Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2612) Dnalorr


Dnalorr
tag

Ha kibeszéltük, hogy mennyiért éri, vagy nem éri meg a telefon, akkor egy kicsit más :D:
Ti használtok olyan Bixby Routines beállításokat, amik szerintetek javítják az üzemidőt, és/vagy az akksi élettartamot, miközben nem ront a felhasználói élményen? Vagy úgy általánosságban milyen BIxby Routines beállításokat használtok, ami szerintetek nagyon hasznos, és megosztanátok másokkal is? :D
Nekem olyan van beállítva pl., hogy éjszaka ha töltöm, akkor kikapcsol minden gyorstöltési funkciót, mivel akkor általában nem fontos, hogy gyorsan töltsön (talán ez is valamelyest kíméli az akksit), vagy a másik, hogy ha netalántán éjszaka elfelejtem töltőre rakni, akkor automatikusan energiatakarékosba rakja magát.
...De van itt olyan, hogy, automatikus always on kijelző, ha kocsiban rácsatlakozik a BT-re, YouTubeon bekapcsolja a Dolby Atmost, melóban automatikusan rezgőre kapcsol....
Első Samsung telefonom az S22, (az újabb érából, volt nekem anno Ace-em meg hasonlók :D ) és ha valami akkor ez a Bixby Routines szerintem tök hasznos :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.