Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3901) zojjektum


zojjektum
senior tag

Sziasztok! Haver vett egy ilyen telefont, és olyan gondja van neki, hogy ha valakit felhív a hívott felveszi és azonnal bont a vonal. Ha őt hívják gond nélkül tud beszélni. Sim és telefon csere is volt már. Esetleg a kimenő hívások levannak neki tiltva? Illetve hol lehet megtalálni a hívásbeállításokat, mert azt sem találja? Köszi

[ Szerkesztve ]

(#3902) LordRajZoL válasza zojjektum (#3901) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Valakinek segített az állandó 3g-re kapcsolt telefon

Hívásbeállítások
Pedig telefon s ott a beállítások

zZz

(#3903) Dare2Live válasza petrson (#3900) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Ez van/volt S6nál is, szomorú de imo kb akkor lesz javítva mint S6nál is: Soha.

(És imo ez nem android/google hiba, a probléma, hogy nem tudjuk behatárolni mi okozza.)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#3904) zojjektum válasza LordRajZoL (#3902) üzenetére


zojjektum
senior tag

Köszönöm

(#3905) Dave1984


Dave1984
őstag

Nekem játék alatt nagyon forró lesz pl real racing 3
Szinte éget a hátlap. Akkor az én telommal a hiba?

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#3906) petrson válasza Dare2Live (#3903) üzenetére


petrson
senior tag

Hát akkor nem értem, itt is többen írták, hogy más készülékeken is tapasztalható az utóbbi időben az Android akksi zabálása. Nekem a legutóbbi frissítés óta csinálja, majdnem a felére esett vissza az üzemidő, vicc kategória.

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#3907) LordRajZoL válasza petrson (#3906) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Nekem a legutóbbi update óta beragadt a google play
Viszont egyszer csak eltűnt
Most teljesen jó

zZz

(#3908) petrson válasza LordRajZoL (#3907) üzenetére


petrson
senior tag

A Play Services?
Nekem most így néz ki:

Android rendszer 25%
Kijelző 23%
...
Android op.rendszer 11%
Cella készenlétben 4%
Google Play-szolg. 3%

Hogy a francba fog ez rendbe jönni és mikor :F Kurva idegesítő, nap végére kifogy a szuflából.

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#3909) Dave46 válasza bulikavagyok (#3893) üzenetére


Dave46
tag

Tárcsázó megnyitása, üzenetek megynyitása, alkalmazások közötti váltás, ez nálam mind gyorsabb az S6-on. Mind a kettőn gyári módosítatlan szoftver van.

It's never your successful friends posting the inspirational quotes.

(#3910) nimba1 válasza petrson (#3908) üzenetére


nimba1
aktív tag

[ Szerkesztve ]

(#3911) nokiauser válasza air (#3887) üzenetére


nokiauser
aktív tag

Beállítások - Adatforgalom-csökkentés - Block ads

(#3912) LordRajZoL válasza petrson (#3908) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Igen a play service
.
Plusz mikor hosszzab szünet után használtam a telefont mindig jelezte hogy befagyott.
Nekem átlag 60% akku marad.
2-3 óra kijelzö full szinkron, samsung gear kapcsolat. Mondjuk nem 3g használattal hanem mobil routeren wifi

[ Szerkesztve ]

zZz

(#3913) #67656192 válasza Csigger (#3878) üzenetére


#67656192
törölt tag

Igen vagy pedig bemész bármelyik kirendeltségre. A Samsung nem tudja megmondani, hogy van e terhelés a telefonon.

#3888:Én használok dbrand skint, teljes elégedettséggel. Tölük rendeltem Kanadából, pár hete tárgyaltuk, tettem fel fotót is.

[ Szerkesztve ]

(#3914) f_milan válasza petrson (#3900) üzenetére


f_milan
csendes tag

Nekem is nagyon merül a telefon és egyszerűen nem tudom mi okozza....csináltam már gyári visszaállítást is, de ugyanúgy rossz..

Android rendszer 40% kijelző 16% cella készenlétben 13%

Nevetséges..

[ Szerkesztve ]

(#3915) petrson válasza f_milan (#3914) üzenetére


petrson
senior tag

Android 40%, az nem gyenge...

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#3916) bulikavagyok válasza Dave46 (#3909) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ezt passzolom. Az enyém fixen nem lassabb mint az S6-osom volt. Az általad említett alkalmazások egyébként is azonnal megnyílnak, de ez mar az S6-oson is így ment. Nem állítottad át esetleg a fejlesztői beállításokban az animációk sebességét?

(#3917) kengyel


kengyel
nagyúr

Jól írtuk, hogy az adaptív beállítás a legjobb.

kengyel

(#3918) #67656192 válasza kengyel (#3917) üzenetére


#67656192
törölt tag

+1

(#3919) Dadan01 válasza kengyel (#3917) üzenetére


Dadan01
senior tag

Switch the option from Adaptive Display to Basic.

Ez éppenséggel azt mondja, hogy adaptívról állítsuk basicre, azaz alapvetőre.

(#3920) Damage401


Damage401
senior tag

Igaz unalmas téma ez a merülés, de azért ez kemény:

Play Service no mercy :D tegnap töltöttem a teló, 1 óra kijelző használat és 55% :)

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#3921) w333 válasza Damage401 (#3920) üzenetére


w333
félisten

A Skynet öntudatra ébredt ... :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#3922) kengyel válasza Dadan01 (#3919) üzenetére


kengyel
nagyúr

De ha jól megnézed, adaptív beállításnál, sokkal szebb a kijelző. Mindenki úgy használja, ahogy neki tetszik.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#3923) manokaki válasza nimba1 (#3910) üzenetére


manokaki
őstag

De ez nem automata kijelzőn történt hanem minimumon !!!!?

(#3924) w333 válasza manokaki (#3923) üzenetére


w333
félisten

Kamu az egész, a diagramon jól látszik hogy 3X rá volt töltve az akkura ! :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#3925) manokaki válasza w333 (#3924) üzenetére


manokaki
őstag

Tényleg :D 3x volt visszatöltve !

(#3926) air


air
nagyúr

Ha nem a legdrágább, eredeti tokot akarnám megvenni, akkor mit ajánlanátok?
Ablakos vagy tükrös tokot, vagy szilikon tokot hátra, és jó minőségű üveget előre?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#3927) nimba1 válasza w333 (#3924) üzenetére


nimba1
aktív tag

Nem a kijelzőidő miatt tettem ki s képet, hanem az androidrendszer fogyasztása miatt. Illetve hogy lehessen látni hogy hosszab távon is ez a helyzet.
Mivel az android rendszer beakadása volt a téma!
Egyébként meg kb 40-80% között tartom ha tudom. Amióta tudom hogy a Hybrid Mondeó is így használja, hogy 7-10 évet kibírjon az akku.
Nálam nem nehéz mert reggel felkelek és kb 15 perc alatt benne van és másnap reggelig elég. Kb 2 óra kijelzőidővel.

[ Szerkesztve ]

(#3928) Dadan01 válasza kengyel (#3922) üzenetére


Dadan01
senior tag

Mindenki úgy használja, ahogy neki tetszik, ez igaz. Kijelenteni, hogy az adaptív a legjobb, ráadásul rossz fordítás alapján, az egy másik téma. Mobilarena tesztben úgy rémlik, hogy az amoled fénykép volt a legközelebb a 6500K-hez.

(#3929) w333 válasza nimba1 (#3927) üzenetére


w333
félisten

De a kolléga úgy értelmezte hogy eddig bírta 1 feltöltéssel ... ezért írtam ! :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#3930) kengyel válasza Dadan01 (#3928) üzenetére


kengyel
nagyúr

Állítottam már minden opcióba, és nekem az a legszimpatikusabb. Az igaz hogy a leírás alapján nem azt ajánlják, de én igen ;]

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#3931) nimba1 válasza w333 (#3929) üzenetére


nimba1
aktív tag

Értem "csak a Kamu az egész "miatt válaszoltam. Szerintem akkor még te is úgy gondoltad mint a kolléga. Különben leírtad volna hogy az android volt a téma.

(#3932) w333 válasza nimba1 (#3931) üzenetére


w333
félisten

Igen hirtelen tényleg úgy gondoltam ... a lényeg hogy tisztázódott :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#3933) asr27


asr27
tag

Sziasztok! Lehet FM rádiót varázsolni valamilyen alkalmazással az S7-re? Vagy teljesen felejtős? Külföldi fórumon volt olyan hozzászólás, amit úgy értelmeztem, hogy volt olyan, akinek sikerült egy bizonyos NextRadio alkalmazással FM rádiót tenni az S7-re.

(#3934) Dadan01 válasza asr27 (#3933) üzenetére


Dadan01
senior tag

Csak a snapdragonos s7ben van fm modul.

(#3935) air válasza Dadan01 (#3934) üzenetére


air
nagyúr

A tesztben azt írják, hogy abban lehetne, de nincs benne, hogy egységes legyen a két változat.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#3936) hr2 válasza Dadan01 (#3934) üzenetére


hr2
őstag

(#3937) Tonimcfish válasza asr27 (#3933) üzenetére


Tonimcfish
tag

TuneIn Radio - Radio & Music

mi 11 lite 5g

(#3938) Teszla_


Teszla_
senior tag

Sziasztok!

Lassan egy hete vagyok S7 tulaj. Eddig szinte teljesen elégedett vagyok vele, viszont két dolgot szeretnék kérdezni (a topic felét sikerült még csak végigolvasnom):

- A hívott fél hangját kicsit furán hallom a hangszóróban. Ez a vízállóság miatt van? A korábbi telefonomban (iPhone 5) sokkal tisztábban hallottam a másik félt.

- Ma történt egy olyan, hogy hiába akartam telefonálni, se a fülemhez téve, se megnyomva a hívás gombot, nem akart hívni a telefon. Bejött a hívás képernyő, de azonnal bontott is. Egy újraindítás segített. Ilyet tapasztalt már valaki

+1 kérdés: valahogy be lehet állítani, hogy ne mutassa lezárt képernyőn és a fentről lehúzható sávban a szoftverfrissítés lehetőőségét? Egyelőre nem szeretnék frissíteni és baromira zavar, hogy mindig ott virít.

(#3939) kengyel válasza Teszla_ (#3938) üzenetére


kengyel
nagyúr

Sajnos ez a hívás indítás, azonnali bontása, egy ismert jelenség. Egy módon lehet kiküszöbölni, át kell állítani 3G-re a készüléket. A hívott fél hangot furán hallásra, nálam is szokott lenni, de leginkább helyhez kötött.
Már próbáltam Sim-kártya cserével, de sajnos így sem oldódott meg.

kengyel

(#3940) bulikavagyok válasza kengyel (#3939) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én milyen piszok nagy mázlista vagyok, h az összes itt említett hiba elkerüli a telefonomat (kopp-kopp). Se gyors merülés, se hívásbontogatás, se semmi más.. Az S6-oson nekem is érkeztek szép számmal az SMS-ek a nem fogadott hívásokról, de itt egyelőre minden hibátlan (kopp-kopp megint). Lehet, h ez annak köszönhető, h még mindig az első vodás szoftverrel használom a telót.. :P

(#3941) kengyel válasza bulikavagyok (#3940) üzenetére


kengyel
nagyúr

Tényleg szerencsés vagy e téren, nálam az első rom-al is kezdődött. Jött a frissítés lehetősége, megtettem, javulás ezen téren nem volt. Merülési gondok nálam sincs, a hívás is " megoldódott" mióta a 3G-használom.
Már ilyenekre nem is figyelek oda, használom a telefont.

kengyel

(#3942) bulikavagyok válasza kengyel (#3941) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Pedig ennek a hibának inkább a hálózathoz van köze (mármint a hívásértesítőknek bekapcsolt telefonnál), de nálam egyelőre nem jelentkezett. A többi inkább a Samu és az Android sara.. Azokat valószínűleg a frissítés hanyagolása miatt úsztam meg.

[ Szerkesztve ]

(#3943) Teszla_ válasza kengyel (#3939) üzenetére


Teszla_
senior tag

Átállítottam 3G-re, remélem többször nem fordul elő a hiba. 4G nem izgat, mert úgyis csak 100Mb internet van a csomagomban (régebbi céges) és amikor használom, akkor is csak olyan programot használok, aminek még a 2G is elég :)
A fura hang beszéd közben annyira nem zavaró, mert hallom a másik felet, csak mégis feltűnő volt az előző telefonomhoz képest, de majd biztos megszokom.

bulikavagyok: én is azzal a szoftverrel használom, ami alapból rajta volt, nem is szeretnék frissíteni, ha nem muszáj. Az iPhone-t is 6.1.4-es iOS-szel használtam három és fél évig :) gyors merülést én sem tapasztaltam, azzal meg vagyok elégedve. Most van 60%-on az akksi és telefonáltam párat, játszok rajta elég sűrűn, VR-t is kipróbáltam 10 percre. És eddig mindenki el tudott érni. Amúgy vodafone-os vagyok, de a telefon független, ha ez számít valamit.

A frissítés értesítését el lehet tüntetni valahogy a kijelzőről? Vagy azt addig fogom látni, ameddig nem frissítek?

[ Szerkesztve ]

(#3944) asr27 válasza Tonimcfish (#3937) üzenetére


asr27
tag

Igen, ezzel csak az a gond, hogy a mobilnet itthon még túlságosan drága rádió hallgatáshoz.

(#3945) asr27 válasza hr2 (#3936) üzenetére


asr27
tag

aki érti ezt a szöveget, annak megköszönném, ha ennek a cikknek a lényegét lefordítaná nekem, mert itt is az FM rádióról írnak.
http://androidphoria.com/moviles/activar-y-escuchar-radio-fm-en-el-galaxy-s7

[ Szerkesztve ]

(#3946) kengyel válasza Teszla_ (#3943) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ha nagyon netezni akarok, az 3G-is elég gyors. Így viszont ezek a hibák nem jöttek elő, amit meg írtál hangot, az nálam nagyon helyfüggő, megjegyzem nekem Vodafone van.

(#3942) bulikavagyok

Első körben én is a hálózathoz kötöttem, de más szolgáltatónál is előfordult.
Előtte S5-használtam ugyan ennél a szolgáltatónál, de ilyen hibák nem voltak.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#3947) YJke


YJke
tag

Sziasztok!
Szeretnék ajánlani egy fóliát nektek. Sok sok kipróbált vacak után eddig mondhatni ez tökéletes. Úgy van megformázva mint a kijelző így valóban felveszi a formáját.
Tiszta átlátszó, nem rontja a kijelző szépségét és nem tapadós fajta. Még tesztelem de eddig tényleg ez a legjobb és az ára sem vészes.

(#3948) air válasza YJke (#3947) üzenetére


air
nagyúr

Mennyi idő alatt jött meg?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#3949) YJke válasza air (#3948) üzenetére


YJke
tag

Május 20.-án rendeltem és ma jött meg.

(#3950) air válasza YJke (#3949) üzenetére


air
nagyúr

Az nem is rossz, ahhoz képest, hogy 7 munkanapon belül vállalja a feladását.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.