Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2185) Hunreal


Hunreal
tag

Sziasztok!

Na, hozzám is megérkezett a mai nap folyamán. Én 109 ezerért vettem a Telenornál és nagyon is megérte. Gyors összefoglaló pár órás teszt alapján: A telefon könnyű, szép forma és jó fogás jellemzi.
Kibontás után összetettem, bekapcsoltam és automatikusan letöltötte a gmail fiókhoz tartozó összes appot, ami a HTC one X telefonon volt. Így rengeteg időt megspórolt nekem egyből. Névjegyeket+zenéket is átmásoltam, így tehát teljes lett a kép, mert az összes cuccomat teljes mértékben átköltöztettem, belaktam.
A fényképezőről már sokat írtak, ezért azt annyira nem néztem. A kamera betekintési szöge kisebb, de egyáltalán nem annyira, mint néhány jancsipista mondta itt... Szóval nyugalom, teljesen jó!!! A fém szerintem inkább műanyagos, de engem pl nem érdekel. Körülbelül 5 órán át nyúztam, teszteltem, minden funkció tökéletesen megy. A levegőben lapozás tök jó, kajás, zsíros kezes dolog ezzel kipipálva. A videómegállítós effekt nálam kiválóan szerepelt.
LAG-ról: Igazából jó pár embert nem értek itt. Nálam minden oké, nuku lag. A híres névjegyes bug nálam nem létezik, mivel pöcre betölti az összes embert (restart után is!), a képek között hadonásztam mint az állat, de semmi. A zenéknél is minden ok. Az a furcsa, hogy elég sokan mondogatták ezt a lagos dolgot, de én úgy voltam, hogy hiszem ha látom a saját zsír új, bontatlan telón. Igazam is lett...
Az aksiról még nem tudok nyilatkozni, eddig 5 órája megy és eddig ez is jól szerepel.
Képernyő minősége: A korábbi HTC one X-el szemben sokkal élesebb, színesebb, élettel teli, csuda kijelzője van. Ezt se értettem a fikázóknál...
Ami nálam feltette a pontot, az a telefon melegedése volt. A teszt végén egyáltalán nem volt meleg a telefon, így a HTC-s melegedős problémától mentesültem. (HTC one X teszt: navigáció, szívargyújtó bedugva és durván 300-400 km: Végeredmény: 55+ fokos teló és lemerült telefon. A mostani HTC one is ezzel a melegéssel küszködik mellesleg... Aki nem hiszi? Vegye meg 150 ért és gondoljon rám, amikor ezzel szembesül, ugyanis én ezen már túlvagyok...) :D
Összegezve: az összes kommentet elolvastam, amit ide beírtak+töröltek a modik. Jó pár pro-kontra hsz-t lehetett olvasni. Én ezekkel úgy voltam, hogy ha majd a kezemben lesz, akkor minden elhiszek. A sok nyávogással, hülyeséggel, b*romsággal szemben én egy olyan készüléket vettem a kezembe, ami számomra tökéletesen megfelel. Negatív huszároknak nem kell hinni, mert amit állítanak azt én SEHOGY nem tudom előidézni... Szóval, egy szó mint száz: Én ajánlom! A fájtereknek meg nyasgem a fake, irígy infókért... :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.