Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2701) Ernesst válasza hyperst74 (#2700) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Nagyon köszönöm! :R

(#2702) csolaca68


csolaca68
tag

Sziasztok!
Tegnap óta használok egy ilyen órát huawei p10 (csere) telefonnal, p20 pro-val (szervizben) fogom. Eddig minden tökéletes. Speedshopnál vettem (SM-R800NZSAXEH), 2 év gyári garanciával hirdették, de egy hozzájuk szóló jótállási jegyet küldtek hozzá. Telefonáltam, küldik a samsungos garancia papírt, állítólag raktáros kolléga rosszat csomagolt. A dobozán lehet e látni, hogy piacra szánt készülék?

(#2703) Shader válasza szokelaszlo (#2698) üzenetére


Shader
aktív tag

Akkor, hamár, ROOT-old a telefonod... :D
Az enyém ROOT-olt custom ROM-os Note8 és sz..ik rá az Shealth.... :U
Ui.:
Vagy egyszer már rootolták a telefonod és ugrott a Knox számlálója. És visszavitték a boltba. Azon már a gyári visszaállítás sem segít.

[ Szerkesztve ]

--- Sent from mobile device ---

(#2704) szokelaszlo válasza Shader (#2703) üzenetére


szokelaszlo
tag

Én bontottam ki a készüléket elsőnek,fóliás vodafone-os vásárlás volt.
Óra lecsatlakoztat majd visza és megoldotta a problémát.
De a program azóta is hibával frissiíthetetlen.

(#2705) Mo Bill


Mo Bill
aktív tag

A frissítés óta nem tudom beállítani a kerékpározást, kilométerenként pofázik az óra!!!
Semilyen beállítást nem találok, sem az órán, sem a healtban, sem a wear-ban!!!
Valaki tudna mondani valamilyen lehetőséget?

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#2706) cantalyaaga válasza Mo Bill (#2705) üzenetére


cantalyaaga
csendes tag

- Samsung Health
- Rögzítse edzését (futó emberke ikon)
- Edzés
- Kerékpár
- Fogaskerék ikon
- Kalauz megszólalási gyakorisága.

(#2707) TiMoN


TiMoN
senior tag

Sziasztok!
Sajnos történt valami az órával. Gondoltam egy vízálló órával nem lehet baj. Otthon nem nagy medence van de a gyerekekkel voltam ott is. Semmi gond nem volt. Most itt vagyok Siófokon. Természetesen mikor be mentem a Balatonba el is felejtettem le venni, de gondoltam nem lehet baj, mert vízálló. Ez oké rendben is van, de légnyomás mérő érzékelője szerintem megdöglött. Nem jelez, nem tudom kalibrálni semmi. *#0*# a teszt FAIL-t ir.
Próbáltam meg takarítani az órát de nem javult a helyzet. Esetleg később működhet ha rendesen ki szárad vagy ennek búcsút lehet mondani és küldjem be szervizbe?!
Valaki jár már hasonlóan?
Esetleg tudjátok merre van a szenzora jobban meg tudjam takarítani?

-TiMoN-

(#2708) Tybike81 válasza TiMoN (#2707) üzenetére


Tybike81
őstag

Kíváncsi lennék vagyok, hogy ha egy ilyen Watch ami 5Atm vízálló beázik a szervíz mit mondana? Érvényes lenne ilynekor a garancia vajon? Na majd kiderül, mert páromank Gear Fit 2 Pro van/volt ami beázott az 5 Atm ellenére, kíváncsi leszek azzal is mit kezd majd a szervíz...

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#2709) PedroPascal válasza TiMoN (#2707) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Semmi köze a vízhez, nekem 2x cserélték komplett óra belsőt mert meghalt a légnyomás mérő és utánna rövidesen a többi érzékelő. Szervizbe megoldják cserével, magától nem fog megjavulni.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#2710) Mo Bill válasza cantalyaaga (#2706) üzenetére


Mo Bill
aktív tag

Nagyon köszönöm!
Sikerült beállítani.
A frissítés előtt az órán lehetett ezeket beállítani.

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#2711) sniper4573 válasza TiMoN (#2707) üzenetére


sniper4573
tag

Alsó gombot nyomd, amíg újra nem indul.
Kétszer jártam így és az elsőnél próbáltam mindent, de ez oldotta meg. Múltkor a gps sem akart működni és ezzel az újraindítással jó lett.

(#2712) cantalyaaga válasza Mo Bill (#2710) üzenetére


cantalyaaga
csendes tag

Amit írtam, az az óra beállítására vonatkozik, ezek szerint te a telefon is megtaláltad a megoldást :).

(#2713) TiMoN válasza sniper4573 (#2711) üzenetére


TiMoN
senior tag

Próbáltam nem sikerült. Újraindítottam, resetet kapott nem jó. Samsung azt mondta telefonon küldjem be szerviz. Holnap adom le a postán, remélem hamar vissza jön.

-TiMoN-

(#2714) PedroPascal


PedroPascal
senior tag

Szoftver frissítés előtt One UI, ha bicikliztem akkor felismerte az óra magától és elindult a program háttérben. Mióta az új szoftver van fent ez nem megy így autómatukusan, csak gyaloglással. Hol lehet ezt beállítani, hogy úgy legyen mint régen?

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#2715) Dayco válasza PedroPascal (#2714) üzenetére


Dayco
tag

Shealth-Beállítások-Edzésészlelés-Észlelni kívánt tevékenység
nekem itt ott van a kerékpározás is... Bár még nem próbáltam én se ki, hogy működik-e, de be van jelölve.

(#2716) PedroPascal válasza Dayco (#2715) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Be van kapcsolva minden mással együtt, mégsem jelzi. Érdekes, úgy tudom One UI frissítés óta.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#2717) yodamester10


yodamester10
őstag

Nekem ez ma jött,46mm BT.

(#2718) Tybike81 válasza yodamester10 (#2717) üzenetére


Tybike81
őstag

Nekem semmi még Xeh-ra

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#2719) kislaci válasza Tybike81 (#2718) üzenetére


kislaci
senior tag

Nekem sem de nekem 42-es van

(#2720) kaisers


kaisers
aktív tag

Tudna vki segíteni abban, hogy az óra számlapoknál ahol van időjárás ikon, nem jelzi az időjárást/hőmérsékletet. Az időjárás widget az órán frissít rendszeresen.

Mit kellene beállítani, hogy működjön?

(#2721) Peti N95


Peti N95
aktív tag

Sziasztok ha számláról csak másolat van, akkor gariztatható Watch Active? Köszi

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#2722) sherlock82


sherlock82
senior tag

Érdeklődöm, hogy az órán működik a health alkalmazás amit futás után a samsung telefonra is lehet szinkronizálni?

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#2723) kovacs65 válasza sherlock82 (#2722) üzenetére


kovacs65
senior tag

Tökéletesen.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#2724) z67 válasza kaisers (#2720) üzenetére


z67
őstag

Engedélyezni kell az érzékelők használatát. Ha nem kérdezi töröld és tedd újra.

(#2725) sherlock82 válasza sherlock82 (#2722) üzenetére


sherlock82
senior tag

köszönöm!!

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#2726) PedroPascal válasza yodamester10 (#2717) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Most jött meg nekem is.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#2727) kaisers válasza z67 (#2724) üzenetére


kaisers
aktív tag

Köszönöm, közben sikerült. Azt hittem globálisan állítja, nem alkalmazásonként kell.

(#2728) z67 válasza kaisers (#2727) üzenetére


z67
őstag

Biztonsági okokból van így.

(#2729) ferenck


ferenck
senior tag

42mm-es BT only verzióra is kijött a frissítés

[ Szerkesztve ]

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#2730) TiMoN válasza ferenck (#2729) üzenetére


TiMoN
senior tag

Vissza jött a szervizből az óra. Hétfőn küldtem be. Gyors volt.
Teljes belsőt cseréltek + jeleztem, hogy a szíj szakadt 1 helyen azt is ki cserélték. :)

Frissítés nekem is meg jött, remélem utána a Samsung Health jó lesz. (BT. 46mm)
Kicsit jobban vigyázok majd rá, hiába vízálló, azért úgy veszem észre nem nagyon szereti azt max. csapvíz alatt megmosom, mert most nyáron azért eléggé koszolódik főleg a szíj.

-TiMoN-

(#2731) Shader válasza TiMoN (#2730) üzenetére


Shader
aktív tag

Nem tudom, de én áztattam már magam hosszabb ideig 40 fokos termálvízben, ugrottam vízbe magasról és merültem vele kb. 3 méterre is. Szóval teljes élményfürdős nap után sem volt vele gondom. El vileg nem szabadna...
Több IP68-as kínai órám is beázott már. Azonban amelyiknek kikentem a SIM tálca fedelét műszer szilóval, a mai napig jó.

--- Sent from mobile device ---

(#2732) TiMoN válasza Shader (#2731) üzenetére


TiMoN
senior tag

Itt szerintem a probléma a Balaton volt. Oda be vittem magammal mivel vízálló, de nem gondoltam rá, hogy koszos is. Lehet csak gyárilag volt gyenge. A hibalapon az szerepel, hogy meglazult alkatrészek. Teljes belső csere + szíj. Tulajdonképpen a keret ugyan az csak.
Még Garanciális, szóval addig kell nyúzni, majd a Balatont kihagyom vele :)
De remélem még évekig fogja bírni, mert szeretem jó kis óra.

-TiMoN-

(#2733) saxoolondon2


saxoolondon2
csendes tag

Ha a telefon néma módban van, akkor az óránál normális, ha valami értesítés jön, akkor nem rezeg és nem jelez, csak 1 apró sárga pöttyöt rak ki a kijelzőre? 46mm-es verzió

(#2734) piero86 válasza saxoolondon2 (#2733) üzenetére


piero86
aktív tag

Igen!

(#2735) saxoolondon2 válasza piero86 (#2734) üzenetére


saxoolondon2
csendes tag

Köszi, ez akkor nekem kicsit csalódás. Erre nincs is semmi beállítás vagy "trükk" ?

(#2736) kovacs65 válasza saxoolondon2 (#2733) üzenetére


kovacs65
senior tag

Nálad mi a néma mód?
Nekem a redőnyön hang kikapcsolva (gyakorlatilag állandóan) és jelez az óra.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#2737) yodamester10 válasza saxoolondon2 (#2735) üzenetére


yodamester10
őstag

Minden hangerő be van állítva az órán?Pl ha nfc vel fizetek néma módban a telefonnal akkor, az sms-t hanggal is jelzi az óra.

(#2738) csolaca68 válasza kovacs65 (#2736) üzenetére


csolaca68
tag

Nálam ne zavarjanak üzemmódban van sárga pötty, néma módban jelez az óra.

(#2739) saxoolondon2 válasza kovacs65 (#2736) üzenetére


saxoolondon2
csendes tag

LG G6-al használom az órát van 3 profil amit a fenti legördülő menüből lehet választani, hang., rezgés, néma mód. Ha a hang. vagy a rezgés módot választom akkor jönnek szépen az órára az értesítések pl:Messenger viber..stb ha a néma módot választom ki a telefonon, akkor az óra nem rezeg,nem világít ki csak egy kis sárga pöttyel jelzi hogy van valami esemény.
És igen én is így szeretném használni ahogy te is írod, hogy a telefon mindig néma de az óra jelezze az eseményeket, ez előtt Alcatel Go Watch órát használtam és az tudta is szépen ezt a funkciót és ezért gondolom furának, hogy a Samsung órával meg ez nem működik(legalábbis nálam).

[ Szerkesztve ]

(#2740) csolaca68 válasza saxoolondon2 (#2739) üzenetére


csolaca68
tag

A telefont kell néma lenémítani és akkor érkeznek az értesítések.

(#2741) saxoolondon2 válasza csolaca68 (#2740) üzenetére


saxoolondon2
csendes tag

A telefont némítom le, és nekem akkor csak a sárga pötty jön és ha elfordítom balra a lünettát akkor látom mit kaptam.

(#2742) d.tiborz


d.tiborz
aktív tag

Nagyon off, ha nem maradhat, töröljétek adminok.
Kérdés: mennyiért tudnék eladni egy 42mm-es LTE (eSim) órát?
Számla, gar papíe nincs, forgalmazói matrica van csak a dobozon.
Össz tartozékok + milánói acélszíj + tartalék töltőbölcső.
Köszi és bocs. :R

(#2743) TiMoN válasza yodamester10 (#2737) üzenetére


TiMoN
senior tag

Az nfc fizetést hogy tudtad beállítani? Telefonnal használom a bankkártyám, be tudom állítani az órára is?

-TiMoN-

(#2744) Macika66 válasza TiMoN (#2743) üzenetére


Macika66
addikt

Olvasd el még egyszer, mit írt! :)

(#2745) TiMoN válasza Macika66 (#2744) üzenetére


TiMoN
senior tag

Köszönöm ezt be bambultam. :DD
Csak az nfc marad meg és a fizetés. Jó lenne órával fizetni. :)

-TiMoN-

(#2746) Villa7 válasza TiMoN (#2745) üzenetére


Villa7
tag

Csak Samsung Payyel lehet órával fizetni, de nem elérhető Mo.-n.

(#2747) andras12


andras12
csendes tag

sziasztok,
van aki használ standalone GPS navigátor appot az órán? Ha igen melyiket, nekem LTE -s verzióm van és szeretném néha a telefonomat otthonhagyni.
köszi

(#2748) kaisers válasza Villa7 (#2746) üzenetére


kaisers
aktív tag

Ha esetleg vállalkozó lélek vagy: link

Kíváncsi vagyok én is, de nekem erre most nincs időm 😕

[ Szerkesztve ]

(#2749) Jano_023


Jano_023
őstag

Hali, a Samsung pay elérhető itthon és az appal működik az órán? Próbálta már ezt valaki? Köszi az infót.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#2750) Leftwitch


Leftwitch
csendes tag

Sziasztok. Bocsi ha már volt de az edzéseknél a Samsung health-ben nem látni a térképet hogy merre mentem. Próbáltam már mindenhogy állítgatni de nem jön ossze. Eddig megjelent. Mi a megoldás?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.