Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8501) Deck válasza Mo Bill (#8500) üzenetére


Deck
titán

Azt írják, hogy hamarosan jön a szinkronizáció bele. Imoort, export is.

PS5

(#8502) icemad válasza janosibaja (#8486) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

A Nova frissült. Nekem is ilyen, de engem nem zavar.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#8503) TTTotya


TTTotya
senior tag

Törölhető

[ Szerkesztve ]

(#8504) BMS válasza Szellem. (#8487) üzenetére


BMS
őstag

hát akkor lehet én is ráerőltetem valahogy, a teszteken szikével alig tudták karcolni,nem gondoltam volna,hogy a por gondot jelenthet..

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#8505) Szellem. válasza BMS (#8504) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Korábban nem csak nekem, de másnak is előfordult (S6 Edge, S7 Edge esetén), hogy csúnyán összekarcolta a telefont. Így, én inkább megelőzném a bajt. A teszteket meg inkább hagyjuk. Nem életszerűek. Sem Te, sem én nem fogjuk szikével karcolgatni a telefont. Viszont a por az már más tészta, főleg a kvarc tartalma miatt! A kvarc már közel sem úgy viselkedik mint a szike. Szóval, én inkább megelőzném a bajt egy fóliával ha kinyithatós tokot rak valaki a telefonjára, mintsem utána vegye észre a gondot.

(#8506) janosibaja válasza icemad (#8502) üzenetére


janosibaja
őstag

Kösz, h megírtad, legalább nem magamban keresem a hibát. Engem sem zavar annyira (azért jobban tetszett a régi), csak zavarbaejtő volt, hogy egyszer csak más lett a kinézet...

(#8507) Mo Bill


Mo Bill
aktív tag

Azt, hogy a kijelző szélén "szaladgál körbe" :D a kék jelzés hol lehet beállítani, vagy milyen menűpont alatt, mert nem találom?! :(

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#8508) zseko válasza icemad (#8502) üzenetére


zseko
veterán

Na ezt jó hogy olvastam, gyorsan ki is kapcsoltam a frissítését.

HR24.hu

(#8509) icemad válasza janosibaja (#8506) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én is ma vettem észre, de az értesítéseknél láttam, hogy frissült a Nova. Gondolom sok visszajelzés volt s8 tulajoktól és hirtelen ezt találták ki. Szerintem nem rossz, nekem könnyebben kezelhető.

Más : a világító szélek nekem sem, és a feleségemnek sem működik. Ő kapott egy miband 2-t, nekem meg volt egy Pebble classicom, szóval nem maradunk le semmiről. Érdemes szerintem ilyesmiben gondolkodni, nagyon olcsó már mindkettő, és nagyon hasznos tud lenni.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#8510) Lanash


Lanash
aktív tag

Milyen fóliát ajánlanátok S8-ra? Jelenleg egy Nillkin frosted shield tok van rajta.

[ Szerkesztve ]

(#8511) sgeza válasza Mo Bill (#8500) üzenetére


sgeza
veterán

Azért azt érdemes észben tartani, hogy az ilyen típusú böngészők az adatfolyamot a saját szerverükön (mintegy proxy szerver) küldik át az összes adatot, amit böngésztek! Így tud szűrni tartalmakat, és ezért is tud gyorsabb lenni, mert a kliens felé már valószínűleg tömörítve küldi át az infót. Én személy szerint nem szeretem az ilyet. Szóval valamit valamiért!

(#8512) zseko


zseko
veterán

Az új szoftverrel nekem úgy tűnik mintha javult volna a fotók minősége, kevésbé tolja túl az élesítést, jobban tetszenek a képek amiket azóta készít.

[link]

[link]

HR24.hu

(#8513) Mo Bill


Mo Bill
aktív tag

Csak kizárólag az üzeneteknél van a kék szél körbe-körbe!

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#8514) firemanus82 válasza Mo Bill (#8513) üzenetére


firemanus82
senior tag

Viber üzenet eseten is van

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#8515) icemad válasza Mo Bill (#8513) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem igaz. Működik, ha képernyővel lefelé van a telefon. De úgy meg nem szoktam lerakni.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#8516) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Tegnap írtam, hogy mi történt a telefonommal és mindenki azt mondta, hogy semmit sem tudok csinálni!
Na most egy kedves fórumtárs alibaba78 akinek itt is 1000 köszönet és hála, azt tanácsolta privátban, hogy kössek rá biztosítást így most jövök a Telekomtól és tudtam rá biztosítást kötni havi 2400ft és a lopáson kívül mindenre jó! Önrész 20000ft.
Nagyon nagy szerencsém volt mivel a 60 napban épphogy benne voltam mivel május2.-án vettem a telót és az ügyintéző is nagyon korrekt volt, mert körbe kellett volna fotóznia a telefont de azt mondta látja, hogy semmi baja a két "kis kopáson" kívül így eltekint a fotózástól😁
Ennyi a történet, aki segítetett annak köszönöm, aki pedig szajkózta persze tisztán jóindulatból gondolom, hogy semmit sem tudok tenni annak legyen ez egy példa arra, hogy mindig lehet tenni valamit!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#8517) Mo Bill válasza firemanus82 (#8514) üzenetére


Mo Bill
aktív tag

Bocs rosszul írtam!
Feloldott kijelzőnél van csak az üzeneteknek!
A többinél pl viber meg csak lezárt kijelzőnél!

De iszonyatosan nem értem a logikáját!

[ Szerkesztve ]

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#8518) bombibmw válasza KoNZoLik@ (#8516) üzenetére


bombibmw
veterán

És most kit fogsz tenni?
Biztosítás és keret, kijelzőcsere?
Gondolkozok én is a biztosításon.
60 napig lehet megkötni, vásárlástól számítva?

(#8519) tothl válasza KoNZoLik@ (#8516) üzenetére


tothl
addikt

Hat én erre nem kötöttem mert tavaly az s8 el fölösleges penzkidobas volt remélem nem bánom meg :)

(#8520) KoNZoLik@ válasza bombibmw (#8518) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Semmit nem fogok tenni, használom aztán ha nagyon leharcolt lesz földhözcsapom és kapok egy újat 20000ft-ért😁
Így nem kell sem tok sem fólia és a zsebemből is kieshet nem kell aggódjak semmi miatt!

tothl/B]-olvass vissza én, hogy jártam! Én is úgy voltam vele, hogy felesleges pénzkidobás és tessék 1 perc alatt ott a baj és akkor ütheted falba a fejed ha nincs biztosítás!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#8521) SlayR


SlayR
senior tag

Szerintem az ilyeneket nem túl célszerű kiírogatni netre :D

(#8522) Looserke válasza <Lacy85> (#8463) üzenetére


Looserke
őstag

Hogy állítod full screenre a Brave böngészőt? Nem találok rá beállítást.

(#8523) #00444928


#00444928
törölt tag

Chrome könyvjelzőből hogyan tudom kitörölni a telekomot?
Illetve hogy jeleníthető meg a billentyűzeten az ékezetes betűk?

(#8524) #67656192 válasza Szellem. (#8452) üzenetére


#67656192
törölt tag

Maradhat:D

(#8525) SkyS1gn válasza Mo Bill (#8517) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Igen, lehetne egy leírás mert totál nem úgy működik mint ahogy kéne :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8526) <Lacy85> válasza Looserke (#8522) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Ezt nem lehet úgy, mint a dolphin-t.
A navigációs sáv eltűnik, mint mindenhol a telefonban, viszont az értesítési sáv az nem.
A teljes képernyő jobban tetszett, de ezzel sincs semmi gond.

(#8527) Mr.Silkó válasza icemad (#8515) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Egy rakat alkalmazáshoz hozzá tudod rendelni a kék villogást a kijelző körül, és egyáltalán nem csak a kijelzővel lefelé működik.

(#8528) janosibaja válasza KoNZoLik@ (#8516) üzenetére


janosibaja
őstag

Nekem UPC-s mobilom van, arra tudok biztosítást kötni vajon? Saját mobil, céges kártya.

(#8529) sgeza válasza #00444928 (#8523) üzenetére


sgeza
veterán

Keresd ezt a rendszeralkalmazások között, és tiltsd le (vagyis kapcsold ki):
com.android.providers.partnerbookmarks

[ Szerkesztve ]

(#8530) SkyS1gn válasza Mr.Silkó (#8527) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Akkor zavar van az erőben...
Áruld el hogyan se sms se email, be van nyomva minden, képernyô felfelé néz always on kijelzővel tehát standby.
[link]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8531) Mr.Silkó válasza SkyS1gn (#8530) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nálam ugyanígy van beállítva, és szépen villódzik körbe kéken a kijelző. Nem lehet az a gond nálad, hogy más launchert használsz?

(#8532) #00444928 válasza sgeza (#8529) üzenetére


#00444928
törölt tag

:R

(#8533) olahroberto


olahroberto
tag

Sziasztok! Újra... Hátha valaki
Valamit el állítottam.? .. A zárolt képernyőn nem jeleníti meg a Messengert, vagyis csak azt írja pl. Xy üzenet küldött. Eddig megtudtam nézni úgyis mit írtak hogy nem oldódott fel a zárolt képernyő! Help!

(#8534) KoNZoLik@ válasza SlayR (#8521) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Miért megbüntetnek :DDD Amúgy pedig a szerződésben is benne van, szándékos rongálás esetén is cserélik, ezen én is meglepődtem :Y
Azt sem tudják ki vagyok meg amúgy is lexarom KB!
janosibaja(B)-nem tudom, hogy a UPC-nél miként van ez:(

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#8535) vikkboy


vikkboy
tag

Sziasztok, szerintetek s7 edge vagy s8. Van valakinek ilyen tapasztalata?

(#8536) KoNZoLik@ válasza vikkboy (#8535) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

S8 plusz😁

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#8537) viera válasza KoNZoLik@ (#8534) üzenetére


viera
őstag

Nekem amikor úgy összetört a Z3 telóm,hogy javítani nem lehetett akkor sem adtak újat hanem egy felújítottat.A sok visszaélés miatt már sajnos nem adnak újat.Én ezért sem kötöttem biztosítást az S8+ -ra de még az S7 Edge-re sem.

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#8538) SlayR válasza KoNZoLik@ (#8534) üzenetére


SlayR
senior tag

" Rongálás, például:
Harmadik személy (nem hozzátartozó vagy lakótárs) általi szándékos törés, vízbedobás stb.) " ez azért nem ugyanaz ::D

(#8539) SlayR válasza viera (#8537) üzenetére


SlayR
senior tag

Amúgy ez gyártó függő eléggé! Samsung meg az Apple általában nem nagyon variál felújított készülékes témával, hanem vadi újat ad...cserébe viszont nem annyira egyszerű a biztosításos dolognál az ügyintézés, ha mondjuk valami miatt felmerül, hogy a telefonban esett kár esetlegesen nem esik a biztosításos javításba...

(#8540) viera válasza SlayR (#8539) üzenetére


viera
őstag

A Z3-nál sem volt egyszerű sajnos.De mindegy is mert nincs szükségem rá.Az S7 Edge 9 hónap alatt egyszer sem esett le és karcmentesen adtam tovább.

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#8541) SlayR válasza viera (#8540) üzenetére


SlayR
senior tag

Hát én annyira nem jártam jól S7 Edge-nél igen sokáig trött volt a kijelző, de utána megcsináltattam, és elég jó árral szálltam ki belőle. :)

(#8542) KoNZoLik@ válasza viera (#8537) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Direkt megkérdeztem az ügyintézőt a Telekomnál ő mondta, hogy ha kisebb sérülés van akkor megpróbálják javítani, ha pedig nagyon gáz adnak vadonat újat, ennyi😁
Amúgy pedig ne mondja nekem senki, hogy egy ilyen értékű készüléknél nem ér meg havi 2400ft-ot az, hogy nyugodtan aludj és nem kell idegeskedni gyakorlatilag semmi miatt, fólia tok sem kell dobálhatod ráülhetsz stb...egyedül ha ellopják de arra is lehet kötni úgy 3000ft/hó!

viera-20 év alatt SOHA nem ejtettem le és mindig karcmentesen adtam el a készülékeimet, én tegnap ahogy jártam az is véletlen volt de megesett, és sajnos elég maximalista vagyok mindenben és engem zavar a tudat ha valami már nem olyan mint ahogyan én szeretném, itt elég volt az a két horzsolás ahhoz, hogy amíg tehettem inkább kötöttem biztosítást és így a későbbiekben nem 100000ft-ba lesz a csere!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#8543) SlayR válasza KoNZoLik@ (#8542) üzenetére


SlayR
senior tag

A Telekom hírdeti, mert nekik biznisz'....bizonyos esetekben nagyon hazsnos is, de azrt dobálni ráülni meg egyebek szerintem ezt te se gondolod, hogy egy gyártó ezt majd hagyja, hogy bármi ilyen által szórja ki a csere készülékeket.....bizonyos sérüléseknél a gyártó bevizsgálása által bármikor mondhat nemet akármilyen biztosítás mellett....ezt úgy mondom, hogy van olyan a környezetemben akinél ez felmerült ilyen....:)

(#8544) Kud1988 válasza SlayR (#8539) üzenetére


Kud1988
csendes tag

Az Apple úgynevezett refurbished készüléket ad. Vagyis felújítottat. De akár, ha szerencséd van teljesen újat. Ezt nem tudhatod, mert mindegyik ugyanúgy körbe fóliázva érkezik. A kijelző, a ház, akku teljesen új. Talán még az alaplap is, de lehet olyan része is a telefonnak ami már használt. Lényegében sokszor jobb is a refurb. Mert az komolyabb vizsgálást kap, mint az új ami lejön a gyártósorról. Sokan tartanak tőle, de szerintem nem kell. Samsung-nál nem tudom, hogy hogyan mennek a dolgok. De szerintem nagyon itt sem szórakoznak, ha olyan baja van a telefonnak jobb a csere.

[ Szerkesztve ]

(#8545) SkyS1gn válasza Mr.Silkó (#8531) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Annak ehhez semmi köze nem kéne hogy legyen.

Force LTE beállítás van? Sokszor egyhelyben vagyok de ledob 3Gre.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8546) KoNZoLik@ válasza SlayR (#8539) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

"ha mondjuk valami miatt felmerül, hogy a telefonban esett kár esetlegesen nem esik a biztosításos javításba..."

Mire gondolsz konkrétan?
Az ügyintéző elég laza figura volt mondjuk hála istennek és elég jól eldumáltunk, és ő mondta ha apró darabokban adom oda a futárnak a telefont akkor is kötelesek újat adni és nem kell megmagyarázd miként került az adott állapotba a készülék :DDD
Tehát bármi ismétlem bármi nemű sérülés következik be a biztosító köteles javítani illetve újat adni és nem felújítottat!
Amúgy kaptam egy elég vaskos papírköteget és ezek ott is le vannak írva, elolvastam!

Te most KB olyan vagy mint amikor tegnap normálisan megkérdeztem itt, hogy van-e valami lehetőség a problémámra és volt 1-2 okostojás aki egyből azt mondta, hogy semmi esélyem!
Ma meg elmentem a Telekomhoz és mégis volt lehetőségem👍
Ennyi...

Mondhatod amit te jónak látsz és meg vagy győzödve róla, hogy csak neked lehet igazad de van azért az éremnek mindig egy másik oldala is😁

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#8547) Kud1988 válasza KoNZoLik@ (#8546) üzenetére


Kud1988
csendes tag

A futárnak tényleg semmi köze hozzá, de magának a Samsung-nak se. Viszont a biztosító kérni fog egy kárbejelentőt tőled amin le kell írni a káreseményt. Ez mellé még bekéri a szakszervíz véleményét akik a telefont bevizsgálják. És, ha minden oké cserélik.
Azért nehogy azt higgyük, hogy csak úgy kapunk egy új telefont, ha földhöz vágjuk.

[ Szerkesztve ]

(#8548) SlayR válasza KoNZoLik@ (#8546) üzenetére


SlayR
senior tag

Én meg pont egy ilyen ügyben tudom gyártó képviselőjétől, hogy ez nem így megy, és egy S6 Edge korábbi ügyében gyakorlatban is bebizonyosodott....egyik gyártó sem köteles, és nem is fog se javítani se cserélni, ha az merül fel a készüléknél, hogy te direktbe törted össze esetleg tetted tönkre, hogy újat szerezz be... és úgy látom nem is egyedül én írom ezt ;)

[ Szerkesztve ]

(#8549) KoNZoLik@ válasza SlayR (#8548) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ja és ezt mond már el nekem, hogy bizonyítják be okos barátom, hogy direktbe basztam a földhöz!
De várjatok mindjárt lefotózom amit kaptam papírt ott levan írva fehéren-feketén, hogy bármilyen sérülésnél szolgáltatást nyújt a biztosìtó!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#8550) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Tessék ott van a lényeg, véletlenszerű károsodás vagy RONGÁLÁS esetén is szolgáltatást nyújt!

Olyan hülye meg senki sincs gondolom, hogy azt fogja mondani földhözcsaptam, hogy kapjak egy újat!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.