Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8701) spawn21 válasza SharpSA (#8699) üzenetére


spawn21
veterán

Igen. Telefonálni is tudsz vele. Mondjuk vicces, és nem kifejezetten minőségi. De mindent tud amire szükséged lehet.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#8702) SharpSA válasza KovA (#8700) üzenetére


SharpSA
veterán

Köszönöm az információkat. :)

(#8701) spawn21
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#8703) oil120


oil120
senior tag

Sziasztok!
Új vagyok ebben a csapatban, S7E-ről jöttem rövid iPhone 7 kitérővel.
Érdekes esettel találkoztam: a névjegyzék görgetésénél, ha rábökök mondjuk középtájékon N vagyO kezdőbetűs ismerőst keresni, az F környékéig jut. Ha húzom lefelé a Z-nél is csak a H-ig jut.
Valaki találkozott már ilyen problémával?

(#8704) KoNZoLik@ válasza oil120 (#8703) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igen, mindenkinek ilyen😁
De van rá elvileg megoldás már, itt a topikban is volt róla szó nem egyszer, keress rá!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#8705) oil120 válasza KoNZoLik@ (#8704) üzenetére


oil120
senior tag

Köszi, tényleg nem olvastam vissza :(

(#8706) Peee válasza SharpSA (#8695) üzenetére


Peee
csendes tag

Igen ez az, jó lement az ára, én még 125e vettem. Ha jól emlékszem csak frissítés volt. De mikor összepárosítottam az s8-cal akkor nulláról rakta újra (akkor már a 2.0 volt rajta), igaz több mint 1 éves, lehet ez is közrejátszik az üzemidő csökkenésben. A többiek leírása alapján lehet neked valamelyik gear óra lenne jobb hozzá.

(#8707) Szellem. válasza oil120 (#8703) üzenetére


Szellem.
nagyúr

A topicban van egy frissítés ehhez a problémához. Töltsd le, aztán megoldódik. :R

(#8708) icemad válasza SharpSA (#8693) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Bármelyik Pebble óra tökéletes neked. A fekete fehér kijelzősek röhögve tudják a 7-8 napot. És állandóan mutatja amit kell. Napfényben tökéletes az olvashatóság, rengeteg watchface és app van hozzá. Az ára meg nevetséges. 50 euróért van Pebble 2 se 2 év garanciával.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#8709) stemplar07 válasza SharpSA (#8693) üzenetére


stemplar07
őstag

Peble is jó vétel,

de !! az igazi a Garmin Vivoactive HR !! 55 kőrül megvehető..8 nap üzemidő,( 1 óra alatt feltölthető) folyamatos ,szívritmus mérés a csuklón ..és pontos .., (pulzus , nagyon jó android grafikonokon,)minden értesítés átjön, jól olvasható, könnyű kényelmes, sport közben és nap közben is mutatós , bépitett GPS, , 5ATM vízálló tengervizet is bírja !!!...stb stb

[ Szerkesztve ]

(#8710) icemad válasza stemplar07 (#8709) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Kollégának nem fontos sem a GPS sem a szívritmus. Akkor meg drága... Pebble is 5atm-ig vízálló. És többet tud, jobb hozzá a szoftver is.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#8711) dkovizoli válasza icemad (#8710) üzenetére


dkovizoli
addikt

Csak kár, hogy maga a Pebble becsődölt. Pedig én is nézegettem. De se gari se semmi.

(#8712) martinkeet válasza dkovizoli (#8711) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Kicsit megijedtem ma.
A Media Markt-tos plus-szon a térkép ma kínaiul szólalt meg. Most szerettem volna navigálásra használni elöszőr, és a kínai volt az első mondata. :F

(#8713) WinstonWolf válasza martinkeet (#8712) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Made in China.

Mit vártál?

;]

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#8714) #06969344 válasza spawn21 (#8698) üzenetére


#06969344
törölt tag

Sajnos a "világ legtörékenyebb telefonja", így ezért került rá.

(#8715) Mike81


Mike81
senior tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne felétek, hogy aki S7 Edge-ről váltott milyen üzemidőket sot-okat tud kipréselni egy S8-ból? Egy kollégám lehet váltana S8-ra csak az üzemidőben nem biztos.

(#8716) dkovizoli válasza martinkeet (#8712) üzenetére


dkovizoli
addikt

Elég sokan vannak, rámondhatjuk, hogy világnyelv. Amúgy mi volt? Kantoni, esetleg mandarin?

(#8717) stemplar07 válasza dkovizoli (#8711) üzenetére


stemplar07
őstag

:) igen sajnos a Peblét megvette a fitbit.... Pedig nekem is volt kettő féle is és jó kis óra volt szerettem...
nem nagyon lesz rá támogatás a továbbiakban.. mindenesetre volt pár androidos design órám na azok nem érnek semmit sem.. csak szépek maximum..

[ Szerkesztve ]

(#8718) icemad válasza dkovizoli (#8711) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Amazon 2 év garanciát ad. A támogatást meg a közösség adja. Már most is vannak alternatív megoldások. Akit érdekel, jöjjön át a Pebble topicba, ezt ne offoljuk szét.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#8719) Szellem. válasza Mike81 (#8715) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Keress rá pl. a nevemre. Van fent akkuidőről kép. De, mástól is. :R

(#8720) jacis


jacis
nagyúr

egy érdekes S8 teszt

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#8721) spider23 válasza stemplar07 (#8709) üzenetére


spider23
aktív tag

Üdv. Ez az 55 körül érdekelne. Hol lehet ennyiért hozzájutni?

(#8722) szabyka95 válasza spider23 (#8721) üzenetére


szabyka95
őstag

engem is erdekelne :)

(#8723) SharpSA válasza spider23 (#8721) üzenetére


SharpSA
veterán

Ha jól látom, akkor a jofogas-on...

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#8724) Mike81 válasza Szellem. (#8719) üzenetére


Mike81
senior tag

Köszi!
Most laposról megtettem :DDD Az infókért meg :R

[ Szerkesztve ]

(#8725) szabyka95


szabyka95
őstag

a dual simes s8 hardverben miben kulonbozik ?

(#8726) kocka88


kocka88
tag

Sziasztok! :) 2 ev utan megjott a valtas ideje S6rol , igy szert tettem egy Coral Blue S8ra :) Eddig nagyon tetszik , bár az ujjlenyomatomat nem mindig veszi be , illetve erős fénynél az iris scanner is beadja a kulcsot...

|iPhone 15 Pro Max | Samsung Galaxy S21 Ultra | Apple watch Ultra II | Airpods pro II

(#8727) SlayR válasza kocka88 (#8726) üzenetére


SlayR
senior tag

Az iris scanner leírás szerint is nem használható napfényben szóval az mondhatni tulajdonsága...

(#8728) mchawer válasza kocka88 (#8726) üzenetére


mchawer
tag

Pedig az ujjlenyomatolvasója minden eddiginél pontosabb és gyorsabb lezárt képernyőről egyből nyit... Nálam legalábbis, mert én használom. Az íriszre tényleg írják, hogy napfényben nem működik, ez természetes. Engem pl. nem nyűgözött le annyira, mert macerás... Használd az arcfelismerést, az meg sötétben nem működik, illetve előtte meg kell nyomnod valami gombot. A készülék szépségéről pedig ne is beszéljünk, mert a világ leggyönyörűbb mobilja...

MC Hawer - az igazi... - Galaxy Z Flip 3 5G - Watch3 Titan - Watch Active2 - Buds Pro

(#8729) Deck


Deck
titán

Öcsém S8+a tegnap munkába leesett és a pont a kijelzőre. De mivel volt rajta üvegfólia így csak annak lett baja. :D
Most rendlelt újra belőle egyből kettőt.

PS5

(#8730) khorvat válasza Deck (#8729) üzenetére


khorvat
senior tag

Nillkin üvegfólia volt rajta? Éppen azon matekolok, hogy ez a fólia vagy egy biztosítás kellene még így a nyár elején.

(#8731) Deck válasza khorvat (#8730) üzenetére


Deck
titán

Igen. Ja, a kettő közül valamelyik :) Amelyik szimpatikusabb, jobb számodra.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#8732) Mo Bill


Mo Bill
aktív tag

Sziasztok!
Nekem is a gyári tokban van a telóm, minden 5"-nál nagyobb telóm flip tokban volt, ez is.
Emlékszem pl a mate 6-ot úgy kellett bepaszírozni a tokba, de amikor véletlenül a zsebem mellé raktam és a betonra esett, még egy mm-er karc sem lett rajta. Az S8 tokból elég könnyen ki-, be lehet teszegetni a telót!
Úgyhogy nincs egy hetes a telóm, erősen gondolkodom a biztosításon a T-Comnál!

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#8733) tothl válasza Deck (#8729) üzenetére


tothl
addikt

Nem úgy volt, hogy nincs értelmes uvegfolia erre a telora?

(#8734) Deck válasza tothl (#8733) üzenetére


Deck
titán

De, úgy volt.

PS5

(#8735) Peddy789 válasza tothl (#8733) üzenetére


Peddy789
őstag

Azota a vilag megvaltozott, most mindenki nillkin 3d glasst akar!

(#8736) Mr.Silkó válasza Mo Bill (#8732) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Én alapból kötöttem rá biztosítást még május elején a megvásárlásakor, havi 3 rugó, 33 ezres önrésszel kár esetén, teljes körű (törés, lopás, rablás, beázás, rongálás, elemi kár). Szerintem megéri.

[ Szerkesztve ]

(#8737) icemad válasza Peddy789 (#8735) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én csak egy nyamvadt átlátszó flipes szilikon tokot... De nincs sehol... :(((

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#8738) boksz válasza jacis (#8720) üzenetére


boksz
senior tag

A leírásában benne van, hogy mehet sós vízbe is csak utána le kell mosni a készüléket édesvízzel, csapvízzel...

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#8739) khorvat válasza Mr.Silkó (#8736) üzenetére


khorvat
senior tag

Akkor a 2600Ft havi díj 20ezerFt önrésszel ugyanezen esetekre nem is rossz ajánlat!

(#8740) oil120


oil120
senior tag

Sziasztok,
S8-on is van Edge óra? S7-en éjszakára azt használtam és itt sehol nem találom.
Másik, az állapotsoron van egy háromnegyed kör benne plusz jellel. erre sem találtam semmit.
Mit jelent?
Előre is köszi

(#8741) oil120 válasza oil120 (#8740) üzenetére


oil120
senior tag

Az Edge órát megtaláltam, bár furi.
Az S7-en úgy tudtam használni, hogy estig ment az AOD óra majd éjszakára az Edge óra.
Itt úgy látom ez így nem oldható meg. :((

(#8742) sgeza válasza oil120 (#8740) üzenetére


sgeza
veterán

Adattakarékos üzemmód. Nézz körül az adatkezeléses résznél!

(#8743) oil120 válasza sgeza (#8742) üzenetére


oil120
senior tag

Köszi, van értelme használni?

(#8744) Peddy789 válasza icemad (#8737) üzenetére


Peddy789
őstag

Amugy nekem most egy 1 eves s6-om van, eredeti samu flip tokban. csak egy helyen lett megkarcolva a kijelzo, de meg emlekszem is ra hogyan tortent. A tengerparton voltam, es a flip ala bement egy kis homok, es csak akkor vettem eszre amikor becsuktam. Igy ahogy szepen mozog ugye kicsit a flip resz, szepen az a par homokszemcse osszekarcolta a kijelzot.

Amugy ali expressrol a nillkin ugye 3-4k huf, de ahogy nezem 1 hpnap mire megjon? a 19-36 nap az munkanapokat jelent? Mert mivel agusztustban magyarban leszek mar egybol magyarorszagra rendelem -.- . Vic amugy itt hollandiaban 36 euroert kapni.

(#8745) sgeza válasza oil120 (#8743) üzenetére


sgeza
veterán

Hát ezt te döntsd el, hogy neked kell-e! Ha takarékoskodni akarsz az adathasználattal, akkor igen. Én nem használom.

[ Szerkesztve ]

(#8746) KoNZoLik@ válasza khorvat (#8739) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nekem 2400 ugyan így 20K önrészel Telekomnál😁

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#8747) Peddy789 válasza KoNZoLik@ (#8746) üzenetére


Peddy789
őstag

En 15 euro fizetek a biztositasert havonta :/

(#8748) tothl válasza Peddy789 (#8735) üzenetére


tothl
addikt

Ahhahahaha :D De tényleg, jó ez a nillkin 3d glass ? :D Hibátlan ? :D

(#8749) stemplar07 válasza szabyka95 (#8722) üzenetére


stemplar07
őstag

:) kettőt is vettem az euro gsm nél , 55 volt , no gari de egy garmin .. Olyan mit a Toyoooota :-)...

(#8750) stemplar07 válasza tothl (#8748) üzenetére


stemplar07
őstag

:) évek óta csak Nillkin üveget használok minden telefonra , most ezt is ki fogom próbálni már megrendeltem... csak majdnem három hét mire megjön.. ezt nem értem miért nem tartja a bestMarkt

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.