt írják hogy nem.

(#2368) kdennis


kdennis
aktív tag

Jól gondoltam. Reggelre újraszámolta. Kitöröltem egy csomó programot, meg lekapcsoltam a folyamatos pulzusmérést, gesztus bekapcsolást. Egyből más lett, szóval igy könnyű csalni az akksi idő mutatással.

[ Szerkesztve ]

(#2369) yodamester10 válasza kdennis (#2368) üzenetére


yodamester10
őstag

Szerintem felesleges rágódni a fogyasztáson,praktikus gyors töltője van engem az sem zavar ha max 2 napot bír,azért vettem hogy használjam.

(#2370) sbalu1 válasza yodamester10 (#2369) üzenetére


sbalu1
senior tag

+1

(#2371) Leftwitch válasza z67 (#2018) üzenetére


Leftwitch
csendes tag

Szia! Engem érdekelne. Honnan rendelte? Illetve hogy kell rákeresni?

(#2372) z67 válasza Leftwitch (#2371) üzenetére


z67
őstag

Elvileg küldtem privát üzenetet, gyakorlatilag nem látom az üzeneteim között. Nézd meg kérlek!

(#2373) sinak válasza kdennis (#2368) üzenetére


sinak
tag

Nincs semmi csalás. 1 nap 13 órája megy és még 3 nap van hátra. Minden szolgáltatás be van kapcsolva. Folyamatos GPS és BT kapcsolat, 10 perces pulzusmérés és éjszaka is a karomon van. Semmi mókolás, semmi trükk, normál napi használat. A gyári adat szerint is 4-5 napot bír. Szóval ennyit bírnia kell.

(#2374) sbalu1


sbalu1
senior tag

Az mitől lehet, hogy kikapcsolt (Soha) szívritmus mérés mellett, a zöld színű ledje random módon bekapcsol és villog egy darabig?Éjszaka is, teszi, bekapcsolt éjszakai, ne zavarjanak, nem bekapcsolt alvás figyelés mód mellett, éjjeli szekrényen hagyva.

(#2375) kdennis válasza sinak (#2373) üzenetére


kdennis
aktív tag

Nem úgy értettem a csalást. A folyamatos GPS az semmit nem jelent, az nincs bekapcsolva csak sportolás közbe megy. A 10 perces pulzus mérés az majdnem olyan mint ha nem is menne. A bluetoot meg jóhogy megy, mennie kell. Nekem mindig megy az AOD, es folyamatos pulzus van. És ez a lényeg ami zabál. De engem se zavar, minden este fürdéskor felteszem tölteni, az pont elég is neki.

(#2376) B.Ricsike


B.Ricsike
őstag

Üdv.
Gondolkodom nagyon, hogy Ticwatch Wear OS vagy ez a Tizen-es Galaxy Watch legyen a befutó. Galaxy s10e mellé venném. Logikusnak a Samu órája tűnne, de nem tudom,hogy funkciókban vagy bármiben rosszabb e, mint a Google rendszere? Érvek / ellenérvek érdekelnének. Köszönöm

(#2377) Leftwitch válasza sinak (#2373) üzenetére


Leftwitch
csendes tag

Szia! Én sem látom. Írd meg itt, úgy a tuti.

(#2378) sbalu1


sbalu1
senior tag

A Jubilee fém szíjam:

[ Szerkesztve ]

(#2379) hyperst74 válasza sinak (#2373) üzenetére


hyperst74
csendes tag

Akkor neked bitang jo aksi van benne..

(#2380) sbalu1


sbalu1
senior tag

BT verzióra jött már valakinek frissítés?

(#2381) Apunk


Apunk
tag

Történt ma egy kis gondom a 46 mm-es órámmal. Egy böngésző appot telepítettem és lezárás után már nem működött az érintő kijelző. Így kikapcsolni sem tudom a kicsikét, ráadásul a telefonról is lecsatlakoztattam menet közben, de előtte még töröltem az appot, hátha az volt a gond. Még az újraindításban bízom, de érintő nélkül nem tudom hogyan lehetne újra indítani.

Sony Xperia Z2

(#2382) zeus_2k14


zeus_2k14
senior tag

Üdv. Napokban már írtam ide. Apple Watch-ról térnék át. Melyik órát ajánlanátok Honor/Huawei telóhoz? Melyik divatosabb úgymond? Amihez használnám, az napi használat, iroda.

(#2383) TOZ válasza B.Ricsike (#2376) üzenetére


TOZ
addikt

Samsung(Tizen) jóval kevesebb app, de sokk jobb üzemidő, smoothabb az egész, a tekerős káva zsenialis.
Ticwatchot váltottam erre. Nem bántam meg. Néhány app hiányzik, de amúgy sokkal jobb a GWatch.

[ Szerkesztve ]

(#2384) Terka0812


Terka0812
csendes tag

Sziasztok!

Nemrég újra kellett raknom a telefon szoftverét és újra kellett telepíteni az órához tartozó alkalmazásokat, emiatt pedig az órán is kellett egy gyári visszaállítást csinálni, hogy újra tudjam párosítani.
Azóta észre vettem, hogy nem számolja rendesen az edzések alatt elégetett kalóriát.
Ma egy órát futottam, megközelítőleg 700 elégetett kalóriát kellett volna számolnia ehelyett számolt 72-t.
Mi alapján számolja mennyi kalóriát égettem?
Mert én úgy gondolom, hogy a Samsung Health-ben beállított profil (nem, magasság, életkor, testsúly) + a pulzus alapján számolja ki nem?

Van ötlete valakinek mi okozhatja a bajt?

(#2385) taranis válasza Terka0812 (#2384) üzenetére


taranis
addikt

A pulzust amúgy jól mérte?

colorizer.net

(#2386) zhorvath válasza Leftwitch (#2367) üzenetére


zhorvath
aktív tag

A GearTracker alkalmazásban lehet hozzá mellkas pántot csatlakozatni.
Most már van trial verziója is, kipróbálhatod.

(#2387) Terka0812 válasza taranis (#2385) üzenetére


Terka0812
csendes tag

Igen, jól.

(#2388) kdennis válasza Apunk (#2381) üzenetére


kdennis
aktív tag

Nyomd hosszan 10 másodpercig a home gombot és újraindul.

(#2389) arn77


arn77
aktív tag

A 42 mm-es verzióra is megérkezett a frissítés.

(#2390) PeteePeti válasza arn77 (#2389) üzenetére


PeteePeti
őstag

LTE verzió a tiéd, vagy sima bluetooth? :R

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#2391) nagyamte válasza Shader (#2334) üzenetére


nagyamte
tag

átraktam, akkor sem mért. Tesztelte és hordom is az órát mert lépést méri. Ma viszont néztem,. hogy 2 napja nem mért egy mérést sem.
De ma reggel visszaállítottam és meggyógyult. :) Most épp melóban vagyok és 6 perce mérte magátol.

Szal ha valaki esetleg ilyenbe ütközne, akkor egy visszaállíáts segíthet.

(#2392) B.Ricsike


B.Ricsike
őstag

Navigálásra csak a Here we go használható? Mennyire vagytok megelégedve vele? Milyen friss térképeket kap? A Google Maps-hez képest milyen?

(#2393) Leftwitch válasza Terka0812 (#2387) üzenetére


Leftwitch
csendes tag

Köszi szépen, ki is próbáltam a trial verzióval, szépen csatlakozik. Kár hogy simán alapból nem lehet, gondolom így csak ezzel az appal tudok futni. Vagy csatlakozás után indítható a Samsung heath? Most jutott eszembe, majd kipróbálom. Amúgy az amazfit vergehez simán lehetett csatlakkztatni. Úgy futottam hogy a pánt és a füles is csatlakoztatás volt

(#2394) Zolka25 válasza PeteePeti (#2390) üzenetére


Zolka25
tag

Nekem 42-es BT változat van és nekem is megjött ma a frissítés. :)

(#2395) arn77 válasza PeteePeti (#2390) üzenetére


arn77
aktív tag

Bluetooth verzió.

(#2396) brumi15


brumi15
csendes tag

jöhetne már a 46mm-es BT verzióra is. :D

(#2397) ntomi0730


ntomi0730
senior tag

SES-ben vettem 42-es bluetooth, és ma megjött a frissítés. Az üzemidőre leszek kíváncsi.

(#2398) PeteePeti


PeteePeti
őstag

46-os bluetooth van nekem, ma reggel jelzett

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#2399) sbalu1


sbalu1
senior tag

Ma reggel lefrissült az órám szoftvere az új verzióra (BT 46mm).

(#2400) doongoo


doongoo
addikt

most rákerestem és tényleg megjött végre a 46-os BT verzióra is a frissítés (115,26 MB)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.