Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:58:57

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S9 és S9+
Kérlek olvasd át az összefoglalót, mielőtt a fórumban kérdeznél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17351) dvarw.mtl válasza HUTCHDB (#17350) üzenetére


dvarw.mtl
tag

𝕯𝖛𝖆𝖗𝖜

(#17352) HUTCHDB válasza dvarw.mtl (#17351) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nekem ez jön fel:

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#17353) Muad Dib válasza HUTCHDB (#17352) üzenetére


Muad Dib
csendes újonc

Jogos, de a kolléga nem is ezt írta be.

Samsung: Note 20 Ultra 5G, S20+ 5G, Tab S8 Ultra 5G Watch 4C 46, Buds 2 Múlt : Honor: 8, Samsung: A8 2018, S9+, Huawei: M2 10.0, M5 10.8

(#17354) dvarw.mtl válasza HUTCHDB (#17352) üzenetére


dvarw.mtl
tag

Mondom én hogy nem tudjátok használni a keresôt. 🤣

𝕯𝖛𝖆𝖗𝖜

(#17361) philipe


philipe
tag

Sziasztok!

Tudna valaki abban segíteni, hogy az edge panel Partner jelzést ha lezárt állapotban használom, akkor ne kelljen választani, hogy hívás vagy üzenet, és ne kelljen feloldani a kijelzot.. Nekem az s6 on alapból így működött, de itt az S9 en nem találom a megoldást...
Köszönöm.

(#17363) Donki Hóte válasza Muad Dib (#17353) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Más is szokott az ass szóra keresni a speciális weboldalakon :D

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#17364) MADcat válasza Donki Hóte (#17363) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Csak a Brazzers-en ... :DDD

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#17365) dvarw.mtl válasza Donki Hóte (#17363) üzenetére


dvarw.mtl
tag

Van aki ott is azt ütné be a keresőbe "assistant" :D

[ Szerkesztve ]

𝕯𝖛𝖆𝖗𝖜

(#17366) gegekutas


gegekutas
aktív tag

Folyamatosan figyelemmel kísérem a topicot, ha a telekomnál veszem meg, függetlenül, mégis TMH-s rom lesz rajta. Ez mekkora hátrány, a XEH ROMHOZ KÉPEST? Vagy hátrány e egyáltalán? Előfizetés megújításával jó áron van.

(#17367) #33253120 válasza papi77 (#17282) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ez nem csúszik. Olyan gumis-plüss hatású a fogása.

(#17368) Mr.Silkó válasza gegekutas (#17366) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nincs komoly hátránya. Általában valamivel később kapja a szoftverfrissítéseket a TMH-s rom, mint a független (a biztonsági frissítésekre ez kevésbé vonatkozik, azokat nagyon hamar küldte a Telekom eddig), ami 1-2 hetes csúszást jelent többnyire. Illetve nehezebb lehet eladni az ilyen készüléket, ha nem egyben veszed és nincs róla nullás számlád.

[ Szerkesztve ]

(#17369) csorbajeno válasza gegekutas (#17366) üzenetére


csorbajeno
veterán

Az egyetlen hátrány, ha lehet így nevezni, hogy- a kezdetektől eltérően- jelen állás szerint egy héttel később kapod meg a biztonsági és egyéb frissítéseket.

(#17370) Pano válasza csorbajeno (#17369) üzenetére


Pano
addikt

Ez nem feltétlen hátrány, mert ha esetleg van benne valami kellemetlen hiba, addigra sokat tudsz olvasni róla és nem frissítesz fel :D

(#17371) csorbajeno válasza Pano (#17370) üzenetére


csorbajeno
veterán

Pontosan, ahogy mondod :K

(#17372) gegekutas válasza csorbajeno (#17369) üzenetére


gegekutas
aktív tag

Köszönöm szépen mindenkinek a gyors választ. Karácsonyra veszek egyet a telekomnál. 😁

(#17373) Mr.Silkó válasza gegekutas (#17372) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Jó kis karácsonyi ajándék. :)

(#17374) philipe válasza philipe (#17361) üzenetére


philipe
tag

Erre vki?

(#17375) HUTCHDB válasza philipe (#17374) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ahhoz, hogy zarolt kepernyon ne kelljen feloldani a hasznalathoz, az alap "partneljelzes a széleken" panel beallitasok résznel engedelyezd a zarolt kepernyot.

Kell hozza a "Direct call" panel, hogy csak a hivasra redukald le a funkciot.
Ezt toltsd le a panelek kozul, majd az alap "partnerjelzes a szeleken"-t kapcsold ki.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#17376) dvarw.mtl


dvarw.mtl
tag

Ez van Oreo alatt is?

𝕯𝖛𝖆𝖗𝖜

(#17377) csorbajeno válasza dvarw.mtl (#17376) üzenetére


csorbajeno
veterán

Jól emlékszel, a játék az nincs Oreon :K

(#17378) nrb263


nrb263
tag

Sziasztok! PAN romra szeretnék XEH et rakni. Le tudná írni valaki ennek a lépéseit? (Telenor beépített faszságai miatt, és mert újabb build) utoljára S2 t romoztam nemmostanában volt... /G965F/

(#17379) Oldman2 válasza Mr.Silkó (#17368) üzenetére


Oldman2
veterán

Egy TMH készülékre a Knox átbillentése nélkül fel tudok rakni XEH ROM-ot?

Vagy a Knox-nak ehhez semmi köze?

(#17380) Mr.Silkó válasza Oldman2 (#17379) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Természetesen. Egy sima ROM cserével nem ugrik a Knox.

[ Szerkesztve ]

(#17381) Manka76 válasza nrb263 (#17378) üzenetére


Manka76
senior tag

SamFirm-el letöltöd, ODIN-ba betallózod, telefon DOWNLOAD módba teszed (előtte mentés) és és nem a HOME_CSC-vel felrakod.

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#17382) nrb263 válasza Manka76 (#17381) üzenetére


nrb263
tag

Jah mert a home csak akkor nemakarok csct valtani. Wipe elotte utana kell? Simet kivegyem?

(#17383) philipe válasza HUTCHDB (#17375) üzenetére


philipe
tag

Nagyon köszönöm! Működik! :)

(#17384) mapalika válasza dvarw.mtl (#17313) üzenetére


mapalika
csendes tag

Ez nálad müködik,mert nekem nem.

(#17385) Zsolaf válasza Oldman2 (#17379) üzenetére


Zsolaf
addikt

Arra figyelj, hogy gyári rom legyen mert ha nem az akkor ugrik a knox!!

(#17386) e-newsee


e-newsee
addikt

Ma jött meg az s9-em. Mivel csak délután tudom átszabatni a SIM-eket a régi telefonomból, gondoltam megosztom a mobilnetjét. Minden király, sikerült is, megy a net az új telón. Csak épp a Play-ből nem engedi frissíteni az alkalmazásokat. Arra hivatkozik, hogy vár a wifire. Az áruházban úgy van beállítva, hogy mobilnetről is frissíthet. Mit kell még engedélyeznem, hogy működjön? Köszi! :R

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#17387) Manka76 válasza nrb263 (#17382) üzenetére


Manka76
senior tag

Wipe nem kell mert a CSC intézi a törlést.

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#17388) stickrs


stickrs
senior tag

Hello, s9+-on van olyan problémám, hogy a smart lock sokszor nem oldja fel a képernyőzárat amikor a beállitott helyen vagyok..néha igen néha nem.. mitöl lehet ez? Gps be van kapcsolva.. csak helyhez és bluetooth eszközhöz lehet beállitani mint biztonságos eszköz, vagy pl otthoni wifihez csatlakozásnál feloldja, vagy hasonlo? egyébként eddig nagyon meg vagyok elégedve vele, black friday-en sikerült beszereznem egyet:)

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#17389) Zsolaf válasza stickrs (#17388) üzenetére


Zsolaf
addikt

Ez ilyen sajnos, nem mindig tudja pontosan hogy pont ott vagy és olyankor nem old fel. Nálam is ez van. Próbáld meg még valami eszközt is beállítani kettővel csak jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#17390) HUTCHDB válasza philipe (#17383) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Szívesen!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#17391) tomasz79


tomasz79
tag

Üdv.
Lehet hogy már volt róla szó, de mi a véleményetek a led view tokról?
Illetve hol lehetne beszerezni jó áron?
Vagy egyáltalán érdemes e

(#17392) #33253120 válasza tomasz79 (#17391) üzenetére


#33253120
törölt tag

PindurAnnánál láttam S9+-ra orgonalilában....
Szokatlan, de lehet meg tudnám szokni. S7-en Clear View-t használok, azt pár hónappal a telefon vásárlása után vettem, azaz kb 26-28 hónapos. Nem kímélem, kapja a hajtogatást, nyomást, stb, de ez a Led View tokot kb hasonló tartósságúnak éreztem ha a kialakítást nézem. Az, hogy a mágnes/led/vezeték nélküli töltés része mennyire tartós azt nem tudom.
Kedvezőbb árért talán a Speedshopot érdemes nézegetni. SES listaár kb feléért vettem ott S7-re backpack-et, minden akció nélkül.

(#17393) #33253120 válasza stickrs (#17388) üzenetére


#33253120
törölt tag

Nézzünk meg pár apróságot:
Értesítési sávon bökj hosszan a GPS ikonra, és ezek legyenek bekapcsolva:

Persze a másodikhoz nem árt, ha a wifi és a bt be van kapcsolva.

(#17394) nrb263 válasza Manka76 (#17387) üzenetére


nrb263
tag

FRP : Factory Reset Protection erre mennyi esely van vagy mitol lehet? Nem akarom lekukazni az egy hetes telot :/

(#17395) -Bandi-


-Bandi-
tag

Sziasztok!

Akkufogyasztásban eléggé eldurvult az Android OS, ez micsoda? Esetleg lehet valahogy mérsékelni a éhségét? Eleinte olyan 5-6%ot csípett le egy nap alatt, de most már pár napja kezd elszemtelenedni. Optimalizáltam, újraindítottam, törölgettem alkalmazásokat is, amiket mostanság telepítettem, hátha amiatt, de semmi javulás :/

Mivel az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak.

(#17396) davtsik


davtsik
tag

Sziasztok,
Facebook alkalmazásban már szinte minden zavaró hangot sikerült kikapcsolnom, de mikor elküldök egy kommentet vagy like-olok valamit akkor még zenél. Ezeket hol tudom kikapcsolni?

A világító szélek idejét lehet növelni?

A led jelzést csak ki/be lehet kapcsolni gyárilag, testreszabás nincs, csak külön appal?

(#17397) forgonati


forgonati
őstag

Hello!
A Pie Beta 3 azzal szivat hogy a sötét módot pár óra után visszaállítja világosra. Ez másnál is így van? Vagy van rá valami workaround?
Illetve az órát nem lehet visszarakni jobb oldalra? Nekem bal oldalról hiányzik a szolgáltatói felirat nagyon, ezt vissza lehet rakni valahogy? Vagy ez már így marad a véglegesben is?

Keelah Se'lai!

(#17398) Donki Hóte válasza davtsik (#17396) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Az értesítő LED színét nekem külső appal se sikerült megváltoztatni :(

Az egyik app szimplán nem működik, a másik működik de az AOD-vel nem megy együtt, a harmadik együttműködik az AOD-vel is de az meg nem hagyja aludni menni a telefont :O

Ha találnál egy jót, akkor add itt közre a nevét.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#17399) Reverting


Reverting
őstag

Pie Beta ;] :P

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#17400) hkari válasza forgonati (#17397) üzenetére


hkari
őstag

Fejlesztői beállításokban van egy plusz éjszakai mód beállítás. Nézd meg azt hátha. Nekem napszak szerint kapcsolja, mert itt azt állítottam be.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.