Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2201) TOZ válasza Viper26 (#2200) üzenetére


TOZ
addikt

Ez kb most hetvege ota gond. Eddig nem zavart be a DND. Nekem is ugy volt mindig.
(mondjuk mire rajottem, ketszer nyomtam FR-t az oran, es raktam ujra a wear appot, szameg)

[ Szerkesztve ]

(#2202) ferenck


ferenck
senior tag

Ti találkoztatok már ilyennel? 2017-ben vettem egy óraszámlapot (ingyenes akció volt) a Galaxy Store-ban. Azóta volt pár óra reset, meg új órák amiken használtam, most szerettem volna ismét használni és az alábbi üzenetet kaptam:

Elérte a letöltések maximális számát. Az alkalmazás használatához újból meg kell vásárolnia azt. :Y

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#2203) Viper26 válasza ferenck (#2202) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ezt hogy gondolták? :DDD

Pixel 7 | FR955

(#2204) kislaci


kislaci
senior tag

Szóval, ha azt akarom hogy a telefonom kussban legyen és az óra jelezzen a telefont néma módba kell rakni? Azt be lehet valahogy állítani hogy ha leveszem az órát, akkor a telefon álljon vissza hangosra?

(#2205) havasil válasza kovacs65 (#2194) üzenetére


havasil
csendes tag

A régebbieket is tárolja (telefonon/felhőben). A telefonon az SHealth-ben az adott sporttevékenységen belül a Trends fülön bármelyik napra/hétre/hónapra vissza tudsz nézni.

(#2206) Linirozi


Linirozi
újonc

Linirozi

újonc

Sziasztok! Segítséget kérnék. Galaxy Watch Active órát vásároltam. Párosítottam a Samsung S9 telefonommal. Mind az órán, mind a telefon Samsung Wearable applikación beállítottam a helyadatok megjelenítését és a GPS-t. Viszont szabadban való sportolasomat nem jelzi térképen így sem, ha az órán indítom el pl. a futást. Ha telefonon az S Healtben indítom el a futast ott mutatja. Mit rontottam el?

(#2207) Attiba


Attiba
tag

Üdv Mindenkinek! Ma csatlakoztam a klubhoz :)

Valaki használja az órát Buds-al pl. futás közben? Hogyan kell párosítani a két eszközt?

Iphone 13 Pro, Apple Watch Series 7, Airpods Pro 2, Samsung 55QN95B,

(#2208) taranis válasza Attiba (#2207) üzenetére


taranis
addikt

Én használtam. A telefonon előtte megszüntettem a párosítást, a kettő egyszerre nem ment. Utána az órán bementem a beállításokba, ott, kapcsolatok, bluetooth, bt headset opció alatt így már sikerült párosítani. Viszont pár futás után el is adtam a budst, gyenge a bluetooth, szakadozott az óráról történő zenelejátszás. Most egy jóval olcsóbb jbl endurance sprint van itt, azzal minden rendben.

colorizer.net

(#2209) dhcodoki válasza ferenck (#2202) üzenetére


dhcodoki
senior tag

Mr. Time-nak van 1-2 szépen kidolgozott munkája. Vásároltam is tőle. Köszi a tippet!

(#2210) Uzi74 válasza Attiba (#2207) üzenetére


Uzi74
senior tag

Az órán Settings-connections-bluetooth alatt

(#2211) tomcsi


tomcsi
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok abban segíteni, hogy ha vennék egy külföldi lte-s verziót akkor az működik magyar Telekom hálózaton? Multisimet a legegyszerübb ha személyesen intézem és gondolom ott be is állítják az órához. Le lehet tiltani ezeket az órákat úgy mint egy telefont? Valahol ezt lehet ellenőrizni?
P20pro-val használnám, milyen programokat kell letöltenem, hogy működjön?

[ Szerkesztve ]

(#2212) dhcodoki válasza tomcsi (#2211) üzenetére


dhcodoki
senior tag

P20 pro-val használom. Nekem a Samsung Healt és a Galaxy Wear van leszedve. Tökéletesen együtműködnek.

(#2213) Tartom85


Tartom85
újonc

Sziasztok,
Vett valaki a watchra foliát,vagy üveget?Mik a tapasztalatok?Honnan érdemes rendelni?46 mm-re vennék.
Válaszokat elöre is köszi.

(#2214) dannyl


dannyl
addikt

Valaki segítsen légyszi. Van Multisim előfizum, tudok telózni az óráról ha nincs BT kapcsolat. Eddig stimmel. Viszont ha nincs BT nem jön semmilyen értesítés át az órára, a telefon meg 5-10 mp-enként vonyít, hogy megszakadt a kapcsolat... A távoli kapcsolat be van kapcsolva. Ahhoz kell valami plusz? Wifi vagy bármi? Az órán beállítottam a 4G-t. Mi kell még? Nekem az kell, hogy ha a telóm akár ki van kapcsolva, akkor is teljes értékű teló legyen az óra. Jöjjön rá mail, meg minden. (Vagy ha a teló kikapcsolás túlzás, akkor legalább annyi, hogy ha itthon van a teló bekapcsolva, akkor is el tudjak menni boltba, és megkapjak minden üzit, meg minden hívást)

(#2215) Shader válasza dannyl (#2214) üzenetére


Shader
aktív tag

Az órán én kikapcsoltam a WIFI-t. Nem kell. Csak elbújna egy router mögé és bezavar. Ahogy a teló is. Ha wifin lóg és ide-oda kapcsolgat az okoz ilyet és vonyítgat, hogy megszakadt a kapcsolat.
A távoli elérés egyik alapfeltétele a stabil hálózati (VoLTE/4G) elérés.
Amit nézz még meg a teflonon (galaxy wearable), hogy milyen értesítések vannak bekapcsolva.
Csak a push értesítések mennek át! Az is legyen beállítva a telón.

--- Sent from mobile device ---

(#2216) Shader válasza Tartom85 (#2213) üzenetére


Shader
aktív tag

Én ezt vettem (glass):
[link]
Faék egyszerű felrakni, megszűntek az ujjlenyomatok, meg a maszat a fürdés után.
2db kb. 1,75$
Szerintem jól illeszkedik 1 hónapja van fent.

--- Sent from mobile device ---

(#2217) Linem válasza Tartom85 (#2213) üzenetére


Linem
senior tag

Én ilyet vettem, és tökéletesen bevált:
[link]

Viszont erről is jó véleményeket olvastam, az ára is jobb:
[link]

(#2218) yodamester10


yodamester10
őstag

Érdeklődnék,hogy az órán az időjárás frissítés gyakoriságát hol kell állítani?

(#2219) Viper26 válasza yodamester10 (#2218) üzenetére


Viper26
nagyúr

Szerintem random...vagy csak még nem jöttem rá. :D

Pixel 7 | FR955

(#2220) Viper26


Viper26
nagyúr

Edzés közben elfelejtett pulzust mérni ma, remélem ebből nem lesz rendszer. :B

Pixel 7 | FR955

(#2221) taranis válasza Viper26 (#2220) üzenetére


taranis
addikt

Esetleg próbáld egy lyukkal szorosabbra venni a szíjat. Nálam is volt, hogy kihagyott, és akkor jött is üzenet a helyes felrakásról, tehát az óra is észlelte, hogy valami nem oké, elcsúszott edzés közben.

[ Szerkesztve ]

colorizer.net

(#2222) TOZ válasza Viper26 (#2220) üzenetére


TOZ
addikt

Én ezt a témát elengedtem.
Csuklón utoljára a Stratos volt képes, úgy ahogy, pontos lenni.
Ha nagyon kéne, akkor valahol van itthon egy H7es polar jeladó. De igazbol mindegy. +/-10 bpmen belül meg tudom saccolni az aktuális pulzusom a légzés alapján.

(#2223) D. Ancsa


D. Ancsa
újonc

Sziasztok segítséget szeretnék kérni.
Iphon 7 em van és használtam már pár napja a órával ma jó párszor próbáltam szinkronizálni és nem akarta így rakattintottam az új eszköz csatlakoztatásra de sajnos nem csináltam biztonsági mentést így amik le voltak töltve óra lapok elvesztek és a gyáriak is hiába töltök le újakat nem jelennek meg hiába megyek bele óralap menüben .
Hiába töltöm le úgy jelzi továbbra is a telefonon az alkalmazások belől hogy nincs letöltve
előre is köszönöm a segítséget

(#2224) Viper26 válasza D. Ancsa (#2223) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ott elvileg csak az órán tudod váltani.

Pixel 7 | FR955

(#2225) Attiba válasza taranis (#2208) üzenetére


Attiba
tag

Köszi. :)
Ma teszteltem is futás közben (Endomondo) csak óra + Buds. Igen, sajnos előfordul szakadozás időnként, teljesen megmagyarázhatatlan módon. Remélem egy szoftverfrissítés majd helyre rakja ezt is.
Amit viszont észrevettem, hogy az órán lévő Endomondo app közel 400-500 méterrel kevesebbet mér, mintha csak a telefont viszem magammal. Ez azért elég sok eltérés. Szokásos kört futottam, így tudom már bőven mikor mennyit kellene mérnie. Fura. Más is tapasztalt ilyet ezzel az App-al?

Más:
Az órára feltöltött zenéket mivel tudom törölni? A wearable-on belül én nem találtam ilyen opciót
Lehet csak a figyelmemet kerülte el...

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro, Apple Watch Series 7, Airpods Pro 2, Samsung 55QN95B,

(#2226) Picur882


Picur882
csendes tag

Sziasztok! Ki van kapcsolva az órán az automatikus pulzus mérés, mégis látom, hogy elég gyakran világít a zöld szenzor. Mit mérhet vajon?

Samsung Galaxy Z Fold 4, Galaxy Watch 4 40mm

(#2227) zhorvath válasza yodamester10 (#2218) üzenetére


zhorvath
aktív tag

A Galaxy Wearable Alkalmazások menüpontjában.
Az időjárás melletti fogaskerékre kattintva jönnek fel a lehetőségek, köztük a frissítés gyakorisága is.

(#2228) dannyl válasza Shader (#2215) üzenetére


dannyl
addikt

Nem működik valamiért. Ma teszteltem. Se fb, se mail nem jön át az órára, ha nincs BT. Telefonálni tudok róla, de semmi más nem működik. Wifi kikapcsolva, óra 4G-n, távoli kapcsolódás beállítva. Passzolom, hogy mi lehet.

(#2229) kdennis válasza Shader (#2216) üzenetére


kdennis
aktív tag

Ez neked jól illeszkedik? Ugyan olyan béna mint az enyém. Én a médiába tetettem rá ezt a nano fóliát ami nem karcolódik. De hát hogy lehet 2 mm-es közt hagyni a szélén? 6000 Ft-ér wáááh, nagyon haragszok rájuk.

(#2230) Shader válasza kdennis (#2229) üzenetére


Shader
aktív tag

Akkor úgy mondom, hogy ebben nekem valszeg nagyobb az ingerküszöböm. :DDD
Nem igazán szoktam semmi kütyümet beburkolni semmivel. Most is csak az 1,7$ fogott meg... :)

--- Sent from mobile device ---

(#2231) Shader válasza dannyl (#2228) üzenetére


Shader
aktív tag

Csak a rend kedvéért kérdem meg: MultiSim szolgáltatás elő van fizetve?

--- Sent from mobile device ---

(#2232) Linem válasza kdennis (#2229) üzenetére


Linem
senior tag

Az előző hozzászólásomban linkelt üvegfóliát magamnak raktam fel. Szenvedtem vele egy ideig, de végül sikerült.

(#2233) wayne1


wayne1
senior tag

Sziasztok
Pár napja kapott a párom egy 42mm-es rose gold órát. Huawei P10 lite készülékkel használja. Eddig semmi gond nem volt vele, éjszakára ki szokta kapcsolni, mert nem viseli.
A ma reggeli bekapcsolás óta viszont nem akar a telefonjához kapcsolódni.
Bakapcsol az óra, működik, de azt jelzi, hogy önálló módban van. A telefonon ki-be kapcsolta a BT-t és próbálta az alkalmazásban is megkeresni újra, de nem látják egymást.
Találkozott már valaki ilyennel? Vigyük esetleg szervizbe? Gondolom ez nem normális dolog.
Most elment dolgozni, de mondtam neki, hogy próbálja resetelni a telefont és újként csatlakoztatni a telefonhoz.

[ Szerkesztve ]

(#2234) Viper26 válasza zhorvath (#2227) üzenetére


Viper26
nagyúr

Így sikerült nekem is, hála. :)

Pixel 7 | FR955

(#2235) Shader válasza wayne1 (#2233) üzenetére


Shader
aktív tag

Remélhetőleg nem a Google-Huawei szankciónak esett áldozatul...

--- Sent from mobile device ---

(#2236) dhcodoki válasza Shader (#2235) üzenetére


dhcodoki
senior tag

Kicsit gyors lenne :D

(#2237) Attiba


Attiba
tag

Megjött a One UI féle frissítés az órára. 117 MB
Lehet tölteni :)

Iphone 13 Pro, Apple Watch Series 7, Airpods Pro 2, Samsung 55QN95B,

(#2238) wayne1 válasza wayne1 (#2233) üzenetére


wayne1
senior tag

Resetelve lett az óra viszont a Samsung alkalmazást hiába törlöm le ha vissza telepítem akkor a már párosított készülékek között ott az óra. Csatlakozni nem tud hozzá. Ha új készülék ként akarom hozzáadni akkor pedig nem találja meg.
Az én telefonom esetén egyből felajánlja a párosítást.
Azon kívül hogy törlöm és újra telepítem valamint a gyorsítótárat törlöm hogy lehet eltávolítani a Samsung alkalmazásból az előző óra párosítást?

(#2239) dhcodoki válasza wayne1 (#2238) üzenetére


dhcodoki
senior tag

Próbáld meg másik telefonnal. Azzal ki tudod szűrni, melyikben van hiba.

(#2240) z67 válasza Attiba (#2237) üzenetére


z67
őstag

Nekem beadja a frissítést, viszont nem kezdi el a letöltést. Annyit ír, hogy ellenőrizze az óra BT beállításait, majd próbálja újra.

Neked hogy sikerült?

(#2241) wayne1 válasza dhcodoki (#2239) üzenetére


wayne1
senior tag

Az megvolt. Azért írtam, hogy az én telefonom esetén egyből feldobja a párosítást.

(#2242) D. Ancsa válasza Viper26 (#2224) üzenetére


D. Ancsa
újonc

Szia. Köszönöm a segítséget. sikerült megoldani tegnap .
Új eszköz csatlakoztatásnál elveszti a a gyári és s letöltött óra lapokat és nem jelzi hiába töltöttem le.
Viszont ha az órán megkerestem a gyári visszaállítását így helyre állt teljesen mostmár csinálok biztonsági mentést 🙂

(#2243) yodamester10 válasza zhorvath (#2227) üzenetére


yodamester10
őstag

Köszi meg van,6 órára volt állítva most átlöktem 1-re.

(#2244) Viper26 válasza yodamester10 (#2243) üzenetére


Viper26
nagyúr

Szintén.

Pixel 7 | FR955

(#2245) Attiba válasza z67 (#2240) üzenetére


Attiba
tag

Még nem telepítettem én sem, csak ha hazaértem.

Iphone 13 Pro, Apple Watch Series 7, Airpods Pro 2, Samsung 55QN95B,

(#2246) z67 válasza Attiba (#2245) üzenetére


z67
őstag

Lejött végül, csak újra kellett indítani az órát. Kicsit aggódtam, bár elég különös lett volna ha ez az oka, de Mate 20 Pro a telefon.

(#2247) Attiba válasza z67 (#2246) üzenetére


Attiba
tag

Szuper! :)
Tapasztalat? Újdonságok? Új Watchface?

Iphone 13 Pro, Apple Watch Series 7, Airpods Pro 2, Samsung 55QN95B,

(#2248) sinak válasza Attiba (#2247) üzenetére


sinak
tag

Mitől függ, hogy kinek jön és kinek nem a frissítés. Nekem azt írja a legfrissebb van rajta. Tizen 4.0.0.1

R800XXU1BSA4

(#2249) z67 válasza Attiba (#2247) üzenetére


z67
őstag

Őszintén szólva a gyári számlapokat nem igazán használom, így nem tudom mivel gazdagodott. A dizájn letisztultabb lett és talán a Health funkciók bővültek. Túlságosan még nem tudtam elmélyedni benne, de ha találok még valamit, akkor írok még.

(#2250) Bilux


Bilux
veterán

Végre van dupla kopp :C

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.