Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3051) #67656192 válasza kengyel (#3050) üzenetére


#67656192
törölt tag

Igen,de azért kíváncsi lennék, hogy mi a gond.
Ma próbaképpen visszakapcsoltam automatikus Lte/3g /2g - re, nrm sokkal később meg is hülyült.. :)
Marad csak 3g-n..

(#3052) kengyel válasza #67656192 (#3051) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én is megtettem ma ezt a lépést reggel, délutánra nálam is meghülyült. De erről a hibáról, más topikban is lehet olvasni, remélem egy újabb update megoldja.

kengyel

(#3053) bulikavagyok válasza #67656192 (#3034) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Igen, ez már az S6-nál is működött..:)

kengyel: Én nem bízok ebben. Ha az S6-nál 1 év alatt nem tudták megoldani, itt miért tudnák?

(#3054) kengyel válasza bulikavagyok (#3053) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én is csak reménykedem, ami ugye elég kevés. Csak ha a szervizben sem csinálnak vele semmit, akkor ebben az esetben semmit nem tudunk tenni, akkor így kell használni 3G-n.

kengyel

(#3055) bulikavagyok válasza kengyel (#3054) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Érdekes hiba ez egyébként mert egyrészt nincs is jelen mindenkinél (vodások előnyben :) ), másrészt például nekem is csak időszakosan jött elő az S6-nál.

[ Szerkesztve ]

(#3056) kengyel válasza bulikavagyok (#3055) üzenetére


kengyel
nagyúr

Így ahogy olvasgatom a Topikokat, már a Telekomosokat is érinti. Tényleg egy érdekes jelenség, még szerencse hogy nem állandó jelenség. Amit én észrevettem, 4G-ről nem tud hirtelen leváltani 3G-re, és itt kezdődik a nem indítható hívás, és a nincs regisztrálva a hálózaton kiírás. Ha ki-be kapcsolom a repülő üzemmódot, utána működik a hívás. Azért egy ilyen árú, és tudású telefonnál, ez kicsit necces.

kengyel

(#3057) hr2 válasza kengyel (#3056) üzenetére


hr2
őstag

S4-em (I9506) is produkálta ezt néha, Telekomos.

(#3058) Toma7


Toma7
csendes újonc

Na én egy ilyet hoztam most ki belőle:

Kb. fél óra beszélgetés, itthon végig wifi kivéve mikor aludtam és mikor nem voltam itthon akkor jópár órát mobilneten volt.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S8 Midnight Black + Huawei MediaPad M3 8.0 Gold

(#3059) korlinet


korlinet
csendes tag

Sziasztok!
Nokia 830-ról váltanék erre, lehet kicsit buták a kérdések:
- a magyar nyelvre állított rendszeren is be lehet-e állítani hogy hangutasításra, csízre fényképezzen?
- a lehúzható panelre már zseblámpát is lehet tenni?
- az ujjlenyomat olvasó akkor is felismeri az ujjam ha azt oldalról teszem rá?

-illetve ha szürkeimportost veszek, annak milyen negatívumai lehetnek, már a bolti garin túl. Esetleg nem tudok regisztrálni a samsung fiókba, vagy vmi hasonló...

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#3060) Toma7


Toma7
csendes újonc

Ez az előbb lemaradt:

Samsung Galaxy S8 Midnight Black + Huawei MediaPad M3 8.0 Gold

(#3061) kengyel válasza hr2 (#3057) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nálam annál sem volt ilyen, de az előtte lévő szériákkal sem. Én türelmes vagyok egy darabig, ha nagyon sokszor csinálja, bedobom a Vodának és majd döntenek.
Minden másban egy kiemelkedő készülék, csak pont az alapfunkcióval szórakozik.

kengyel

(#3062) manokaki


manokaki
őstag

Használja valaki a Browser NBpro-t ???

(#3063) arn77 válasza korlinet (#3059) üzenetére


arn77
aktív tag

Szia!

Csízre tud exponálni. A legördülő panelen alapból ott van a zseblámpa. Az ujjlenyomat olvasó bármilyen irányból felismeri az ujjad, ha úgy veszed fel az ujjlenyomatodat beállításkor. A szürkeimportos készülék hátránya az egy évvel kevesebb garancia. A Samsung fiókba tudsz regisztrálni, csak a MySamsungra nem tudod a készüléket beregisztrálni. Ajánlott bolt a Partnero GSM.

(#3064) #67656192 válasza bulikavagyok (#3053) üzenetére


#67656192
törölt tag

Igen ott is meg Alphán is. Érdekes, hogy az asszony s6e-e jó, ott nincs baj a hálózattal. Mindig szerencséje van..

Egyébként tényleg időszakos a dolog. Mindegy a saját nyugalmam érdekében hagyom 3g-n.. :)

[ Szerkesztve ]

(#3065) biggamer válasza arn77 (#3063) üzenetére


biggamer
veterán

hááát ... ez így első látásra nem valami jó ajánlat

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#3066) Thief


Thief
aktív tag

Az android rendszer ma nagyon durvan zabalja az akksim. 25%ot merult 5 ora alatt a telom, ebben csak fel ora telefonalas es kb fel ora messenger van. Otlet?kep

(#3067) Thief


Thief
aktív tag

Most jarok 7,5 oranal es mar csak 66%os az akksim, 1 ora kijelzoidovel. 2 napja jelentkezett a problema, de mar masfel hete nincs uj app a telomon... Ami a legdurvabb hogy akkor merul, ha nem hasznalom. Ha nyomkodom nem merul annyira. Meg csak az aod sincs bekapcsolva!

[ Szerkesztve ]

(#3068) nimba1 válasza Thief (#3067) üzenetére


nimba1
aktív tag

Nekem is ugyan ezt csinálta, nekem Telenoros rom van. Én Odinnal feltettem az angol függetlent és visszatettem az alkalmazásokat, és letiltottam a frissítést. Kíváncsi leszek, hogy az alaprendszer rossz vagy a frissítések zavarnak-e be.
Bár az eredeti rom is jó volt kb 3 hétig. (Most is 3 hete használom így kb)

[ Szerkesztve ]

(#3069) Thief válasza nimba1 (#3068) üzenetére


Thief
aktív tag

Nalam angol vodas rom van. Ez most nagyon amator kerdes lesz, mivel a spica ota mindegyik telomat mokoltam, de odinnal valo flasheleshez nem kell root vagy valami hasonlo mokolas?

(#3070) Thief


Thief
aktív tag


Kijelzoido: 2ora 34 perc. Komolyan elkepzelni nem birom, hogy jon ki valakinek 7+ ora. Igaz most valoszinu a rendszerrel van valami, de amikor tokeletesen mukodott se mentem 5,5 ora fele.
Egyebkent megint 50%nal tettem el a telot (1 ora netezessel fogyott kb 7%ot) es mire raneztem megint kb 1 ora alatt esett 9%ot!

[ Szerkesztve ]

(#3071) S. Laci válasza Toma7 (#3060) üzenetére


S. Laci
tag

Bocs, félre ment...

[ Szerkesztve ]

(#3072) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Múlthéten egy hét használat után tettem egy elhamarkodott kijelentést miszerint ez a telefon tökéletes.. Sajnos nem az! :B Tegnap vettem észre, h a hátlap sarkainál már most rengeteg mikrokarc található, ami szerintem elég aggasztó egy másfél hetes készüléknél. Most még alig látható, de pár hónap múlva gondolom, h nem lesz szép látvány. Kizárt, h tokkal használjam, így kénytelen leszek rárakni egy hátlapi fóliát. Dbrand fóliára gondoltam, van valakiknek tapasztalata vele?

(#3073) pcsabat válasza bulikavagyok (#3072) üzenetére


pcsabat
őstag

hát sajnos karcolódnak ezek tok vagy fólia nélkül, az összes eddigi telefonom karcolódott, sőt a Z1 compactom és cimbora Z3 compactja még tokban is össze vissza karcolódott - gyári samsung tokkal ez eddig még nem másfél hónap után! -. Amíg létezik por a zsebben és ilyen üveggel szerelik ezeket a készülékeket karcolódni fognak :F

[ Szerkesztve ]

(#3074) bulikavagyok válasza pcsabat (#3073) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nyilván karcolódik minden üveg, de nem ennyi idő után, és nem ilyen mértékben. Az S6-osom hátlapja hónapok után nézett úgy ki mint ez egy hetesen. A kijelző még hajszálkarcmentes, tehát biztos, h ez nem GG4. Sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#3075) Thief válasza bulikavagyok (#3074) üzenetére


Thief
aktív tag

Megjelenes napjan vettem a telot, nem tokban hordom. Egyetlen karcolas sincs a hatlapjan. Gondolom ez nagyban fugg a zsebtol is. Ha olyan munkat vegzel hogy a zsebedben durvabb por van vagy hasonlo, ne csodalkozz.

[ Szerkesztve ]

(#3076) nimba1 válasza Thief (#3069) üzenetére


nimba1
aktív tag

Nem kell root. Nem ugrik knox.

(#3077) Laller83 válasza Thief (#3066) üzenetére


Laller83
csendes tag

Megnyugodtam,nem vagyok egyedül. A Samsung most lopja le az infókat rólunk! :D
Reggel 5kor kezdtem használni,most van 11:20 és 26%on van.

(#3078) bulikavagyok válasza Thief (#3075) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem végzek olyan munkát, és egyáltalán nem szoktam olyan helyen tartózkodni ahol ilyen anyagokkal találkozhatna. Nem véletlenül bírta nálam viszonylag jól az S6 sem. És egyébként, ha a zsebemben karcolódott volna össze, akkor miért csak a hátlap négy sarkán? :F Április 13-án gyártották a telefonomat Vietnamban , így nem elképzelhetetlen, h más hátlapot kapott mint a Tiéd. Bár ennek nagyon kicsi az esélye.. Szerzek egy normális fényképezőt, és teszek fel róla képeket.

[ Szerkesztve ]

(#3079) MPite válasza Laller83 (#3077) üzenetére


MPite
tag

Nekem is ez volt a hétvégén, fentebb írtam, a különbség az, hogy nekem nem jelezte ki, hogy mi zabálta az akkumulátort.

(#3080) 600700


600700
senior tag

Nekem sincs hál isten semmi kopás vagy karc sem a készüléken. Pedig nincs kimélve.

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#3081) #67656192 válasza bulikavagyok (#3072) üzenetére


#67656192
törölt tag

Nekem az van leather black, nagyon jó.

Többet ér mint a telefon.. :)

[ Szerkesztve ]

(#3082) Promi


Promi
aktív tag

Csak, hogy ne mindég a sírás legyen! :DDD Én teljesen meg vagyok elégedve a telóval, semmi bajom vele, védi egy gyári Samsung tok (az a szép kristálykijelzős) és használom és ennyi. :DD

(#3083) bulikavagyok válasza #67656192 (#3081) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Emlékszem, h S6-on ilyesmi volt Neked... ezek szerint S7-re is vettél?! Kicsit tartok a pontos felrakástól, nyugtass meg, h nem lesz vele gond! :)

Promi: Nem szokásom ok nélkül sírni, másfél hét alatt leírtam már párszor, h mennyire jónak találom ezt a telefont. Hibátlan üzemidő, hibátlan szoftver, hibátlan minőségérzet, stb... Csak sajnos nagyon úgy tűnik, h lespórolták a hátuljáról a GG4-et. De ezt túlélem vhogy, mivel már az S6-nál is erősen gondolkodtam egy hátlapi fólián az ujjlenyomatok miatt.

(#3084) 600700 válasza bulikavagyok (#3083) üzenetére


600700
senior tag

GG4 van elől és hátul is.

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#3085) kengyel válasza 600700 (#3084) üzenetére


kengyel
nagyúr

Igen legalábbis azt írják mindenhol, mondjuk nálam tokban még nincs karc.

kengyel

(#3086) #67656192 válasza bulikavagyok (#3083) üzenetére


#67656192
törölt tag

Igen ezen is van meg a feleségemén is, meg még pár havernak is felraktam.
Nem lesz vele gond, van videó is a linken ahol kiválasztod a mintát. Nagyon ragad, oda kell figyelni, de ha ugy rakod fel ahogy mutatják akkor nem nagy ügy(sokat felraktam, egyet sem végezte a kukába) .
Imádom mert jobb a fogása (én is tok nélkül használom), nincs több ujjlenyomat.
Jó még a skinzone-os fólia is de nem olyan szép és nem is annyira méretpontos mint a dbrand-os.
A skinzone-ost viszont többször lehet le-föl rakosgatni.
Én rendeltem megint 4 db-ot (4 db-tól free shipping) nemsokára azok is jönnek.
Sajnos a dbrandos lassan jön míg a skinzone másnapra küldi. Ha van időd akkor dbrand.. )
Egyébként szerintem a hátlap anyaga megegyezik az s6 óta mindegyikkel csak itt a hátlapi lekerekités miatt jobban ki van téve a sérüléseknek.

[ Szerkesztve ]

(#3087) func93


func93
senior tag

No.. csatlakozom hozzátok egy szép kis S7-el. :)

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#3088) hajbel válasza 600700 (#3084) üzenetére


hajbel
addikt

Már többször ki lett tárgyalva, hogy a hátlap sima üveg. Fóliázása erősen ajánlott.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#3089) bulikavagyok válasza #67656192 (#3086) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Köszi a segítséget! :R Megnéztem már "pár" videót a felrakásról, és sajnos láttam olyat is, ahol elszúrták. Ismerve magamat, nekem csak akkor lesz jó, ha full precízen illeszkedik mindenhol. Már csak azt kell eldöntenem, h melyik típust rendelem. A matte black és a black titanium a két favorit. Érdekes egyébként, mert az oldalon nem egyértelmű nekem a szállítási díj leírása, ezért tegnap kosárba tettem, és PayPal-al nem számlázott ki külön díjat a szállításért. Magyar cím volt megadva. :F

hajbel: Köszi a videót! Ezen egyértelműen látszik, h nem ugyanolyan anyagból van az elő és a hátlap.. Ennyit a hivatalos specifikációról.

func93: Üdv köztünk!

[ Szerkesztve ]

(#3090) kengyel


kengyel
nagyúr

Kapunk majd májusi biztonsági frissítést, és nagyon kevés javítást. Az is inkább a kézmozdulati funkciókhoz.

(#3087) func93

Üdv a táborban !

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#3091) 600700 válasza hajbel (#3088) üzenetére


600700
senior tag

Kicsit olvass utána ajánlom a corning weboldalát.Egy kis idézet Neked" display featuring damage-resistant Corning® Gorilla® Glass 4 on both sides of the device.
Akkor ezt ki is tárgyaltuk szerintem.Nem hinném , hogy valótlant irtak volna.

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#3092) 19_OsY_81 válasza 600700 (#3091) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

Állítólag valójában azok nem karcok, hanem az üveg be van vonva egy zsírtaszító réteggel, ez tud szerintem karcolódni...

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#3093) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Így néz ki az telefonom hátlapja. A két alsó sarok ugyanolyan karcos, felül ettől jóval lightosabban, de ott is észrevehető. A hátlap többi része, illetve a kijelző is karcmentes.

[ Szerkesztve ]

(#3094) kengyel válasza bulikavagyok (#3093) üzenetére


kengyel
nagyúr

Azért ez szépen látszik, kell ennek a védelem.

kengyel

(#3095) bulikavagyok válasza kengyel (#3094) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Igen, sajnos így van. Az S6-osom egy évesen nézett így ki kb.. Gondolom azért kellett downgrade-elni a hátlapot, h legyen mit fejleszteni az S8-nál! ;]

[ Szerkesztve ]

(#3096) kerxy


kerxy
senior tag

Péntek délután rendelt screenknight fólia ma délután meg is jött, kemény gyorsaság :) Remélem felrakás után is így beválik. Mindjárt neki kezdek, érdekes ez a megoldás.

(#3097) nokiauser válasza kerxy (#3096) üzenetére


nokiauser
aktív tag

Bátran, én is féltem tőle, de nem gáz. Nézz meg egy videót a felrakásról.

(#3098) Dare2Live válasza 600700 (#3091) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Akármit le lehet írni a valóság viszont ld video [link]

Tényleg ki lett tárgyalva.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#3099) 19_OsY_81 válasza bulikavagyok (#3093) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

Valami érdes felületen egyszer véletlenül csúszott...

Én márc.11. óta használom a telefont, egy darab karc sincs rajta, pedig tok a közelében sem volt...

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#3100) #67656192 válasza bulikavagyok (#3089) üzenetére


#67656192
törölt tag

Matte black, black leather a nagyon szép. (fekete telefonon)
A szállítás 10$ egy csomagra amit elengednek 35$ vásárlás felett ezért én most 4db-ot rendeltem. 2db s7 leather black 1 db s7 matte black és 1db s6 edge white leather. Az egész együtt 39$ cakk-pakk.
Hidd el én is maximalista vagyok, ezért is mondtam, hogy a skinzone-os nem annyira méretpontos. A dbrandtól eddig csak olyat kaptam ami maximálisan megfelelt az igényeimnek, igényes csimagolásban törlőkendővel. Nem fogsz csalódni, a felrakás is menni fog csak figyeld a nőci kezét, hogy csinálja .
Fontos, hogy az igazgatáshoz tedd alá a matrica hátlapját ahogy a videóban van.

# func93: üdv
Közben találtam fotót.


[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.