Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3351) válasza sir.greece (#3349) üzenetére



őstag

Hang FEL és hossza . Ha jól emlékszem zöld robot jön be . Válaszd a teljes törlést és reboot. Természetesen mindent törölni fog . Újként állítja be a telefont .

[ Szerkesztve ]

(#3352) sir.greece


sir.greece
csendes tag

Az a baj csak a hang le + powerre reagál, download mód kombinációra semmi reagálás.

(#3353) csernak75 válasza crane75 (#3343) üzenetére


csernak75
senior tag

Ha jól értem itt lehet, de igazuk volt a többieknek bekapcsolva is működik az ujjlenyomatos feloldás!

Másik hogy lezáró program (screen off) amit használtam Z3 nál, ha felrakom és azzal kapcsolom ki, mindig jelszót kell írnom felokdásnál. Erre van megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#3354) nuri válasza sir.greece (#3344) üzenetére


nuri
aktív tag

Irány a szervíz.

(#3355) #67656192 válasza sir.greece (#3352) üzenetére


#67656192
törölt tag

Se download, se recovery nem is bootol be?

(#3356) sir.greece


sir.greece
csendes tag

Powerre ki se kapcsol, a hangerő le és power restartolja, de mindig ez a piros szöveg jön csak be. :(

(#3357) #67656192 válasza sir.greece (#3356) üzenetére


#67656192
törölt tag

Sd nélkül?

(#3358) crane75


crane75
senior tag

Próbálgatom a Glance plus-t, de nem az igazi,nem mutatja folyamatosan az órát. Olyan lehetőség nincsen, ami legalább lezárt kijelzőre kirakja az aktuális emlékeztetőket?

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#3359) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Ha gsm boltba veszem meg az S7-t, 1 év gyártói gari attól még van rá? Hogy működik a gari?

Xr

(#3360) xtech2


xtech2
tag

Hi,

mass storage módban használható az S7 valahogy?

(#3361) Seppi


Seppi
újonc

Sziasztok!
Jelentés 2 hónap galaxy s7 használat után! :-)
Kaptam frissítéseket jelenleg 6.0.1 / Apd1/
Azóta még jobban teljesít mint volt , egyszer indult újra a teló az első nap , frissítés előtt 1x egy 3d-s hajós játék kiakasztotta úgy hogy újra kellett indítani de amúgy azóta minden oké , mindegy melyik játékot futtatom. Üzemidő remekel a 2 napot simán bírja /játék , fb, youtube filmnézés zenehallgatás / . Napi 1 újra indítás meg van , ha tele a memó felszabadítok , egyébként volt már hogy 800 mega maradt a tárba és még akkor is ment tovább a rendszer. Egy szónak is száz a vége mindig is samsungos voltam de ez a széria remekje . Akár fényképezni vagy bármi mást akarok mindent teljesít . Nálam jelesre vizsgázott! Csak ajánlani tudom !

(#3362) danzig27


danzig27
tag

Sziasztok!
Valaki tapasztalt már olyat, hogy az always on display bekapcsolva, mutatja az órát, viszont folyamatosan egy helyen áll. Régen percenként változtatta a helyét. Most viszont mindig a képernyő közepén van.

(#3363) #67656192 válasza danzig27 (#3362) üzenetére


#67656192
törölt tag

Nem használom,, de!
Szerintem mozog az csak kisebbeket mint az elején. Egyébként ma volt frissítése.

(#3364) danzig27 válasza #67656192 (#3363) üzenetére


danzig27
tag

Akkor az a mozgás nagyon kicsi lehet, mert 10 percig néztem folyamatosan a kijelzőt, de én nem láttam mozogni. Milyen frissítés jött? Én nem vettem észre semmit.

(#3365) #67656192 válasza danzig27 (#3364) üzenetére


#67656192
törölt tag

beállítások /kijelző /AOD/ alk névjegye...puff :)

[ Szerkesztve ]

(#3366) danzig27 válasza #67656192 (#3365) üzenetére


danzig27
tag

Nekem még nem.
1.1.22

(#3367) crane75 válasza #67656192 (#3365) üzenetére


crane75
senior tag

Változott benne valami?

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#3368) Kaci84


Kaci84
őstag

Sziasztok!

Tud valaki segíteni abban, hogy a Dubai kirándulás alkalmával ha vásárolok egy S7-et mire kell figyelni, vigyázni illetve milyen lehetőségeim vannak. Gondolok itt arra, ha nincs rajta magyar nyelv tudok-e rá tenni Smart switch-el. Ha Samsung garancialevelet adnak az használható-e itthon? Ha van náluk EU piacra szánt modell miből tudom megállapítani, hogy az-e?

Köszi a segítséget!

(#3369) #67656192 válasza crane75 (#3367) üzenetére


#67656192
törölt tag

(#3370) Angel78


Angel78
aktív tag

Hát ha marad így akkor nem panaszkodom többé... :C
Tegnap valahol 70% körül indultam és jópár fotó, videó panoráma és macro kép, wazze, turista infokeresés, net, térkép, google és 43%-al értem haza. a fos google java része tiltva csak a g.play és a gmail él a többi energiavámpír alk. kuka. Természetfotózom egy canon szettel, de ezekkel a képekkel telefonos szinten engem megvett a S7 :R

[ Szerkesztve ]

„Az igazság olyan, mint a költészet. És a legtöbb ember rohadtul utálja a költészetet.” iPhone 11 Pro 256GB midnight green

(#3371) nokiauser válasza Kaci84 (#3368) üzenetére


nokiauser
aktív tag

Garit nem tudom, arra figyelj, hogy a típus 930F legyen. Magyar nyelv simán rátehető, ha nem lenne benne, bár szerintem az eu piacra szánt telókban mindegyikben benne van.

(#3372) kakuk100 válasza Kaci84 (#3368) üzenetére


kakuk100
őstag

Tudomásom szerint a G930F be van magyar nyelv akár hol veszed. Én Mauritiuson vettem és van benne. Azért nézd meg a beállításokba az a biztos. Én úgy tudom, hogy itthoni garancia nincs rá, de jobb megkérdezni a Samsung ügyfélszolgálatot mielőtt megveszed. Utána döntsél.

[ Szerkesztve ]

(#3373) Dare2Live válasza kakuk100 (#3372) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

S7 nem regio lockos????

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#3375) Angel78 válasza bulikavagyok (#3374) üzenetére


Angel78
aktív tag

:R

„Az igazság olyan, mint a költészet. És a legtöbb ember rohadtul utálja a költészetet.” iPhone 11 Pro 256GB midnight green

(#3376) Ákkk válasza Kaci84 (#3368) üzenetére


Ákkk
addikt

Garanciád 100%,hogy nem lesz itthon csak max ott tudod intézni ahol veszed ha a tipus F betüjelű valószínűleg tartalmazni fogja a Magyar nyelvet.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#3377) kengyel válasza bulikavagyok (#3374) üzenetére


kengyel
nagyúr

Köszi a linket, már frissítem is. :)

kengyel

(#3378) gyl66 válasza bulikavagyok (#3374) üzenetére


gyl66
tag

Szuper, hogy új dolgokat pakolnak bele, miközben az automatikus mozgatás meg ki kerül belőle! Egy fél órája meg se mozdítja, így kellemesen beég a képernyőbe! :O :W

(#3379) Angel78 válasza gyl66 (#3378) üzenetére


Angel78
aktív tag

Ez komoly, nem csak valami beállítási anomália?
Mert ezzel pont a lényege veszne el a funkciónak - itt a lényeg folyton mozgás működés közben :F

„Az igazság olyan, mint a költészet. És a legtöbb ember rohadtul utálja a költészetet.” iPhone 11 Pro 256GB midnight green

(#3380) gyl66 válasza Angel78 (#3379) üzenetére


gyl66
tag

Nem találok erre vonatkozó beállítást, hogy vissza is ment az első verzió! :W

(#3381) bulikavagyok válasza gyl66 (#3380) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Mozog az...! :D Egy pixel/perc, illetve óránként ugrik egy nagyobbat. Ez is egy új ficsőr.

[ Szerkesztve ]

(#3382) gyl66 válasza bulikavagyok (#3381) üzenetére


gyl66
tag

Ilyen tempójú mozgás esetén csak a töltöttség jelző fog beégni! Hurrá!!! :C

[ Szerkesztve ]

(#3383) kengyel válasza bulikavagyok (#3381) üzenetére


kengyel
nagyúr

Most elkezdtem használni a frissítés után, arra vagyok kíváncsi, mennyit fog fogyasztani.

kengyel

(#3384) #67656192 válasza kengyel (#3383) üzenetére


#67656192
törölt tag

Tegnap már megírtam a nagy hírt (aod frissítés) de sajnos nagy változás nincs. Gondolok itt a külső appok kezelésére. Nálam továbbra is egy haszontalan ficsőr..

Érdekes ez is, hogy hogyan frissül. Nem automatikusan a rommal, nem is a playból, viszont a Samsung appstore sem jelzett de legalább rákeresve kiirta.

[ Szerkesztve ]

(#3385) kengyel válasza #67656192 (#3384) üzenetére


kengyel
nagyúr

Tegnap még nem vettem észre, ma frissítettem. Nekem alapból tetszene a funkció, csak ne sokat fogyasszon. Egy próbát még teszek vele, ha nem jön be, akkor kikapcsolom. Amúgy tényleg nem jelezte a frissítést, manuálisan kell rákeresni.

kengyel

(#3386) #67656192 válasza kengyel (#3385) üzenetére


#67656192
törölt tag

Kíváncsi vagyok mennyit eszik nálad pluszban.

(#3387) bulikavagyok válasza #67656192 (#3384) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az nekem kimaradt.. Tegnap annyira nem voltam képben. :B

(#3388) kengyel válasza #67656192 (#3386) üzenetére


kengyel
nagyúr

Most beállítottam neki egy bizonyos használati időt, nem kell hogy folyamatosan kint legyen.

kengyel

(#3389) 19_OsY_81


19_OsY_81
aktív tag

Tudtok egy olyan témát javasolni nekem, amely sötét színekkel operál és a naptár ikon mutatja az aktuális nap dátumát? Igazából Pont olyanra gondolok, mint az alap téma, csak sötétebb színekkel ( akksi kímélés).

Vanilla és material dark kilőve sajnos.

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#3390) Bilux válasza 19_OsY_81 (#3389) üzenetére


Bilux
veterán

valamelyik? Best s7 themes

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#3391) andrejevic82


andrejevic82
újonc

Sziasztok!
Valamit nem értek... :)
Miért van az, hogy ha az összes háttérben futó app-ot bezárom akkor az akksi lényegesen jobban merül?
Teszem azt ha pl este lerakom a telót wifit, mobilnetet kilőve és hagyom az alkalmazásokat akkor reggelre 2-3%ot merül! ami tök jó :D
De ha ez úgy teszem, hogy mellé bezárom az összes háttérben futó app.-ot akkor reggelre kb 15%ot...

(#3392) Viktor0610 válasza andrejevic82 (#3391) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez IS azt bizonyítja (amit a tudatos felhasználók már tudnak), hogy teljesen felesleges kilődözni a háttérben futó programokat. :P

Samsung Galaxy A54

(#3393) Loboda válasza 19_OsY_81 (#3389) üzenetére


Loboda
senior tag

Dark Mint téma?
Én ezt használom, igaz Nova alatt, és Glasklart ikonszettel, így néz ki:
[kép]

(#3394) stevve válasza andrejevic82 (#3391) üzenetére


stevve
nagyúr

Meglehet, hogy olyat lőttél ki, amit amúgy előtöltene a memória menedzsment alrendszer és annak visszetöltése többet evett, de ez kicsit furcsa azért. Nem vonnék párhuzamot a 25 nyitva hagyott Chrome tab és az akksi kevésbé merülése között. Többször kipróbáltad és mindig trendszerűen ugyanez jött ki? Mert amúgy ezer dolog állhat még a háttérben.

[ Szerkesztve ]

(#3395) bulikavagyok válasza andrejevic82 (#3391) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Kicsit túlzónak tűnik így a merülés (15% egy éjszaka alatt), de az általánosságban kijelenthető, h az összes alkalmazás bezárásával többet ártasz, mint használsz.
Closing Apps to Save Your Battery Only Makes Things Worse

Szerk.: Közben megtaláltam magyarul is: Rossz ötlet kilőni a futó appokat egy merülő telefonon

[ Szerkesztve ]

(#3396) andrejevic82


andrejevic82
újonc

Köszönöm szépen :))

(#3397) crane75 válasza bulikavagyok (#3381) üzenetére


crane75
senior tag

Szia, jól látom, hogy a beállított, aktuális naptár jellemzőket is mutatja?

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#3398) bulikavagyok válasza crane75 (#3397) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Bocs, de nem értem pontosan mire gondolsz.. :B A naptárat ki tudod tenni az óra mellé, de az eseményekről nem kapsz értesítést szerintem.

(#3399) Seppi


Seppi
újonc

Az 5 %-os merülés még tűrhető de a 15t sokkallom én is.

[ Szerkesztve ]

(#3400) colorsss


colorsss
újonc

Sziasztok! Részese vagyok én is egy samsung s7 készüléknek(előrendelt), szóval egy ideje használom már! Tapasztalatok: sokat újraindúlt,de nagyon jól bírta az aksija,nem dobott le hálózatról stb...; megjött az első frissítés.. azóta merül az aksim..kivéve ha átkapcsolom 3g-re és akkor nem dobálja a hálózatot sem.. elég idegesítő 4g nélkül egy ilyen kaliberű telefonnál.. :A:S, az újraindulások megszűntek... Éjszaka 4g alatt a telefon semmi app nincs betöltve..se wifi se semmi.. 12% minusz.... 3g-re kapcsolva éjszaka minden körülmény ugyan az.. 2% minusz.. Egyébként jó telefon.. gyors..nem fagy be,camera is számomra tökéletes..remélem újabb frissítéssel ezek javítva lesznek!. Tmobile hálózaton tapasztaltam mindezt..Simkártya új 4g-s..nem régi.. másik telefonnal nem tapasztaltam hálózati hibát.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.